Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Okresní přebor

Přestávka

Krajský přebor Jih

05.12.2022 20:00 - NH SKP
FC KOHOUTI ČB - TJ HFASC ČB
07.12.2022 20:30 - SH Týn n./Vlt.
FK ZAHÁJÍ - SK VAPLAST Lišov
09.12.2022 20:00 - Hrdějovice změna termínu
A1 ČB - ELBH TÝN n/Vlt.
09.12.2022 21:00 - SH Loko ČB
PCO Rudolfov - SK DEVIANTI (Absolut B)


  

  Rozpis a Výsledky OP 2022/23

9. kolo : 3.11. Rudolfov . INTER - FC 30 . 6:9 (1:4) . . 4.11. Hluboká . DEMI - WEST JAM . 6:9 (1:6) . . 4.11. Velešín . LIONS - DUBENEC . 4:9 (2:5) . . . . 10. kolo: 7.11. SH JČU . STŘELNICE - BOREK . 2:5 (2:0) . . 9.11. Rudolfov . WEST JAM - STŘELNICE . 5:4 (5:3) . . 10.11. Rudolfov . INTER : DEMI . 8:5 (2:4) . . 10.11. JČU . NEXT - DUBENEC . 5:2 (4:0) . . 11.11. Velešín . LIONS - ZAHÁJÍ . 8:10 (5:3) . . ODLOŽENO na jaro . ELEMENT - FC 30 . . . .

ROZPIS  ZÁPASŮ  OKRESNÍHO PŘEBORU - PODZIM 2022

9.    kolo :  31. října – 4. listopadu  volno  Element

O42  3. 11.  Rudolfov 20:00   I N T E R   –  F  C  3 0  .  .  . . .  .  .  6 : 9  .  (1:4)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš 3,  Mar.Kopecký 2,  T.Chlad, Mil.Kopecký, O,Plíhal,
Y.Muringangabo, T.Hoang 1,  D.Urbánek,
FC 30 :  M.Havelec - S.Rožboud 1,  P.Kortus st, R.Papáč ek 1,  P.Bouchal 4,  Z.Rýpar 2,  T.Pecka 1,
Branky: 2´ Bouchal, 10´ Rožboud, 19´ Bouchal a 25´ Rýpal 0:4,  25´ Mar.Kopecký 1:4,  29´ Bouchal 1:5,  31´ Hoang a 34´ Bareš 3:5,  35´ Rýpal3:6,  37´ Bareš 4:6,  38´ Pecka 4:7,  39´Mar.Kopecký 5:7,  41´ Papáček a 47´ Bouchal 5:9,  48´ Bareš 6:9,
Rozh.: M.Primus 330, Š.Kotásek 330,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

Čt   3. 11.  SH JČU    20:30     NEXT  -  ZAHÁJÍ   5:4     předehráno 27.10.

O43  4. 11.  Hluboká 18:00  AC DEMI    –  WEST JAM  .  .  .  .  .  6 : 9  .  (1:6)
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík 2,  J.Dvořák 1,  P.Nechvátal, J.Hrouz 1,  V.David, J.Zoch 2,
West J :  M.Pribula - M.Rudolf 1,  P.Vazač 3,  L.Zimandl, M.Stropek 3,  S.Škarda 2,
Branky: 2´ Dvořák 1:0,  8´, 13´ a 18´ Stropek, 19´ Rudolf, 20´ a 22´ Vazač 1:6,  32´ Pacholík a 33´ Zoch 3:6,  35´ Škarda a 36´ Vazač 3:8,  37´ Pacholík 4:8,  41´ Škarda 4:9,  44´ Zoch a 48´ Hrouz 6:9,
Rozh.: J.Řehoř 260, P.Kocina 460,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O44  4. 11.  Velešín 19?00  LIONS    –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  4 : 9  .  (2:5)
Lions :  L.Mezník - M.Strapek, K.Krejčí, Y.Shevchenko 1,  D.Muranako 3,  M.Sagula
Dubenec :  R.Korbel - L.Koňarik 4,  J.Špán 1,  D.Trča 2,  O.Voráček, L.Waldhauser 2,  J.Janda,
Branky: 3´ Trča, 6´ Koňarik, 9´Špán a 11´ Koňarik 0:4,  20´ a 22´ Muranaka 2:4,  24´ Waldhauser, 26´ Trča, 39´ a 41´ Koňarik a 46´ Waldhauser 2:9,  46´ Shevchenko a 47´ Muranaka 4:9,
Rozh.: Š.Hrabčák 530, V.Korejčík 260,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

TABULKA  PO  9. KOLE
  1. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .   8  .  .  .  6  .  .  2  .  .  0  .  .  .  69 :   35  .  .   20
  2. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  8 .  .  .   6  .  .  1  .  .  1  .  .  .  60 :   29  .  .   19
  3. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .   9  .  .  .  6  .  .  1  .  .  2  .  .  .  59 :   37  .  .   19
  4. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .   8  .  .  .  6  .  .  0  .  .  2  .  .  .  74 :   38  .  .  .18
  5. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  7  .  .  .  4  .  .  1  .  .  2  .  .  .  45 .   40  .  .  .13
  6. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .   8  .  .  .  4  .  .  0  .  .  4  .  .  .  74 :   44  .  .   12
  8. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  .  3  .  .  2  .  .  3  .  .  .  66 :   51  .  .   11
  7. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  .  3  .  .  1  .  .  4  .  .  .  38 .   47  .  .   10
  9. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .   8  .  .  .  1  .  .  0  .  .  7  .  .  .  37 :   64  .  .  .  3
10. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  . 8  .  .  .  1  .  .  0  .  .  7  .  .  .  40 : 112  .  .  .  3
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  .  0  .  .  0  .  .  8  .  .  .  21 :   86  .  .  .  0

STŘELCI  PO  9. KOLE:
32 -  Jakub Slavík (Zahájí)
22 -  Petr Bouchal (FC 30)

20 -  Michal Stropek (West Jam)

18 -  Jan Čermák a Martin Pytlík (Element)
17 - 
L.Koňarik (Dubenec)
16 -  Milan Horák (Next)  a  David Přibyl  (FC 30)
15 -  M.Maňhal (Zahájí),  D.Trča (Dubenec)  a  P.Konopa (Element)
14 -  T.Dvořák (West Jam)
13 -  T.Dvořák (West J)  a  D.Šestauber (Borek)
12 -  R.Chmátal a J.Křiváček (Next)  a  S.Škarda (West J)

KARTY  PO  9. KOLE:
Bez karet        -  FC 30,  Zahájí B,  Element,  Borek,  Inter  a  Demi

2  ŽK                 -  Lions
4  ŽK                 -  Next,  Dubenec  a  Střelnice
1  ČK + 1 ŽK     -  West Jam

 

10.  kolo :  7. – 11. listopadu  2022   volno Zahájí

Po   7. 11.  Borek  ??:??  BOREK            -  LIONS   6:3      předehráno  12.9       

O45  7. 11.  SH JČU 20:00    STŘELICE  –  BOREK  .  .  .  .  .  .  2 : 5  .  (2:0)
Střelnice :  Z.Vácha - J.Šilha, R.Ždiarský, O.Lacko, M.Švec 1,  V.Kubal. D.Mendlík, P.Štumbauer 1,  J.Martinec,
Borek :  J.Rozicki - T.Bejsta, V.Fiala 1,  D.Kortiš, J.Pokorný 1,  D.Šestauber 3,  M.Vitha, T.VítC´ Švec a 21´ Štumbauer 2:0,  28´ Šestauber, 33´ Fiala,  35´ a  37´ Šestauber a 44´ Pokorný
Rozh.: FM  L.Zabilka 300, F.Zloch 300,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  10 div

O46 9. 11.  Rudolfov 20:00  WEST JAM  –  STŘELNICE  .  .  .  .  5 : 5  .  (5:3)
West Jam :  M.Pribula - M.Rudolf, M.Stropek 4+ŽK,  V.Dolejšek, L.Zimandl, J.Fodora, S.Škarda, P.Vazač 1,
Střelnice :  M.Švec - D.Mendlík, V.Kubal 1,  R.Ždiarský 2,  J.Meškan, D.Širhal 1,  J.Šilha, O.Lacko ČK,  L.Binter 1,  P.Štumbauer,
Branky: 6´ Stropek 1:0,  10´ Širhal 1:1,  11´ Stropek 2:1,  12´ Ždiarský 2:2,  15´ Stropek, 20´ Vazač a 22´ Stropek 5:2,  24´ Binter, 36´Kubal a 40´Ždiarský 5:5,
Rozh.: TP P.Ždych 320, Š.Hrabčák 320 . ŽK 1:0 34´ Stropek
, ČK 0:1 50´+1 Lacko . 0 div

O47  10. 11.  Rudolfov 20:00  NTER  .  .  –  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  8 : 6  .  (2:4)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš 4,  Mar.Kopúecký 1,  T.Chlad 1,  Mil.Kopecký, D.Urbánek 1,  O.Plíhal, Y.Murandangababo 1,  T.Hoang,
Demi :  S.Rejdal - J.Pacholík 1,  J.Dvořák 2,  J.Hrouz 2,  J.Žoch, K.Malák 1,

Branky: 7´Malák 0:1,  10´ Bareš 1:1,  13´ Pacholík, 22´ Dvořák a 23´ Hrouz 1:4,  24´ Bareš, 27´Kopecký,m 30´Marindangabo  a 37´ Chlad 5:4,  37´ Dvoéřák 5:5,  38´ a 40´ Bareš a 47´ Urbánek 8:5,  47´ Hrouz 8:6,

Rozh.: T.Peterka 330, V.Korejčík 350,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  0 div

O48  10. 11  SH JČU 20:30  NEXT    –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 2  .  (4:0)
Next :  J.Tomášek - P.Kaše, M.Horák, M .Šauer, J.Kubeš, R.Toman 1,  P.Hájek 4,  R.Chmátal, J.Křiváček
Duenec :  R.Korbel - L.Koňarik, M.Hosnedl ŽK,  P.Hezoučký, O.Šťastný, J.Špán, D.Trča 1,  Š.Vazač, L.Waldhauser 1,
Branky: 8´ Hájek, 10´ Toman, 11´, 18´ a 26´ Hájek 5:0,  48´Trča a 49´ Waldhauser 5:2,
Rozh.: P.Ždych 300, F.Zloch 300,  .  .  .  .  .  .  ŽK 0 :1  25´ Hosnedl.  .  .  .  .  ? div

O49 11. 11.  Velešín 19:00    LIONS   –  ZAHÁJÍ "B".  .  .  .  .  8 : 10  .  (5:3)
Lions:  L.Mezník - M.Stropek 3,  K.Krejčí 1,  V.Švec, K.Gondek, Y.Shevchenko, D.Muranaka 4,  J.KKostohryz, M.Brožka,
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal 2,  J.Slavík 6,  J.Maňhal, V.Němeček 1,  S.Zrun 1,  M.Šťastný,
Branky: 11´ Slavík 0:1,  12´ Strapek, 14´ a 16´ Muranaka 3:1,  19´ a 21´ Slavík 3:3,  24´ Strapek, 25´ Muranaka a 32´ Strapek 6:3,  35´ Slavík, 36´ Zrun, 39´ Slavík a 40´ Maňhal 6:7,  41´ Muranaka 7:7,  42´ Slavík, 43´Maňhal a 44´ Němeček 7:10,  47´ Krejčí 8:10,
Rozh.: Zabilka 260, F.Zloch 480,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10
div

TABULKA  V  10. KOLE
  1. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .   9  .  .  .  7  .  .  2  .  .  0  .  .  .  74 :   37  .  .   23
  2. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .   9  .  .  .  7  .  .  0  .  .  2  .  .  .  84 :   46  .  .  .21
  3. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  9 .  .  .   6  .  .  1  .  .  2  .  .  .  62 :   34  .  .   19
  4. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .   9  .  .  .  6  .  .  1  .  .  2  .  .  .  59 :   37  .  .   19
  5. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  9  .  .  .  4  .  .  2  .  .  3  .  .  .  52 .   50  .  .  .14
  6. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  .  9  .  .  .  4  .  .  1  .  .  4  .  .  .  43 .   49  .  .   13
  7. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .   8  .  .  .  4  .  .  0  .  .  4  .  .  .  74 :   44  .  .   12
  8. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  .  9  .  .  .  3  .  .  3  .  .  3  .  .  .  71 :   56  .  .   12
  9. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  . 9  .  .  .  2  .  .  0  .  .  7  .  .  .  48 : 118  .  .  .  6
10. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .   9  .  .  .  1  .  .  0  .  .  8  .  .  .  45 :   74  .  .  .  3
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  9  .  .  .  0  .  .  0  .  .  8  .  .  .  27 :   94  .  .  .  0

STŘELCI  V  10. KOLE:
38 -  Jakub Slavík (Zahájí)
24 -  Michal Stropek (West Jam)

22 -  Petr Bouchal (FC 30)
18 -  Jan Čermák a Martin Pytlík (Element)
17 - 
M.Maňhal (Zahájí,  L.Koňarik (Dubenec)  a  D.Muranaka (Lions)
16 -  Milan Horák (Next),  D.Trča (Dubenec),  David Přibyl  (FC 30)  a  D.Šestauber (Borek)
15 -  P.Konopa (Element)
14 -  T.Dvořák (West Jam)
12 -  R.Chmátal a J.Křiváček (Next)  a  S.Škarda (West J)

KARTY  V  10. KOLE:
Bez karet        -  FC 30,  Zahájí B,  Element,  Borek,  Inter  a  Demi

2  ŽK                 -  Lions
4  ŽK                 -  Next
5  ŽK                 -  Dubenec
1  ČK + 2 ŽK     -  West Jam
1  ČK + 4 ŽK     -  Střelnice

 

P Ř Í Š T Í   P O Ř A D :

ODLOŽENO  NA  JARO

10.  kolo :    24. března 2023

     24. 3.  Hrdějovice 20:00  ELEMENT  -  FC 30  

 

11.  kolo :    27. – 31. března 2023     volno  FC  30

Po     27. 3.  Zahájí      17:30  ZAHÁJÍ  -  DUBENEC   

Po     27. 3.  SH JČU   19:00  STŘELNICE  - INTER    

Čt      30. 3.  SH JČU   20:30  NEXT     -  BOREK 

    31. 3.  Hluboká   18:00  DEMI     -  ELEMENT    

    31. 3.  Velešín    19:00  LIONS  -  WEST JAM  

 

 

1.    Uvedené začátky venkovních zápasů (Borek, Zahájí B, FC 30 a Dubenec) jsou úředními začátky kvůli stmívání a jedině při zajištění umělého osvětlení je lze posunout na pozdější dobu.

 

2.    Předehrávky zápasů a změny pořadatelství vznikly kvůli potřebě aby výše napsaná čtveřice mužstev hrála nejpozději domácí zápasy v 6. kole a některé změny pořadatelství a s tím změna termínu aby kvůli nasazování rozhodčích se v jeden den nehrála víc jak dvě utkání.

 

3.    Jarní část začne 23. března a skončí 16. června 2023

 

4.    29. srpna se uskutečnil aktiv na zahájení soutěže. Přítomni byli zástupci 9-ti týmů, chyběli Střelnice a Nextu.  Na něm se odsouhlasil Rozpis podzimních zápasů a zvýšení odměn pro rozhodčí o 50,- / zápas, tj. z 210,- na 260,- Kč.

 

 

 

 

VÝSLEDKY  ZÁPASŮ  OKRESNÍHO PŘEBORU - PODZIM 2022

1.  kolo :  volno  Dubenec

O01  5. 9.  VŠZ    18:00  FC  30      -  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  8 : 4  (4:2)
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus st, P.Bouchal 4,  Z.Mrvík 2,  D.Přibyl 2,  Z.Rýpar
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík 1,  R.Holler 2,  J.Dvořák, P.Nechvátal 1,  J.Hrouz
Branky: 12´ Pacholík 0:1,  13´ Bouchal 1:1,  18´ Holler 1:2,  20´ Mrvík, 21´ a 22´ Bouchal, 31´ Mrvík a 32´ Přibyl 6:2,  34´ Nechvátal a 37´ Holler 6:4,  44´ Přibyl a 46´ Bouchal 8:4,
Rozh.: Granec (300), Škuthan (300),  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O02  5. 9.  Borek   18:15  BOREK  -  ZAHÁJÍ  "B".  .  .  .  .  .  3 : 6  .  (2:3)
Borek :  T.Bejsta - M.Danda, V.Fiala, J.Pokorný, R.Rehanzl, M.Slezák, D.Šestauber 3,
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík, M.Maňhal, J.Slavík 4,  J.Maňhal, M.Šťastný, S.Zrun 1,  J.Mareš 1,
Branky: 2´ a 8´ Šestauber 2:0,  21´ Mareš, 22´ Slavík, 25´ Zrun, 41´ Slavík (PK),  46´ a 48´ Slavík 2:6,  50´ Šestauber 3:6,
Rozh.: T.Peterka (310), P.Ždych (310),  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  6 div

O03  7. 9.  Rudolfov   20:00  WEST J.  -  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  6 . 7  .  (2:5)
West J. :  M.Pribula - T.Dvořák 3,  M.Stropek 3,  V.Dolejšek, L.Zmandl, M.Rudolf, S.Škarda, P.Vazač
Next :  R.Chmátal 1,  E.Kubeša 1,  P.Kaše, J.Křiváček 2,  J.Kubeš, M.Horák 3,  J.Tomášek
Branky: 4´ Horák 0:1,  6´ Stropek 1:1,  16´ Kubeša, 17´ Horák a 21´ Křiváček 1:4,  22´ Dvořák 2:4,  24´ Horák 2:5,  26´ Stropek 3:5,  42´ Křiváček 3:6,  43´ Stropek a 45´ Dvořák 5:6,  45´ Chmátal 5:7,  47´ Dvořák 6:7,
Rozh.: F.Mertl 260, J.Ovčáček 380,  .   .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O04  8. 9.  Rudolfov   20:00  INTER         -  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  8 : 7  .  (3:5) 
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, Mar.Kopecký 2,  T.Chlad 1,  D.Urbánek 1,  O.Plíhal 1,  Y.T.Murindangabo 2,
Lions :  L.Mezník - K.Krejčí 2,  L.Nittl 1,  M.Sagula 2,  J.Krčín, D.Muranako 2,
Branky:  5´ Muranako 0:1,  7´ Kopecký 1:1,  10´ Krejčí, 12´ a 14´ Sagula 1:4,  16´ Urbánek a 22´ Murindangabo 3:4,  23´Nittl 3:5,  33´

Murindangabo, 34´ Chlad,  37´ Murindangabo a 39´ Plíhal 7:5,  45´ Muranako 7:6,  47´ Kopecký 8:6,  48´ Krejčí 8:7,
Rozh.: 
Kocina, M.Primus 460,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  . 6 div

O05  9. 9.  Hrdějovice  19:00  ELEMENT  -  STŘELNICE  .  .  .  6 : 8  .  (3:2) 
Element :  J.Lerch - F.Roudnický 1,  J.Čermák 3,  Š.Kalina 1,  P.Konopa 1,  M.Pytlík
Střelnice :  Z.Vácha - V.Kubal 4,  O.Lacko, D.Mendlík, R.Ždiarský, J.Šilha, M.Švec 1, D.Širhal 1, J.Meškan 2,
Branky:  3´ Roudnický a 16´ Čermák 2:0,  20´ Meškan 2:1,  23´ Čermák 3:1
24´ Švec 3:2,  26´ Konopa 4:2,  30´ Širhal, 32´, 35´ a 38´ 4:6,  38´ Kalina 5:6,  42´ Kubal a 44´ Meškan 5:8,  44´ Čermák 6:8,
Rozh.: 
L.Zabilka 330, M.Primus 390,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  . 15 div


 

2.  kolo :   volno AC Demi

O06  12. 9. Borek 18:00  BOREK    –  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 3  .  (3:3)   PŘEDEHRÁVKA 10. KOLA
Borek :  J.Rozycki 1 -  T.Bejsta 1,  V.Fiala, J.Pokorný, R.Rehanzl, M.Slezák, D.Šestauber 2,  M.Vitha,  T.Vít 2,
Lions :  L.Mezník - K.Krejčí, M.Sagula 2,  L.Nittl, M.Brožka, D.Muranaka 1,
Branky: 2´ Muranako a 3´Sagula 0:2,  7´ Šestauber 1:2,  7´ Sagula 1:3,  8´ Šestauber, 12´ Rozycki, 36´ Bejsta, 36´ a 44´ Vít 3:6,
Rozh.: R.Granec 330, Š.Kotásek 260,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O07 12. 9.  SH JČU 19:00    STŘELNICE   –  FC 30  .  .  .  .  .  2 : 7  .  (2:1)
Střelnice :  Z.Vácha - V.Kubal 1,  J.Martínek, D.Mendlík, J.Meškan, J.Šilha, D.Širhal, P.Štumbauer 1,  R.Ždiarský, M.Švec
Branky :  M.Havelec - P.Kortus st, P.Bouchal 6,  Z.Mrvík, D.Přibyl 1,  Z.Rýpar
Branky: 8´ Kubal a 13´ Štumbauer 2:0,  15´, 2x27´,  33´  a 39´ Bouchal, 42´ Přibyl a 50´ Bouchal 2:7,
Rozh.: T.Peterka 300, M.Primus 350,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  30 div

O08 14. 9. Rudolfov 20:00  WEST JAM    –  ZAHÁJÍ "B"  .  .  8 : 9  .  (3:5)
West J. :  M.Pribula - M.Stropek 2,  V.Dolejšek 1,  L.Zimandl, M.Rudolf, S.Škarda 1,  P.Vazač 2+ŽK,  J.Fodora 2,
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík, M.Maňhal 2,  J.Slavík 4,  S.Zrun 2,  L.Ponec 1,  M.Šťastný, J.Mareš,
Branky: 3´ Vazač 1:0,  5´ Ponec, 10´ Zrun a 12´ Slavík 1:3,  12´ Stropek 2:3,  23´ Maňhal 2:4,  25´ Dolejšek 3:4,  25´ Zrun 3:5,  26´ Fodora a 27´ Stropek 5:5,  30´ Slavík 5:6,  34´ Fodora 6:6,  37´ Slavík 6:7,  38´ Vazač 7:7,  44´ Slavík 7:8,  47´ Škarda 8:8,  49´ Maňhal 8:9,
Rozh.: L.Zabilka 330, Š.Hrabčák 320,  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  32´ Vazač  .  .  .  .  .  3 div

O09  15. 9.  SH JČU  20:30     NEXT    –  INTER  .  .  .  .  .  .  .  15 : 2  .  (8:1)
Next :  P.Hájek - P.Kaše 4,  R.Chmátal 5,  M.Šauer 1,  M.Baloun, M.Horák 2,  J.Křiváček 1,  J.Kubeš 2,
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, D.Urbánek, T.Murindangabo, Mar.Kopecký 1,  Mil.Kopecký, T.Chlad 1,  O.Plíhal
Branky: 2´ Kopecký 0:1,  4´ Horák, 7´ Chmátal, 10´ Kubeš, 16´Horák, 19´ Šauer, 21´ a 23´ Kaše a 25´ Křiváček 8:1,  38´ Chlad 8:2,  40´ Kubeš, 41´ a 43´ Chmátal, 45´ a 48´ Kaše, 48´ a 50´ Chmátal 15:2,
Rozh.: J.Škuthan 300, P.Ždych 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O10  16. 9.  Dubenec 18:00    DUBENEC  –  BOREK  .  .  .  .  .  9 : 0  .  (4:0)
Dubenec :  J.Polomčák - J.Špán 1,  D.Trča 1,  J.Skála, O.Voráček, M.Hosnedl 1,  P.Hezoučký 2,  L.Koňarik, L.Waldhauser 1,  Š.Vazač 1,  O.Šťastný 2,
Borek :  T.Bejsta - V.Fiala,, J.Pokorný, R.Rehanzl, M.Slezák
Branky: 2´ Šťastný, 6´ Hosnedl, 8´ Trča, 19´ Hezoučký, 34´ Špán, 38´ Vazač, 40´ Hezoučký, 41´ Šťastný a 49´ Waldhauser 9:0,
Rozh.: J.Řehoř 260, P.Kocina 560,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  20 div

O11   16. 9.  Velešín  19:00    LIONS    –  ELEMENT  .  .  .  .  1 : 16  .  (0:4) 
Lions :  L.Mezník - M.Sagula, M.Strapek, K.Krejčí, M. Pils, K.Gondek, V.Švec 1,  J.Kostohryz, J.Smolík, L.Nittl,
Element :  J.Lerch 1 - M.Pytlík 6,  Š.Kalina, J.Čermák 4,  F.Roudnický 1,  P.Konopa 3,  D.Jelínek
1,
Branky: 7´ Čermák, 12´ Konopa, 17´, 19´ a 27´ Pytlík, 29´ Čermák, 31´ Lerch, 32´ Konopa, 33´ Jelínek, 40´ Konopa, 41´ a 42´ Pytlík, 44´ Čermák, 45´ Pytlík, 47´ Čermák a 49´ Roudenský 0:16,  50´ Švec 1:16,
Rozh.: V.Korejčík 260, F.Zloch 530,  .  .  .  . 
.  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  10 div

TABULKA PO 2. KOLE
  1. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  2  .  .  0  .  .  0  .  .  .  22 :   8  .  .  .  6
  2. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  2  .  .  0  .  .  0  .  .  .  15 :   6  .  .  .  6
  3. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  2  .  .  0  .  .  0  .  .  .  15 : 11  .  .  .  6
  4. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  0  .  .  .  22 :   9  .  .  .  3

  5. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  1  .  .  .  1  .  .  0  .  .  0  .  .  .  . 9 :   0  .  .  .  3
  6. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  1  .  .  .  10 . 13  .  .  .  3
  7. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  0  .  .  2  .  .  .  . 9 . 18  .  .  .  3
  8. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  1  .  .  .  10 : 22  .  .  .  3

  9. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  0  .  .  2  .  .  .  14 : 16  .  .  .  0
10. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .   1  .  .  .  0  .  .  0  .  .  1  .  .  .  . 4 :   8  .  .  .  0
11. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  0  .  .  3  .  .  .  11 : 30  .  .  .  0

STŘELCI PO 2. KOLE
10 -  P.Bouchal (FC 30)
  8 - 
J.Slavík (Zahájí B)
  7 -  J.Čermák  (Element)
  6.-  R.Chmátal  (Next)  a  M.Pytlík (Element),

  5 -  M.Horák (Next),  V.Kubal (Střelnice),  D.Šestauber (Borek)  a   M.Stropek (West Jam),
  4 -  P.Kaše (Next),  Konopa (Element)  a  M.Sagula (Lions) 
  3 -  J.Křiváček (Next),  D.Přibyl (FC 20),  S.Zrun (Zahájí).  Mar.Kopecký a Murindangobo (Inter)  a  T.Dvořák (West Jam)

 

7.  kolo :  PŘEDEHRÁVKA

O12  19. 9.  VŠZ  17:45  .  FC  30      –  BOREK  .  .  .  .  .  .  .  10 : 0  .  (6:0)  
FC 30 :  R.Papáček m- P.Kortus st. 1,  P.Kortus ml, P.Bouchal 5,  Z.Mrvk,, D.Přibyl 3,  Z.Rýpar 1,
Borek :  J.Pokorný - T.Bejsta, V.Fiala, D.Šestauber, T.Vít, 25´ M.Vitha
Branky: 13´ a 14´ Bouchal, 15´ Přibyl, 18´ Bouchal, 20´ Přibyl, 24´ Kortus st, 34´ a 37´ Bouchal, 41´ Přibyl a 42´ Rýpar 10:0,
Rozh.: L.Zabilka 300, F.Zloch 310,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  10 div

3.  kolo :  19. – 23. září         volno Borek

O13  19. 9.  SH JČU  19:00 . STŘELNICE  –  DEMI  .  .  .  .  .  10 : 1  .  (5:0)
Střelnice :  Z.Vácha ŽK - J.Šilha 3,  J.Svatoš, R.Ždiarský 1,  L.Binter 1,  V.Kubal, P.Štumbauer 3,  J.Meškan, J.Martinec 2,
Demi :  P.Nechvátal - J.Pacholík, R.Holler, V.David 1,  J.Dvořák, K.Malák
Branky: 1´ Martinec, 6´, 11´ a 13´ Šilha, 15´ Martinec, 27´ a 36´ Štumbauer 7:0,  37´ David 7:1,  40´ Štumbauer, 43´ Ždiarský a 45´ Binter 10:1,
Rozh.: P.Kocina 330, V.Korejčík 300,  ,  .   .  .  .  .  ŽK 1:0  48´ Vácha  .  .  .  .  10 div

O14  21. 9.  Rudolfov  20:00 .  WEST JAM  –  DUBENEC  .  .  .  .  4 : 4  .  (2:2)
West Jam :  R.Novák - T.Dvořák 2,  M.Stropek 1,  V.Dolejšek, L.Zimandl 1,  M.Rudolf, S.Škarda, P.Vazač,
Dubenec :  J.Polomčák - J.Špán, D.Trča, P.Hezoučký 4,  O.Voráček, Š.Vazač, L.Waldhauser, O.Šťastný, J.Janda
Branky: 2´ Dvořák 1:0,  7´ Hezoučký 1:1,  16´ Stropek 2:1,  22´, 32´ a 36´ Hezoučký 2:4,  43´ Dvořák a 50´ Zimandfl 4:4
Rozh.: J.Škuthan 380, R.Granec 260,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O15 22. 9.  Rudolfov   20:00   INTER   –  ZAHÁJÍ "B"  .  .  .  .  4 : 17  .  (2:7)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš 1,  Mar.Kopecký, T.Chlad 2,  Mil.Kopecký, O.Plíhal, T.Marindangabo 1,  D.Urbánek,
Zahájí :  V.Němeček - M.Šťastný, L.Ponec
2,  M.Maňhal 4,  J.Slavík 9,  J.Mareš 2,
Branky: 2´ Slavík 0:1,  3´ Murindangabo 1:1,  7´ Slavík 1:2,  10´ Bareš
2:2,  14´ Maňhal, 15´ Mareš, 16´ Slavík, 19´ Ponec, 25´, 28´, 30,  a 32´ Slavík 2:10,  36´ Chlad 3:10,  ˇ38´ MaŇhal, 44´ Slavík, 45´ Ponec, 46´ Mareš, 47´ a 49´ Maňhal 3:16,  49´ Chlad 4:16,  50´ Slavík 4:17,
Rozh.: F.Mertl 390, Š.Kotásek 260,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O16  23. 9.  Velešín  19:00    LIONS    –  FC  30  .  .  .  .  .  .  .  4 : 9  .  (3:4)
Lions :  L.Mezník - M.Sagula, M.Strapek 1,  K.Krejčí 1,  D.Adamíček, K.Gondek, D.Muranaka, J.Carda 2,
FC 30 :  M.Havelec - Z.Mrvík, D.Přibyl 5,  Z.Rýpar 2,  R.Papáček 1,  P.Bouchal 1,
Branky: 4´ Bouchal, 14´ A 15´ Přibyl a 19´ Rýpar 0:4,  21´ Carda, 22´ Krejčí a 25´ Strapek 3:4,27´ a 33´ Přibyl,36´ Rýpar a 37´ Papáček 3:8,  38´ Carda 4:8,  49´ Přibyl 4:9,
Rozh.: R.Granec 460, Š.Hrabčák 330,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

O17  23. 9.  Hrdějovice 19:00  ELEMENT  –  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 7  .  (2:4)
Element :  J.Lerch - Š.Kalina, D.Jelínek, J.Čermák, F.Roudnický, M.Pytlík
Next :  J.Tomášek - M.Horák, M.Šauer, P.Kaše, J.Kubeš, R.Chmátal, J.Křiváček ŽK,
Branky: 2´ Čermák 1:0,  8´ Chmátal a 15´ Křiváček 1:2,  17´ Lerch 2:2,  18´ Chmátal, 22´ Křiváček, 32´ Kubeš, 36´ Křiváček a 37´ Chmátal 2:7,  50´ Čermák 3:7,
Rozh.: M.Primus 390, J.Ovčáček 360,  .  .  .  .  .  .
ŽK 0:1  12´ Křiváček  .  .  .  .  5 div 

TABULKA  PO  3. KOLE
  1. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  4  .  .  0  .  .  0  .  .  .  34 : 10  .  .  .12

  2. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  3  .  .  0  .  .  0  .  .  .  29 : 11  .  .  .  9
  3. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  3  .  .  0  .  .  0  .  .  .  32 : 15  .  .  .  9
  4. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  0  .  .  1  .  .  .  20 . 14  .  .  .  6
  5. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  1  .  .  0  .  .  .  13 :   4  .  .  .  4  
  6. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  0  .  .  2  .  .  .  25 : 16  .  .  .  3
  7. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  0  .  .  3  .  .  .  . 9 . 28  .  .  .  3
  8. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  0  .  .  2  .  .  .  14 : 39  .  .  .  3

  9. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  1  .  .  2  .  .  .  18 : 20  .  .  .  1
10. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .   2  .  .  .  0  .  .  0  .  .  2  .  .  .  . 5 : 18  .  .  .  0
11. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  0  .  .  4  .  .  .  15 : 39  .  .  .  0

STŘELCI  PO  3. KOLE:
17 -  J.Slavík (Zahájí)

16 -  P.Bouchal (FC 30)
11 -  D.Přibyl  (FC 30)
  9 -  R.Chmátal (Next)  a  J.Čermák  (Element)
  6.- J.Křiváček (Next), 
M.Maňhal (Zahájí),  P.Hezoučký (Dubenec),  M.Pytlík (Element)  a   M.Stropek (West Jam)
  5 -  M.Horák (Next),  V.Kubal (Střelnice),  D.Šestauber (Borek)
  a  T.Dvořák (West Jam)
  4 P.Kaše (Next),  P.Štumbauer (Střelnice),  Konopa (Element),  Murindangobo a T.Chlad (Inter)  a  M.Sagula (Lions) 
  3 -  Z.Rýpar (FC 30),  J.Kubeš (Next)
S.Zrun, L.Ponec a J.Mareš (Zahájí)J.Šilha (Střelnice),  Mar.Kopecký (Inter),  K.Krejčí a D.Muranako (Lions)

KARTY  PO  3. KOLE:
Bez karet -  FC 30,  Zahájí B,  Dubenec,  Element,  Borek,  Inter,  Demi  a  Lions

1  ŽK          -  Next,  Střelnice  a  West Jam

 

4.  kolo :   26. - 30. 9.     volno Střelnice

O18 26. 9.  Zahájí  17:30  ZAHÁJÍ  –  ELEMENT  .  .  .  .  .  4 : 7  .  (0:5)
Zahájí :  V.Němeček - V.Švík 1,  M.Maňhal 1,  J.Slavík 1,  M.Šťastný, J.Mareš, T.Kazík 1,
Element :  J.Lerch - Š.Kalina 2,  J.Čermák 2,  J.Rešl 1,  D.Jelínek, F.Roudnický, M.Pytlík 2,

Branky: 6´ a 9´ Kalina, 21´ Čermák, 23´ Rešl a 24´ Čermák 0:5,  27´ Kazík a 34´ Slavík 2:5,  36´ Pytlík 2:6,  40´ Švík a 42´ Maňhal 4:6,  50´ Pytlík 4:7,
Rozh.: T.Peterka 460, P.Ždych 260,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  20 div
 

O19 28. 9.  Rudolfov 20:00  WEST JAM  –  BOREK  .  .  ..  .  6 : 6  .  (3:2)
West Jam :  M.Pribula - T.Dvořák 1,  M.Stropek 4,  M.Rudolf ČK,  J.Fodora, S.Škarda 1,
Borek :  T.Bejsta 2 - V.Fiala 1,  J.Pokorný 1,  R.Rehanzl, D.Šestauber 2,  M.Vitha, M.Slezák, T.Vít,
Branky: 6´ Bejsta 0:1,  9´ Dvořák a 14´ Stropek 2:1,  23´ Bejsta 2:2,  25´ a 27´ Stropek, 30´ Škarda a 33´ Stropek 6:2,  35´ a 37´ Šestauber, 39´ Fiala a 48´ Pokorný 6:6,
Rozh.: V.Korejčík 330, P.Ždych 320,  .  .  .  .  .  .  ČK 1:0  23´ M.Rudolf   .  .  .  .  ? div

O20  21. 10.  SH JČU   20:30    NEXT    –  FC 30  .  .  .  .  .  .  .  5 : 5  .  (3:1)
Next :  
J.Tomášek - P.Kaše 1,  R.Chmátal, M.Šauer 1,  M.Horák 2,  J.Křiváček 1,  J.Kubeš, R.Toman,
FC 30 :  M.Havelec - S.Rožboud 1, P.Kortus st,
P.Bouchal 1,  Z.Mrvík, D.Přibyl 2,  J.Hušek 1,
Branky: 11´ Křiváček, 19´ Šauer a 23´ Horák 3:0,  25´ Rožboud 3:1,  28´ Kaše a 35´ Horák 5:1,  36´ Bouchal, 39´ Hušek, 40´ a 47´ Přibyl 5:5,
Rozh.: Kocina 330, Škuthan 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O21  22. 10.  Dubenec 17:30  DUBENEC  –  INTER  .  .  .  .  10 : 3  .  (4:2)
Dubenec :  J.Polomčák - J.Špán, O.Šťastný, J.Skála 2,  L.Koňarik 8+ŽK,  L.Waldhauser, Š.Vazač, M.Voráček, J.Janda,
Inter :  O.Plíhal - T.Chlad 1,  Mar.Kopecký, D.Urbánek, Y.Murindangabo 2,  M.Pekař,
Branky: 3´ a 5´ Koňarik a 8´ Skála 3:0,  16´ Murindangabo a 22´ Chlad 3:2,  25´ Koňarik 4:2,  30´ Murindangabo 4:3,  31´ a 37´ Kňarik, 44´ Skála, 45´, 48´ a  49´ Koňarik 10:3,
Rozh.: M.Primus 590, F.Zloch 260,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O22 22. 10.  Velešín  19:00  LIONS   –  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  8 : 2  .  (2:2)
Lions :  L.Mezník - M.Sagula 2,  M.Stropek, K.Krejčí, V.Švec 1,  Y.Shevchenko, D.Muranako 2,  J.Kostohryz 2,  J.Krčín 1,
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík, R.Holler 1,  V.David, J.Dvořák 1,  S.Rejdal,
Branky: 2´ Holler a 13´ Dvořák 0:2,  16´ Muranaka, 18´ a 29´ Kostohryz, 31´ Švec, 32´ Sagula,  33´ Krčín, 46´ Sagula a 49´ Muranaka 8:2,
Rozh.: L.Zabilka 490, V.Korejčík 260,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  15 div

TABULKA  PO  4. KOLE
  1. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  5  .  .  .  4  .  .  1  .  .  0  .  .  .  39 : 15  .  .   13

  2. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  3  .  .  1  .  .  0  .  .  .  34 : 16  .  .   10
 
3. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  3  .  .  0  .  .  1  .  .  .  36 : 22  .  .  .  9
  4. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  1  .  .  0  .  .  .  23 :   7  .  .  .  7 
  5. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  0  .  .  2  .  .  .  32 : 20  .  .  .  6
  6. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  0  .  .  1  .  .  .  20 . 14  .  .  .  6
  4. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  1  .  .  0  .  .  .  23 :   7  .  .  .  7 
  7. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  . 5  .  .  .  1  .  .  1  .  .  3  .  .  .  15 . 34  .  .  .  4
  8. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  . 5  .  .  .  1  .  .  0  .  .  4  .  .  .  23 : 41  .  .  .  3

  9. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  . 4  .  .  .  1  .  .  0  .  .  3  .  .  .  17 : 49  .  .  .  3
10. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  . 4  .  .  .  0  .  .  2  .  .  2  .  .  .  24 : 26  .  .  .  2
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  0  .  .  3  .  .  .  . 7 : 26  .  .  .  0

STŘELCI  PO  4. KOLE:
18 -  J.Slavík (Zahájí)

16 -  P.Bouchal (FC 30)
13 -  D.Přibyl  (FC 30)
11 -  J.Čermák  (Element
10 - M.Stropek (Next),
  9 -  R.Chmátal (Next),
  8.-  L.Koňarik (Dubenec)  a 
M.Pytlík (Element)
  7 J.Křiváček a M.Horák (Next),  M.Maňhal (Zahájí)  a  D.Šestauber (Borek) 
  6.-  P.Hezoučký (Dubenec),  Y.Murindangabo (Inter), M.Sagula (Lions)  a   T.Dvořák (West Jam)

KARTY  PO  4. KOLE:
Bez karet        -  FC 30,  Zahájí B,  Element,  Borek,  Inter,  Demi  a  Lions

1  ŽK                 -  Next,  Dubenec  a  Střelnice
1  ČK + 1 ŽK     -  West Jam

 

5.  kolo :  volno  West Jam

Po     3. 10.  VŠZ   17:15  FC  30         -  ZAHÁJÍ  odloženo na 17.10.

Po     3. 10.  JČU  19:00   STŘELNICE  -  LIONS  odloženo na 10.10.

O23 6. 10.  Rudolfov  20:00   INTER    –  BOREK  .  .  .  .  .  .  .  4 : 10  .  (2:3)
Inter :  R.Minarik - T.Chlad 1,  Mar.Kopeský 1,  D.Urbánek 1,  Y.Murinndangabu, T.Hoang 1,  Mil.Kopecký,
Borek :  J.Pokorný -- V.Fiala 3,  T.Vít 1,  D.Šestaube 6,  R.Rehanzl, M.Vitha,
Branky: 2´ Šestauber 0:2,  3´ Ma.Kopecký a 4´ Chlad 2:1,  18´ a 19´ Fiala, 28´ Vít, 29´, 30´ a 37´ Šestauber, 39´ Fiala, 41´ a 46´ Šestauber 2:10,  47´ Hoang a 48´ Urbánek 4:10,
Rozh.: F.Mertl 390, Š.Kotásek 260,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O24 7. 10.  Hluboká  18:00    DEMI    –  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  .  1 : 15  .  (0:6)
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík, J.Dvořák 1,  R.Holler, J.Hrouz, M.Jedlička
Next :  J.Tomášek - P.Kaše 1,  R.Chmátal 3,  J.Kubeš 3,  E.Kubeša, M.Horák 3,  M.Šauer 3,  R.Toman 2,
Branky: 5´ Kubeš, 11´ Toman, 15´ Kubeš, 21´ a 24´ Šauer, 25´ Chmátal, 27´ Kubeš, 32´ Horák, 32´ a 34´ Chmátal, 38´ a 40´ Horák 0:12,  42´ Dvořák 1:12,  45´ Šauer, 47´ Toman a 49´ Kaše 1:15,
Rozh.: ŠH  P.Kocina 260, F.Zloch 430,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O25 7. 10.  Hrdějovice 20:00   ELEMENT   –  DUBENEC  .  .  .  5 : 7  .  (1:2)
Element :  J.Lerch - M.Pytlík, D.Jelínek 1,  J.Čermák, P.Konopa 3,  F.Roudnický, Š.Kalina 1,
Dubenec :  T.Kabelka - M.Hosnéndl 2+ŽK,  J.Janda, L.Koňarik 3,  J.Kuráž, D.Trča 2,  O.Voráček, V.Švík,
Branky: 3´ Konopa 1:0,  8´Trča a 15´ Koňarik 1:2,  26´ Konopa 2:2,  27´ a 32´ Hosnedl 2:4,  36´ Jelínek 3:4,  39´ Koňarik 3:5, 41´ Kalina 4:5,  47´ Trča 4:6,  48´ Konopa 5:6,  56´ Koňarik 5:7,
Rozh.: VK J.Škuthan 330, L.Zabilka 330,  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  45´ Hosnedl  .  .  .  .  .  ? div

TABULKA  PO  5. KOLE
  1. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  5  .  .  .  4  .  .  1  .  .  0  .  .  .  49 : 17  .  .   13
  2. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  5  .  .  .  4  .  .  1  .  .  0  .  .  .  39 : 15  .  .   13
  3. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  3  .  .  1  .  .  0  .  .  .  30 : 12  .  .   10 
  4. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  3  .  .  0  .  .  1  .  .  .  36 : 22  .  .  .  9 
  5. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  . 6  .  .  .  2  .  .  1  .  .  3  .  .  .  25 . 38  .  .  .  7
  6. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  5  .  .  .  2  .  .  0  .  .  3  .  .  .  37 : 27  .  .  .  6
  7. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  0  .  .  1  .  .  .  20 . 14  .  .  .  6
  8. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  . 5  .  .  .  1  .  .  0  .  .  4  .  .  .  23 : 41  .  .  .  3

  9. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  . 5  .  .  .  1  .  .  0  .  .  4  .  .  .  21 : 59  .  .  .  3
10. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  . 4  .  .  .  0  .  .  2  .  .  2  .  .  .  24 : 26  .  .  .  2
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  0  .  .  4  .  .  .  . 8 : 41  .  .  .  0

STŘELCI  PO  5. KOLE:
18 -  J.Slavík (Zahájí)

17 -  P.Bouchal (FC 30)
13 -  D.Přibyl  (FC 30)  a  D.Šestauber (Borek)
12 -  R.Chmátal  (Next)
11 -  L.Koňarik (Dubenec)  a  J.Čermák  (Element)
10 -  M.Horák (Next)  a  M.Stropek (West Jam)
  8.- 
M.Pytlík (Element)
  7 J.Křiváček (Next),  M.Maňhal (Zahájí)  a  M.Pytlík (Element)
  6.-  J.Kubeš a P.Kaše (Next),  P.Hezoučký (Dubenec),  Y.Murindangabo a T.Chlad (Inter), M.Sagula (Lions)  a   T.Dvořák (West Jam)

KARTY  PO  5. KOLE:
Bez karet        -  FC 30,  Zahájí B,  Element,  Borek,  Inter,  Demi  a  Lions

1  ŽK                 -  Next  a  Střelnice
2  ŽK                 -  Dubenec
1  ČK + 1 ŽK     -  West Jam

 

6.  kolo :  10. – 14. října        volno Lions

O26 10. 10.  Borek  17:00  BOREK   –  ELEMENTS  .  .  .  .  .  .  .  4 : 8  .  (1:4)
Borek :  T.Bejsta 2 -  M.Danda, V.Fiala, J.Pokorný, M.Slezák 2,  T.Vít, M.Vitha,
Elements :  F.Roudnický - J.Čermák 4,  D.Jelínek, Š.Kalina, P.Konopa 1,  M.Pytlík 3,  J.Rešl,
Branky: 8´ a 12´ Pytlík a 15´ Čermák 0:3,  21´ Bejsta 1:3,  23´ Čermák 1:4,  32´ Slezák 2:4,  33´ Čermák, 36´  Pytlík, 43´ Konopa a 46´ Čermák 2:8,  47´ Slezák a 49´ Bejsta 4:8,
Rozh.: J.Škuthan 310, F.Žloch 310,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O27 10. 10.  Zahájí  17:00  ZAHÁJÍ "B"  –  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  19 : 4  .  (9:3)
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík 2,  M.Maňhal 5,  J.Slavík 6,  M.Šíma 3,  T.Kazík 3,
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík, R.Holler 3,  J.Dvořák 1,  K.Malák, J.Zoch
Branky: 3´ Šíma 1:0,  5´ Holler a 8´ Dvořák 1:2,  9´ a 11´ Slavík, 14´ Maňhal a Slavík a 16´ Maňhal 6:2,  19´ Holler 6:3,  20´ a 21´ Šíma, 24´ Slavík, 26´ Kazík, 28´ Švík, 31´ Maňhal, 33´ Kazík, 34´ Švík, 35´ a 36´ Slavík, 46´ Kazík a 47´ Maňhal 18:3,  49´ Holler 18:4,  50´ Maňhal 19:4,
Rozh.: M.Primus 490, J.Řehoř 260,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O28 10. 10.  SH JČU 20:00    STŘELNICE   –  LIONS  .  .  .  .  . .  .  6 : 3  .  (2:2)
Střelnice :  Z.Vácha - J.Šilha, J.Svatoš 1,  M.śvec 2, L.Binter, D.Menndlík 2,  V.Kubal, J.Martinec 1,  D.Širhal,
Lions :  L.Mezník - V.Švec 2,  K.Gondek ŽK,  J.Krčín ŽK,  M.Sagula, T.Gondek 1,  M.Strapek 1,  D.Muranaka 1,  Y.Shevchenko,
Branky: 2´ T.Gondek 0:1,  10´ Martinec 1:1,  19´ Strapek 1:2,  25´ Švec a 28´ Mendlík 3:2,  30´ D.Muranaka 3:3,  39´ Mendlík, 47´ Švec a 49´ Svatoš 6:3,
Rozh.: T.Peterka 300, ŠK F.Žloch 300,  .  .  .  ŽK 0:2  22´ K.Gondek a 24´ Krčín  .  .  10 div

O29  12. 10.  Rudolfov  20:00  WEST JAM  –  INTER  .  .  .  .  .  .  21 : 8  .  (12:5)
West Jam :  M.Pribula - T.Dvořák 6,  M.Stropek 5,  V.Dolejšek, L.Zimandl, J.Fodora 3,  S.Škarda 6,  P.Vazač 1,
Inter :  Mil. Kopecký - T.Chlad 2,  O.Plíhal, Mar.Kopecký 2,  D.Urbánek 2,  Y.Muringangabo 2,  T.Hoang
Branky: 3´ Chlad 0:1,
  4´ Škarda, 5´ Dvořák a 6´ Vazač 3:1,  9´ Muringangabo 3:2,  10´ a 12´ Dvořák, 13´ Fodora a 15´ Škarda 7:2,  16´ Chlad 7:3,  19´ Stropek, 20´ Fodora, 22´Škarda a Dvořák 11:3,  23´ Mar.Kopecký 11:4,  24´ Stropek 12:4,  25´ Muringangabo 12:5,  30´ Stropek, 32´ Fodora a 37´ Škarda 15:5,  38´ Urbánek a 39´ Mar.Kopecký 15:7,  40´ Dvořák, 41´ Stropek, 42´Škarda, 44´Stropek, 45´Škarda 20:7,  46´ Urbánek 20:8,  49´ Dvořák 21:8,
R
ozh.: P.Kocina 300, J.Ovčáček 360,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O30 13. 10.  JČU  20:30    NEXT    –  STŘELNICE  .  .   .  .  .  .  .  7 : 7  .  (4:3)
Next :  M.Šedivý - P.Kaše, M.Horák 4,  M.Baloun, J.Křiváček 2,  R.Toman, J.Kubeš 1,
Střelnice :  Z.Vácha 1 - J.Šilha ŽK,  L.Binter ŽK,  V.Kubal, M.Švec 1,  J.Meškan, D.Mendlík 2,  O.Lacko 2,  J.Martinec 1+ŽK,
Branky: 5´ Lacko 0:1,  6´ Horák 1:1,  14´ Lacko 1:2,  2x22´ Křiváček a 24´ Horák 4:2,  24´ Švec 4:3,  26´ Kubeš 5:3,  32´ Mendlík, 34´ Martinec a 39´ Mendlík 5:6,  47´ a 48´ Horák 7:6,  49´ Vácha 7:7,
Rozh.: R.Granec 300, V.Korejčík 300, . ŽK 0:3  38´Šilha, 44´ Binter a 48´ Martinec . ? div

O31 14. 10.  Dubenec   17:00   DUBENEC  –  FC 30  .  .  .  .  .  .  8 : 3  .  (4:2)
Dubenec:  J.Polomčák - J.Špán 1,  D.Trča 5,  O.Voráček, L.Koňarik, L.Waldhauser 2,  Š.Vazač, M.Voráček, J.Janda
FC 30 :  M.Havelec - R.Papáček 1,  P.Kortus st, Z.Rýpar 1,  Z.Mrvík 1,
Branky: 2´ Waldhauser a 6´ Trča 2:0,  8´ Mrvík a 17´ Papáček 2:2,  24´ Trča, 25´ Špán, 27´ a 37´ Trča, čě´ Waldhauser a 47´ Trča 8:2, 49´ Rýpar 8:3
Rozh.: J.Řehoř 260, Š.Hrabčák 480,  .  .  .  .    .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  30 div

TABULKA  PO  6. KOLE
  1. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  6  .  .  .  4  .  .  2  .  .  0  .  .  .  56 : 24  .  .   14
  2. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  5 .  .  .  4  .  .  1  .  .  0  .  .  .  38 : 15  .  .   13
  3. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  6  .  .  .  4  .  .  1  .  .  1  .  .  .  42 : 23  .  .   13
  4. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5  .  .  .  4  .  .  0  .  .  1  .  .  .  55 : 26  .  .  .12
  5. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  5  .  .  .  3  .  .  1  .  .  1  .  .  .  33 . 24  .  .  .10
  6. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  6  .  .  .  3  .  .  0  .  .  3  .  .  .  45 : 31  .  .  .  9
  7. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  .  7  .  .  .  2  .  .  1  .  .  4  .  .  .  29 . 46  .  .  .  7
  8. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  2  .  .  2  .  .  .  45 : 34  .  .  .  5

  9. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  . 6  .  .  .  1  .  .  0  .  .  5  .  .  .  26 : 47  .  .  .  3

10. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  . 6  .  .  .  1  .  .  0  .  .  5  .  .  .  29 : 80  .  .  .  3
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  5  .  .  .  0  .  .  0  .  .  5  .  .  .  12 : 60  .  .  .  0

STŘELCI  PO  6. KOLE:
24 -  J.Slavík (Zahájí)
17 -  P.Bouchal (FC 30)
15 -  J.Čermák (Element)  a  M.Stropek (West Jam)
14 -  M.Horák (Next)
13 -  D.Přibyl  (FC 30)  a  D.Šestauber (Borek)
12 -  R.Chmátal  (Next),  M.Maňhal (Zahájí)  a  T.Dvořák (West Jam)
11 -  L.Koňarik (Dubenec)  a  M.Pytlík  (Element)
  9.-  J.Křiváček
(Next)

KARTY  PO  6. KOLE:
Bez karet        -  FC 30,  Zahájí B,  Element,  Borek,  Inter  a  Demi

1  ŽK                 -  Next
2  ŽK                 -  Dubenec  a  Lions
4  ŽK                 -  Střelnice
1  ČK + 1 ŽK     -  West Jam

 

7.  kolo :    17. – 21. října       volno  Inter             

O32 17. 10.  VŠZ 16:45 5. kolo  FC 30     –  ZAHÁJÍ "B"  .  .  .  3 : 4  .  (1:2)
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus st, P.Kortus ml, Z.Mrvík, D.Přibyl 3,  Z.Rýpar, A Matoušek
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík, M.Maňhal, J.Slavík 2,  V.Němeček, M.Šíma 1,  J.Mareš 1,
Branky: 10´ Přibyl 1:0,  19´ a 23´ Slavík, 36´ Mareš a 40´ Šíma 1:4,  41´ a 49´ Přibyl 3:4,
Rozh.: J.Ovčáček 300, P.Ždych 300,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O33  18. 10.  JČU  19.00   STŘELNICE   –  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  4 : 11  .  (0:7)
Střelnice :  Z.Vácha - J.Šilha, J.Svatoš, M.Švec 2,  L.Binter, P.Štumbauer 1,  V.Kubal, R.Ždiarský, D.Širhal 1,
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal 2,  J.Slavík 4,  S.Zrun  1,  L.Ponec 1,  V.Němeček, J.Mareš 2,  J.Zrun 1,
Branky: 1´ Ponec, 3´ S.Zrun, 8´ J.Zrun, 11´ Slavík, 13´Maňhal. 17´ a 24´ Slavík 0:7,  29´ Štumbauer 1:7, 31´ Mareš 1:8, 33´ Švec 2:8,  37´ Slavík 2:9,  40´ Švec 3:9,  43´ Maňhal 3:10,  47´ Širhal 4:10,  49´ Mareš 4:11,
Rozh.: J.Ovčáček 310, F.Zloch 310,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O34 21. 10.  Hluboká  18:00    DEMI    –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  2 : 8(1:5)
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík, J.Dvořák, R.Holler, K.Malák, J.Zoch 1,  V.David 1,
Dubenec :  V.Švík - D.Trča 3,  J.Špán, L.Waldhauser 3,  L.Koňarik 2,  Š.Vazač, K.Tůma, O.Voráček, P.Hezoučký,
Branky: 5´ Trča 0:1,  7´ Zoch 1:1,  15´ Waldhauser, 17´ Koňarik, 21´ a 24´ Trča 1:5,  27´ David 2:5,  32´ Waldhauser, 40´ Koňarik a 41´ Waldhauser 2:8,
Rozh.: R.Granec 370, Š.Kotásek 260,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  . 10 div

O35  21. 10.  Velešín  19:00   LIONS   –  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 8  .  (4:5)
Lions :  L.Mezník - M.Sagula 1,  M.Strapek 1,  K.Krejčí 1,  L.Nittl, Y.Shevchenko, D.Muranaka 4,  J.Kostohryz,
Next :  P.Hájek 3+ŽK - P.Kaše, R.Toman, M.Šauer 1,  J.Křiváček 1,  M.Horák 2,  J.Kubeš 1,
Branky: 2´ a3´ Muranaka a 5´ Krejčí 3:0,  6´ Hájek a 8´ Křiváček 2:3,  13´ Muranak 4:2,  15´ a 25´ Hájek a 33´ Šauer 4:6,  36´ Muranaka, 40´ Sagula a 43´ Strapek 7:6,  45´ Kubeš a 47´ Horák
Rozh.: J.Škuthan 610, P.Kocina 260,  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  32´ Hájek  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O36 21. 10.  Hrdějovice 20:00   ELEMENT  –  WEST JAM  .  .  . 6 : 8  .  (4:3)
Element :  F.Moudrý - D.Jelínek 1,  Š.Kalina, M.Pytlík 2,  J.Rešl 1,  O.Hlávka, F.Roudnický, J.Čermák 2,
West Jam :  M.Pribula - J.Fodora, S.Škarda 2,  V.Dolejšek 1,  L.Zimandl 1,  M.Stropek 2,  T.Dvořák 2,
Branky: 2´ Jelínek, 6´ Rešl a 9´ Čermák 3:0,  10´ Stropek a 11´ Škarda 3:2,  18´ Čermák 4:2,  24´ Zimandl, 27´ Dolešek, 30´Dvořák, 35´ Stropek, 36´Škarda a 37´ Dvořák 4:8,  42´ a 48´ Pytlík 6:8,
Rozh.: V.Korejčík 330, Š.Hrabčák 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

TABULKA  PO  7. KOLE
  1. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .  7  .  .  .  6  .  .  0  .  .  1  .  .  .  70 : 33  .  .  .18
  2. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  7  .  .  .  5  .  .  2  .  .  0  .  .  .  64 : 31  .  .   17
  3. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  6 .  .  .   5  .  .  1  .  .  0  .  .  .  46 : 17  .  .   16
  4. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  7  .  .  .  4  .  .  1  .  .  2  .  .  .  45 : 27  .  .   13
  5. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  6  .  .  .  3  .  .  1  .  .  2  .  .  .  37 . 35  .  .  .10
  6. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  7  .  .  .  3  .  .  0  .  .  4  .  .  .  51 : 39  .  .  .  9
  8. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  2  .  .  2  .  .  .  53 : 40  .  .  .  8

  7. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  .  7  .  .  .  2  .  .  1  .  .  4  .  .  .  29 . 46  .  .  .  7
  9. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  . 7  .  .  .  1  .  .  0  .  .  6  .  .  .  33 : 55  .  .  .  3

10. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  . 6  .  .  .  1  .  .  0  .  .  5  .  .  .  29 : 80  .  .  .  3
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  6  .  .  .  0  .  .  0  .  .  6  .  .  .  14 : 68  .  .  .  0

STŘELCI  PO  7. KOLE:
30 -  Jakub Slavík (Zahájí)
17 -  Petr Bouchal (FC 30),  Jan Čermák (Element)  a  Michal Stropek (West Jam)
16 -  Milan Horák (Next)  a  David Přibyl  (FC 30)
14 -  M.Maňhal (Zahájí)  a  T.Dvořák (West Jam)
13L.Koňarik (Dubenec),  M.Pytlík (Element)  a  D.Šestauber (Borek)
12 -  R.Chmátal  (Next)
11 -  D.Trča (Dubenec)
10.-  J.Křiváček
(Next),  S.Škarda (West Jam)  a  D.Muranaka (Lions)

KARTY  PO  7. KOLE:
Bez karet        -  FC 30,  Zahájí B,  Element,  Borek,  Inter  a  Demi

2  ŽK                 -  Next,  Dubenec  a  Lions
4  ŽK                 -  Střelnice
1  ČK + 1 ŽK     -  West Jam

 

8.  kolo :    24. – 28. října       volno Next

O37 24. 10. SH JĆU 20:00  STŘELNICE   –  DUBENEC .  .  .  .  8 : 5  .  (3:1)
Střelnice :  J.Svatoš - J.Šilha 1,  L.Binter, M.Švec, P.Štumbauer 4,  J.Martinec, V.Kubal 1,  R.Ždiarský, D.Mendlík 2,  O.Lacko,
Dubenec :  M.Hosnedl 1 - J.Kuráž, O.Šťastný ŽK,  J.Špán 1,  D.Trča 2+ŽK,  O.Voráček, J.Janda, V.Švík, 1 vlastní
Branky: 5´ Trča 0:1,  11´ Štumbauer, 18´ Mendlík a 25´ Štumbauer 3:1,  27´ Trča 3:2,  34´ Šilha 4:2,  38´ vlastní 4:3,  41´ Štumbauer 5:3,  44´ Hosnedl a 46´ Špán 5:5,  47´ Kubal, 48´ Štumbauer a 50´ Mendlík 8:5,
Rozh.: F.Mertl 330, Š.Kotásek ,  .  .  .  .  ŽK 0: 2  15´ Trča a 50´ Šťastný  .  .  .  10 div

O38 26. 10.  Rudolfov 20:00  WEST JAM    –  FC 30  .  .  .  . . .   4 : 5  .  (3:3)
West Jam :  M.Pribula - T.Dvořák, J.Fodora 1,  V.Dolejšek, L.Zimandl 1,  M.Rudolf 2,
FC 30 :  P.Bouchal 1 -  P.Kortus st, D.Přibyl, Z.Rýpar, J.Hušek 3,  Z.Mrvík, T.Pecka 1,
Branky: 2´ Fodora 1:0,  4´ a 12´ Hušek 1:2,  14´ Zimandl a 19´ Rudolf 3:2,  24´ Hušek a 27´ Bouchal 3:4,  31´ Rudolf 4:4,  35´ Pecka 4:5,
Rozh.: M.Primus 330, F.Zlococh 310,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  . 5 div

O39  27. 10.  Rudolfov 20:00  INTER   –  ELEMENT  .  .  .  .  .  .  5 : 23  .  (2:9)
Inter :  Y.Murindangabo - J.Bareš 2,  Mar.Kopeck 1,  T.Chlad 1,  D.Urbánek, O.Plíhal, T.Hoang 1,:
Element :  J.Čermák 1 - Š.Kalina 3,  D.Jelínek 3,  F.Roudnický, P.Konopa 7,  M.Pytlík 5,  F.Moudrý 4,
Branky: 1´ a 4´ Konopa, 5´ Pytlík, 7´ Moudrý, 9´ Jelínek, 10´ Pytlík, 11´ Jelínek a 12´ Moudrý 0:8,  ´ Bareš a  ´ Kopecký 2:8,  21´ Kalina, 29´ Pytlík a 32´ Konopa 2:11,  ´ Chlad 3:11,  37´ Kalina, 40´ Moudrýá, 41´ Kalina a Konopa 3:15,  ´ Bareš 4:15,  43´ Konopa, 48´ Pytlík a Jelínek a 49´ Moudrý 4:22,  ´ Hoang 5:22,  50´ Pytlík 5:23,
Rozh.: Š.Kotásek 260, L.Zabilka 360,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

O40 27. 10.  JČU 9.kolo 20:30  NEXT    –  ZAHÁJÍ "B"  .  .  .  .  .  .  5 : 4  .  (3:1)
Next :  M.Šedivý - P.Kaše 1,  R.Chmátal, M.Šauer, P.Hájek 2,  M.Horák ŽK,  J.Křiváček 2+ŽK,  J.Kubeš,
Zahájí :  P.Trčka - J.Slavík 2,  M.Maňhal 1,  J.Vlk, D.Říha, T.Kučera, M.Šťastný, M.Šíma 1,
Branky: 9´ Šíma 0:1,  10´ Kaše, 13´ a 14´ Křiváček 3:1,  29´ a 30´ Slavík 3:3,  36´ a 40´  Hájek 5:3,  41´ Maňhal 5:4,
Rozh.: Š.Hrabčák 320, V.Korejčík 300,  .  .  ŽK 2:0  48´ Horák a 50´ Křiváček.  .  .  5 div

O41 28. 10.  Hluboká 18:00  DEMI    –  BOREK  .  .  .  .  .  .  .  .  .  1 : 9  .  (0:6)
Demi :  D.Frcal - V.David, J.Dvořák 1,  R.Holler, P.Nechvátal, J.Pacholík, K.Malák, J.Zoch
Borek :  M.Danda - T.Bejsta, V.Fiala 3,  D.Kortiš 5,  R.Rehanzl, M.Vitha, T.Vít 1,
Branky: 13´ Kortiš, 18´ Fiala, 22´ Kortiš, 23´ Vít a Kortiš, 24´ Fiala, 32´ Kortiš,  39´ Fiala a 41´ Kortiš 0:9,  42´ Dvořák 1:9,
Rozh.: JO R.Granec 390, J.Řehoř 260,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  10 div

Pá   28. 10.  Velešín     19:00   LIONS    -  ZAHÁJÍ     odloženo na 11.11.

TABULKA  PO  8. KOLE
  1. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  .  6  .  .  2  .  .  0  .  .  .  69 :   35  .  .   20
  2. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  .  6  .  .  0  .  .  2  .  .  .  74 :   38  .  .  .18
  3. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  7 .  .  .   5  .  .  1  .  .  1  .  .  .  51 :   25  .  .   16
  4. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  .  5  .  .  1  .  .  2  .  .  .  50 :   31  .  .   13
  5. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  7  .  .  .  4  .  .  1  .  .  2  .  .  .  45 .   40  .  .  .13
  6. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  .  4  .  .  0  .  .  4  .  .  .  74 :   44  .  .   12
  7. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  .  3  .  .  1  .  .  4  .  .  .  38 .   47  .  .  .  7
  8. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  .  7  .  .  .  2  .  .  2  .  .  3  .  .  .  57 :   45  .  .  .  8

  9. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  . 7  .  .  .  1  .  .  0  .  .  6  .  .  .  33 :   55  .  .  .  3

10. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  . 7  .  .  .  1  .  .  0  .  .  6  .  .  .  34 : 103  .  .  .  3
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  7  .  .  .  0  .  .  0  .  .  7  .  .  .  15 :   77  .  .  .  0

STŘELCI  PO  8. KOLE:
32 -  Jakub Slavík (Zahájí)
18 -  Petr Bouchal (FC 30),  Jan Čermák a Martin Pytlík (Element
17 -  Michal Stropek (West Jam)
16 -  Milan Horák (Next)  a  David Přibyl  (FC 30)
15 -  M.Maňhal (Zahájí)  a  P.Konopa (Element)
14 -  T.Dvořák (West Jam)
13 -  L.Koňarik a D.Trča (Dubenec)  a  D.Šestauber (Borek)
12 -  R.Chmátal a J.Křiváček (Next)

KARTY  PO  8. KOLE:
Bez karet        -  FC 30,  Zahájí B,  Element,  Borek,  Inter  a  Demi

2  ŽK                 -  Lions
4  ŽK                 -  Next,  Dubenec  a  Střelnice
1  ČK + 1 ŽK     -  West Jam

 

9.    kolo :  31. října – 4. listopadu  volno  Element

Po 31. 10.  SH JČU    19:00    STŘELNICE  -  BOREK  odloženo na 7.11.     

O42  3. 11.  Rudolfov 20:00   I N T E R   –  F  C  3 0  .  .  . . .  .  .  6 : 9  .  (1:4)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš 3,  Mar.Kopecký 2,  T.Chlad, Mil.Kopecký, O,Plíhal,
Y.Muringangabo, T.Hoang 1,  D.Urbánek,
FC 30 :  M.Havelec - S.Rožboud 1,  P.Kortus st, R.Papáč ek 1,  P.Bouchal 4,  Z.Rýpar 2,  T.Pecka 1,
Branky: 2´ Bouchal, 10´ Rožboud, 19´ Bouchal a 25´ Rýpal 0:4,  25´ Mar.Kopecký 1:4,  29´ Bouchal 1:5,  31´ Hoang a 34´ Bareš 3:5,  35´ Rýpal3:6,  37´ Bareš 4:6,  38´ Pecka 4:7,  39´Mar.Kopecký 5:7,  41´ Papáček a 47´ Bouchal 5:9,  48´ Bareš 6:9,
Rozh.: M.Primus 330, Š.Kotásek 330,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

Čt   3. 11.  SH JČU    20:30     NEXT  -  ZAHÁJÍ   5:4     předehráno 27.10.

O43  4. 11.  Hluboká 18:00  AC DEMI    –  WEST JAM  .  .  .  .  .  6 : 9  .  (1:6)
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík 2,  J.Dvořák 1,  P.Nechvátal, J.Hrouz 1,  V.David, J.Zoch 2,
West J :  M.Pribula - M.Rudolf 1,  P.Vazač 3,  L.Zimandl, M.Stropek 3,  S.Škarda 2,
Branky: 2´ Dvořák 1:0,  8´, 13´ a 18´ Stropek, 19´ Rudolf, 20´ a 22´ Vazač 1:6,  32´ Pacholík a 33´ Zoch 3:6,  35´ Škarda a 36´ Vazač 3:8,  37´ Pacholík 4:8,  41´ Škarda 4:9,  44´ Zoch a 48´ Hrouz 6:9,
Rozh.: J.Řehoř 260, P.Kocina 460,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O44  4. 11.  Velešín 19?00  LIONS    –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  4 : 9  .  (2:5)
Lions :  L.Mezník - M.Strapek, K.Krejčí, Y.Shevchenko 1,  D.Muranako 3,  M.Sagula
Dubenec :  R.Korbel - L.Koňarik 4,  J.Špán 1,  D.Trča 2,  O.Voráček, L.Waldhauser 2,  J.Janda,
Branky: 3´ Trča, 6´ Koňarik, 9´Špán a 11´ Koňarik 0:4,  20´ a 22´ Muranaka 2:4,  24´ Waldhauser, 26´ Trča, 39´ a 41´ Koňarik a 46´ Waldhauser 2:9,  46´ Shevchenko a 47´ Muranaka 4:9,
Rozh.: Š.Hrabčák 530, V.Korejčík 260,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

 

TABULKA  PO  9. KOLE
  1. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .   8  .  .  .  6  .  .  2  .  .  0  .  .  .  69 :   35  .  .   20
  2. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  8 .  .  .   6  .  .  1  .  .  1  .  .  .  60 :   29  .  .   19
  3. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .   9  .  .  .  6  .  .  1  .  .  2  .  .  .  59 :   37  .  .   19
  4. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .   8  .  .  .  6  .  .  0  .  .  2  .  .  .  74 :   38  .  .  .18
  5. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  7  .  .  .  4  .  .  1  .  .  2  .  .  .  45 .   40  .  .  .13
  6. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  .  4  .  .  0  .  .  4  .  .  .  74 :   44  .  .   12
  8. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  .  3  .  .  2  .  .  3  .  .  .  66 :   51  .  .   11
  7. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  . 8  .  .  .  3  .  .  1  .  .  4  .  .  .  38 .   47  .  .   10
  9. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .   8  .  .  .  1  .  .  0  .  .  7  .  .  .  37 :   64  .  .  .  3
10. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  . 8  .  .  .  1  .  .  0  .  .  7  .  .  .  40 : 112  .  .  .  3
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  .  0  .  .  0  .  .  8  .  .  .  21 :   86  .  .  .  0

STŘELCI  PO  9. KOLE:
32 -  Jakub Slavík (Zahájí)
22 -  Petr Bouchal (FC 30)

20 -  Michal Stropek (West Jam)

18 -  Jan Čermák a Martin Pytlík (Element)
17 - 
L.Koňarik (Dubenec)
16 -  Milan Horák (Next)  a  David Přibyl  (FC 30)
15 -  M.Maňhal (Zahájí),  D.Trča (Dubenec)  a  P.Konopa (Element)
14 -  T.Dvořák (West Jam)
13 -  T.Dvořák (West J)  a  D.Šestauber (Borek)
12 -  R.Chmátal a J.Křiváček (Next)  a  S.Škarda (West J)

KARTY  PO  9. KOLE:
Bez karet        -  FC 30,  Zahájí B,  Element,  Borek,  Inter  a  Demi

2  ŽK                 -  Lions
4  ŽK                 -  Next,  Dubenec  a  Střelnice
1  ČK + 1 ŽK     -  West Jam

 

 

10.  kolo :  7. – 11. listopadu  2022   volno Zahájí

Po   7. 11.  Borek  ??:??  BOREK            -  LIONS   6:3      předehráno  12.9       

O45  7. 11.  SH JČU 20:00    STŘELICE  –  BOREK  .  .  .  .  .  .  2 : 5  .  (2:0)
Střelnice :  Z.Vácha - J.Šilha, R.Ždiarský, O.Lacko, M.Švec 1,  V.Kubal. D.Mendlík, P.Štumbauer 1,  J.Martinec,
Borek :  J.Rozicki - T.Bejsta, V.Fiala 1,  D.Kortiš, J.Pokorný 1,  D.Šestauber 3,  M.Vitha, T.VítC´ Švec a 21´ Štumbauer 2:0,  28´ Šestauber, 33´ Fiala,  35´ a  37´ Šestauber a 44´ Pokorný
Rozh.: FM  L.Zabilka 300, F.Zloch 300,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  10 div

O46 9. 11.  Rudolfov 20:00  WEST JAM  –  STŘELNICE  .  .  .  .  5 : 5  .  (5:3)
West Jam :  M.Pribula - M.Rudolf, M.Stropek 4+ŽK,  V.Dolejšek, L.Zimandl, J.Fodora, S.Škarda, P.Vazač 1,
Střelnice :  M.Švec - D.Mendlík, V.Kubal 1,  R.Ždiarský 2,  J.Meškan, D.Širhal 1,  J.Šilha, O.Lacko ČK,  L.Binter 1,  P.Štumbauer,
Branky: 6´ Stropek 1:0,  10´ Širhal 1:1,  11´ Stropek 2:1,  12´ Ždiarský 2:2,  15´ Stropek, 20´ Vazač a 22´ Stropek 5:2,  24´ Binter, 36´Kubal a 40´Ždiarský 5:5,
Rozh.: TP P.Ždych320, Š.Hrabčák 320  .  ŽK 1:0 34´ Stropek
, ČK 0:1  50+1 Lacko  .  0 div

O47  10. 11.  Rudolfov 20:00  NTER  .  .  –  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  8 : 6  .  (2:4)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš 4,  Mar.Kopúecký 1,  T.Chlad 1,  Mil.Kopecký, D.Urbánek 1,  O.Plíhal, Y.Murandangababo 1,  T.Hoang,
Demi :  S.Rejdal - J.Pacholík 1,  J.Dvořák 2,  J.Hrouz 2,  J.Žoch, K.Malák 1,

Branky: 7´Malák 0:1,  10´ Bareš 1:1,  13´ Pacholík, 22´ Dvořák a 23´ Hrouz 1:4,  24´ Bareš, 27´Kopecký,m 30´Marindangabo  a 37´ Chlad 5:4,  37´ Dvoéřák 5:5,  38´ a 40´ Bareš a 47´ Urbánek 8:5,  47´ Hrouz 8:6,

Rozh.: T.Peterka 330, V.Korejčík 350,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div

O48  10. 11  SH JČU 20:30  NEXT    –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 2  .  (4:0)
Next :  J.Tomášek - P.Kaše, M.Horák, M .Šauer, J.Kubeš, R.Toman 1,  P.Hájek 4,  R.Chmátal, J.Křiváček
Duenec :  R.Korbel - L.Koňarik, M.Hosnedl ŽK,  P.Hezoučký, O.Šťastný, J.Špán, D.Trča 1,  Š.Vazač, L.Waldhauser 1,
Branky: 8´ Hájek, 10´ Toman, 11´, 18´ a 26´ Hájek 5:0,  48´Trča a 49´ Waldhauser 5:2,
Rozh.: P.Ždych 300, F.Zloch 300,  .  .  .  .  .  .  ŽK 0 :1  25´ Hosnedl.  .  .  .  .  .  .  .  ? div

 

O49 11. 11.  Velešín 19:00    LIONS   –  ZAHÁJÍ "B".  .  .  .  .  8 : 10  .  (5:3)
Lions:  L.Mezník - M.Stropek 3,  K.Krejčí 1,  V.Švec, K.Gondek, Y.Shevchenko, D.Muranaka 4,  J.KKostohryz, M.Brožka,
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal 2,  J.Slavík 6,  J.Maňhal, V.Němeček 1,  S.Zrun 1,  M.Šťastný,
Branky: 11´ Slavík 0:1,  12´ Strapek, 14´ a 16´ Muranaka 3:1,  19´ a 21´ Slavík 3:3,  24´ Strapek, 25´ Muranaka a 32´ Strapek 6:3,  35´ Slavík, 36´ Zrun, 39´ Slavík a 40´ Maňhal 6:7,  41´ Muranaka 7:7,  42´ Slavík, 43´Maňhal a 44´ Němeček 7:10,  47´ Krejčí 8:10,
Rozh.: Zabilka 260, F.Zloch 480,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10

div

TABULKA  V  10. KOLE
  1. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .   9  .  .  .  7  .  .  2  .  .  0  .  .  .  74 :   37  .  .   23
  2. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .   9  .  .  .  7  .  .  0  .  .  2  .  .  .  84 :   46  .  .  .21
  3. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  9 .  .  .   6  .  .  1  .  .  2  .  .  .  62 :   34  .  .   19
  4. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .   9  .  .  .  6  .  .  1  .  .  2  .  .  .  59 :   37  .  .   19
  5. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  9  .  .  .  4  .  .  2  .  .  3  .  .  .  52 .   50  .  .  .14
  6. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  .  9  .  .  .  4  .  .  1  .  .  4  .  .  .  43 .   49  .  .   13
  7. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .   8  .  .  .  4  .  .  0  .  .  4  .  .  .  74 :   44  .  .   12
  8. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  .  9  .  .  .  3  .  .  3  .  .  3  .  .  .  71 :   56  .  .   12
  9. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  . 9  .  .  .  2  .  .  0  .  .  7  .  .  .  48 : 118  .  .  .  6
10. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .   9  .  .  .  1  .  .  0  .  .  8  .  .  .  45 :   74  .  .  .  3
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  9  .  .  .  0  .  .  0  .  .  8  .  .  .  27 :   94  .  .  .  0

STŘELCI  V  10. KOLE:
38 -  Jakub Slavík (Zahájí)
24 -  Michal Stropek (West Jam)

22 -  Petr Bouchal (FC 30)
18 -  Jan Čermák a Martin Pytlík (Element)
17 - 
M.Maňhal (Zahájí,  L.Koňarik (Dubenec)  a  D.Muranaka (Lions)
16 -  Milan Horák (Next),  D.Trča (Dubenec),  David Přibyl  (FC 30)  a  D.Šestauber (Borek)
15 -  P.Konopa (Element)
14 -  T.Dvořák (West Jam)
12 -  R.Chmátal a J.Křiváček (Next)  a  S.Škarda (West J)

KARTY  V  10. KOLE:
Bez karet        -  FC 30,  Zahájí B,  Element,  Borek,  Inter  a  Demi

2  ŽK                 -  Lions
4  ŽK                 -  Next
5  ŽK                 -  Dubenec
1  ČK + 2 ŽK     -  West Jam
1  ČK + 4 ŽK     -  Střelnice

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

.

 

  

 

 

.

 

.

 

  

O4X  X. X.  XX   XX:XX    XXX    –  XXX  .  .  .  .  X : X  .  (X:X)
XXX :  XX
XXX :  XX
Branky: XX
Rozh.: XX,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

 

 

TABULKA  V  10. KOLE
  1. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .   8  .  .  .  6  .  .  2  .  .  0  .  .  .  69 :   35  .  .   20
  2. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  8 .  .  .   6  .  .  1  .  .  1  .  .  .  60 :   29  .  .   19
  3. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .   9  .  .  .  6  .  .  1  .  .  2  .  .  .  59 :   37  .  .   19
  4. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .   8  .  .  .  6  .  .  0  .  .  2  .  .  .  74 :   38  .  .  .18
  5. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  .  4  .  .  1  .  .  3  .  .  .  47 .   45  .  .  .13
  6. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  .  9  .  .  .  4  .  .  1  .  .  4  .  .  .  43 .   49  .  .   13
  7. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .   8  .  .  .  4  .  .  0  .  .  4  .  .  .  74 :   44  .  .   12
  8. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  .  3  .  .  2  .  .  3  .  .  .  66 :   51  .  .   11
  9. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .   8  .  .  .  1  .  .  0  .  .  7  .  .  .  37 :   64  .  .  .  3
10. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  . 8  .  .  .  1  .  .  0  .  .  7  .  .  .  40 : 112  .  .  .  3
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  .  0  .  .  0  .  .  8  .  .  .  21 :   86  .  .  .  0

STŘELCI  V  10. KOLE:
32 -  Jakub Slavík (Zahájí)
22 -  Petr Bouchal (FC 30)

20 -  Michal Stropek (West Jam)

18 -  Jan Čermák a Martin Pytlík (Element)
17 - 
L.Koňarik (Dubenec)
16 -  Milan Horák (Next)  a  David Přibyl  (FC 30)
15 -  M.Maňhal (Zahájí),  D.Trča (Dubenec)  a  P.Konopa (Element)
14 -  T.Dvořák (West Jam)
13 -  T.Dvořák (West J)  a  D.Šestauber (Borek)
12 -  R.Chmátal a J.Křiváček (Next)  a  S.Škarda (West J)

KARTY  V  10. KOLE:
Bez karet        -  FC 30,  Zahájí B,  Element,  Borek,  Inter  a  Demi

2  ŽK                 -  Lions
4  ŽK                 -  Next,  Dubenec  a  Střelnice
1  ČK + 1 ŽK     -  West Jam

 






» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS