Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency KP Jih

22.10.2018 19:30 - NH SKP ČB
FC 30 ČB - FC Kohouti ČB
22.10.2018 21:00 - SH Hrdějovice
Absolutteam ČB - FK Zahájí
24.10.2018 00:00 - ? ?
TJ HFASC ČB - SK Vaplast ČB
24.10.2018 20:30 - SH Týn n/Vlt.
ELBH Týn nad Vltavou - Best Caffe team

JS Agency 1. třída

24.09.2018 17:30 - Slávia VŠZ
FC 30 ČB B - SVP Zbudov/Best Caffee
24.09.2018 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - FK Zahájí B
26.09.2018 20:00 - SH Rudolfov
West Jam ČB - FC Rebels/Borek
27.09.2018 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Tex-Color - SK Lions Velešín

JS Agency 2. třída

24.09.2018 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Střelnice ČB - SK Lions Velešín B
26.09.2018 17:30 - SK Borek, tréninkové
TJ Borek/Rebels - Unreal ČB FC
27.09.2018 20:00 - SH Rudolfov
Inter ČB - RL Dubenec
28.09.2018 18:00 - ZŠ Hluboká
AC Demi Hluboká - West Jam CB B


  

  Změny termínů

Zápas 8. kola KPJ FC 30 - VAPLAST se na žádost Vaplastu odkládá na středu 21.12. od 19:30 _ _ _ _ Zápas 5. kola KPJ: ZAHÁJÍ - HFASC se na žádost hostů odkládá z 16. 11. na pondělí 12. 12. od 20:00

Zápas 8. kola KPJ  FC 30 - VAPLAST se na žádost Vaplastu odkládá na středu 21.12. od 19:30

Zápas 6. kola KPJ: FC 30 - RUDOLFOFOV se překládá na žádost domácích z pondělí 21.11. na středu 23.11. od 20:30

Zápas 5. kola KPJ: ZAHÁJÍ - HFASC se na žádost hostů odkládá z 16. 11. na pondělí 12. 12. od 20:00

Zápas 8. kola 1. třídy 27.10. DEVIANTI - NESCO začne již ve 20:00 místo původně plánovaných 21:00 (Pokud se mužstva sejdou dříve, bude se i dříve začínat).

Zápas 5. kola 1. třídy 3.10. STŘELNICE - WEST JAM začne až v 19:00. místo nasazených Peterky a Dvořáka budou řídit Cepák a Ždych.

Zápas 3. kola 1. třídy TEX-COLOR B - STŘELNICE se na žádost hostů odkládá z 29.9. na 6.10.

Zápas 1. kola 1. třídy LIONS A - TEX-COLOR B se na žádost hostů odkládá z 11.9. na 13. 11.
 






» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři












© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS