Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

24.01.2022 21:00 - SH Hrdějovice
A1 team Zbudov - FK Zahájí
26.01.2022 19:30 - NH SKP ČB, Kubatova
FC Kohouti ČB - SK Vaplast Lišov
26.01.2022 20:30 - SH Týn n./Vlt.
ELBH Týn nad Vltavou - SK Devianti (Absolut B)
27.01.2022 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
Dubaj Žabovřesky - TJ HFASC ČB

Okresní přebor - skup. A

25.10.2021 19:00 - SH JČU
SK Střelnice ČB - TJ Borek
28.10.2021 20:00 - Rudolfov
Inter ČB - West Jam ČB A
29.10.2021 19:00 - SOŠ Velešín
SK Lions Velešín A - FC 30 ČB
12.11.2021 19:00 - SOŠ Velešín - dohrávka 5. kola
SK Lions Velešín A - Inter ČB

Okresní přebor - skup. B

27.10.2021 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - RL Dubenec
29.10.2021 18:00 - ZŠ Hluboká n/Vlt.
AC Demi Hluboká - FC Next ČB
29.10.2021 20:00 - SOŠ Velešín
SK Lions Velešín B - FK Zahájí B

1. třída

Přestávka

2. třída

Přestávka


81 - nasazení 12. až 15. kolo KPJ



 

12 .   k o l o :  ( 23.  – 29. 1. )   volný los Dynamo ČB

PO 24. 1. Hrdějovice 21:00  A1 ZBUDOV   –  ZAHÁJÍ     R: Peterka,   Ždych    N: Hrabčák

ST  26. 1.  NH SKP    19:30  KOHOUTI      –  VAPLAST   R: Granec,   Zloch     N: Ždych

ST  26. 1.  Týn n/Vl     20:30  ELBH Týn     –  DEVIANTI  R: Zabilka,  Primus,   N: Peterka

ČT  27. 1.  SH JČU     20:30 ŽABOVŘESKY  –  HFASC   R: Kocina,  Korejčík   N: Zloch

 

13 .   k o l o :  ( 30. 1..  – 5. 2. )   volný los A1 Zbudov

PO 31. 1. Hrdějovice 21:00 VAPLAST  –  ELBH  TÝN       R: Mertl        Ždych     N: Peterka

ST   2. 2.   NH SKP  19:30   KOHOUTI – ŽABOVŘESKY  R: Zabilka     Primus   N: Hrabčák

ST   2. 2.   SH Týn   20:30    ZAHÁJÍ      –  HFASC  ČB     R: Granec,    Zloch     N: Škuthan

ČT   3. 2.   SH JČU  20:30  DEVIANTI  –  DYNAMO „B“  R: Hrabčák   Kocina   N: Korejčík


14 .   k o l o :  ( 6. - 12. 2. )     volný los HFASC

NE  6. 2.  Loko ČB  19:00  DYNAMO „B“ –  VAPLAST     R: Peterka  Primus       N: Kocina

PO  7. 2. Hrdějovice 21:00   A1 ZBUDOV  –  DEVIANTI    R: Zabilka   Korejčík     N: Ždych

ST  9. 2.   SH Týn    20:30   ELBH  TÝN    –  KOHOUTI     R: Zloch     Škuthan      N: Mertl

ČT 10. 2.  SH JČU  20:30   ŽABOVŘESKY  –  ZAHÁJÍ     R: Mertl,     Hrabčák      N: Zloch

 

15 .   k o l o :  ( 13.  – 19. 2. )   volný los Zahájí

PO 14. 2. Hrdějovice 21:00  VAPLAST   –  A1 ZBUDOV      R: Granec     Zabilka       N: Zloch

ST  16. 2.   NH SKP  19:30  KOHOUTI   –  DYNAMO „B“    R: Škuthan   Primus        N: Granec

ST  16. 2.   SH Týn   20:30  ELBH TÝN –  ŽABOVŘESKY   R: Peterka    Ždych         N: Zabilka

ČT  17. 2.   SH JČU  20:30  DEVIANTI   –  HFASC  ČB       R: Kocina     Korejčík      N: Primu

Telefony a maily rozhodčích 2021-22



Rozhodčíza koho hrajetelefonza koho pískáe-mail
     
Granec Robert 774022649 roberto.g@seznam.cz
Hrabčák Štefan 777994849Borekhrabcak.Stefan@seznam.cz
Kocina PetrA1 Zbudov602222813A1 ZbudovKOCINA@email.cz
Kolář JanDemi724715908Demikolar1@seznam.cz
Korejčík Václav 777258714Kohoutiv.korejcik@seznam.cz
Kotásek Štěpán 721802242 skotasek1@seznam.cz
Mertl FilipDevianti721430375 FMertl@seznam.cz
Mráz Roman 602716923 roman.mraz@eon.cz
Peterka TomášHFASC608147627 tomik.peterka@seznam.cz
Primus Miroslav 608562625 m.primus@seznam.cz
Průcha Michal 608870510 pruchamich@seznam.cz
Řehoř Jan 607651815Demirehorh@seznam.cz
Škuthan Jaroslav 607188938 j.suty@seznam.cz
Tošilová Květa 704217279 kvetatosilova@seznam.cz
Zabilka Luboš 777788403InterL.Zabilka@seznam.cz
Zloch František 604351994FC 30ZFED@seznam.cz
Ždych Pavel 777887307HFASCpavel.zdychu@seznam.cz
     
     
Označení R jsou z důvodu zdravotních a nebo pracovních v současné době nepoužitelní

 

.

70 - Adresář rozhodčích 2020-21



GRANEC  Robert   xxxxxxx  ČB, Pekárenská,  774 022 649   roberto.g@seznam.cz

HRABČÁK Štefan  52030030   Borek  777 994 849  hrabcak.stefan@seznam.cz

KOCINA Petr    72061016    Rudolfov   602 222 813,  kocina@email.cz

KOLÁŘ Jan    75120879    Hluboká n/Vlt.   724 715 908,  kolar1@seznam.cz

KOREJČÍK Václav  57100206   ČB Vltava     777 258 714 v.korejcik@seznam.cz

KOTÁSEK Štěpán  89082123   ČB střed   721 802 242    skotasek1@seznam.cz

MERTL Filip      93040978   ČB   721 430 375    FMertl@seznam.cz

MRÁZ Roman      78031711   Vodňany    602 716 923    roman.mraz@eon.cz

PETERKA Tomáš 80050513 ČB Zeyerova  608 147 627 tomik.peterka@seznam.cz

PRIMUS Miroslav  47080039   Dobrá Voda   608 562 625    m.primus@seznam.cz

PRUCHA  Michal  74020894    Chlum u Křemže 608 870 510, pruchamich@seznam.cz

ŘEHOŘ Jan     73070385    Hluboká n/V     607 651 815    rehorh@seznam.cz

ŠKUTHAN Jaroslav 73040383 ČB Vltava,     607 188 938  j.suty@seznam.cz

TOŠILOVÁ Květa    81060154   Velešín  728 248 698    kvetatosilova@seznam.cz

ZABILKA Luboš     78050910   ČB J.Haška   777 788 403    L.Zabilka@seznam.cz

ZLOCH František   52030097   ČB     604 351 994   ZFED@seznam.cz

ŽDYCH Pavel  69100624  ČB Pekárenská  777 887 307  pavel.zdychu@seznam.cz,

 

 

.

 

.

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS