Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency KP Jih

Přestávka

KP Jih play-off

Přestávka

KP Jih play-out

Přestávka

JS Agency 1. třída

06.05.2019 18:00 - Slávia VŠZ
FC 30 ČB B - FC Rebels/Borek
07.05.2019 19:00 - Zahájí
FK Zahájí B - SK Lions Velešín
09.05.2019 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - West Jam ČB
09.05.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Tex-Color - SVP Zbudov/ Best Caffee

1. třída play-off

20.05.2019 18:00 - Slávie VŠZ, tréninkové
FC 30 ČB B - SVP Zbudov/ Best Caffee
23.05.2019 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - FK Zahájí B
29.05.2019 17:30 - Zahájí
FK Zahájí B - SK Devianti (Absolut B)
30.05.2019 17:00 - Zbudov
SVP Zbudov/ Best Caffee - FC 30 ČB B

1. třída play-out

17.05.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - West Jam ČB
20.05.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Rebels/Borek - FC Tex-Color
29.05.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam ČB - SK Lions Velešín
30.05.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Tex-Color - FC Rebels/Borek

JS Agency 2. třída

06.05.2019 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Střelnice ČB - RL Dubenec
08.05.2019 20:00 - SH Rudolfov
West Jam CB B - SK Lions Velešín B
09.05.2019 20:00 - SH Rudolfov
Inter ČB - Unreal ČB FC
10.05.2019 18:00 - ZŠ Hluboká
AC Demi Hluboká - TJ Borek/Rebels

2. třída play-off

20.05.2019 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - SK Lions Velešín B
22.05.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - SK Střelnice ČB
24.05.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - Unreal ČB FC
30.05.2019 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Střelnice ČB - West Jam CB B

2. třída play-out

23.05.2019 19:00 - SK Borek, tréninkové
TJ Borek/Rebels - AC Demi Hluboká
24.05.2019 18:00 - Dubenec, tréninkové
RL Dubenec - Inter ČB
30.05.2019 20:00 - Rudolfov
Inter ČB - RL Dubenec
31.05.2019 18:00 - ZŠ Hluboká n./Vlt.
AC Demi Hluboká - TJ Borek/Rebels


Vyberte sezónu

JS Agency 1. třída


Herní kolo
1234567891112131410


Tabulka

PořadíTeamZápasůVýherRemízProherSkóreBody
1SK Devianti (Absolut B)141211153:6837
2SVP Zbudov/ Best Caffee14102297:7132
3FC 30 ČB B1482473:6626
4FK Zahájí B1460875:7818
5FC Tex-Color 1451888:12816
6West Jam ČB1442891:9914
7SK Lions Velešín14311053:8610
8FC Rebels/Borek14211169:1137
9oboustraná kontumace220010:06


Přehled zápasů 10. kolo

DatumČasMístoDomácíHostéSkóre
06.05.18:00Slávia VŠZFC 30 ČB BFC Rebels/Borek4:1 (2:0)
07.05.19:00ZahájíFK Zahájí BSK Lions Velešín4:1 (1:1)
09.05.19:00SH JČU, Na SádkáchSK Devianti (Absolut B)West Jam ČB11:6 (5:3)
09.05.20:00SH JČU, Na SádkáchFC Tex-Color SVP Zbudov/ Best Caffee6:12 (0:3)




Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS