Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Okresní přebor

Přestávka

Krajský přebor Jih

05.12.2022 20:00 - NH SKP
FC KOHOUTI ČB - TJ HFASC ČB
07.12.2022 20:30 - SH Týn n./Vlt.
FK ZAHÁJÍ - SK VAPLAST Lišov
09.12.2022 20:00 - Hrdějovice změna termínu
A1 ČB - ELBH TÝN n/Vlt.
09.12.2022 21:00 - SH Loko ČB
PCO Rudolfov - SK DEVIANTI (Absolut B)


  

  Rozpis a výsledky KP Jih

6. kolo: PO 28.11. SKP 20:00 . HFASC – ZAHÁJÍ 5:3 (3:2) . . 28.11. Hrdějovice . VAPLAST – PCO . 2:7 (0:1) . . 30.11. . ELBH – KOHOUTI . 8:7 (6:2) . . 1.12. JČU . DEVIANTI – A1 ČB . 13:5 (4:2) . . . . 7. kolo: 5.12. SKP . KOHOUTI – HFASC . 2:9 (1:4) . . ST 7.12. Týn 20:30 . ZAHÁJÍ – VAPLAST . P.Kocina, P.Ždych (V.Korejčík) . . PA 9.12. Hrdějovice 20:00 . A1 ČB – ELBH . V.Korejčík, M.Primus . . PA 9. 12.H Loko 21:00 . PCO – DEVIANTI . J.Škuthan, J.Ovčáček (L.Zabilka) . . . . 8. kolo: PO 12.12. SKP 20:00 . KOHOUTI – VAPLAST . J.Škuthan, Š.Hrabčák (L.Zabilka) . . PO 12.12. Hrdějovice 20:10 . A1 ČB – HFASC . J.Ovčáček, F.Zloch (M.Primus) . . ST 14.12. Týn 20:30 . ZAHÁJÍ – PCO . F.Mertl, P.Ždych (R.Granec) . . ČT 15.12. JČU 20:30 . DEVIANTI – ELBH . P.Kocina, F.Zloch . . . .

V Ý S L E D K Y   A   R O Z P I S   Z Á P A S Ů :

6 .   k o l o :  ( 27. 11.  – 3. 12. )                                                                    

K19  28. 11.  SKP 20:00   HFASC   –  ZAHÁjÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 3  .  (3:2)
HFASC :  R.Mendlík - M.Peterka, J.Vlček 1,  J.Bartoš, J.Schönbauer 1,  L.Hromádka, A.Sypal 3,:
Zshájí :  J.Čejka - M.Maňhal 1,  T.Kučera, M.Šíma, D.Říha 1,  M.Fürst 1.
Branky: 13´ Sypal 1:0,  20´ Maňhal 1:1,  21´ Sypal 2:1,  24´
M.Fürst 2:2.  24´ Schönbauer 3:2,  38´ Říha 3:3,  44´ Vlček a 46´ Sypal 5:3,:
Rozh.: JO, V.Korejčík 350, M.Primus 400,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .    .  .  .  .  ? div

K20  28. 11. Hrdějovice 20:10  VAPLAST  –  PCO  .  .  .  .   .   2 : 7  .  (0:1)
Vaplast :  M.Bartizal - L.Burda ŽK,  J.Kándl 1,  D.Mlýnek 1,  D.Vávra, M.Werner, M.Žoček,

PCO :  T.Lerch 1 - P.Benát 4,  R.Pouzar, M.Jasanský 1,  R.Polanský, V.Vejvar 1,
Branky: 18´ Lerch, 26´Benát, 36´ Jasanský, 42´ Vejvar a 43´ Benát 0:5,  44´ Kándl
1:5,  45´ Benát 1:6,  50´ Mlýnek 2:6,  50´ Benát 2:7,
Rozh.: P.Kocina 390, Š.Hrabčák 310,  .  .  .  .  ŽK 1:0  12´ Burda  .  .  .  .  .  ? div

K21  30. 11.Týn 20:33  ELBH  -  KOHOUTI  .  .  .  .  .  .  .  .  8 : 7  .  (6:2)
ELBH :  Pav.Vařil -  J,Meidl, L.Odehnal 1,  Pat.Vařil, J.Král 2,  R.Brom 1,  V.Dobal 4,

Kohouti :  J.Beran - J.Svatoš 2,  M.Stropek 2,  J.Mandík 2,  S.Škarda 1,  L.Niedl, J.Koutský,
Branky: 4´ Král 1:0,  5´ Stropek 1:1,  8´ Odehnal, 13ˇ a 15´ Dobal 4:1,  19´ Škarda 4:2,  21´ Dobal a 25´ Král 6:2,  30ˇ Mandík 6:3,  36´ Dobal 7:3,  39´ Stropek 7:4,  41´ Brom 8:4,  45´ a 48´ Svatoš a  49´ Mandík 8:7,
Rozh.: L.Zabilka 680, Š.Kotásek 310,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  45 div

K22  1. 12.  JČU 20:30  DEVIANTI  –  A1 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  13 : 5  .  (4:2)
Devianti :  P.Sobolík 2 -  J.Řepa 2,  L.Hofmann 1,  Z.Kuna 1,  T.Valta, J.Dědina 1,  P.Janeček 4,  M.Ďurica 2,  F.Mertl
A1 :  Mart.Kocina 2 - P.Kocina 1,  T.Dvořák, Mich.Kocina, M.Peterka 2,  J.Tomaško, D.Šťastný
Branky: 3´ Mart.Kocina 0:1,  9´ Janeček, 27´ Řepa a a Janeček 3:1,  23´ Peterka 3:2,  24´ Sobolík, 28´ Kuna, 29´Ďurica a 30´ Hofmann 7:2,  32´ P.Kocina 7:3,  33´ Dědina a 35´ Sobolík 9:3,  37´ Mart.Kocina 9:4,  40´ Řepa, 41´ a 47´ Janeček a 49´ Ďurica 13:4,  50´ Peterka 13:5,
Rozh.: T.Peterka 350, P.Ždych 350,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .10 div

TABULKA  PO  6. KOLE :
1 SK Devianti.  .  .  .  .  .  .  . 6  .  .  .  5  .  .  0  .  .  1  .  .  .  56 : 36  .  .  .  15
2. PCO Rudolfov  .  .  .  .  .  . 5  .  .  .  4 .  .  1  .  .  0  .  .  .  45 : 16  .  .  .  13
3. ELBH Týn n/Vlt  .  .  .  .  .  ¨6  .  .  .  4  .  .  1  .  .  1  .  .  .  32 : 22  .  .  .  13
4. A1 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 .  .  .   3  .  .  0  .  .  2  .  .  .  37 : 32  .  .  .  . 9
5. SK Vaplast  .  .  .  .  .  .  .   6  .  .  .  3  .  .  0  .  .  3  .  .  .  22 : 27  .  .  .  . 9
6. TJ HFASC  .  .  .  .  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  0  .  .  4  .  .  .  15 : 30  .  .  .  . 3
76. FK Zahájí:  .  .  .  .  .  .  .  . 6  .  .  .  1  .  .  0  .  .  5  .  .  .  26 : 47  .  .  .  . 3 
8. FC Kohouti  .  .  .  .  .  .  .   5  .  .  .  0  .  .  0  .  .  5  .  .  .  25 : 48  .  .  .  . 0

STŘELCI  PO  6. KOLE:
21 -  Petr Benát (PCO)
13 -  Milan.Staněk (Devianti)

  9 -  Vladimír Dobal (ELBH)
  7 -  Milan Ďurica (Devianti)  a  Miroslav Tressl (Zahájí)
  6 -  J.Dědina (Devianti),  T,Dvořák (A1 ČB)   a  M.Stropek (Kohouti)
  5 -  P.Janeček a Z.Kuna (Devianti),  V.Vejvar (PCO),  J.Král, L.Odehnal a M.Račák (ELBH),  T.Dvořák, J.Janů a M.Peterka (A1 ČB),  D.Mlýnek (Vaplast),  J.Schönbauer (HFASC),  J.Mandík a J.Svatoš (Kohouti)

KARTY  PO 6. KOLE:
Bez karet    -  A1,  Devianti,  Kohouti,  HFASC  a  Zahájí

1 ŽK            -  ELBH
2 ŽK            -  Vaplast
1 ČK            -  PCO

 

P Ř Í Š T Í    P O Ř A D :

7 .   k o l o :  ( 4. – 10. 12. ) 

PO  5. 12.   NH SKP   20:00  KOHOUTI –  HFASC  ČB  .  R.Granec, F.Zloch  .  (Š.Hrabčák)

K23  5. 12.  NH SKP 20:00  KOHOUTI  –  HFASC ČB  .  .  .  2 : 9  .  (1:4)
Kohouti :  J.Beran - M.Stropek 1,  L.Niedl, M.Hazmuka 1,  M.Havel, T.Havel, J.Říha,
HFASC :  R.Mendlík - J.Vlček 2,  T.Peterka 1,  L.Hromádka, M.Tejko 5,  M.Hüttner, J.Bartoš 1,
Branky: 2´ Bartoš, 3´ Tejko, 9´ Vlček a Tejko 0:4,  16´ Stropek 1:4,  30´Vlček, 39´ a 40´ Tejko 1:7,  44´ Hazmuka 2:7,  49´ Tejko a 50´ Peterka 2:9,
Rozh.: R.Granec 350, F.Zloch 350,.  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

TABULKA  V  7. KOLE :
1 SK Devianti.  .  .  .  .  .  .  . 6  .  .  .  5  .  .  0  .  .  1  .  .  .  56 : 36  .  .  .  15
2. PCO Rudolfov  .  .  .  .  .  . 5  .  .  .  4 .  .  1  .  .  0  .  .  .  45 : 16  .  .  .  13
3. ELBH Týn n/Vlt  .  .  .  .  .  ¨6  .  .  .  4  .  .  1  .  .  1  .  .  .  32 : 22  .  .  .  13
4. A1 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 .  .  .   3  .  .  0  .  .  2  .  .  .  37 : 32  .  .  .  . 9
5. SK Vaplast  .  .  .  .  .  .  .   6  .  .  .  3  .  .  0  .  .  3  .  .  .  22 : 27  .  .  .  . 9
6. TJ HFASC  .  .  .  .  .  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  0  .  .  4  .  .  .  24 : 32  .  .  .  . 6
76. FK Zahájí:  .  .  .  .  .  .  .  . 6  .  .  .  1  .  .  0  .  .  5  .  .  .  26 : 47  .  .  .  . 3 
8. FC Kohouti  .  .  .  .  .  .  .   6  .  .  .  0  .  .  0  .  .  6  .  .  .  27 : 57  .  .  .  . 0

STŘELCI  V  7. KOLE:
21 -  Petr Benát (PCO)
13 -  Milan.Staněk (Devianti)

  9 -  Vladimír Dobal (ELBH)
  7 -  Milan Ďurica (Devianti),  Miroslav Tressl (Zahájí)  a  M.Stropek (Kohouti)
  6 -  J.Dědina (Devianti),  T,Dvořák (A1 ČB)   a  M.Stropek (Kohouti)
  5 -  P.Janeček a Z.Kuna (Devianti),  V.Vejvar (PCO),  J.Král, L.Odehnal a M.Račák (ELBH),  T.Dvořák, J.Janů a M.Peterka (A1 ČB),  D.Mlýnek (Vaplast),  J.Schönbauer (HFASC),  J.Mandík a J.Svatoš (Kohouti)

KARTY  V  7. KOLE:
Bez karet    -  A1,  Devianti,  Kohouti,  HFASC  a  Zahájí

1 ŽK            -  ELBH
2 ŽK            -  Vaplast
1 ČK            -  PCO

P Ř Í Š T Í    P O Ř A D :

7 .   k o l o :  ( 4. – 10. 12. )

ST  7. 12.   SH Týn    20:30   ZAHÁJÍ    –  VAPLAST  .  .  P.Kocina, P.Ždych  .  (V.Korejčík)

PA  9. 12.  Hrdějovice 20:00  A1  ČB     –  ELBH  TÝN   .  FM M.Primus, J.Škuthan

PA  9. 12.   SH Loko  21:00   SK  PCO  –  DEVIANTI  .  J.Škuthan, J.Ovčáček  .  (L.Zabilka)

 

O D V E T Y  :

8 .   k o l o :  ( 11.  – 17. 12. )   

PO  12. 12.   NH SKP  20:00  KOHOUTI  –  VAPLAST  .  J.Škuthan, Š.Hrabčák . (L.Zabilka)

PO  12. 12. Hrdějovice 20:10  A1  ČB    –  HFASC  ČB  .  J.Ovčáček, F.Zloch  (M.Primus)

ST  14. 12.   SH Týn   20:30  ZAHÁJÍ  –  SK  PCO  .  .  .  F.Mertl,  P.Ždych  (R.Granec)

ČT  15. 12.   SH JČU   20:30  DEVIANTI   –  ELBH  .  .  .  TP, P.Kocina, F.Zloch  (? ?)

 

9 .   k o l o :  ( 17. 12. 2022 – 7. 1.  2023)                 

NE  18. 12.  SH Loko  19:00   SK  PCO  –  KOHOUTI  .  R.Granec, M.Primus (P.Kocina)

PO  19. 12.  NH SKP   20:00   HFASC   –  ELBH  .  .  .  J.Ovčáček, Š.Kotásek (J.Škuthan)  

PO  19. 12. Hrdějovice 20:10  VAPLAST –  A1  ČB  .  .  FM, V.Korejčík, Š.Hrabčák  (? ?)

ST  21. 12.  SH Týn    20:30   ZAHÁJÍ    –  DEVIANTI  .  L.Zabilka, Š.Hrabčák (V.Korejčík)

 

Dohrávka 1. kola:

PO  2. 1. 2023  NH SKP 20:00    HFASC    –  A1 ČB

 

10 .   k o l o :  ( 8.  – 14. 1. )

NE       8. 1.   SH Týn      19:00    ELBH  TÝN       –  VAPLAST 

PO       9. 1.   NH SKP    20:00    KOHOUTI        –  ZAHÁJÍ

PO       9. 1.   Hrdějovice 20:10    A1  ČB              –  SK  PCO                                

ČT     12. 1.   SH JČU     20:30    DEVIANTI       –  HFASC  ČB

 

11 .   k o l o :  ( 15.  – 21. 1.  2023)   

NE     15. 1.   SH Loko    19:00    SK  PCO           –  ELBH  TÝN

PO     16. 1.   NH SKP    20:00    KOHOUTI        –  DEVIANTI  

PO     16. 1.   Hrdějovice 20:10    VAPLAST        –  HFASC ČB                     

ST   18. 1.   SH Týn      20:30    ZAHÁJÍ               –  A1  ČB

 

12 .   k o l o :  ( 22.  – 28. 1. ) 

PO     23. 1.   NH SKP    20:00    HFASC  ČB      –  SK  PCO

PO     23. 1.   Hrdějovice 20:10    A1  ČB              –  KOHOUTI  

ST     25. 1.   SH Týn      20:30    ELBH  TÝN       –  ZAHÁJÍ 

ČT     26. 1.   SH JČU     20:30    DEVIANTI       –  VAPLAST

 

13 .   k o l o :  ( 29. 1.  – 4. 2. )

NE     29. 1.   SH Loko    19:00    SK  PCO           –  VAPLAST

PO     30. 1.   NH SKP    20:00    KOHOUTI        –  ELBH  TÝN    

PO     30. 1.   Hrdějovice 20:10    A1  ČB              –  DEVIANTI  

ST      1. 2.   SH Týn      00:00    ZAHÁJÍ               –  HFASC

 

14 .   k o l o :  ( 5.  – 11. 2. )  

PO       5. 2.   NH SKP    20:00    HFASC  ČB      –  KOHOUTI  

PO       5. 2.   Hrdějovice 20:10    VAPLAST        –  ZAHÁJÍ   

ST        7. 2.   SH Týn      20:30    ELBH  TÝN     –  A1  ČB   

ČT       8. 2.   SH JČU     20:30    DEVIANTI       –  SK  PCO

 

Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev : 

4 - PCO RUDOLFOV    NE    17:00  ( Loko S.Vrbné ) oranžové(bíločerné), černé, černé

Radim Pouzar, 776 304 962,  Pouzi16@centrum.cz

Mikuláš Jáša, 702 050 081, mikulasjasa@icloud.com

2 -  TJ  HFASC  ČB  PO 20:00 ( SKP ČB )                      bílé / černé / černé

Pavel Ždych, 777 887 307, pavel.zdychu@seznam.cz

6 -  FC  KOHOUTI   PO 20:00  ( SKP ČB )                    žluté / modré / modré

Václav Korejčík, 777258714, v.korejcik@seznam.cz;

Jan Koutský, 728313616, jankoutsky@gmail.com

3 - VAPLAST  LIŠOV   PO   20:00  ( Hrdějovice )   červenobílé(bílomodré)/bílé /bílé

Martin Bartizal, 721 017 498, m.bartizal@seznam.cz,

7 -  A1 ČB               PO   20:00  ( Hrdějovice )                   červené (šedé) / černé / černé

Petr Kocina, 602 222 813,  kocina@email.cz

1 -  ELBH TÝN      ST   20:30   ( SH Týn  )                     bílé / modré / modré

Jaroslav Čecháček, 721 750 060, cechacek@elbh.cz

Jaroslav Luňáček, 777 220 346, lunacekml@elbh.cz

5 -  FK   ZAHÁJÍ   ST   20:30  ( SH Týn )                        modré / bílé  / bílé

Jan Vlk, 602468885,  vlk.mal@centrum.cz

8 - DEVIANTI  Abs.B      ČT   20:30 ( SH JČU )           starorůžové (bílé) / černé / černé

Filip Mertl, 721 430 375,  FMertl@seznam.cz

Roman Mertl, tel: 725 464 216,  RMertl@seznam.cz

 

V Ý S L E D K Y   A   R O Z P I S   Z Á P A S Ů :

1 .   k o l o :            

K01  24. 10.  Hrdějovice 20:00  VAPLAST – KOHOUTI  .  .  .  .  6 : 3  .  (3:2)
Vaplast :  M.Bartizal - J.Boháč, L.Burda 1, J.Koritar 1,  F.Lošek, D.Mlýnek 1,  L.Pechoč 3,  M.Werner
Kohouti : M.Škaroupka - J.Jordán, M.Havel 1,  T.Havel 1,  J.Říha 1,  J.Koutský, L.Niedl, L.Bohatý
Branky: 9´ M.Havel a 10´ Říha 0:2,  18´ Pechoč, 22´ Burda, 23´ Koritar, 37´ Mlýnek, 38´ a 45´ Pechoč 6:2,  47´ T.Havel 6:3,
Rozh.: L.Zabilka 380, Š.Hrabčák 350,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  10 div

K01N 24. 10.  NH SKP 20:00    HFASC    –  A1 ČB        NEHRÁNO PRO NEZPŮSOBILOU HRACÍ PLOCHU - VODA NA NÍ. NÁHRADNÍ TERMÍN BYL DOMLUVEN NA PONDĚLÍ 2. 1. 2023
Rozh.: R.Granec, J.Ovčáček,

K02  26. 10.  Týn n/Vl. 20:30  ELBH  –  DEVIANTI  .  .  .  .  .  .  .  6 : 2  .  (2:2)
ELBH :  P.Vařil - M.Račák 1,  L.Odehnal 2,  J.Král 1,  P.Vařil, J.Brom, J.Meidl, V.Dobal 2,
Devianti :  P.Sobolík - M.Staněk, D.Sobolík 1,  M.Ďurica, C.Novotný 1,  L.Hofmann, J.Řepa
Branky: 7´ Dobal a 11´Odehnal 2:0,  14´ Novotný a 18´ D.Sobolík 2:2,  35´ Dobal, 38´ Račák, 42´ Král a 47´ Odehnal 6:2,
Rozh.: P.Kocina 670, P.Ždych 310,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  50 div

K03  30. 10. Loko 17:00 PCO RUDOLFOV  –  ZAHÁJÍ  .  .  12 : 1  .  (6:1)
PCO :  J.Hric - R.Pouzar 1,  P.Benát 8,  J.Hrbáč 1,  V.Vejvar, Š.Prokeš 2,
Zahájí :  J.Čejka - J.Vlk, M.Maňhal, T.Kučera 1,  M.Šíma, S.Zrun,
Branky: 4´ a 6´ Benát 2:0,  8´ Kučera 2:1,  13´ Pouzar, 2´ Hrbáč, 22´, 23´, 32´  a 35´ Benát, 39´ a 41´ Prokeš, 45´ a 47´ Benát 12:1,
Rozh.: M.Primus 350, J.Škuthan 350,  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  50 div

 

2 .   k o l o :  ( 30.  – 5. 11. )     

K04  31. 10.  Hrdějovice 20:00  A1 ČB    –  VAPLAST  .  .  .  .  9 : 3  .  (4:2)
A1 :  Mart.Kocina 1 - P.Kocina, Mich.Kocina, F.Adler 1,  D.Šťastný, T.Dvořák 1,  M.Peterka 1,  J.Janů 2,  L.Řepa 3,
Vaplast :  M.Bartizal - L.Burda, Z.Holý 2,  J.Kándl ŽK,  F.Lošek, F.Vávra, M.Werner 1,
Branky: 5´ Mart.Kocina 1:0,  6´ Holý 1:1,  10´ Adler, 12´ Dvořák a 16´ Janů 4:1,  23´ Holý 4:2,  34´ Peterka, 38´ a 42´ Řepa,  48´ Janů a 49´ Řepa 9:2,  49´ Werner 9:3,
Rozh.: J.Ovčáček 390, M.Primus 440,  .  .  .  .  ŽK 0:1  20´ Kandl  .  .  .  .  .  .  25 div

K04N  31. 10.   NH SKP   20:00  KOHOUTI   –  SK  PCO  .  .  Nehráno, PCO se kvůli špatnému (neopraveného původního - ST 2.11.) termínu na webu nedostavilo.
Rozh.:
Škuthan, Ždych  (Kotásek)

K05  2. 11.  SH Týn     ELBH    –  HFASC  .  .  .  .  .   .  .  .   7 : 1  .  (1:0)
ELBH :  Pav.Vařil - M.Račák 1,  J.Meidl, J.Brom 1,  J.Král, Pat.Vařil 2,  L.Odehnal 2,  V.Dobal 1,
HFASC :  R.Mendlík - T.Peterka, M.Peterka, M.Tejko, J.Bartoš 1,  L.Hromádka, J.Schönbauer, A.Sypal, M.Hüttner,
Branky: 2´ Brom, 32´ Dobal, 34´Pat.Vařil, 35´ Odehnal a 39´ Račák 5:0,  40´ Bartoš 5:1,  45´ Odehnal a 47´ Pat.Vařil 7:1
Rozh.: F.Mertl 730, Š.Hrabčák 310,  .  ŽK 1:0  9´ J.Čecháček (vedoucí)  .  50 div

K06  3. 11.  SH JČU 20:30    DEVIANTI    –  ZAHÁJÍ  .  .  .  11 : 6  .  (4:2)
Devianti :  P.Sobolík - F.Mertl, L.Hofmann, J.Řepa 1,  M.Staněk 3,  T.Valta, J.Dědina 3,  P.Janeček 1,  J.Nevosad, R.Staněk 3,
Zahájí :  J.Čejka - J.Vlk, M.Tressl 4,  J.Mareš, S.Zrun 1,  T.Kučera 1,
Branky: 5´ Tressl 0:1,  7´ R.Staněk a 9´ Dědina 2:1,  13´Tressl 2:2,  19´ R.Staněk a 25´ M.Staněk 4:2,  26´ Tressl 4:3,  29´ Řepa, 33´ Janeček, 35´ a 36´ M.Steněk a 37´ Dědina 9:3,  38´ Tressl 9:4,  40´ Dědina a 42´ R.Staněk 11:4,  43´Zrun a 46´ Kučera 11:6,
Rozh.: T.Peterka 350, P.Ždych 350.  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  50 div

TABULKA  PO  2. KOLE

1. ELBH Týn n/Vlt  .  .  .  .  . 2  .  .  .  2  .  .  0  .  .  0  .  .  .  13 :   3  .  .  .  6
2. PCO Rudolfov  .  .  .  .  .  . 1  .  .  .  1  .  .  0  .  .  0  .  .  .  12 :   1  .  .  .  3
3. A1 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  1 .  .  .   1  .  .  0  .  .  0  .  .  .  . 9 :   3  .  .  .  3
4. SK Devianti.  .  .  .  .  .  .  . 2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  1  .  .  .  13 : 12  .  .  .  3
5. SK Vaplast  .  .  .  .  .  .  .  . 2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  1  .  .  .  . 9 : 12  .  .  .  3
6. FC Kohouti  .  .  .  .  .  .  .  . 1  .  .  .  0  .  .  0  .  .  1  .  .  .  . 3 :   6  .  .  .  0
7. TJ HFASC  .  .  .  .  .  .  .  .   1  .  .  .  0  .  .  0  .  .  1  .  .  .  . 1 :   7  .  .  .  0
8. FK Zahájí:  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  0  .  .  2  .  .  .  . 7 : 23  .  .  .  8

STŘELCI  PO  2. KOLE:
8 -  Petr Benát (PCO)
4 -  Lukáš Odehnal (ELBH),  Miroslav Tressl (Zahájí)
3 -  V Dobal (ELBH),  L.Řepa A1),  J.Dědina, M.Staněk a R.Staněk (Devianti) a L.Pechač (Vaplast
2 -  M.Račák a Pat.Vařil (ELBH),  Š.Prokeš (PCO),  J.Janů (A1),  Z.Holý (Vaplast)  a  T.Kučera  (Zahájí)

KARTY  PO  2. KOLE:
Bez karet    -  PCO,  A1,  Devianti,  Kohouti,  HFASC  a  Zahájí

1 ŽK            -  ELBH  a  Vaplast

 

3 .   k o l o :  ( 6.  – 12. 11. )     

K07  6. 11.  SH Loko 19:30   PCO    –  A1 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  .  12 : 4  .  (6:3)
PCO :  E.Jasenský - J.Hrbáč 2,  P.Benát 4,  Š.Prokeš 2,  R.Pouzar 2,  V.Vejvar 2,
A1 ČB :  Mar.Kocina - P.Kocina, Mich.Kocina 1,  F.Adler, J.Janů 1,  M.Peterka, T.Dvořák 1,  J.Polesný 1,
Branky: 1´ Benát 1:0,  4´ Dvořák a 5´ Mich.Kocina 1:2,  11´ a 12´ Benát, 13´ Vejvar a 17´ Pouzar 5:2,  19´ Janů 5:3,  22´ Prokeš, 29´ Benát, 30´ Hrbáč, 31´ Prokeš a 32´ Hrbáč 10:3,  43´ Polesný 10:4,  48´ Pouzar a 50´ Vejvar 12:4,
Rozh.: Š.Hrabčák 380, F.Zloch 350,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  60 div

K08  7. 11.  Hrdějovice 20:00   VAPLAST    –  ELBH  .  .  .  .  .  3 : 0  .  (0:0)
Vaplast :  M.Bartizal - J.Boháč, L.Burda, T.Dinka 1,  Z.Holý 1,  J.Koritar 1,  D.Mlýnek, M.Werner
ELBH :  Pav.Vařil - J.Meidl, L.Odehnal, Pat.Vařil, J.Král, J.BNrom, M.Račák
Branky: 33´Koritar, 45´Holý a 48´Dinka 3:0,
Rozh.: R.Granec 310,, M.Primus 440,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  25 div

K09  7. 11.  NH SKP 20:00    HFASC    –  DEVIANTI  .  .  .  .  .  5 : 9  .  (3:2)
HFASC :  R.Mendlík - J.Bartoš 1,  J.Rubick, M.Tejko 2,  L.Hromádka, J.Schönbauer 2
Devianti :  P.Sobol9k / M.+Durica, M|.Staněk 4.  F.Mertl, J.Děduna, L.Hofmann 2,  J.Řepa 1,  Z.Kuna 1,  T.Valta 1,
Branky: 7´ Telko a 11´
Schönbauer 2:0,  12´ Staněk 2:1,  14´ Tejko 3:1,  19´ Kuna 3:2,  28´ Bartoš a 32´ Schönbauer 5:2,  34´ Řepa, 39´ Hofmann, 43´ a 45´ Staněk, 45´ Hofmann, 48´ Valta a 50´ Staněk 5:9,
Rozh.: J.Škuthan 350, V.Korejčík 350,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .? div

K10  9. 11.  SH Týn  20:30    ZAHÁJÍ   –  KOHOUTI  .  .  .  .  10 : 5  .  (4:3)
Zahájí :  J.Čejka - M.Tressl 1,  M.Maňhal 3,  M.Šíma 3,  S.Zrun 1,  L.Ponec 1,
Kohouti :  M.Škaroupka - J.Svatoš 1,  M.Havel, J.Říha 3,  T.Havel, J.Jordán, L.Niedl 1,
Branky: 3´ Maňhal 1:0,  4´ a 10´ Říha 1:2,  12´ Zrun, 14´ Ponec a 17´ Maňhal 4:2,  22´ Říha a 31´ Svatoč 4:4,  34´ Šíma a Maňhal, 37´Šíma, 40´ Tressl, 43´ a 46´ Šíma 10:4,  48´ Niedl 10:5,
Rozh.: P.Kocina 710, F.Zloch 310,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  5 div

TABULKA  PO  3. KOLE

1. PCO Rudolfov  .  .  .  .  .   2  .  .  .  2  .  .  0  .  .  0  .  .  .  24 :   5  .  .  .  6
2. ELBH Týn n/Vlt  .  .  .  .  . 3  .  .  .  2  .  .  0  .  .  1  .  .  .  13 :   6  .  .  .  6
3. SK Devianti.  .  .  .  .  .  .   3  .  .  .  2  .  .  0  .  .  1  .  .  .  22 : 17  .  .  .  6
4. SK Vaplast  .  .  .  .  .  .  .   3  .  .  .  2  .  .  0  .  .  1  .  .  .  12 : 12  .  .  .  6
5. A1 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  2 .  .  .   1  .  .  0  .  .  1  .  .  .  13 : 15  .  .  .  3
6. FK Zahájí:  .  .  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  1  .  .  0  .  .  2  .  .  .  17 : 28  .  .  .  3
7. FC Kohouti  .  .  .  .  .  .  .   2  .  .  .  0  .  .  0  .  .  2  .  .  .  . 8 : 16  .  .  .  0
8. TJ HFASC  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  0  .  .  2  .  .  .  . 6 : 16  .  .  .  0

STŘELCI  PO  3. KOLE:
12 -  Petr Benát (PCO)
  7 -  Milan.Staněk (Devianti)

  5 -  Miroslav Tressl (Zahájí)
  4 -  Štěpán .Prokeš (PCO),  Lukáš Odehnal (ELBH),  Martin Šíma (Zahájí)  a  J.Říha (Kohouti)
  3 -  R.Pouzar a J.Hrbáč (PCO),  V Dobal (ELBH), J.Dědina a R.Staněk (Devianti),  Z.Holý a L.Pechač (Vaplast),  J.Janů a
L.Řepa (A1)  a  M.Mańhal (Zahájí)

KARTY  PO  3. KOLE:
Bez karet    -  PCO,  A1,  Devianti,  Kohouti,  HFASC  a  Zahájí

1 ŽK            -  ELBH  a  Vaplast

 

4 .   k o l o :  ( 13.  – 19. 11. )

K11  13. 11.  Týn    ELBH   –  PCO RUDOLFOV  .  .  .  .  .  6 : 6  .  (0:2)
ELBH :  Pav.Vařil - J.Meidl, L.Stoklasa 3,  J.Brom, V.Dobal 1,  Pat.Vařil, J.Král 1,  M.Račák 1,
PCO :  E.Jasenský - J.Hrbáč, R.Pouzar 1+ČK,  T.Pecka 1,  P.Benát 2,  R.Polanský 2,
Branky: 13´ Benát a 16´ Polanský 0:2,  26´ Dobal 1:2,  27´ Pecka a 28´ Polanský 1:4,  29´ Stoklasa, 32´ Račák, 38´ Stoklasa, 42´ Král a 43´ Stoklasa 6:4,  44´ Pouzar a 46´ Benát 6:6,
Rozh.: JO  T.Peterka 680, J.Škuthan 310,  .  .  .  ČK 0:1  47´ Pouzar  .  .  .  25 div
 

K12  14. 11.  SKP 20:00   HFASC    –  VAPLAST  .  .  .  .  .  .  1 : 3  .  (0:1)
HFASC :  R.Mendlík - T.Peterka, J.Bartoš, J.Rubick, M.Peterka, M.Tejko 1,  J.Schönbauer,
Vaplast :  M.Bartizal - J.Boháč, L.Burda J.Kándl 1,  J.Koritar, D.Mlýnek 2,  D.Vávra, M.Werner
Branky: 23´ Kándl (PK) a 27´ Mlýnek 0:2,  44´ Tejko 1:2,  46´ Mlýnek 1:3,
Rozh.: L.Zabilka 350, Š.Hrabčák 370,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  5 div

K13  14. 11. Hrdějovice 20:10  A1 ČB   –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  9 : 3  .  (1:0)
A1 :  Mar.Kocina 2 -  P.Kocina 1,  Mich.Kocina, T.Dvořák 2,  D.Růžička 1,  M.Peterka 1,  J.Janů 1,  D.Šťastný 1,
Zahájí :  P.Zíka - S.Legdan, T.Kučera, D.Říha 2,  J.Zrun, S.Zrun 1,
Branky: 17´ Dvořák, 29´ Šťastný a 33´ Růžička 3:0,  34´ Říha 3:1,  35´ Janů, 37´ P.Kocina, 39´ Mar.Kocina a 41´ Dvořák 7:1,  41´ Říha 7:2,  43´ Mart.Kocina a 47´ Peterka 9:2,  48´ S.Zrun 9:3,
Rozh.: R.Granec 310, F.Zloch 410,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

K14  17. 11.  SH JČU  19:00   DEVIANTI  –  KOHOUTI  .  .  14 : 9  .  (10:3)
Devianti :  P.Sobolík - F.Mertl 2,  P.Snížek 2,  J.Dědina 1,  M.Ďurica 2,  M.Staněk 2,  T.Valta 1(Z.Kuna 2)
Kohouti :  M.Škaroupka 1,  J.Mandík 3,  J.Svatoš 2,  M.Stropek 3,  J.Koutský
Branky: 1´ Staněk, 3´ Mertl, 4´ Ďurica, 6´ Snížek a 9´ Staněk 5:0,  11´ Svatoš 5:1,  11´ Valta 6:1,  12´ Mandík 6:2,  15´ Kuna a 17´ Mertl 8:2,  18´ Stropek 8:3,  20´ Kuna a 21´ Staněk 10:3,  27´ Stropek 10:4,  29´ Dědina 11:4,  29´ Mandík 11:5,  34´ Snížek a 37´ Staněk 13:5,  38´ Mandík, 40´ Stropek a 41´ Svatoš 13:8,  44´ Ďurica 14:8,  45´ Škaroupka 14:9,
Rozh.: T.Peterka 350, P.Ždych 350,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

TABULKA  PO  4. KOLE
1. SK Devianti.  .  .  .  .  .  .   4  .  .  .  3  .  .  0  .  .  1  .  .  .  36 : 26  .  .  .  9
2. SK Vaplast  .  .  .  .  .  .  .   4  .  .  .  3  .  .  0  .  .  1  .  .  .  15 : 13  .  .  .  9
3. PCO Rudolfov  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  2  .  .  1  .  .  0  .  .  .  30 : 11  .  .  .  7
4. ELBH Týn n/Vlt  .  .  .  .  . 4  .  .  .  2  .  .  1  .  .  1  .  .  .  19 : 12  .  .  .  7
5. A1 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3 .  .  .   2  .  .  0  .  .  1  .  .  .  22 : 18  .  .  .  6
6. FK Zahájí:  .  .  .  .  .  .  .  . 4  .  .  .  1  .  .  0  .  .  3  .  .  .  20 : 37  .  .  .  3
7. TJ HFASC  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  0  .  .  3  .  .  .  . 7 : 19  .  .  .  0
8. FC Kohouti  .  .  .  .  .  .  .   3  .  .  .  0  .  .  0  .  .  3  .  .  .  17 : 30  .  .  .  0

STŘELCI  PO  4. KOLE:
14 -  Petr Benát (PCO)
11 -  Milan.Staněk (Devianti)

  5 -  Miroslav Tressl (Zahájí)
  4 -  J.Dědina (Devianti),  R.Pouzar a  Š.Prokeš (PCO),  L.Odehnal a V.Dobal (ELBH),  T.Dvořák a J.Janů (A1),  M.Šíma (Zahájí)  a  J.Říha (Kohouti)

KARTY  PO  4. KOLE:
Bez karet    -  A1,  Devianti,  Kohouti,  HFASC  a  Zahájí

1 ŽK            -  ELBH  a  Vaplast
1 ČK            -  PCO

 

5 .   k o l o :  ( 20.  – 26. 11. )

K15  20. 11.  Loko19:00    PCO    –  HFASC  .  .  .  .  .  .  .  .  .  8 : 3  .  (3:1)
PCO :  E.Jasenský - P.Benát 3,  J.Hrbáč 1,  Š.Pineau, V.Vejvar 2,  R.Polanský 2,
HFASC :  R.Mendlík - J.Bartoš, M.Hüttner, J.Schönbauer 2,  J.Vlček 1,  M.Peterka, T.Peterka
Branky: 10´ Vlček 0:1,  13´ Hrbáč, 22´ Benát a Vejvar a 32´ Benát 5:1,  36´
Schönbauer 5:2,  41´ Benát, 42´ a 44´ Polanský 8:2,  46´ Schönbauer 8:3
Rozh.: P.Kocina 370, M.Primus 350,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .10 div

K16  21. 11.  NH SKP 20:00  KOHOUTI  –  A1 ČB  .  .  .  .  .  1 : 10  .  (0:2)
Kohouti :  M.Škaroupka - S.Škarda, L.Bohatý, J.Svatoš, L.Niedl, M.Stropek 1,  J.Mandík
A1 ČB :  Mar.Kocina 1 -  P.Kocina 1,  Mich.Kocina 2,  J.Janů 1,  T.Dvořák 1,  F.Adler, M.Peterka 1,  J.Poélesný, D.Růžička 3,
Branky: 6´ P.Kocina, 20´ M.Peterka, 30´ J.Janů, 33´Mich.Kocina, 40´, 41´ a 42´ Růžička a 46´ Dvořák 0:8,  47´ Stropek 1:8,  49´ Mich.Kocina a 50´ Mar.Kocina 1:10,
Rozh.: J.Škuthan 350,, Š.Hrabčák 360,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  35 div

K17  21. 11.  Hrdějovice 20:10  VAPLAST  –  DEVIANTI  .  .  5 : 7  .  (1:3)
Vaplast :  M.Bartizal - L.Burda 1,  Z.Holý 1,  J.Kándl, J.Koritar 1,  D.Mlýnek 1,  M.Žoček 1,  L.Pechoč,, M.Werner
Devianti :  P.Sobolík - J.Dědina 1,  P.Janeček, M.Staněk 2,  T.Valta, C.Novotný, Z.Kuna 1,  M.Ďurica 3,  F.Mertl
Branky: 5´ Kuna, 14´ Dědina a 23´ Ďurica 0:3,  25´ Koritar a 27´ Žoček 2:3,  30´ 2:4,  32´ Burda 3:4,  34´ Staněk, 35´ a 39´ Ďurica 3:7,  47´ Mlýnek a 50´ Holý 5:7,
Rozh.: R.Granec 390, Š.Kotásek 310,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  ? div

K18  23. 11. Týn n/Vlt. 20:30  ZAHÁJÍ  –  ELBH  .  .  .  .  .  .  .  3 : 5  .  (2:3)
Zahájí :  J.Čejka - L.Ponec, M.Maňhal, S.Legdan, T.Kučera, D.Říha, M.Tressl 2,  S.Zrun 1,
ELBH :  Pav.Vařil - J.Meidl 1,  M.Račák 2,  Pat Vařil, L.Odehnal, J.Král 1,  J.Brom, V.Dobal 1,
Branky: 7´Račák a 9´ Král 0:2,  16´ Zrun 1:2,  19´ Dobal 1:3,  22´ a 36´ Tressl 3:3,  45´ Račák a 50´ Meidl 3:5,
Rozh.: T.Peterka 680, V.Korejčík 310,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  35 div

TABULKA  PO  5. KOLE
1. SK Devianti.  .  .  .  .  .  .   5  .  .  .  4  .  .  0  .  .  1  .  .  .  43 : 31  .  .  .  12
2. PCO Rudolfov  .  .  .  .  .  . 4  .  .  .  3  .  .  1  .  .  0  .  .  .  38 : 14  .  .  .  10
3. ELBH Týn n/Vlt  .  .  .  .  .  5  .  .  .  3  .  .  1  .  .  1  .  .  .  24 : 15  .  .  .  10
4. A1 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4 .  .  .   3  .  .  0  .  .  1  .  .  .  32 : 19  .  .  .  . 9
5. SK Vaplast  .  .  .  .  .  .  .   5  .  .  .  3  .  .  0  .  .  2  .  .  .  20 : 20  .  .  .  . 9
6. FK Zahájí:  .  .  .  .  .  .  .  . 4  .  .  .  1  .  .  0  .  .  4  .  .  .  23 : 42  .  .  .  . 3
7. TJ HFASC  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  0  .  .  4  .  .  .  10 : 27  .  .  .  . 0
8. FC Kohouti  .  .  .  .  .  .  .   4  .  .  .  0  .  .  0  .  .  4  .  .  .  18 : 40  .  .  .  . 0

STŘELCI  PO  5. KOLE:
17 -  Petr Benát (PCO)
13 -  Milan.Staněk (Devianti)

  7 -  Miroslav Tressl (Zahájí)
  5 -  J.Dědina a M.Ďurica (Devianti),  V.Dobal a M.Račák (ELBH),  T.Dvořák a J.Janů (A1 ČB)
  4 -  Z.Kuna (Devianti),  J.Hrbáč, R.Polanský, R.Pouzar, Š.Prokeš a V.Vejvar  (PCO),  L.Odehnal (ELBH),  M.Kocina a D.Růžička (A1 ČB),  Z.Holý a D.Mlýnek (Vaplast),  M.Šíma a S.Zrun (Zahájí),  J.Schönbauer (HFASC),  J.Říha a M.Stropek (Kohouti)

KARTY  PO  5. KOLE:
Bez karet    -  A1,  Devianti,  Kohouti,  HFASC  a  Zahájí

1 ŽK            -  ELBH  a  Vaplast
1 ČK            -  PCO 

 

6 .   k o l o :  ( 27. 11.  – 3. 12. )                                                                    

K19  28. 11.  SKP 20:00   HFASC   –  ZAHÁjÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 3  .  (3:2)
HFASC :  R.Mendlík - M.Peterka, J.Vlček 1,  J.Bartoš, J.Schönbauer 1,  L.Hromádka, A.Sypal 3,:
Zshájí :  J.Čejka - M.Maňhal 1,  T.Kučera, M.Šíma, D.Říha 1,  M.Fürst 1.
Branky: 13´ Sypal 1:0,  20´ Maňhal 1:1,  21´ Sypal 2:1,  24´
M.Fürst 2:2.  24´ Schönbauer 3:2,  38´ Říha 3:3,  44´ Vlček a 46´ Sypal 5:3,:
Rozh.: JO, V.Korejčík 350, M.Primus 400,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .    .  .  .  .  ? div

K20  28. 11. Hrdějovice 20:10  VAPLAST  –  PCO  .  .  .  .   .   2 : 7  .  (0:1)
Vaplast :  M.Bartizal - L.Burda ŽK,  J.Kándl 1,  D.Mlýnek 1,  D.Vávra, M.Werner, M.Žoček,

PCO :  T.Lerch 1 - P.Benát 4,  R.Pouzar, M.Jasanský 1,  R.Polanský, V.Vejvar 1,
Branky: 18´ Lerch, 26´Benát, 36´ Jasanský, 42´ Vejvar a 43´ Benát 0:5,  44´ Kándl
1:5,  45´ Benát 1:6,  50´ Mlýnek 2:6,  50´ Benát 2:7,
Rozh.: P.Kocina 390, Š.Hrabčák 310,  .  .  .  .  ŽK 1:0  12´ Burda  .  .  .  .  .  ? div

TABULKA  V  6. KOLE
1. PCO Rudolfov  .  .  .  .  .  . 5  .  .  .  4 .  .  1  .  .  0  .  .  .  45 : 16  .  .  .  13
2. SK Devianti.  .  .  .  .  .  .  . 5  .  .  .  4  .  .  0  .  .  1  .  .  .  43 : 31  .  .  .  12
3. ELBH Týn n/Vlt  .  .  .  .  .  5  .  .  .  3  .  .  1  .  .  1  .  .  .  24 : 15  .  .  .  10
4. A1 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4 .  .  .   3  .  .  0  .  .  1  .  .  .  32 : 19  .  .  .  . 9
5. SK Vaplast  .  .  .  .  .  .  .   6  .  .  .  3  .  .  0  .  .  3  .  .  .  22 : 27  .  .  .  . 9
6. TJ HFASC  .  .  .  .  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  0  .  .  4  .  .  .  15 : 30  .  .  .  . 3
76. FK Zahájí:  .  .  .  .  .  .  .  . 6  .  .  .  1  .  .  0  .  .  5  .  .  .  26 : 47  .  .  .  . 3,
8. FC Kohouti  .  .  .  .  .  .  .   4  .  .  .  0  .  .  0  .  .  4  .  .  .  18 : 40  .  .  .  . 0

STŘELCI  V  6. KOLE:
21 -  Petr Benát (PCO)
13 -  Milan.Staněk (Devianti)

  7 -  Miroslav Tressl (Zahájí)
  5 -  V.Vejvar (PCO),  J.Dědina a M.Ďurica (Devianti),  V.Dobal a M.Račák (ELBH),  T.Dvořák a J.Janů (A1 ČB)   a  D.Mlýnek (Vaplasdt)
  4 -  Z.Kuna (Devianti),  J.Hrbáč, R.Polanský, R.Pouzar, Š.Prokeš a V.Vejvar  (PCO),  L.Odehnal (ELBH),  M.Kocina a D.Růžička (A1 ČB),  Z.Holý a D.Mlýnek (Vaplast),  M.Šíma a S.Zrun (Zahájí),  J.Schönbauer (HFASC),  J.Říha a M.Stropek (Kohouti)

KARTY  V  6. KOLE:
Bez karet    -  A1,  Devianti,  Kohouti,  HFASC  a  Zahájí

1 ŽK            -  ELBH
2 ŽK            -  Vaplast
1 ČK            -  PCO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K2X  X. X.  XX   XX:XX    XXX    –  XXX  .  .  .  .  X : X  .  (X:X)
XXX :  XX
XXX :  XX
Branky: XX
Rozh.: XX,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div


 



Rozpis KP Jih 2022 X.doc







» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS