Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

14.10.2019 17:00 - Zahájí
FK Zahájí B - FC SVP Zbudov
14.10.2019 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - SK Devianti (Absolut B)
16.10.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam ČB - FC Next ČB
18.10.2019 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - FC 30 ČB B

JS Agency KP Jih

21.10.2019 21:00 - SH Hrdějovice
Absolutteam ČB - FK Zahájí
22.10.2019 18:00 - Rudolfov
Best Caffe team - FC 30 ČB
22.10.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast ČB - Dynamo B
23.10.2019 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - TJ HFASC ČB

JS Agency 2. třída

15.10.2019 17:00 - NH SKP ČB
BSKN ČB - AC Demi Hluboká
17.10.2019 20:00 - Rudolfov
Inter ČB - TJ Borek
18.10.2019 17:00 - Dubenec, tréninkové
RL Dubenec - West Jam CB B
18.10.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - SK Střelnice ČB


6. kolo 1. třídy

6. kolo: _ _ 7.10. ZBUDOV - UNREAL . 7:6 (2:3) _ _ 7.10. FC 30 B – WEST JAM . 6:2 (4:0) _ _ 10.10. DEVIANTI – LIONS . 9:5 (3:3) _ _ 10.10. NEXT – ZAHÁJÍ B . 8:5 (3:3) _ _ _ _

08.10.2019 | Zobrazit celý článek »

6. kolo 2. třídy

 
07.10.2019
6. kolo: _ _ 7.10. JČU 19:00 STŘELNICE – BSKN . 28:3 (13:1) _ _ 9.10. WEST J.B – LIONS B . 2:11 (1:6) _ _ 10.10. BOREK – DUBENEC . 9:2 (6:1) _ _ 11.10. DEMI - INTER . 11:1 (6:0) _ _ _ _ Více »

nic

Rozpis a výsledky 1. třídy - podzim 2019

 
06.10.2019
5. kolo: _ _ 3.10. DEVIANTI – FC 30 B . 5:5 (2:1) _ _ 4.10. LIONS – ZBUDOV . 7:7 (5:5) _ _ _ _ 6. kolo: _ _ 7.10. ZBUDOV - UNREAL . 7:6 (2:3) _ _ 7.10. FC 30 B – WEST JAM . 6:2 (4:0) _ _ 10.10. DEVIANTI – LIONS . 9:5 (3:3) _ _ 10.10. NEXT – ZAHÁJÍ B . 8:5 (3:3) _ _ _ _ 7. kolo : - - PO 14.10. Zahájí 17:00 ZAHÁJÍ B – ZBUDOV . L.Zabilka, M.Primus _ _ PO 14.10. JČU 20:30 UNREAL – DEVIANTI . T.Peterka, V.Korejčík _ _ ST 16.10. Rudolfov 20:00 WEST JAM – NEXT . J.Kolář, Š.Kotásek _ _ PA 18.10. Velešín 19:00 LIONS – FC 30 B . Š.Hrabčák, K.Tošilová _ _ _ _ Více »

nic

Rozpis a výsledky 2. třídy - podzim 2019

 
05.10.2019
5. kolo: _ _ 2.10. WEST J. B – STŘELNICE . 4:9 (4:5) _ _ 3.10. INTER – BSKN . 4:8 (1:3) _ _ 4.10. DUBENEC – DEMI . 3:3 (0:0 _ _ 4.10. LIONS B – BOREK . (6:5) (4:1) _ _ _ _ 6. kolo: _ _ 7.10. JČU 19:00 STŘELNICE – BSKN . 28:3 (13:1) _ _ 9.10. WEST J.B – LIONS B . 2:11 (1:6) _ _ 10.10. BOREK – DUBENEC . 9:2 (6:1) _ _ 11.10. DEMI - INTER . 11:1 (6:0) _ _ _ _ 7. kolo: _ _ ÚT 15.10. SKP 17:00 BSKN – DEMI . F.Zloch, F.Mertl _ _ ČT 17.10. Rudolfov 20:00 INTER – BOREK . P.Kocina, J.Škuthan _ _ PA 18.10. Dubenec 17:00 DUBENEC – WEST J. B . R.Mráz, J.Řehoř _ _ PA 18.10. Velešín 20:00 LIONS B – STŘELNICE . Š.Hrabčák, K.Tošilová _ _ _ _ Více »

nic

Rozpis KP Jih

 
04.10.2019
1. kolo: volno: ELBH _ _ PO 21.10. Hrdějovice 21:00 ABSOLUT – ZAHÁJÍ _ _ ÚT 22.10. Rudolfov 18:00 BEST CAFFE – FC 30 _ _ ÚT 22.10. Hrdějovice 21:00 VAPLAST – DYNAMO B _ _ ST 23.10. SKP 20:00 KOHOUTI – HFASC _ _ ST 23.10. SH Týn 20:30 ELBH - ? 10 ČB ? _ _ Krajská komise projednala na svém jednání 8.10. přihlášku nového mužstva do Krajského přeboru Jih. Odsouhlasila, že pokud mužstvo do úterý 15.10. splní podmínky pro účast, bude do soutěže zařazeno jako mužstvo č. 10. v rozlosování místo -Volný-. _ _ _ _ Více »

nic

5. kolo 1. třídy

 
30.09.2019
5. kolo: _ _ 30.9. ZAHÁJÍ B – WEST JAM . 2:3 (0:2) _ _ 30.9. UNREAL – NEXT . 11:7 (5:2) _ _ 3.10. DEVIANTI – FC 30 B . 5:5 (2:1) _ _ 4.10. LIONS – ZBUDOV . 7:7 (5:5) _ _ _ _ Více »

nic

Starší články »

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS