Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Okresní přebor

01.04.2024 17:45 - Dubenec, tréninkové, tráva
RL DUBENEC - SK STŘELNICE ČB
01.04.2024 20:00 - SH Hrdějovice
WEST JAM ČB - FC 30 ČB
02.04.2024 20:30 - SH Hrdějovice
INTER ČB - FK ZAHÁJÍ B
04.04.2024 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
FC NEXT ČB - SK LIONS VELEŠÍN B
05.04.2024 18:00 - ZŠ Hluboká
AC DEMI Hluboká - TJ BOREK

Krajský přebor

02.02.2024 19:00 - SOŠE Velešín
LIONS VELEŠÍN UA - COLORGRIF ČB
03.02.2024 17:00 - SH Loko ČB, kontumace
TEX-COLOR ČB - COLORGRIF ČB
04.02.2024 18:30 - SH Týn n/Vl.
FK ZAHÁJÍ - ELBH TÝN n/Vlt.
04.02.2024 20:30 - SH Loko ČB, Suché Vrbné
TEX-COLOR ČB - FC KOHOUTI ČB
05.02.2024 20:00 - SH Hrdějovice
SK VAPLAST Lišov - SK DEVIANTI (Absolut B)


Nasazení na 1. kolo nadstavby



Ne 11. 2.  Týn           18:30   ELBH TÝN     -  LIONS UA  L.Zabilka,  M.Primus,   N: Granec

Po 12. 2.  Hrdějovice 20:00     KOHOUTI    -  ZAHÁJÍ         M.Havelec, Š.Kotásek,  N: Peterka

St  14. 2.  Hrdějovice 21:00 COLORGRIF - TEX-COLOR   F.Mertl,    J.Ovčáček,  N: Zabilka

Čt 15. 2.  SH JČU      19:30  DEVIANTI      -  VAPLAST    N.Dimitrov, Š.Hrabčák,  N.Škuthan       

16. 2.  Velešín     19:00  LIONS UA      -  ELBH TÝN   M.Havelec,  V.Korejčík,  N: Primus

Ne?18. 2.  Loko      ????   TEX-COLOR -  COLORGRIF   R.Granec,  J.Škuthan,  N: Hrabčák

Po 19. 2.  Hrdějovice 20:00  VAPLAST     -  DEVIANTI    T.Peterka,   F.Zloch    N: Dimitrov

120 - Nasazení rozhodčích č.10



Obsazení rozhodčích KP futsalu – 10. část

12. kolo

Ne   21. 01.  Týn        18:30  ZAHÁJÍ   -  TEX-COLOR       F.Mertl,       Š.Kotásek  (Ovčáček)

Po 22. 01. Hrdějovice 20:00  VAPLAST -  KOHOUTI          J.Škuthan, Š.Hrabčák  (Dimitrov)

St   24. 01.  Týn20:30  LIONS UA  -  ELBH TÝN       R.Granec,  F.Zloch,        (Zabilka)

Čt      25. 01. SH JČU  20:30  DEVIANTI  -  COLORGRIF   T.Peterka,  M.Havelec,  (Primus)

 13. kolo

Ne   28. 1.  Týn         18:30 ELBH TÝN  -  TEX-COLOR   P.Ždych,   V.Korejčík     (Škuthan)

Ne   28. 1.  Loko       19:00 COLORGRIF  -  VAPLAST    L.Zabilka,  N.Dimitrov     (Granec)

Po 29. 1. Hrdějovice 20:00  KOHOUTI     -  LIONS UA     T.Peterka,  J.Ovčáček    (Havelec)

Čt    1. 2.  SH JČU  20:30 DEVIANTI     -  ZAHÁJÍ         P.Ždych,     M.Primus      (Zloch)

 

 


 

 

.

 

.

 

 

109 - Adresář rozhodčích 2023-24



DIMITROV Nikolaj  98041399   ČB K.Štěcha 18, 608 209 045, nikolaj.dimitrov@educanet.cz

GRANEC  Robert   74041561 ČB, Pekárenská,  774 022 649   roberto.g@seznam.cz

HAVELEC Miroslav 84020290  Tábor  775 267 630,  havelecmiroslav@seznam.cz

HRABČÁK Štefan  52030030   Borek  777 994 849  hrabcak.stefan@seznam.cz

KOCINA Petr    72061016    Rudolfov   602 222 813,  kocina@email.cz

KOLÁŘ Jan    75120879    Hluboká n/Vlt.   724 715 908,  kolar1@seznam.cz

KOREJČÍK Václav  57100206   ČB Vltava     777 258 714 v.korejcik@seznam.cz

KOTÁSEK Štěpán  89082123   ČB střed   721 802 242    skotasek1@seznam.cz

MERTL Filip      93040978   ČB   721 430 375    FMertl@seznam.cz

MRÁZ Roman      78031711   Vodňany    602 716 923    roman.mraz@eon.cz

OVČÁČEK Josef   92110009  ČB  Máj     722 061 339   OvcacekJosef11@seznam.cz

PETERKA Tomáš 80050513 ČB Zeyerova  608 147 627 tomik.peterka@seznam.cz

PRIMUS Miroslav  47080039   Dobrá Voda   608 562 625    m.primus@seznam.cz

PRUCHA  Michal  74020894    Chlum u Křemže 608 870 510, pruchamich@seznam.cz

ŘEHOŘ Jan     73070385    Hluboká n/V     607 651 815    rehorh@seznam.cz

ŠKUTHAN Jaroslav 73040383 ČB Vltava,     607 188 938  j.suty@seznam.cz

TOŠILOVÁ Květa   81060154   Velešín  728 248 698    kvetatosilova@seznam.cz

ZABILKA Luboš     78050910   ČB J.Haška   777 788 403    L.Zabilka@seznam.cz

ZLOCH František   52030097   ČB     604 351 994   ZFED@seznam.cz

ŽDYCH Pavel  69100624  ČB Pekárenská  777 887 307  pavel.zdychu@seznam.cz,

Partneři










© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS