Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Okresní přebor

01.04.2024 17:45 - Dubenec, tréninkové, tráva
RL DUBENEC - SK STŘELNICE ČB
01.04.2024 20:00 - SH Hrdějovice
WEST JAM ČB - FC 30 ČB
02.04.2024 20:30 - SH Hrdějovice
INTER ČB - FK ZAHÁJÍ B
04.04.2024 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
FC NEXT ČB - SK LIONS VELEŠÍN B
05.04.2024 18:00 - ZŠ Hluboká
AC DEMI Hluboká - TJ BOREK

Krajský přebor

02.02.2024 19:00 - SOŠE Velešín
LIONS VELEŠÍN UA - COLORGRIF ČB
03.02.2024 17:00 - SH Loko ČB, kontumace
TEX-COLOR ČB - COLORGRIF ČB
04.02.2024 18:30 - SH Týn n/Vl.
FK ZAHÁJÍ - ELBH TÝN n/Vlt.
04.02.2024 20:30 - SH Loko ČB, Suché Vrbné
TEX-COLOR ČB - FC KOHOUTI ČB
05.02.2024 20:00 - SH Hrdějovice
SK VAPLAST Lišov - SK DEVIANTI (Absolut B)


Adresář klubů 2023-24



2. celostátní liga - západ

"ABSOLUT"  -  Slovan ČERNÝ DUB   ID  3119432
Radim Staněk, tel.: +420720543252,  saky.rs7@gmail.com
hala: MSH ČB  .  pátek 20:30 

Krajský přebor :

3 - TEX-COLOR  ČB   ID  3119592   
Radim Pouzar; tel: 776 304 962,  pouzi16@centrum.cz
Petr Benát; tel: 603 990 073,  petr.benat@seznam.cz
Hala: Loko ČB,  .  Neděle  hlásí  .  .  dresy:  oranžové (černobílé) / černé / černé

6 - COLORGRIF BUDWAIS ČB             
Luboš Jansa, tel: 773 462 677; lubosjansa@volny.cz
Jan Čermák,  tel. 608 255 560,  jan.cermiml@seznam.cz
Hala: Loko ČB,  .  Neděle  hlásí  .  .  dresy:  černobílé / černé / černé

4 - ELBH TÝN NAD VLTAVOU    ID  3119552
Jaroslav Čecháček 721 750 060,  Cechacekjaroslav59@gmail.com;
Jaroslav Luňáček 777 220 346; lunacekml@elbh.cz
Hala: Týn n./Vl.,  .  .  neděle  18:30  .  .  dresy:  bílé / modré / modré

8 - FK ZAHÁJÍ                            ID  3119472
Jan Vlk, Zahájí 5, Dívčice 37348, tel: 602468885; vlk.mal@centrum.cz; Adéla Legdanová,   tel. 606 327 355,  adela.legdanova@seznam.cz
hala: Týn n/Vlt,  .  neděle  18:30  .  .  dresy:  modré / bílé / bílé

6 - COLORGRIF BUDWIS ČB             
Pavel Ždych, Pekárenská 49, Č.B. 37004, tel: 777 887 307; pavel.zdychu@seznam.cz
Hala: Loko ČB,  .  Neděle  hlásí  .  .  dresy:  černobílé / černé / černé

1 - SK VAPLAST LIŠOV      ID  3119422
Martin Bartizal, tel: 721 017 498; m.bartizal@seznam.cz
Hala: Hrdějovice  .  pondělí  20:00   .  .  dresy:  červené / červené / bílé

5 - FC KOHOUTI ČB                    ID  9119212                                                                                                          Lukáš Niedl, 773 105 773, niedl@rpsczech.cz;
Václav Korejčík, Bezdrevská 19, Č.B. 37011, tel: 777 258 714; v.korejcik@seznam.cz
hala:  Hrdějovice  .  pondělí 20:00  .  .  dresy:  žluté / modré / modré

8 - FK ZAHÁJÍ                            ID  3119472
Jan Vlk,  tel: 602468885; vlk.mal@centrum.cz;
hala: Týn n/Vlt,  .  středa 20:30  .  .  dresy:  modré / bílé / bílé

7 - SK DEVIANTI / Slovan Č. DUB "B"   ID  3119432
Filip Mertl,  tel: 721 430 375,  FMertl@seznam.cz
Roman Mertl,  tel: 725 464 216,  RMertl@seznam.cz
hala:  SH JČU,  čtvrtek 20:30  .  dresy:  starorůžové / černé / černé

5 - LIONS VELEŠÍN UA                    ID  9119212
Karel Krejčí, , tel: 724 272 466;   krejci.karel@email.cz 
Dannylo Muranaka,  tel: 723 161 163,  daneru.mur@gmail.com                                
hala:  SOŠE Velešín  .  pátek 19:00  .  .  dresy:  žluté / modré / žluté

 

OKRESNÍ   PŘEBOR        

5 -  FC  30  ČB         PO   18:00   ( VŠZ  – tráva )        černé / černé / černé
• Zbyněk Mrvík, Jasmínová 15, Č.B. 37008, tel: 603 856 679; mrvik@mkfineco.cz
Pavel Kortus, Studentská 28, Č.B. 37005; tel: 602 649 297; pavelkortus@seznam.cz

11ZAHÁJÍ „B“   PO   18:00   ( Zahájí – tráva )             bílé / černé / černé
• Zbyněk Maňhal, Zahájí 157, Dívčice 37348; tel: 736 507 117; zmanhal@omacz.cz
Jan Vlk, Zahájí 173, Dívčice 37348, tel: 602 468 885; vlk.mal@centrum.cz

9 -  DUBENEC          PO  18:00  ( Dubenec – tráva )   )  modročervené (modrožluté)/modré/modré
• Jaroslav Janda,  tel: 602 185 904; rldubenec@seznam.czJaroslav Janda ml., Nákří 104,  tel: 724 968 190;  Vlastimil Švík,  Zahájí 133,  tel.604 473 647

10 -   BOREK              PO   19:00   ( Borek – tráva )         bílé ( černé ) / černé / černé
• Tomáš Bejsta,  ČB, Rožnov, tel. 777 974 984;  bejstik1@seznam.cz
Štefan Hrabčák, Borek 273  tel. 777 994 849; hrabcak.stefan@seznam.cz

4 -  STŘELNICE      PO   19:00   (SH JČU – umělý povrch )   černé (žluté) / černé / černé
• Ondřej Lacko, Kijevská 51, Č.B. 37005, tel 725 535 980; lacko.ondrej@seznam.cz
David Mendlík,  tel: 602 450 481; mendlik@korzolipno.cz, Jiří Šilha,  tel. 603 779 917, silha@korzolipno.cz

8 -   WEST JAM        PO    20:00   ( Hrdějovice – um. povrch )         modré / žluté / modré
• Stanislav Škarda, Jizerská 1, 37011 ČB,  tel: 605235552; stanislav.skarda@gmail.com
Lukáš Zimandl,  tel. 732 590 000

1 ELEMENT FC     Po   20:00   ( SH Hrdějovice – um. povrch )  oranžové (červenočerné) / černé / černé
• Šimon Kalina, 370 06  Srubec 578,  tel: 725 870 842,  kalinasimon38@seznam.cz,  elementfc@seznam.cz,     Jan Čermák,  tel: 608 255 560,  jan.cermiml@seznam.cz

2 -  INTER         Út-St   20:00   ( Hrdějovice – umělý povrch )     modré(bílé)/ modré(bílé)/ modré
• Josef Bareš,  tel: 773 961 873;  baresjosef@seznam.cz
Ivo Zimandl,  tel: ...;  ivo.zimandl@seznam.cz;  Milan Kopecký

7FC NEXT ČB    ČT   20:30   ( SH JČU – um. povrch )            bílomodré / modré / bílé
• Petr Kaše,  tel. 723 860 376, petr.kase91@seznam.cz        ( bílooranžové/ bílé / bílé )

3 -  AC DEMI           PA   18:00   ( ZŠ Hluboká – parkety )           bílé ( béžové ) / černé / modré
• Daniel  Šulista, Hluboká, tel: 603893928; dsulista@seznam.cz
Milan Jedlička, tel. 728 540 239,  milann.j@centrum.cz

6 -   SK LIONS     PA  19:00  ( Velešín – umělý povrch)  modré (červené, bílé) / bílé  / modré (červené, bílé)
• Karel Krejčí, Sídliště 460, Velešín 38232, tel: 724 272 466; krejci.karel@email.cz

 

Adresář mužstev a rozhodčích 2022-23



2. celostátní liga - západ

"ABSOLUT"  -  Slovan ČERNÝ DUB   ID  3119432
Radim Staněk, tel.: +420720543252,  saky.rs7@gmail.com
hala: MSH ČB  .  pátek 20:30 

Krajský přebor - sk. Jih :

1 - ELBH TÝN NAD VLTAVOU    ID  3119552
Jaroslav Čecháček 721 750 060,  cechacek@elbh.cz;
Jaroslav Luňáček 777 220 346; lunacekml@elbh.cz
Hala: Týn n./Vl.,  .  .  středa 20:30  .  dresy:  bílé / modré / modré

2 - TJ HFASC ČB                      ID  3119112
Pavel Ždych, Pekárenská 49, Č.B. 37004, tel: 777 887 307; pavel.zdychu@seznam.cz
hala:  SKP  .  středa  20:00    .  .  dresy:  bílé / černé / černé

3 - SK VAPLAST LIŠOV      ID  3119422
Martin Bartizal, tel: 721 017 498; m.bartizal@seznam.cz
Hala: Hrdějovice  .  pondělí  20:10   .  .  dresy:  červené / červené / bílé

4 - SK PCO Rudolfov   ID  3119592   
Radim Pouzar; tel: 776 304 962,  pouzi16@centrum.cz
Mikuláš Jáša; tel: 702 050 081,  mikulas.jasa@icloud.com
Petr Benát; tel: 603 990 073,  petr.benat@seznam.cz
Hala: Loko ČB,  .  neděle 17:00  .  dresy:  oranžové (černobílé) / černé / černé

5 - FK ZAHÁJÍ                            ID  3119472
Jan Vlk, Zahájí 5, Dívčice 37348, tel: 602468885; vlk.mal@centrum.cz; Adéla Legdanová,   tel. 606 327 355,  adela.legdanova@seznam.cz
hala: Týn n/Vlt,  .  středa 20:30  .  dresy:  modré / bílé / bílé

6 - FC KOHOUTI ČB                    ID  9119212
Lukáš Niedl, 773 105 773,  niedl@rpsczech.cz,  niedl.lukas@gmail.cz
Václav Korejčík, Bezdrevská 19, Č.B. 37011, tel: 777 258 714; v.korejcik@seznam.cz
hala:  SKP  .  středa  20:00  .  dresy:  žluté / modré / modré

7 - A1 Č.Budějovice      ID  3119202
Petr Kocina, Školní 1, Rudolfov 37371,  tel. 602 222 813; kocina@email.cz
Hala: Hrdějovice,  .  pondělí 20:10  .  .  dresy:  červené (šedé) / černé / černé

8 - SK DEVIANTI / Slovan Č. DUB "B"   ID  3119432
Filip Mertl,  tel: 721 430 375,  FMertl@seznam.cz
Roman Mertl,  tel: 725 464 216,  RMertl@seznam.cz
hala:  SH JČU,  čtvrtek 20:30  .  dresy:  starorůžové / černé / černé

 

OKRESNÍ   PŘEBOR        

1 -  DUBENEC          PA   18:00   ( Dubenec  – tráva )  modročervené (modrožluté)/modré/modré
• Jaroslav Janda, Dubenec 43, tel: 602 185 904; rldubenec@seznam.czJaroslav Janda ml., Nákří 104,  tel: 724 968 190;  Vlastimil Švík,  Zahájí 133,  tel.604 473 647

2 -   BOREK              PO   19:00   ( Borek – tráva )         bílé ( černé ) / černé / černé
• Tomáš Bejsta,  ČB, Rožnov, tel. 777 974 984;  bejstik1@seznam.cz
Štefan Hrabčák, Borek 273  tel. 777 994 849; hrabcak.stefan@seznam.cz

3 -   WEST JAM        ST    20:00   ( Rudolfov – um. povrch )         modré / žluté / modré
• Stanislav Škarda, Jizerská 1, 37011 ČB,  tel: 605235552; stanislav.skarda@gmail.com
Lukáš Zimandl,  tel. 732 590 000

4 -  INTER         ČT   20:00   ( Rudolfov – umělý povrch )     modré(bílé)/ modré(bílé)/ modré
• Josef Bareš, Kostelec 33, tel: 773 961 873;  baresjosef@seznam.cz
Ivo Zimandl,  tel: ...;  ivo.zimandl@seznam.cz;  Milan Kopecký

5 ELEMENT FC     Pá   20:00   ( SH Hrdějovice – um. povrch )  oranžové (červenočerné) / černé / černé
• Šimon Kalina, 370 06  Srubec 578,  tel: 725 870 842,  kalinasimon38@seznam.cz,  elementfc@seznam.cz
Jan Čermák,  tel: 608 255 560,  jan.cermiml@seznam.cz

6 -  FC  30  ČB         PO   18:00   ( VŠZ  – tráva )        černé / černé / černé
• Zbyněk Mrvík, Jasmínová 15, Č.B. 37008, tel: 603 856 679; mrvik@mkfineco.cz
Pavel Kortus, Studentská 28, Č.B. 37005; tel: 602 649 297; pavelkortus@seznam.cz

7 -  AC DEMI           PA   18:00   ( ZŠ Hluboká – parkety )           bílé ( béžové ) / černé / modré
• Daniel  Šulista, Hluboká, tel: 603893928; dsulista@seznam.cz
Milan Jedlička, tel. 728 540 239,  milann.j@centrum.cz

8 -  STŘELNICE      PO   19:00   (SH JČU – umělý povrch )   černé (žluté) / černé / černé
• Ondřej Lacko, Kijevská 51, Č.B. 37005, tel 725 535 980; lacko.ondrej@seznam.cz
David Mendlík,  tel: 602 450 481; mendlik@korzolipno.cz, Jiří Šilha,  tel. 603 779 917, silha@korzolipno.cz

9 -   SK LIONS     PA  19:00  ( Velešín – umělý povrch)  modré (červené, bílé) / bílé  / modré (červené, bílé)
• Karel Krejčí, Sídliště 460, Velešín 38232, tel: 724 272 466; krejci.karel@email.cz

10FC NEXT ČB    ČT   20:30   ( SH JČU – um. povrch )            bílomodré / modré / bílé
Petr Kaše,  tel. 723 860 376, petr.kase91@seznam.cz        ( bílooranžové/ bílé / bílé )

11ZAHÁJÍ „B“   PO   18:00   ( Zahájí – tráva )             bílé / černé / černé
• Zbyněk Maňhal, Zahájí 157, Dívčice 37348; tel: 736 507 117; zmanhal@omacz.cz
Jan Vlk, Zahájí 173, Dívčice 37348, tel: 602 468 885; vlk.mal@centrum.cz

 

A D R E S Á Ř   ROZHODČÍCH :

DIMITROV Nikolaj  98041399  ČB K.Štěcha 18, 608 209 045, nikolaj.dimitrov@educanet.cz

GRANEC Robert   74041561  ČB Pekárenská 31   774 022 649,  roberto.g@seznam.cz

HRABČÁK Štefan  52030030   Borek777 994 849    hrabcak.stefan@seznam.cz

KOCINA Petr    72061016    Rudolfov   602 222 813,  kocina@email.cz

KOLÁŘ Jan   75120879  Hluboká n/Vl.   724 715 908,   kolar1@seznam.cz

KOREJČÍK Václav  57100206   ČB Vltava   777 258 714    v.korejcik@seznam.cz

KOTÁSEK Štěpán  89082123   ČB střed  721 802 242    skotasek1@seznam.cz

MRÁZ Roman      78031711   Vodňany    602 716 923    roman.mraz@eon.cz

OVČÁČEK Josef  70050947   ČB K.Chocholy 20    722 061 339   OvcacekJosef@seznam.cz

PETERKA Tomáš   80050513   ČB Zeyerova  608 147 627  tomik.peterka@seznam.cz

PRIMUS Miroslav     47080039   Dobrá Voda   608 562 625    m.primus@seznam.cz

ŘEHOŘ Jan     73070385  Hluboká n/V     607 651 815    rehorh@seznam.cz

ŠKUTHAN Jaroslav  73040383  ČB, Fr.Ondříčka  607 188 938  j.suty@seznam.cz

TOŠILOVÁ Květa    81060154   Velešín  728 248 698    kvetatosilova@seznam.cz

ZABILKA Luboš        78050910   ČB J.Haška   777 788 403    L.Zabilka@seznam.cz

ZLOCH František   52030097   ČB     604 351 994   ZFED@seznam.cz

ŽDYCH Pavel      69100624   ČB Pekárenská 777 887 307  pavel.zdychu@seznam.cz,

Rozhodčí se slabě napsaným ID nemají ještě k dnešku (6.9.) zaplacené členské příspěvky

 

Bývalé týmy:

DUBAJ ŽABOVŘESKY         (2022)
Luboš Formánek,  tel: 721 565 686; lubos-formanek@email.cz
hala:  SH JČU,  .  .  čtvrtek 20:30  dresy:  .  .  černožluté/černé/černé    

UNREAL ČB FC    (2021)
• Robert Stifter, ......,  tel. 732 550 559; r.stifta@seznam.cz,
• Lukáš Trapl, ..., tel 721 466 411; unrealcbfc@seznam.cz, 
hala:  SH JČU, Na Sádkách,  pondělí 20:30 ,  vínová s bílou / černé / bílé

A1 SVP  ZBUDOV    (2021)
Josef Fux, ......, tel: 723584869; josef.fux@seznam.cz
hřiště: Zbudov,  pondělí  17:30,  žluté / černé / černé

GREY SPACE TEAM ČB    ID  3110112  (2020)
Claudio Costa Silva, tel: 721 032 559 Claudio.Costa.e.Silva@seznam.cz
Jakub Vranovský,   tel. 724 577 520,  kubavranovsky@seznam.cz
hala:  Hrdějovice  čtvrtek 21:00  dresy: černé/vínovočervené/vínovočervené     

BSKN ČB            (2012)
Petr Řečíkov, Novohradská 1157/123, Č.B. 37008, tel 739 245 235  -  jen SMS; recikov.petr21@centrum.cz, 
Radim Minarik, Pražská 1255, ČB,  tel: 774 674 515  -  jen SMS, radiminarik@gmail.com
hala:  NH SKP ČB,  .  úterý 17:00  .  .  žluté / žluté / žluté

FC REBELS ČB       (2019)
Tomáš Dvořák,  tel: 725 632 998; tomasvondvorak@gmail.cz
hala:  SH JČU, Na Sádkách,  pondělí  20:00,  modrobílé / modré / bílé

KAPŘÍK TÝM   (2017)
• Václav Urbánek, ČB, Nemanice;  tel: 608 966 824; urbanekv@gmail.cz
hala:  Hrdějovice,  čtvrtek  21:00,  černé / černé / bílé

TEX-COLOR / BOREK  (2017)
• Jan Sulek, Dlouhá 225, Borek 37367, tel: 732243679; sulekjan@seznam.cz

SK NESCO ČB   (2017)
• Stanislav Novák,  tel: 603 956 915, novak.s.elektro@seznam.cz

AC GONG ČB  (2016)
• Tomáš Peterka,  tel: 608 147 627; tomik.peterka@seznam.cz
• David Mendlík,  tel: 602 450 481; david.mendlik@lumen.cz

BEERBOYS     (2015-16)
• Pavel Mrkáček, tel: 777 553 357; mrkacek-pavel@seznam.cz
• Zdeněk Švejda; tel: 776 242 447; zdenek.svejda@seznam.cz

1. FC DEVILLS    (2015)
• Miroslav Havelec, Prachatická 7, Č.B. 37005, tel: 775267630; havelecmiroslav@seznam.cz

SEDLEC        (2015)
• Jan Zíka, Hlavatce 3, Dívčice 37348, tel: 777258678; bzexport@volny.cz

BUDWA JUNIORS     (2013-15)
• Martin Olšiak; Martin.Olsiak@seznam.cz
• Jiří Nevečeřal, tel: 777940260; neveceral@eventhouse.cz
• Aleš Novák, tel: 774106010; alesnovak10@seznam.cz

FC STORM ČB
• Tomáš Jaroš, Krčínova 10, Č.B. 37011, tel: 720752617; tom_jaros@centrum.cz

 

.

 

.

 

Partneři










© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS