Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency KP Jih

19.11.2018 20:15 - SH Týn n/Vlt.
FK Zahájí - Best Caffe team
19.11.2018 21:00 - SH Hrdějovice
Absolutteam ČB - FC Kohouti ČB
20.11.2018 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast ČB - FC 30 ČB
21.11.2018 20:00 - NH SKP ČB
TJ HFASC ČB - ELBH Týn nad Vltavou

JS Agency 1. třída

31.10.2018 20:00 - SH Rudolfov
West Jam ČB - FC 30 ČB B
01.11.2018 15:15 - Zbudov - odloženo na jaro
SVP Zbudov/Best Caffee - FK Zahájí B
01.11.2018 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Rebels/Borek - FC Tex-Color
02.11.2018 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - SK Devianti (Absolut B)

JS Agency 2. třída

29.10.2018 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - SK Střelnice ČB
01.11.2018 20:00 - SH Rudolfov
Inter ČB - TJ Borek/Rebels
02.11.2018 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - AC Demi Hluboká
07.11.2018 20:00 - SH Rudolfov, přeh. pořad.
West Jam CB B - RL Dubenec


Adresář klubů a rozhodčích ČB 2018/19



2. celostátní liga - západ

DYNAMO PCO RUDOLFOV
Radim Pouzar; tel: 776 304 962,  pouzi16@centrum.cz
Hala: Loko ČB,  .  neděle 19:00  .  .  dresy:  černobílé / černé / černé

 

Krajský přebor - sk. Jih :

1 - FC 30 ČB 
Zbyněk Mrvík, Jasmínová 15, Č.B. 37008, tel: 603856679; mrvik@mkfineco.cz
Pavel Kortus, Studentská 28, Č.B. 37005; tel: 602649297; pavelkortus@seznam.cz
Hala: Mladé,  .  ? pondělí ? 19:30 ?  .  .  dresy:  černé / černé / černé

2 - ELBH TÝN NAD VLTAVOU
Jaroslav Luňáček, Havlíčkova 35, Týn n/Vlt. 37501, tel: 721750060; lunacekml@elbh.cz
Hala: Týn n./Vl.,  .  .  neděle 18:00 / středa 20;30  .  .  dresy:  bílé / modré / modré

3 - ABSOLUT TEAM Č.B.
Jan Pirnos,  tel: 777 934 080; pirnos@nemcb.cz
Radim Staněk, tel.: +420720543252,  saky.rs7@qmail.com
hala: Hrdějovice  .  pondělí 21:00  dresy:  bílé vpředu černé pruhy (žluté) / bílé / bílé

4 - TJ HFASC ČB 
Pavel Ždych, Pekárenská 49, Č.B. 37004, tel: 777887307; pavel.zdych@volny.cz
hala:  SKP  .  středa  20:00   .  .  dresy:  bílé / černé / černé

5 - SK VAPLAST ČB
David Stehlík, J.Hurta 11, Č.B. 37008, tel: 724846859; david.stehlik@budvar.cz
Hala: Mladé,  .  pondělí  19:00   .  .  dresy:  červené / červené / bílé

6 - FK ZAHÁJÍ
Jan Vlk, Zahájí 5, Dívčice 37348, tel: 602468885; vlk.mal@centrum.cz
 hala: Týn n/Vlt,  .  pondělí 20:15  .  .  dresy:  modré / bílé / bílé

7 - BEST CAFFE TEAM  ČB
Petr Kocina, Školní 1, Rudolfov 37371,  tel. 602 222 813; kocina@email.cz
Hala: Rudolfov,  .  úterý 18:00  .  .  dresy:  oranžové (šedé) / černé / černé

8 - FC KOHOUTI ČB
Václav Korejčík, Bezdrevská 19, Č.B. 37011, tel: 777258714; v.korejcik@seznam.cz
Miroslav Lysina,   tel.  ,  lysmir@seznam.cz
Jan Koutský,   tel. 728 313 616,  jankoutsky@gmail.com 
hala:  SKP  .  středa  20:00 ?  .  .  dresy:  žluté / modré / modré                                 

 

1.  t ř í d a : 

1 - FC 30 ČB „B“
Zbyněk Mrvík, Jasmínová 15, Č.B. 37008, tel: 603856679; mrvik@mkfineco.cz
Pavel Kortus, Studentská 28, Č.B. 37005; tel: 602649297; pavelkortus@seznam.cz
hřiště: VŠZ tréninkové,  pondělí 18:30,  černé / černé / černé

2 - WEST JAM ČB 
Stanislav Škarda, Krčínova 10, Č.B. 37011,tel: 605235552; stanislav.skarda@geis.cz
hala:  Rudolfov,  středa  20:00;  modré / žluté / modré

3 - FC REBELS ČB 
Tomáš Dvořák,  tel: 725 632 998; tomasvondvorak@gmail.cz
hala:  SH JČU, Na Sádkách,  čtvrtek  21:00,  modrobílé / modré / bílé

4 - FC SVP ZBUDOV
Josef Fux, ......, tel: 723584869; josef.fux@seznam.cz
hřiště: Zbudov,  čtvrtek  17:30,  žluté / černé / černé

5 - SK LIONS VELEŠÍN 
Karel Krejčí, Sídliště 460, Velešín 38232, tel: 721222686; krejci.karel@email.cz
hala:  SOŠ Velešín,  neděle 17:00,  bílé (červené) / bílé / bílé

6 - FK ZAHÁJÍ „B“
• Zbyněk Maňhal, Zahájí 157, Dívčice 37348; tel: 736507117; manhal@paramo.cz
• Jan Vlk, Zahájí 5, Dívčice 37348, tel: 602468885; vlk.mal@centrum.cz
hřiště: Zahájí,   středa 18:00,  bílé / černé / černé

7 - FC TEX-COLOR ČB
Ladislav Štěpánek, tel: 605215178; lstepanek-koupelny@seznam.cz
hala:  SH JČU, Na Sádkách,  pondělí 19:30   bílé / černé / černé

8 - SK DEVIANTI / ABSOLUTTEAM ČB „B“
Filip Mertl, . . . . . . . . ,  tel: 721 430 375,  FMertl@seznam.cz
Roman Mertl, . . . . . . . . ,  tel: 725 464 216,  RMertl@seznam.cz
hala:  SH JČU, Na Sádkách,  hlásí          starorůžové / černé / černé

 

2.  t ř í d a :

1 - INTER ČB
Josef Bareš, ??, ??, tel: 602 490 805;  baresjosef@seznam.cz
Ivo Zimandl, ??, ??, tel: ...;  ivo.zimandl@seznam.cz
hala:  Rudolfov,  čtvrtek  20:00,  modré / modré / modré

2 - TJ BOREK
Štefan Hrabčák, Borek 273  tel 777 994 849; hrabcak.stefan@seznam.cz
Tomáš Bejsta,  ČB, Rožnov, tel. 777974984;  bejstik1@seznam.cz
hřiště: Borek, tréninkové,  středa 18:30.  bílé / černé / černé

3 - UNREAL ČB FC
• Robert Stifter, ......,  tel. 732 550 559; r.stifta@seznam.cz,
• Lukáš Trapl, ..., tel 721 466 411; unrealcbfc@seznam.cz, 
hala:  SH JČU, Na Sádkách,  hlásí                       ,      modré / černé / bílé

4 - RL DUBENEC
• Jaroslav Janda, Dubenec 43, tel: 602185904; jaroslav.janda@playandwin-rd.cz
• Jaroslav Janda ml., Dubenec 43, tel: 724968190; rldubenec@seznam.cz
hřiště:  Dubenec, tréninkové,  pátek 18:00,  červenomodré / modré / modré

5 - SK LIONS VELEŠÍN „B“
Karel Krejčí, Velešín 460, tel: 721222686; krejci.karel@email.cz
Jan Kališ, tel: 720670015; kalis.jan@stream.cz
hala:  SOŠ Velešín,  neděle 16:00,  modré (bílé) / bílé / bílé

6 - WEST JAM "B"
Jan Tichý,  ČB, Pražské sídl. tel: 777 191 557; westjam@quick.cz
Stanislav Škarda, Krčínova 10, Č.B. 37011,tel: 605235552; stanislav.skarda@geis.cz
hala:  Rudolfov,  středa  20:00;  černé / červené / červené

7 - SK STŘELNICE ČB
Ondřej Lacko, Kijevská 51, Č.B. 37005, tel 724580476; lacko.ondrej@seznam.cz
David Mendlík,  tel: 602 450 481; david.mendlik@lumen.cz
hala:  SH JČU, Na Sádkách,  .  pondělí 18:30  .  .  žluté / černé / černé

8 - AC DEMI Hluboká n/Vltavou
Daniel Šulista, Hluboká, tel: 603893928; dsulista@seznam.cz
Milan Jedlička, Hluboká, tel. 728 540 239; milann.j@centrum.cz
hala:  ZŠ Hluboká,  pátek 18:00   bílé (sv.hnědé) / černé / modré

 

A D R E S Á Ř   ROZHODČÍCH :

BRT Martin                            Velešín,  702 301 051,   macabrt@email.cz

CEPÁK František  61080217  ČB, M.Horákové 4,  723 017 215

DVOŘÁK Tomáš   88110076   ČB Lipenská 30, 725 632 998,     tomasvondvorak@gmail.com, 

HRABČÁK Štefan  52030030   Borek        777 994 849    hrabcak.stefan@seznam.cz

KOCINA Petr    72061016    Rudolfov   602 222 813,  kocina@email.cz

KOLÁŘ Jan   75120879  Hluboká n/Vl.   724 715 908,   kolar1@seznam.cz

KOREJČÍK Václav  57100206   ČB Máj   777 258 714    v.korejcik@seznam.cz

KOTÁSEK Štěpán  89082123   ČB střed  721 802 242    skotasek1@seznam.cz

MRÁZ Roman      78031711   Vodňany    602 716 923    roman.mraz@eon.cz

PETERKA Tomáš       80050513   ČB Zeyerova   608 147 627  tomik.peterka@seznam.cz

PRIMUS Miroslav     47080039   Dobrá Voda   608 562 625    m.primus@seznam.cz

ŘEHOŘ Jan     73070385  Hluboká n/V     607 651 815    rehorh@seznam.cz

TOŠILOVÁ Květa    81060154   Velešín  728 248 698    kvetatosilova@seznam.cz

VAVERKA Ctirad   72050910    ČB ,      722 130 028,  danuskaozzy@seznam.cz, adam.slavie@email.cz

ZABILKA Luboš        78050910   ČB J.Haška   777 788 403    L.Zabilka@seznam.cz

ZLOCH František   52030097   ČB     604 351 994   ZFED@seznam.cz

ŽDYCH Pavel           69100624   ČB Pekárenská 777 887 307  pavel.zdychu@seznam.cz,

 

 

Bývalé týmy:

KAPŘÍK TÝM
• Václav Urbánek, ČB, Nemanice;  tel: 608 966 824; urbanekv@gmail.cz
hala:  Hrdějovice,  čtvrtek  21:00,  černé / černé / bílé

TEX-COLOR / BOREK  (2017)
• Jan Sulek, Dlouhá 225, Borek 37367, tel: 732243679; sulekjan@seznam.cz

SK NESCO ČB   (2017)
• Stanislav Novák,  tel: 603 956 915, novak.s.elektro@seznam.cz

AC GONG ČB  (2016)
• Tomáš Peterka,  tel: 608 147 627; tomik.peterka@seznam.cz
• David Mendlík,  tel: 602 450 481; david.mendlik@lumen.cz

BEERBOYS     (2015-16)
• Pavel Mrkáček, tel: 777 553 357; mrkacek-pavel@seznam.cz
• Zdeněk Švejda; tel: 776 242 447; zdenek.svejda@seznam.cz

1. FC DEVILLS    (2015)
• Miroslav Havelec, Prachatická 7, Č.B. 37005, tel: 775267630; havelecmiroslav@seznam.cz

SEDLEC        (2015)
• Jan Zíka, Hlavatce 3, Dívčice 37348, tel: 777258678; bzexport@volny.cz

BUDWA JUNIORS     (2013-15)
• Martin Olšiak; Martin.Olsiak@seznam.cz
• Jiří Nevečeřal, tel: 777940260; neveceral@eventhouse.cz
• Aleš Novák, tel: 774106010; alesnovak10@seznam.cz

FC STORM ČB
• Tomáš Jaroš, Krčínova 10, Č.B. 37011, tel: 720752617; tom_jaros@centrum.cz

Adresář klubů a rozhodčích ČB 2017/18



Krajský přebor - sk. Jih :

1 - ELBH TÝN NAD VLTAVOU
• Jaroslav Luňáček, Havlíčkova 35, Týn n/Vlt. 37501, tel: 721750060; lunacekml@elbh.cz
Hala: Týn n./Vl.,  .  .  .  neděle 18:00  .  .  dresy:  bílé / modré / modré

2 - SK VAPLAST ČB
• David Stehlík, J.Hurta 11, Č.B. 37008, tel: 724846859; david.stehlik@budvar.cz
Hala: SKP ČB,  .  pondělí 18:30  .  .  dresy:  červené / červené / bílé

3 - RUDOLFOV
• Radim Pouzar; tel: 776 304 962,  pouzi16@centrum.cz
Hala: Loko ČB,  .  neděle 20:00  .  .  dresy:  oranžové (žluté) / černé / černé

4 - TJ HFASC ČB 
• Pavel Ždych, Pekárenská 49, Č.B. 37004, tel: 777887307; pavel.zdych@volny.cz
hala:  SKP  .  středa 21:00  .  .  dresy:  bílé / černé / černé

5 - ABSOLUT TEAM Č.B.
• Jan Pirnos,  tel: 777 934 080; pirnos@nemcb.cz
• Radim Staněk, tel.: +420720543252,  saky.rs7@qmail.com
 hala: Hrdějovice  .  úterý 21:00 dresy:  bílé vpředu černé pruhy (žluté) / bílé / bílé

6 - FK ZAHÁJÍ
• Jan Vlk, Zahájí 5, Dívčice 37348, tel: 602468885; vlk.mal@centrum.cz
 hala: Týn n/Vlt,  .  pondělí 20:00  .  .  dresy:  modré / bílé / bílé

7 - FC 30 ČB 
• Zbyněk Mrvík, Jasmínová 15, Č.B. 37008, tel: 603856679; mrvik@mkfineco.cz
• Pavel Kortus, Studentská 28, Č.B. 37005; tel: 602649297; pavelkortus@seznam.cz
Hala: SKP ČB,  .  pondělí 18:30  .  .  dresy:  černé / černé / černé

8 - BEST CAFFE TEAM  ČB
• Petr Kocina, Školní 1, Rudolfov 37371,  tel. 602 222 813; kocina@email.cz
Hala: Rudolfov,  .  úterý 18:45  .  .  dresy:  oranžové (šedé) / černé / černé

9 - FC KOHOUTI ČB
• Václav Korejčík, Bezdrevská 19, Č.B. 37011, tel: 777258714; v.korejcik@seznam.cz
hala:  SKP  .  středa 21:00  .  .  dresy:  žluté / modré / modré

 

 

1.  t ř í d a : 

1 - WEST JAM ČB 
• Stanislav Škarda, Krčínova 10, Č.B. 37011,tel: 605235552; stanislav.skarda@geis.cz
hala:  Rudolfov,  středa  20:00;  modré / žluté / modré

2 - SK STŘELNICE ČB
• Ondřej Lacko, Kijevská 51, Č.B. 37005, tel 724580476; lacko.ondrej@seznam.cz
• David Mendlík,  tel: 602 450 481; david.mendlik@lumen.cz
hala:  SKP ČB,  .  pondělí 18:30  .  .  žluté / černé / černé

3 - FC REBELS ČB 
• Tomáš Dvořák,  tel: 725 632 998; tomasvondvorak@gmail.cz
hala:  Hrdějovice,  čtvrtek  21:00,  modrobílé / modré / bílé

4 - FC SVP ZBUDOV
• Josef Fux, Vráto 61, Č.B. 37001, tel: 723584869; josef.fux@seznam.cz
hřiště: Zbudov,  čtvrtek  18:00,  žluté / černé / černé

5 - SK LIONS VELEŠÍN 
• Karel Krejčí, Sídliště 460, Velešín 38232, tel: 721222686; krejci.karel@email.cz
hala:  SOŠ Velešín,  neděle 17:00,  bílé (červené) / bílé / bílé

6 - FC TEX-COLOR ČB
• Ladislav Štěpánek, tel: 605215178; lstepanek-koupelny@seznam.cz
hala:  ZŠ Hluboká,  pondělí 19:30   bílé / černé / černé

7 - FC 30 ČB „B“
• Zbyněk Mrvík, Jasmínová 15, Č.B. 37008, tel: 603856679; mrvik@mkfineco.cz
• Pavel Kortus, Studentská 28, Č.B. 37005; tel: 602649297; pavelkortus@seznam.cz
hřiště: VŠZ tréninkové,  pondělí 18:00,  černé / černé / černé

8 - SK DEVIANTI / ABSOLUTTEAM ČB „B“
• Filip Mertl, . . . . . . . . ,  tel: 721 430 375,  FMertl@seznam.cz
hala:  Hrdějovice,  hlásí                       ,      starorůžové / černé / černé

9 - FK ZAHÁJÍ „B“
• Zbyněk Maňhal, Zahájí 157, Dívčice 37348; tel: 736507117; manhal@paramo.cz
• Jan Vlk, Zahájí 5, Dívčice 37348, tel: 602468885; vlk.mal@centrum.cz
hřiště: Zahájí,   čtvrtek 18:00,  bílé / černé / černé

 

2.  t ř í d a :

1 - TJ BOREK
• Štefan Hrabčák, Borek 273  tel 777 994 849; hrabcak.stefan@seznam.cz
• Tomáš Bejsta,  ČB, Rožnov, tel. 777974984;  bejstik1@seznam.cz
hřiště: Borek, tréninkové,  středa 18:30.  bílé / černé / černé

2 - AC DEMI Hluboká n/Vltavou
• Daniel Šulista, Hluboká, tel: 603893928; dsulista@seznam.cz
• Milan Jedlička, Hluboká, tel. 728 540 239; milann.j@centrum.cz
hala:  ZŠ Hluboká,  pátek 18:00   bílé (sv.hnědé) / černé / modré

3 - UNREAL ČB FC
• Radek Bárta, V.Volfa 11, Č.B. 37005, tel 724753263; unrealcbfc@seznam.cz, bartacb@seznam.cz
• Robert Stifter, ......,  tel. 732 550 559; unrealcbfc@seznam.cz,
hala:  Hrdějovice,  hlásí                       ,      modré / černé / bílé

4 - SK LIONS VELEŠÍN „B“
• Karel Krejčí, Velešín 460, tel: 721222686; krejci.karel@email.cz
• Jan Kališ, tel: 720670015; kalis.jan@stream.cz
hala:  SOŠ Velešín,  neděle 16:00,  modré (bílé) / bílé / bílé

5 - WEST JAM "B"
• Jan Tichý,  ČB, Pražské sídl. tel: 777 191 557; westjam@quick.cz
• Stanislav Škarda, Krčínova 10, Č.B. 37011,tel: 605235552; stanislav.skarda@geis.cz
hala:  Rudolfov,  středa  20:00;  černé / červené / červené

6 - RL DUBENEC
• Jaroslav Janda, Dubenec 43, tel: 602185904; jaroslav.janda@playandwin-rd.cz
• Jaroslav Janda ml., Dubenec 43, tel: 724968190; rldubenec@seznam.cz
hřiště:  Dubenec, tréninkové,  pátek 18:00,  červenomodré / modré / modré

7 - KAPŘÍK TÝM
• Václav Urbánek, ČB, Nemanice;  tel: 608 966 824; urbanekv@gmail.cz
hala:  Hrdějovice,  čtvrtek  21:00,  černé / černé / bílé

8 - INTER ČB
• Josef Bareš, ??, ??, tel: 602 490 805;  baresjosef@seznam.cz
hala:  Rudolfov,  čtvrtek  20:00,  modré / modré / modré
 

A D R E S Á Ř   ROZHODČÍCH :

AMBROŽOVÁ Hana  75101552  Dívčice    774 832 751    hanaambry@email.cz

BRT Martin                            Velešín,  702 301 051,   macabrt@email.cz

CEPÁK František  61080217  ČB, M.Horákové 4,  723 017 215

DVOŘÁK Tomáš   88110076   ČB Lipenská 30, 725 632 998,     tomasvondvorak@gmail.com, 

HRABČÁK Štefan  52030030   Borek        777 994 849    hrabcak.stefan@seznam.cz

KOCINA Petr    72061016    Rudolfov   602 222 813,  kocina@email.cz

KOREJČÍK Václav  57100206   ČB Máj      777 258 714    v.korejcik@seznam.cz

KOTÁSEK Štěpán  89082123   ČB střed     721 802 242    skotasek1@seznam.cz

MRÁZ Roman      78031711   Vodňany    602 716 923    roman.mraz@eon.cz

NÁVESNÍK Pavel   47110032   Jivno         607 705 395    pavelnavesnik@seznam.cz

NOVOTNÝ Ctibor    87120297   ČB          774 114 625  borisov20@email.cz

PETERKA Tomáš       80050513   ČB Zeyerova   608 147 627  tomik.peterka@seznam.cz

PRIMUS Miroslav     47080039   Dobrá Voda   608 562 625    m.primus@seznam.cz

ŘEHOŘ Jan     73070385  Hluboká n/V     607 651 815    rehorh@seznam.cz

ŠKAROUPKA Martin  79091481   ČB    776 265 560,  s.mata@seznam.cz

TOŠILOVÁ Květa    81060154   Velešín  728 248 698    kvetatosilova@seznam.cz

VAVERKA Ctirad   72050910    ČB ,      702 329 936,  danuskaozzy@seznam.cz

ZABILKA Luboš        78050910   ČB J.Haška   777 788 403    L.Zabilka@seznam.cz

ZLOCH František   52030097   ČB     604 351 994   ZFED@seznam.cz

ŽDYCH Pavel           69100624   ČB Pekárenská 777 887 307  pavel.zdychu@seznam.cz, pavel.zdych@madeta.cz

 

 

Bývalé týmy:

TEX-COLOR / BOREK  (2017)
• Jan Sulek, Dlouhá 225, Borek 37367, tel: 732243679; sulekjan@seznam.cz

SK NESCO ČB   (2017)
• Stanislav Novák,  tel: 603 956 915, novak.s.elektro@seznam.cz

AC GONG ČB  (2016)
• Tomáš Peterka,  tel: 608 147 627; tomik.peterka@seznam.cz
• David Mendlík,  tel: 602 450 481; david.mendlik@lumen.cz

BEERBOYS     (2015-16)
• Pavel Mrkáček, tel: 777 553 357; mrkacek-pavel@seznam.cz
• Zdeněk Švejda; tel: 776 242 447; zdenek.svejda@seznam.cz

1. FC DEVILLS    (2015)
• Miroslav Havelec, Prachatická 7, Č.B. 37005, tel: 775267630; havelecmiroslav@seznam.cz

SEDLEC        (2015)
• Jan Zíka, Hlavatce 3, Dívčice 37348, tel: 777258678; bzexport@volny.cz

BUDWA JUNIORS     (2013-15)
• Martin Olšiak; Martin.Olsiak@seznam.cz
• Jiří Nevečeřal, tel: 777940260; neveceral@eventhouse.cz
• Aleš Novák, tel: 774106010; alesnovak10@seznam.cz

FC STORM ČB
• Tomáš Jaroš, Krčínova 10, Č.B. 37011, tel: 720752617; tom_jaros@centrum.cz

 

 

Partneři












© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS