Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

19.10.2021 20:00 - Rudolfov
A1 team Zbudov - Dubaj Žabovřesky
20.10.2021 19:30 - NH SKP
TJ HFASC ČB - Dynamo PCO B
20.10.2021 20:30 - SH Týn n./Vlt.
FK Zahájí - ELBH Týn nad Vltavou
21.10.2021 19:30 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - SK Vaplast Lišov
23.10.2021 ??:?? - ? ? ?
Grey Space team ČB - FC Kohouti ČB

Okresní přebor - skup. A

20.10.2021 20:00 - Rudolfov
West Jam ČB A - FC 30 ČB
21.10.2021 20:00 - Rudolfov
Inter ČB - TJ Borek
22.10.2021 19:00 - SOŠ Velešín
SK Lions Velešín A - SK Střelnice ČB

Okresní přebor - skup. B

21.10.2021 20:30 - SH JČU
FC Next ČB - FK Zahájí B
22.10.2021 18:00 - ZŠ Hluboká n/Vlt.
AC Demi Hluboká - RL Dubenec
22.10.2021 20:00 - SOŠ Velešín
SK Lions Velešín B - West Jam CB B

1. třída

Přestávka

2. třída

Přestávka


  

  Rozpis a výsledky OP skupina B 2021-22

6. kolo: ST 13.10. Rudolfov WEST J. B – NEXT . 5:5 (1:0) . . PÁ 15.10. Hluboká DEMI – ZAHÁJÍ B . 7:23 (1:12 . . PA 15.10. Velešín LIONS B – DUBENEC . 4:7 (2:1) . . . . 7. kolo: . . ČT 21.10. SH JČU 20:30 NEXT – ZAHÁJÍ B . Zabilka, Primus . . PÁ 22.10. Hluboká 18:00 DEMI – DUBENEC . Řehoř, Korejčík . . PA 22.10. Velešín 20:00 LIONS B – WEST J.B . Škuthan, Granec . . . . 8. kolo: . . ST 27.10. Rudolfov 20:00 WEST J. B – DUBENEC . Kocina, Kotásek . . . .

R O Z P I S   a   V Ý S L E D K Y   O P   s k u p.  "B"

6 .   k o l o :  ( 11.  – 15. 10. )   

B16    13. 10.  Rudolfov  20:00    WEST J. “B“  –  NEXT ČB  .  .  5 : 5  .  (1:0)
West J. :  M.Pribula - D.Beneš, S.Škarda 1,
J.Fodora, , M.Stropek 3,  V.Ohnsorg, P.Vazač 1,
Next
J.Tomášek - M.Šauer, R.Chmátal 1,  E.Kubeša 1, M.Baloun 2,  J.Kubeš 1,  
Branky: 15.´- Vazač 1:0,  27.´- Kubeša a 30.´- Kubeš 1:2,  31.´- Stropek, 34.´- Škarda, 36.´a 46.´- Stropek 5:2,  47.´- Chmátal, 48.´ a 50.´- Baloun 5:5,
Rozh.: J.Škuthan 280, V.Korejčík 210  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  -

B17 15. 10. Hluboká 18:00    AC  DEMI    –  ZAHÁJÍ „B“  .  .  .  .  7 : 23  .  (1:12)
Demi :  J.Pacholík 1 - J.Dvořák 1,  V.David 3,  R.Holler 2,
Zahájí :  J.Čejka 2 - J.Slavík 11,  M.Šťastný 3,  V.Švík, J.Vlk 3,  J.Mareš 4,
Branky:
2.´a 3.´- Slavík 0:2,  5.´- Dvořák 1:2, 11.´- Slavík, 12.´- Šťastný, 15.´- Vlk, 16.´- Mareš, 18.´- Slavík a Šťastný, 19.´a 20.´- Slavík, 21.´- Čejka a 24.´- Vlk 1:12,  28.´- David 2:12,  29.´- Slavík, 30.´- Mareš, 31.´- a 32.´- Slavík 2:16,  32.´- David a 33.´- Holler 4:16,  33.´- Šťastný, 38.´a 39.´- Mareš a 40.´- Čejka 4:20,  40.´- Pacholík 5:20,  42.´a 44.´- Slavík 5:22,  45.´- Holler a 46.´- David 7:22,  46.´- Vlk 7:23,
Rozh.: F.Zloch 360,  Řehoř J.Škuthan,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  ? div

B18 15. 10. Velešín  20:00    LIONS „B“    –  DUBENEC  .  .  .  4 : 7  .  (2:1)
Lions :  L.Mezník - J.Kališ 3,  K.Zatloukal, F.Massaro 1,  A.Olah, J.Smolík
Dubenec :  J.Polomčák - J.Špán 1,  M.Hosnedl, D.Trča, K.Tůma 3,  O.Vondráček 1,  L.Waldhauser, L.Koňarik 1,  Š.Vazač 1,
Branky: 8.´- Massaro 1:0,  9.´- Vazač 1:1,  11.´a 28.´- Kališ 3:1,  29.´- Tůma  3:2,  30.´- Kališ 4:2,  33.´- Voráček, 41.´a 43.´- Tůma, 49.´- Špán a 49.´- Koňarik 4:7,
Rozh.:
L.Zabilka 310, Š.Kotásek 210,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  ? div

T A B U L K A   po   6. kole :      
1.  FK ZAHÁJÍ "B"  .  .  .  .  .  6  .  .  .  6  .  0  .  . 0  .  .  .  62 : 26  .  .  18

2.  FC  NEXT
  .  .  .  .  .  .  .  . 6  .  .  .  3  .  1  .  . 2  .  .  .  39 : 30  .  .  10
3.  RL  DUBENEC .  .   .  .  .  . 6  .  .  .  3  .  0  .  . 3  .  .  .  22 : 18  .  .  . 9

4.  SK LIONS "B"
  .  .  .  .  .  . 6  .  .  .  3  .  0  .  . 3  .  .  .  42 : 40  .  .  . 9

5.  WEST JAM "B"  .  .  .  .  .  6  .  .  .  2  .  1  .  . 3  .  .  .  27 : 35  .  .  . 7
6.  AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  . 6  .  .  .  0  .  0  .  . 6  .  .  .   21 : 64  .  .  . 0


S T Ř E L C I   po  6. kole :

30  -  Jakub Slavík  (Zahájí)
15  -  Michal Stropek (West Jam)
13  -  Petr.Le  (Next)  a  Jan Kališ (Lions)
12  -  Michal Stropek (West Jam)
  8  -  J.Mareš (Zahájí),  K.Zatloukal  (Lions)  a  J.Pacholík (Demi)
  6  -  R.Chmátal a E.Kubeša (Next),

K A R T Y   po  6. kole :
bez karet  .  .  .  -  Lions  a  Demi
1  ŽK  .  .  .  .  .   -  Zahájí
,  Next  a  West Jam
3  ŽK  .  .  .  .  .   -  West Jam
2  ŽK + 1 ČK  .   -  Dubenec

 

 

P Ř Í Š T Í   P R O G R A M :

7 .   k o l o :  ( 18. – 22. 10. )

ČT  21. 10. SH JČU 20:30  NEXT ČB   –  ZAHÁJÍ „B“  .  .  Zabilka, Primus

22. 10. Hluboká 18:00  AC  DEMI   –  DUBENEC  .  .  .  Řehoř, Korejčík

PA 22. 10. Velešín  20:00  LIONS „B“ –  WEST J."B“  .  .  Škuthan, Granec

 

8 .   k o l o :  ( 25.  – 29. 10. )   

ST 27. 10. Rudolfov  20:00 WEST J. “B“ –  DUBENEC  .  .  Kocina, Kotásek

29. 10. Hluboká  18:00 AC  DEMI      –  NEXT ČB  .  .  .  Řehoř, Zloch

PA 29. 10.  Velešín  20:00  LIONS „B“  –  ZAHÁJÍ „B“  .  .  Zabilka, Korejčík    

 

J A R N Í   Č Á S T   O D V E T                           

9 .   k o l o :  ( 11. – 15. 4.  2022 )                           

ST    13. 4.  Rudolfov  20:00   WEST J. “B“  –  AC  DEMI

PÁ   15. 4.   Dubenec  18:00   DUBENEC     –  ZAHÁJÍ „B“

PA    15. 4.  Velešín     20:00   LIONS „B“     –  NEXT ČB

 

10 .   k o l o :  ( 18.  – 22. 4. )  

PO     18. 4.   Zahájí        18:00    ZAHÁJÍ „B“    –  WEST J. “B“

ČT     21. 4.   SH JČU     20:30    NEXT ČB         –  DUBENEC

PA     22. 4.   Hluboká     18:00    AC DEMI       -    LIONS „B“

 

Nadstavba:  Začne 2. května 2022

První čtyři z obou skupin budou hrát dvoukolově play-off   (1.A – 4.B  -  2.B – 3.A;  2.A- 3.B  -  1.B – 4.A;). Vítězové budou hrát semifinále a dále finále. Poražení budou pokračovat v play-off o 5. až 8. místo a poražení semifinalisté o 3. místo

Poslední dva z obou skupin budou hrát dvoukolově play-out   (5.A – 6.B  -  5.B – 6.A;).

Play-off  o 1. až 8. místo bude trvat šest týdnů a skončí 10. června,

play-out  o 9. až 12. místo bude o dva týdny kratší.

 

 

V Ý S L E D K Y   O P   s k u p.  "B"

1 .   k o l o :  ( 6.  – 10. 9. )

B01 8. 9.  Zahájí     18:00   ZAHÁJÍ „B“ –  AC  DEMI  .  10 : 1 .  (2:0)                                              Zahájí B :  J.Čejka - M.Maňhal 1,  J.Slavík 6,  M.Šťastný, J.Vlk, T.Kazík 1,                                                  Demi :  D.Frcal - J.Pacholík 1,  J.Hrouz, R.Holler, J.Dvořák                                                                                 Branky :  15.´- Slavík, 16. a 29.´- Čejka, 32.´- Slavík, 34.´- Kazík a 38.´- Slavík 6:0,  41.´- Pacholík 6:1,  43., 46. a 47.´- Slavík a 50.´- Maňhal 10:1,                                                                                               Rozh..: F.Mertl 360 380, V.Korejčík 210  .  .  .  .  .  .  bez karet

B02  9. 9.  SH JČU  20:30  NEXT ČB     –  WEST J. “B“  .  7 : 3  .  (2:1)                                                       Next : J.Tomášek - M.Šauer, M.Baloun, P.Le 3,  P.Kaše 2,  R.Chmátal 1, J.Kubeš 1,  E.Kubeša                          West J B : O.Šteyer - D.Beneš, M.Rudolf, F.Toman 1,  J.Fodora, L.Zimandl, M.Stropek 2+ŽK,  S.Škarda,        Branky : 17.´- Chmátal 1:0,  22.´- Stropek 1:1,  23.´- Kaše, 38.´- Kubeš, 39.´- Le, 42.´- Kaše a 43.´- Le 6:1,  45.´- Toman a 46.´- Stropek 6:3,  50.´- Le 7:3,                                                                                   Rozh. : Zabilka (250), Kotásek Zloch (250)  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  19.´- Stropek

B03 10. 9.  Dubenec 18:00  DUBENEC   –  LIONS „B"  .  5 : 6  .  (5:4)                                               Dubenec: M.Hosnedl - D.Trča 2+ŽK,  O.Voráček, Z.Kryštůfek, K.Tůma 1,  L.Koňarik 2,  M.Voráček, J.Janda, J.Špán,                      Lions B :  J.Kothánek - K.Krejčí, K.Zatloukal 2,  V.Rychtář 1,  J.Kališ 3,                           Branky :  1.´- Trča a 4.´- Koňarik 2:0,  7.´- Zatloukal 2:1,  13.- Tůma 3:1,  15.´- Kališ 3:2,  16.´- Trča 4:2,  18.´- Rychtář 4:3,  23.´- Koňarik 5:3,  24.´- Kališ, 29,.´- Zatloukal a 44.´- Kališ 5:6,                           Rozh.: J.Řehoř (350), R.Mráz (330)  .  .  .  .  ŽK 1:0  46.´- Trča


2 .   k o l o :  ( 13. – 17. 9.  )

B04 13. 9.  Zahájí   18:00  ZAHÁJÍ „B“   –  NEXT ČB  .  .  7 : 3  .  (4:0)                                              Zahájí :  P.Zíka - M.Maňhal 1,  J.Slavík 2,  M.Fürst 1,  M.Šťastný 1,  T.Kazík 2+ŽK,  J.Mareš, V.Švík,                  Next :  J.Tomášek - M.Šauer 1,  R.Chmátal, P.Le 2,  P.Kaše 1,  R.Trousil, E.Kubeša,                                       Branky : 3.´- Slsvík, 15.´- Kazík, 18.´- Šťastný a 25.´- Slavík 4:0,  29.´- Kaše 4:1,  32.´- Maňhal a 40.´- Kazík 6:1,  41.´- Šauer a 43.´- Le 6:3,  45.´- Fürst 7:3,  45.´- Le 7:4,                                                  Rozh.: Mertl (360 380), Korejčík (210)  .  .  .  .  ŽK 1:0  29.- Kazík

B05  15. 9.  Rudolfov 20:00  WEST J. “B“ –  LIONS „B“  .  .  7 : 11  .  (2:6)                                       West J. B :  P.Vazač - D.Beneš, S.Škarda, L.Zimandl 2,  M.Stropek 5,  M.Rudolf, V.Dolejšek                     Lions B :  L.Mezník - A.Olah 1,  K.Zatloukal 3,  J.Kališ 4,  F.Massaro 2,  M.Ješina 1,                                       Branky :  4.´- Massaro, 6.´- Zatloukal a 11,´- Kališ 0:3,  18.´- Zimandl 1:3,  19.´- Ješina a 20.´- Massaro 1:5,  21.´- Stropek 2:5,  22.´ a 30.´- Kališ 2:7,  33.´- Stropek a 34.´- Zimandl 4:7,  39.´- Olah a 40.´- Zatloukal 4:9,  41.´- Stropek 5:9,  41.´- Zatloukal 5:10,  2x42.´- Stropek 7:10,  50.´- Kališ 7:11,      Rozh.: L.Zabilka 280,   P.Kocina 260 250,

B06  17. 9.  Dubenec 18:00  DUBENEC   –  AC  DEMI  .  .  .  4 : 0  .  (2:0)                                             Dubenec :  J.Polomčák - M.Hosnedl 3,  R.Kryštůfek, J.Špán, D.Trča, M.Voráček, O.Voráček, Š.Vazač, R.Urban, L.Koňarik 1,  J.Kuráž, K.Tůma ČK,                                                                                                                    Demi :  D.Frcal - J.Pacholík, J.Hrouz, R.Holler, V.David, J.Dvořák,                                                                     Branky :  21.´a 25.´- Hosnedl, 42.´- Koňarik a 47.- ´Hosnedl 4:0,                                                      Rozh.:  J.Řehoř (350),  R.Mráz (330),  .  .  .  .  .  ČK 1:0  33,´- K.Tůma

T A B U L K A   p o   2.  k o l e :
1.  FK ZAHÁJÍ "B"  .  .  .  .  .  2  .  .  .  2  .  0  .  . 0  .  .  .  17 :   5  .  .  6
2.  SK LIONS "B"  .  .  .  .  .  . 2  .  .  .  2  .  0  .  . 0  .  .  .  17 :  12  .  .  6
3.  RL  DUBENEC .  .   .  .  .  . 2  .  .  .  1  .  0  .  . 1  .  .  .    9 :   6  .  .  3
4.  FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  . 2  .  .  .  1  .  0  .  . 1  .  .  .  11 :  10  .  .  3
5.  WEST JAM "B"  .  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  0  .  . 2  .  .  .  10 :  18  .  .  0
6.  AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  . 2  .  .  .  0  .  0  .  . 2  .  .  .   1 :  14  .  .  0

S T Ř E L C I   po  2. kole :
8  -  Jakub Slavík  (Zahájí)
7  -  Jan Kališ  (Lions),   Michal Stropek (West Jam)
5  -  K.Zatloukal  (Lions)  a  P.Le  (Next)
3  -  T.Kazík  (Zahájí),   M.Hosnedl  a  L.Koňarik  (oba Dubenec)
  a  P.Kaše  (Next)

K A R T Y   po  2. kole :
bez karet  .  .  .  -  Lions,  Next  a  Demi
1  ŽK  .  .  .  .  .   -  Zahájí  a  West Jam
1  ŽK + 1 ČK  .   -  Dubenec

 

3 .   k o l o :  ( 20.  – 24. 9. ) 

B07  20. 9.  Zahájí  17:45  ZAHÁJÍ „B“ –  LIONS „B“  .  .  .  .  9 : 5  .  (2:1)
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal 1,  J.Slavík 3,  M.Šťastný, V.Švík, L.Ponec 1,  T.Kazík, J.Mareš 4,
Lions L.Mezník - J.Kališ 1,  F.Massaro, V.Rychtář, K.Zatloukal 1,  A.Olah 3
Branky: 8.´- Maňhal 1:0,  10.´- Olah 1:1,  20.´- Ponec, 33.´- Mareš a 35.´- Slavík 4:1,  38..´- Zatloukal 4:2,  40.´- Slavík a Mareš 6:2,  42.´- Kališ 6:3,  45.´- Slavík a 46.´- Mareš 8:3,  46.´a 48.´- Olah 8:5,  50.´- Mareš 9:5,
Rozh.: L.Zabilka 210, R.Granec 380  .  .  .  .  .  .  .  bez karet.  .  .  .  .  .  ? div

B08  23. 9. SH JČU  20:30  NEXT ČB   –  AC DEMI  .  .  .  .  .  .  14 : 7  .  (4:2)
Next :  J.Tomášek - M.Šauer, M.Balou, P.Le 5,  P.Kaše, R.Chmátal 2,  J.Křiváček 2,  E.Kubeša 5,
Demi :  D.Frcal -  J.Hrouz 1,  J.Pacholík 4,  J.Dvořák 1,  R.Holler, V.David 1,
Branky: 2.´- Le a 6.´- Kubeša 2:0,  13.´- Pacholík a 18.´- Dvořák 2:2,  21.´a 23.´- Kubeša a 26.´- Křiváček 5:2,  29.´- Pacholík a 31.´- David 5:4,  32.´- Chmátal 6:4,  32.´- Hrouz a 33.´- Pacholík 6:6,  36.´a 43.´- Le, 44.´- Křiváček a 47.´- Chmátal 10:6,  47.´- Pacholík 10:7,  48.´- Kubeša, 49.´- Le a Kubeša a 50.´- Le 14:7,
Rozh.: Mareš L.Zabilka 250, M.Primus 260 280,  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  10 div

B09 24. 9. Dubenec 17:45  DUBENEC – WEST J."B"  .  .  .  .  1 : 3  .  (0:1)
Dubenec :  L.Kácal - M.Hosnedl, R.Kryštůfek, D.Trča, M.Voráček 1,  O.Voráček 1,  R.Urban, J.Janda, V.Švík,
West J. :  M.Pribula - S.Škarda, D.Beneš, M. Tomka, L.Zimandl 1,  M.Vochozka 1+ŽK,  V.Dolejšek 1,
Branky: 19.´- Zimandl a 29.´- Vochozka 0:2,  39.´- Voráček 1:2,  49.´- Dolejšek 1:3,
Rozh.: J.Řehoř 350,  R.Mráz 330,  ,  .  .  .  .  ŽK 0:1  49.´- Vochozka  .  .  .  .  .  .  ? div

T A B U L K A   po   3. kole :      
1.  FK ZAHÁJÍ "B"  .  .  .  .  .  3  .  .  .  3  .  0  .  . 0  .  .  .  26 : 10  .  .  9

2.  FC  NEXT
  .  .  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  2  .  0  .  . 1  .  .  .  25 :  17  .  .  6
3.  SK LIONS "B"
  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  2  .  0  .  . 1  .  .  .  22 : 21  .  .  6

4.  RL  DUBENEC .  .   .  .  .  . 3  .  .  .  1  .  0  .  . 2  .  .  .  10 :    9  .  .  3
5.  WEST JAM "B"  .  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  0  .  . 2  .  .  .  13 :  19  .  .  3
6.  AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  0  .  0  .  . 3  .  .  .   8 :  28  .  .  0

S T Ř E L C I   po  3. kole :
11  -  Jakub Slavík  (Zahájí)
10  - 
P.Le  (Next)
  8  -  Jan Kališ   (Lions)
  7  -  Michal Stropek (West Jam)
  6  -  K.Zatloukal  (Lions)
  5  -  E.Kubeša  (Next)  a  J.Pacholík
  (Demi)
  4  -  J.Mareš  (Zahájí)  a  A.Olah
  (Lions)

K A R T Y   po  3. kole :
bez karet  .  .  .  -  Lions,  Next  a  Demi
1  ŽK  .  .  .  .  .   -  Zahájí
2  ŽK  .  .  .  .  .   -  West Jam
1  ŽK + 1 ČK  .   -  Dubenec

 

 4 .   k o l o :  ( 27. 9.  – 1. 10. )

PO  27. 9.   Zahájí        17:30    ZAHÁJÍ „B“    –  DUBENEC  .  .  .  .  4 : 3  .  (3:3)
Zahájí :  J.Čejka - J.Slavík 2,  J.Brom 1,  M.Šťastný, T.Kazík 1,  
Dubenec :  J.Polomčák - J.Janda, L.Waldhauser, J.Špán 1,  O.Voráček,  D.Trča 2+ŽK
Branky: 4.´a 5.´- Trča 0:2,  9.´- Slavík 1:2,  11.´- Špán 1:3,  21..´- Brom, 23.´- Slavík a 39.´- Kazík 4:3,
Rozh.: F.Mertl 250, M.Primus 460 430,  .  .  .  .  ŽK 0:1  31.´- Trča.  .  .  .  .  .  5 div

B11  30. 9.   SH JČU     20:30    NEXT ČB         –  LIONS „B“   .  .  8 : 6 . .  (3:2)
Next :  J.Tomášek - M.Šauer, M.Baloun, P.Le 2,  P.Kaše 1,  R.Chmátal 2,  J.Křiváček 1,  E.Kubeša ŽK,  J.Kubeš 2,
Lions: L.Mezník - D.Didi 2,  A.Olah 1,  K.Zatloukal, J.Kališ 2,  F.Massaro, P.Podskalský 1,
Branky: 5.´- Chmátal 1:0,  7.´- Podskalský 1:1,  15.´- Kubeš 2:1,  16.´- Olah 2:2,  20.´- Le 3:2,  27.´- Kališ a 34.´- Didi 3:4,  36.´- Kubeš, 39.´- Křiváček a 40.´- Kaše 6:4,  44.´- Kališ 6:5,  46.´- Chmátal 7:5,  46.´- Didi 7:6,  48.´- Le 8:6,
Rozh.: L.Zabilka 250, Mareš M.Primus 260 280,  .  .  ŽK 1:0  17.´- Kubeša  .  .  10 div

B12  1. 10.   Hluboká    18:00    AC  DEMI        –  WEST J. “B“  .  2 : 3  .  (1:2)  
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík 1,  J.Dvořák 1,  K.Malák, J.Hrouz, V.David,
 

West J. :  M.Pribula ŽK - M.Stropek 1,  L.Zimandl 1,  M.Vochozka 1+ŽK,  M.Novotný, V.Dolejšek  

Branky: 4.´- Pacholík 1:0,  7.´- Vochozka a 12.´- Zimandl 1:2,  35.´- Dvořák 2:2,  39.´- Stropek 2:3,
Rozh.:
J.Řehoř 210, Mráz M.Primus 410 380  .  .  ŽK 0:2  8.´- Pribula a 48.´- Vochozka  .  .  ? div

T A B U L K A   po   4. kole :      
1.  FK ZAHÁJÍ "B"  .  .  .  .  .  4  .  .  .  4  .  0  .  . 0  .  .  .  30 : 13  .  .  12

2.  FC  NEXT
  .  .  .  .  .  .  .  . 4  .  .  .  3  .  0  .  . 1  .  .  .  33 : 23  .  .  . 9
3.  SK LIONS "B"
  .  .  .  .  .  . 4  .  .  .  2  .  0  .  . 2  .  .  .  28 : 29  .  .  . 6

4.  WEST JAM "B"  .  .  .  .  .  4  .  .  .  2  .  0  .  . 2  .  .  .  16 : 21  .  .  . 6

5.  RL  DUBENEC .  .   .  .  .  . 4  .  .  .  1  .  0  .  . 3  .  .  .  13 : 13  .  .  . 3
6.  AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  . 4  .  .  .  0  .  0  .  . 4  .  .  . 10 : 31  .  .  . 0


S T Ř E L C I   po  4. kole :

13  -  Jakub Slavík  (Zahájí)
12  - 
P.Le  (Next)
10  -  Jan Kališ   (Lions)
  8  -  Michal Stropek (West Jam)
  6  -  K.Zatloukal  (Lions)  a  J.Pacholík (Demi
  5  -  R.Chmátal a E.Kubeša (Next)  a  A.Olah
  (Lions)

  4  -  T.Kazík a J.Mareš  (Zahájí),  P.Kaše  (Next),  L.Zimandl (West J.) a D.Trča (Dubenec

K A R T Y   po  4. kole :
bez karet  .  .  .  -  Lions  a  Demi
1  ŽK  .  .  .  .  .   -  Zahájí
,  Next  a  West Jam
3  ŽK  .  .  .  .  .   -  West Jam
2  ŽK + 1 ČK  .   -  Dubenec

 

5 .   k o l o :  ( 4.  – 8 10. )          

B13    6. 10.  Rudolfov  20:00    WEST J. “B“  –  ZAHÁJÍ „B“  .  .  6 : 9  .  (3:3)
West J. :  M.Pribula - D.Beneš, S.Škarda, L.Zimandl, M.Stropek 4,  M.Novotný, J.Fodora, P.Vazač 2

Zahájí
J.Čejka - M.Šťastný, J.Slavík 6,  V.Švík, D.Říha 2,  T.Kučera 1,  
Branky:
5.´, 7.´, 12.´, 13.´a 14.´- Slavík 0:5,  14.´, 21.´a 30.´-- Stropek 3:5,  37.´- Říha, 38.´- Kučera a 38.´- Říha 3:8,  41.´- Strépek 4:8,  44.´- Slavík 4:9,  47.´a 48.´- Vazač 6:9, Rozh.: P.Kocina 260 210, Š.Kotásek 290  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  10 div

B14  8. 10. Dubenec 17:15  DUBENEC – NEXT ČB  .  .  .  .  2 : 1  .  (1:1)
Dubenec : M.Hosnedl, D.Trča 1, M.Voráček, O.Voráček, J.Janda, J.Špán, L.Koňarik, K.Tůma 1
L.Kácal
Next. :  J.Tomášek - M.Šauer, R.Chmátal, P.Le 1,  E.Kubeša,
Branky: 7.´- P.Le 0:1,  13.´- D.Trča a 28.´- K.Tůma 2:1,
Rozh.: L.Zabilka 450, V.Korejčík 210,  ,  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  ? div

B15  8. 10.  Velešín  17:15  LIONS „B“ –  DEMI ČB  .  .  10 : 4  .  (7:1)
Lions J.Kothánek - D.Didi 2,  A.Olah, K.Zatloukal 2J.Kališ, M.Ješina 3,   F.Massaro 3
Demi D.Frcal 1 - J.Pacholík 1,  J.Hrouz 1, P.Nechvátal, R.Holler, V.David 1,  J.Dvořák, K.Malák, 
Branky: 8.´a 11.- ´Maccechini 1:0:,  13.´- Zatloukal a 15.´- Didi 4:0,  18.´- Pacholík 4:1,  20.´- Maccechini, 22.´- Ješina, 25..´- Zatloukal a 28.´- Ješina 8:1,  *26.´- Hrouz a 38.´- David 8:3,  39.´- Didi a 42.´- Ješina 10:3,  48.´- Frcal 10:4,
Rozh.: M.Primus 520 480, R.Granec 210  .  .  .  .  bez karet.  .  .  .  .  ? div

T A B U L K A   p o   5. kole :      
1.  FK ZAHÁJÍ "B"  .  .  .  .  .  5  .  .  .  5  .  0  .  . 0  .  .  .  39 : 19  .  .  15

2.  FC  NEXT
  .  .  .  .  .  .  .  . 5  .  .  .  3  .  0  .  . 2  .  .  .  34 : 25  .  .  . 9
3.  SK LIONS "B"
  .  .  .  .  .  . 5  .  .  .  3  .  0  .  . 2  .  .  .  38 : 33  .  .  . 9

4. 
RL  DUBENEC .  .   .  .  .  . 5  .  .  .  2  .  0  .  . 3  .  .  .  15 : 14  .  .  . 6
5.  WEST JAM "B"  .  .  .  .  .  5  .  .  .  2  .  0  .  . 3  .  .  .  22 : 30  .  .  . 6
6.  AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  . 5  .  .  .  0  .  0  .  . 5  .  .  .   14 : 41  .  .  . 0


S T Ř E L C I   po  5. kole :

19  -  Jakub Slavík  (Zahájí)
13  -  P.Le  (Next)
12  -  Michal Stropek (West Jam)
10  -  Jan Kališ   (Lions)
  8  -  K.Zatloukal  (Lions)
  7  -  J.Pacholík (Demi)
  5  -  R.Chmátal a E.Kubeša (Next),  A.Olah
  (Lions) 
a  D.Trča (Dubenec)

K A R T Y   po  5. kole :
bez karet  .  .  .  -  Lions  a  Demi
1  ŽK  .  .  .  .  .   -  Zahájí
,  Next  a  West Jam
3  ŽK  .  .  .  .  .   -  West Jam
2  ŽK + 1 ČK  .   -  Dubenec

 

6 .   k o l o :  ( 11.  – 15. 10. )   

B16    13. 10.  Rudolfov  20:00    WEST J. “B“  –  NEXT ČB  .  .  5 : 5  .  (1:0)
West J. :  M.Pribula - D.Beneš, S.Škarda 1,
J.Fodora, , M.Stropek 3,  V.Ohnsorg, P.Vazač 1,
Next
J.Tomášek - M.Šauer, R.Chmátal 1,  E.Kubeša 1, M.Baloun 2,  J.Kubeš 1,  
Branky: 15.´- Vazač 1:0,  27.´- Kubeša a 30.´- Kubeš 1:2,  31.´- Stropek, 34.´- Škarda, 36.´a 46.´- Stropek 5:2,  47.´- Chmátal, 48.´ a 50.´- Baloun 5:5,
Rozh.: J.Škuthan 280, V.Korejčík 210  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  -

B17 15. 10. Hluboká 18:00    AC  DEMI    –  ZAHÁJÍ „B“  .  .  .  .  7 : 23  .  (1:12)
Demi :  J.Pacholík 1 - J.Dvořák 1,  V.David 3,  R.Holler 2,
Zahájí :  J.Čejka 2 - J.Slavík 11,  M.Šťastný 3,  V.Švík, J.Vlk 3,  J.Mareš 4,
Branky:
2.´a 3.´- Slavík 0:2,  5.´- Dvořák 1:2, 11.´- Slavík, 12.´- Šťastný, 15.´- Vlk, 16.´- Mareš, 18.´- Slavík a Šťastný, 19.´a 20.´- Slavík, 21.´- Čejka a 24.´- Vlk 1:12,  28.´- David 2:12,  29.´- Slavík, 30.´- Mareš, 31.´- a 32.´- Slavík 2:16,  32.´- David a 33.´- Holler 4:16,  33.´- Šťastný, 38.´a 39.´- Mareš a 40.´- Čejka 4:20,  40.´- Pacholík 5:20,  42.´a 44.´- Slavík 5:22,  45.´- Holler a 46.´- David 7:22,  46.´- Vlk 7:23,
Rozh.: F.Zloch 360,  Řehoř J.Škuthan 210,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  ? div

B18 15. 10. Velešín  20:00    LIONS „B“    –  DUBENEC  .  .  .  4 : 7  .  (2:1)
Lions :  L.Mezník - J.Kališ 3,  K.Zatloukal, F.Massaro 1,  A.Olah, J.Smolík
Dubenec :  J.Polomčák - J.Špán 1,  M.Hosnedl, D.Trča, K.Tůma 3,  O.Vondráček 1,  L.Waldhauser, L.Koňarik 1,  Š.Vazač 1,
Branky: 8.´- Massaro 1:0,  9.´- Vazač 1:1,  11.´a 28.´- Kališ 3:1,  29.´- Tůma  3:2,  30.´- Kališ 4:2,  33.´- Voráček, 41.´a 43.´- Tůma, 49.´- Špán a 49.´- Koňarik 4:7,
Rozh.:
L.Zabilka 310, Š.Kotásek 210,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  ? div

T A B U L K A   po   6. kole :      
1.  FK ZAHÁJÍ "B"  .  .  .  .  .  6  .  .  .  6  .  0  .  . 0  .  .  .  62 : 26  .  .  18

2.  FC  NEXT
  .  .  .  .  .  .  .  . 6  .  .  .  3  .  1  .  . 2  .  .  .  39 : 30  .  .  10
3.  RL  DUBENEC .  .   .  .  .  . 6  .  .  .  3  .  0  .  . 3  .  .  .  22 : 18  .  .  . 9

4.  SK LIONS "B"
  .  .  .  .  .  . 6  .  .  .  3  .  0  .  . 3  .  .  .  42 : 40  .  .  . 9

5.  WEST JAM "B"  .  .  .  .  .  6  .  .  .  2  .  1  .  . 3  .  .  .  27 : 35  .  .  . 7
6.  AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  . 6  .  .  .  0  .  0  .  . 6  .  .  .   21 : 64  .  .  . 0


S T Ř E L C I   po  6. kole :

30  -  Jakub Slavík  (Zahájí)
15  -  Michal Stropek (West Jam)
13  -  Petr.Le  (Next)  a  Jan Kališ (Lions)
12  -  Michal Stropek (West Jam)
  8  -  J.Mareš (Zahájí),  K.Zatloukal  (Lions)  a  J.Pacholík (Demi)
  6  -  R.Chmátal a E.Kubeša (Next),

K A R T Y   po  6. kole :
bez karet  .  .  .  -  Lions  a  Demi
1  ŽK  .  .  .  .  .   -  Zahájí
,  Next  a  West Jam
3  ŽK  .  .  .  .  .   -  West Jam
2  ŽK + 1 ČK  .   -  Dubenec

 

 

 

Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev,  kontaktní osoby : 

ZAHÁJÍ „B“       3119472  PO 18:00  ( Zahájí – tráva )         bílé / černé / černé                                Zbyněk Maňhal, Zahájí 157, Dívčice 37348; tel: 736507117; zmanhal@omacz.cz                           Jan Vlk, Zahájí 5, Dívčice 37348, tel: 602 468 885; vlk.mal@centrum.cz

WEST JAM „B“ 3119522  ST 20:00  ( Rudolfov – um. povrch )  modré/žluté/modré                           Škarda Stanislav,  605 235 552,  stanislav.skarda@gmail.com ;  Zimandl Lukáš,  605 148 857; 

NEXT ČB          3119312  ČT 20:30  ( SH JČU – um. povrch )  bílé / černé / černé                         Ladislav Štěpánek, tel: 605215178; lstepanek-koupelny@seznam.cz; 

AC DEMI    3119492  PA 18:00  ( ZŠ Hluboká – parkety )  bílé ( béžové ) / černé / modré             Šulista Daniel,  603 893 928,  dsulista@seznam.cz;  Jedlička Milan,  milann.j@centrumKolář Jan,  724 715 908,  kolar1@seznam.cz;

RL DUBENEC  3119602  PA  18:00    ( Dubenec  – tráva )  modročervené (modrožluté)/modré/modré Janda Jaroslav,  602 185 904,   rl.dubenec@seznam.cz;   Janda Jar. ml. 724 968 190;  Švík Vlastimil,  604 473 647,

SK LIONS „B“  3119622   PA 20:00  ( Velešín – um povrch)   modré (bílé) / bílé  / bílé          Kališ Jan,  720 670 015,  kalis.jan@stream.cz;   Krejčí Karel,  724 272 466,  krejci.karel@email.cz

 

 

 

P Ř E D L O H Y :

T A B U L K A   ve   4. kole :      
1.  FK ZAHÁJÍ "B"  .  .  .  .  .  4  .  .  .  4  .  0  .  . 0  .  .  .  30 : 13  .  .  9

2.  FC  NEXT
  .  .  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  2  .  0  .  . 1  .  .  .  25 :  17  .  .  6
3.  SK LIONS "B"
  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  2  .  0  .  . 1  .  .  .  22 : 21  .  .  6

4.  RL  DUBENEC .  .   .  .  .  .
4  .  .  .  1  .  0  .  . 3  .  .  .  13 :  13  .  .  3
5.  WEST JAM "B"  .  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  0  .  . 2  .  .  .  13 :  19  .  .  3

6.  AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  0  .  0  .  . 3  .  .  .   8 :  28  .  .  0


S T Ř E L C I   ve  3. kole :
13  -  Jakub Slavík  (Zahájí)
10  - 
P.Le  (Next)
  8  -  Jan Kališ   (Lions)
  7  -  Michal Stropek (West Jam)
  6  -  K.Zatloukal  (Lions)
  4  -  T.Kazík a J.Mareš  (Zahájí),  A.Olah
  (Lions) a D.Trča (Dubenec

K A R T Y   ve  4. kole :
bez karet  .  .  .  -  Lions,  Next  a  Demi
1  ŽK  .  .  .  .  .   -  Zahájí  a  West Jam
2  ŽK + 1 ČK  .   -  Dubenec

 

B1X     X. X.  XX   XX:XX    XXX    –  XXX  .  .  .  .  X : X  .  (X:X)
XXX :  XX
XXX :  XX
Branky: XX
Rozh.: XX,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div







» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS