Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

21.10.2020 20:00 - NH SKP ČB
TJ HFASC ČB - Dynamo PCO B
21.10.2020 20:30 - SH Týn n./Vlt.
FK Zahájí - ELBH Týn nad Vltavou
22.10.2020 20:30 - SH JČU, Na Sádkách ČB
SK Devianti (Absolut B) - SK Vaplast Lišov
22.10.2020 21:00 - SH Hrdějovice
Grey Space team ČB - FC Kohouti ČB

1. třída

28.09.2020 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - FC Next ČB
30.09.2020 17:30 - Zahájí
FK Zahájí B - West Jam ČB
02.10.2020 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - A1 team Zbudov B

2. třída

01.10.2020 20:00 - Rudolfov
Inter ČB - SK Střelnice ČB
02.10.2020 17:30 - Dubenec - tréninkové
RL Dubenec - AC Demi Hluboká
02.10.2020 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - TJ Borek


71 - Nasazení 21.9. - 9.10. 2020



4 .   k o l o :  ( 21.  – 25. 9. )      volno  Zahájí B  a  Inter

PO

 21.9.

Zbudov

17:30

 ZBUDOV  B

 FC  30  ČB

Peterka

Korejčík

Zabilka

PO

 21.9.

SH JČU

19:00

 STŘELNICE

 DUBENEC

Hrabčák

Primus

Kotásek

ST

 23.9.

Zahájí      8. kolo

17:45

ZAHÁJÍ „B“

 FC  30  ČB  

Hrabčák

Zabilka  Primus

Primus

ST

 23.9.

Rudolfov

20:00

 WEST JAM

 UNREAL

Kocina

Kotásek

Peterka

ČT

 24.9.

Borek

17:45

 TJ  BOREK

 WEST J.“B“

Mertl  Zabilka

Korejčík

Ždych

ČT

 24.9.

SH  JČU

20:00

 NEXT  ČB

 SK  LIONS

Kotásek

Kocina

Ždych

PA

 25.9.

Hluboká

18:00

 AC  DEMI

 LIONS „B“

Škuthan

Hrabčák

Krejčík

 

5 .   k o l o :  ( 28. 9.  – 2 10. )   volno  FC 30  a  West Jam „B“

PO

 28.9.

SH  JČU

20:00

 UNREAL ČB

 NEXT  ČB

Mertl

Ždych

Peterka

ST

 30.9.

 

Zahájí

17:30

 ZAHÁJÍ „B“

 WEST JAM

Hrabčák

Peterka

Zabilka

ČT

 1.10. 

Rudolfov

20:00

 INTER  ČB 

 STŘELNICE

Kocina

Škuthan

Korejčík

PA

 2.10.

Dubenec

17:30

 DUBENEC 

 AC  DEMI

Mráz

Řehoř

Primus

PA

 2.10.

Velešín

19:00

 SK  LIONS

 ZBUDOV B 

Tošilová

Primus

 Hrabčák

 

PA

 2.10.

Velešín

20:00

 LIONS „B“

 TJ  BOREK

Tošilová

Primus

 Hrabčák

 

6 .   k o l o :  ( 5.  – 9. 10. )        volno  West Jam „A“  a  Střelnice

PO

 5.10.

VŠZ

17:15

 FC  30  ČB

 SK  LIONS

Škuthan

Korejčík

 Hrabčák

PO

 5.10.

Zbudov

17:15

 ZBUDOV B

 UNREAL  

Ždych

Zabilka

Peterka

ST

 7.10.

Rudolfov

20:00

WESTJ. “B“

 LIONS „B“

Mertl

Kocina

Zabilka

ČT

 8.10.

SH  JČU

20:00

 NEXT  ČB

ZAHÁJÍ „B“

Peterka

Kotásek

Primus

 ČT

 8. 10.

 Borek

 17:15

 TJ  BOREK

 DUBENEC

Předehráno

15. 9.

 

PA

 9.10.

Hluboká

18:00

 AC DEMI

 INTER  ČB

Řehoř

Primus

Korejčík

70 - Adresář rozhodčích 2020-21



HRABČÁK Štefan  52030030   Borek  777 994 849  hrabcak.stefan@seznam.cz

KOCINA Petr    72061016    Rudolfov   602 222 813,  kocina@email.cz

KOLÁŘ Jan    75120879    Hluboká n/Vlt.   724 715 908,  kolar1@seznam.cz

KOREJČÍK Václav  57100206   ČB Vltava     777 258 714 v.korejcik@seznam.cz

KOTÁSEK Štěpán  89082123   ČB střed   721 802 242    skotasek1@seznam.cz

MERTL Filip      93040978   ČB   721 430 375    FMertl@seznam.cz

MRÁZ Roman      78031711   Vodňany    602 716 923    roman.mraz@eon.cz

PETERKA Tomáš 80050513 ČB Zeyerova  608 147 627 tomik.peterka@seznam.cz

PRIMUS Miroslav  47080039   Dobrá Voda   608 562 625    m.primus@seznam.cz

PRUCHA  Michal  74020894    Chlum u Křemže 608 870 510, pruchamich@seznam.cz

ŘEHOŘ Jan     73070385    Hluboká n/V     607 651 815    rehorh@seznam.cz

ŠKUTHAN Jaroslav 73040383 ČB Vltava,     607 188 938  j.suty@seznam.cz

TOŠILOVÁ Květa    81060154   Velešín  728 248 698    kvetatosilova@seznam.cz

ZABILKA Luboš     78050910   ČB J.Haška   777 788 403    L.Zabilka@seznam.cz

ZLOCH František   52030097   ČB     604 351 994   ZFED@seznam.cz

ŽDYCH Pavel  69100624  ČB Pekárenská 777 887 307  pavel.zdychu@seznam.cz,

 

.

69 - Nasazení 30. 8. - 18. 9. 2020



 

1 .   k o l o :  ( 31. 8.  – 4. 9. )    volný los  Next a Demi

PO

31. 8.

Zbudov

17:30

ZBUDOV “B“

 WEST JAM

 Zabilka

 Korejčík   

Hrabčák

PO

31. 8.

VŠZ

18:00

FC  30  ČB

 ZAHÁJÍ „B“

 Peterka

  Mertl

 Škuthan 

PO

31. 8.

SH  JČU

19:00

UNREAL ČB

 SK  LIONS

Ždych

 Primus

Zloch

ÚT

1. 9.

Borek

18:30

TJ  BOREK

 STŘELNICE

Zloch

Kotásek

Korejčík  

ST

2. 9.

Rudolfov

20:00

WEST J.“B“

 INTER ČB

Hrabčák

Škuthan

Primus

PA

4. 9.

Dubenec

18:00

DUBENEC

 LIONS „B“

Mráz

Řehoř

Peterka

                  

2 .   k o l o :  ( 7. – 11. 9.  )        volný los  Unreal a Dubenec

PO

7. 9.

VŠZ

18:00

FC  30  ČB

 WEST JAM

Hrabčák

Primus

Korejčík  

PO

7. 9.

Zbudov

17:30

ZBUDOV “B“

NEXT  ČB      

Peterka

Kotásek

Zloch

ST

9. 9.

Zahájí

18:00

ZAHÁJÍ „B“

SK  LIONS

  Mertl

Primus

Hrabčák

ST

9. 9.

Rudolfov

20:00

WEST J.“B“

STŘELNICE

Ždych

Hrabčák

Škuthan

ČT

10. 9.

Borek

18:15

TJ  BOREK

AC  DEMI

Zabilka

Korejčík 

 Mertl

ČT

10. 9.

Rudolfov

20:00

INTER  ČB

LIONS „B“

Zloch

Škuthan

Peterka

PA

11. 9.

Dubenec

18:00

DUBENEC

WEST J.“B“

Mráz

Řehoř

Primus

 

3 .   k o l o :  ( 14.  – 18. 9. )      volný los  Zbudov B  a  TJ Borek

PO

14. 9.

VŠZ

18:00

FC  30  ČB

NEXT  ČB

Korejčík 

  Mertl

(Hrabčák)

PO

14. 9.

SH  JČU

20:30

UNREAL ČB

ZAHÁJÍ „B“

Zabilka

Hrabčák  Peterka

(Hrabčák)

ÚT

15. 9.

Borek

18:00

TJ  BOREK

DUBENEC

Ždych Kotásek

Zloch Zabilka

Kotásek Zabilka

ST

16. 9.

Rudolfov

20:00

WEST J.“B“

AC  DEMI

Peterka

Primus

Korejčík  

PA

18. 9.

Dubenec

18:00

DUBENEC

INTER  ČB

Mráz

Řehoř

Škuthan

PA

18. 9.

Velešín

19:00

SK  LIONS

WEST JAM

Průcha Hrabčák

Tošilová

Ždych

PA

18. 9.

Velešín

20:00

LIONS „B“

STŘELNICE

Průcha Hrabčák

Tošilová

Ždych

                 
                 
                 

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS