Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Okresní přebor

18.09.2023 17:45 - VŠZ, tráva
FC 30 ČB - ELEMENT FC
18.09.2023 17:45 - Borek, tréninkové, tráva - 9. kolo
TJ BOREK - FK ZAHÁJÍ B
18.09.2023 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK STŘELNICE ČB - INTER ČB
20.09.2023 20:00 - SH Rudolfov
WEST JAM ČB - RL DUBENEC
21.09.2023 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
FC NEXT ČB - TJ BOREK
22.09.2023 19:00 - SOŠE Velešín
SK LIONS Velešín B - FK ZAHÁJÍ B


  

  Výsledky OP jaro 2023

KONEČNÁ TABULKA : 1. ZAHÁJÍ B . 17 . 0 . 3 . 203:85 . 51 . . 2. NEXT . 15 . 3 . 2 . 160:91 . 48 . . 3. FC 30 . 20 . 15 . 1 . 4 . 155:106 . 46 . . 4. DUBENEC . 12 . 3 . 5 . 126:83 . 39 . . 5. ELEMENT . 10 . 2 . 8 . 180:110 . 32 . . 6. WEST JAM . 8 . 3 . 9 . 127:128 . 27 . . 7. STŘELNICE . 8 . 2 . 10 . 104:130 . 26 . . 8. LIONS . 7 . 1 . 12 . 125:148 . 22 . . 9. TJ BOREK . 6 . 1 . 13 . 85:127 . 19 . . 10. INTER . 4 . 0 . 16 . 88:215 . 12 . . 11. DEMI . 0 . 0 . 20 . 54:184 . 0 . . . .

ROZPIS A VÝSLEDKY JARNÍ ČÁSTI  OP  2022-23

22. kolo :        12. – 16. června         volno FC 30

P05  12. 6. Borek 19:00    B O R E K –  N E X T  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 6 .  (3:3)
Borek :  J.Pokorný
- T.Bejsta 1,  M.Slezák, R.Rehanzl, V.Fiala 3,
Next :  J.Tomášek - 
M.Horák 1 M.Ďurica 1P.Le 3, R.Toman 1 R.Chmátal, M.Šauer, J.Kubeš,
Branky: 3´ Horák 0:1, 4´  a 20´ Fiala 2:1,  5´ Ďurica 2:2,  20´ Fiala 3:2,  20´ Le 3:3,  31´ Fiala 4:3,  33´ Toman a 35´ Le 4:5,  40´ Bejsta 5:5,  41´ Le 5:6,
Rozh.: T.Peterka 350, J.Ovčáček 360  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

P06  14. 6.  Rudolfov 20:00    WEST JAM  –  L I O N S  .  .  .  .  .   .  .  .  5 : 3  .  (3:2)
West Jam
M.Pribula - M.Rudolf,  S.Škarda 2,  V.Dolejšek, L.Zimandl, J.Fodora, M.Stropek 2,  T.Dvořák 1,
Lions : J.Falta - M.Plos. V.Švec, K.Krejčí, M.Strapek 1,  D.Muranaka 2,  Y.Shevchenko, J.Gondek, J.Severa
Branky: 8´ Stropek a 14´ T:Dvořák 2:0,  16´ Strapek a 19´ Muranaka 2:2,  24´ Škarda 3:2
29´ Muranaka 3:3,  40´ Stropek a 43´ Škarda 5:3
Rozh.: Zloch Š.Kotásek 260, N.Dimitrov 360  .  .  .   .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

P07  15. 6.  Rudolfov 20:00    I N T E R   –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  6 : 10  .  (1:5)
Inter :  R.Minarik - Mar.Kopecý 4,  Mil.Kopecký,
D.Urbánek, Y.Murindangabo, T.Hoang 1, O.Plíhal 1,  Z.Málek,
Střelnice :  J.Svatoš - L.Binter 1,  O.Lacko, D.Mendlík 2,  J.Šilha, M.Švec 2,  R.Ždiarský 5,
Branky: 2´ Mar.Kopecký 1:0,  7´ Ždiarský a Švec, 8´ Binter,  22´ Mendlík, 24´ Švec a 27 Ždiarský 1:6,  30´
Mar.Kopecký 2:6,  38Ą Ždiarský 2:7,  39´ Mar.Kopecký 3:7,  39Ą Ždiarský 3:8,  46´ Plíhal a 47´ Hoang 5:8,  49´ Mendlík 5:9,  50´ Mar.Kopec 5:8,
Rozh.: J.Škuthan 260, P.Ždych 320  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

P08  16. 6.  Dubenec 18:00    DUBENEC  –  ZAHÁJÍ .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 9 .  (1:6)
Dubenec :  T.Kabelka
ŽK - J.Špán 2,  P.Hezoučký, L.Koňarik 1D.Trča 1,  L.Waldhauser,  S.Vazač, O.Šastný, M.Hosnedl,  
Zahájí: J.Vlk - M.Maňhal 1,  J.Slavík 4,  M.Šíma 1,  J.Mareš, L.Ponec 3,   M.Šastný,
Branky: 5´ Slavík, 7´ Maňhal, 9´ Šíma a 10´ Slavík 0:4, 15´Špán 1:4,  16´ Špán a 22´ Ponec 1:6,  27´ Špán 2:5,  37´ Ponec 2:7,  40´ Koňarik 3:7,  45´ a 48´ Slavík 3:9,  49´ Trča 4:9,
Rozh.: R.Mráz 380, P.Kocina 560,  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  25´ Kabelka  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

P09  16. 6.  Hrdějovice 19:00    ELEMENT  –  D E M I  .  .  .  .  .  .  .  .  .  17 : 1  .  (7:0)
Element :  J.čermák 1 - D.Jelínek 1
M.Pytlík 5D.Kokrment 3P.Konopa 4,  T.Bláha 1F.Roudnický 2,
Demi : V.David,, J.Dvořák, D.Frcal 1,  R.Holler, K.Malak, P.Nechvátal, J.Zoch, V.Strouha,
Branky: 2´ Konopa a Pytlík, 16´ Kokrment, 17´Čermák, 18´Jelínek, 20´ a 21´ Konopa, 27´ Kokrment, 29´ Pytlík a Roudnický, 30´ Roudnický, 33´ Pytlík a 35´ Konopa 13:0,  37´ Frcal 13:1,,  38´ Bláha, 47´ Kokrment, 48´ a 50´ Pytlík  17:1,
Rozh. R.Granec 260, F.Zloch
360,   .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

P10  16. 6.  SH JČU 19:00    N E X T   –   L I O N S  .  .  .  .  .  . .  .  10 : 4  .  (5:1)  dohrávka 18. kola
Next J.Tomášek - P.Kaše 2,  M.Horák 1R.Chmátal 2,  M.Šauer 1J.Kubeš 2,  M.Ďurica 2,
Lions :  j.Falta - J.Gondek 2,  M.Plos, K.Krejčí 1,  K.Gondek, V.Švec, Y.Shevchenko, D.Muranaka 1,
Branky: 4´ Šauer, 11´ Horák, 20´ Chvátal, a 21´ Kaše 4:0,  22´ J.Gondek 4:1,  25´ Kubeš, 28´ Ďurica, 31´ Kaše, 33´ Kubeš a 36´ Chmátal 9:1,  37´ J.Gondek, 42´ K.Krejčí a 46´ Muranaka 9:4,  48´ Ďurica 10:4,
Rozh.: Š.Hrabčák 330,  V.Korejčík 300  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

KONEČNÁ  TABULKA :
  1. ZAHÁJÍ  B  .  .  .  .  .  .  .  . 20  .  .   17  .  .  0  .  .  . 3  .  .   203 :   85  .  .  . 51
  2. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  20  .  .  .15  .  .  3  .  .  . 2  .  .   160 :   91  .  .  . 48
  3. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  20  .  .   15  .  .  1  .  .  . 4  .  .  .155 : 106  .  .  . 46
  4. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  . 20  .  .   12  .  .  3  .  .  . 5  .  .   126 :   83  .  .  . 39
  5. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  . 20  .  .   10  .  .  2  .  .  . 8  .  .   180 : 110  .  .  . 32
  6. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  . 20  .  .  .  8  .  .  3  .  .  . 9  .  .   127 : 128  .  .  . 27
  7. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  . 20  .  .  .  8  .  .  2  .  .   10  .  .   104 : 130  .  .  . 26
  8. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  20  .  .  .  7  .  .  1  .  .   12  .  .   125: 148  .  .  . 22
  9. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .   20  .  .  .  6  .  .  1  .  .   13  .  .  .  85 : 127  .  .  . 19
10. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  20  .  .  .  4  .  .  0  .  .   16  .  .  .  88 : 215  .  .  . 12
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .   20  .  .  .  0  .  .  0  .  .   20  .  .  .  54 : 184  .  .  .   0

STŘELCI  v  22. kole ::
86-  Jakub Slavík (Zahájí)
48 -  Michal Stropek (West Jam)
45 -  Danylo Muranaka (Lions)
43 -  Martin Pytlík (Element)
36 -  Petr Bouchal (FC 30)
35 -  J.Čermák (Element)
34 -  P.Konopa (Element)   
28 -  M.Maňhal (Zahájí)  a  Milan Horák (Next) 
27 -  D.Trča  (Dubenec)  a  T.Dvořák (West J.)
26 -  D.Šestauber (Borek)  a  Mar.Kopecký (Inter)
25 -  J.Mareš (Zahájí)  A  P.Benát (FC 30) 
24 -  R.Chmátal (Next),  D.Jelínek (Element)  A  V.Fiala (Borek)
23 -  L.Koňarik (Dubenec)
21 - S.Škarda  (West J.)
20 -  D.Přibyl (FC 30)  a  M.Strapek  (Lions)

KARTY  ve  22.  kole :
Bez karet        -  Borek 

1  ŽK                 -  Demi
2  ŽK                 -  FC 30
3  ŽK                 -  Element  a  Inter
4  ŽK                 -  Zahájí B
5  ŽK                 -  Next
1  ČK + 2 ŽK     -  West Jam  a  Lions
8  ŽK                 -  Dubenec
1  ČK + 8 ŽK     -  Střelnice

 

 

 

 

 

 

 

VÝSLEDKY ZÁPASŮ  JARNÍ ČÁSTI  OKRESNÍHO PŘEBORU  2022-23

10. kolo :  24. března 2023  

O50  24. 3.  Hrdějovice 19:00    ELEMENT   –  FC 30  .  .  .  .  18 : 4  .  (9:1)
Element :  J.Lerch 1 - Š.Kalina 2,  T.Bláha 3,  P.Konopa 2,  M.Pytlík 3,  D.Kokrment 2,  J.Čermák 4,  F.Roudnický
FC 30 :  M.Havelec 1+ŽK - S.Rožboud 3,  P.Kortus st, P.Benát, Z.Rýpar
Branky: 6´ a 9Ą Kalina, 14´ Čermák a 17´ Pytlík 4:0,  18´ Rožboud 4:1,  19´ Kokrment a Čermák, 20´ Bláha, 23´ Pytlík, 24´ a 26´ Bláha a 29´ Konopa 11:1,  32´ Rožboud, 34´ Havelec a 35´ Rožboud 11:4,  43´ Pytlík, 44´ Lerch, 45´ Kokrment, 47´ Konopa, 48´ Pytlík, 49´ a 50´ Čermák 18:4,
Rozh.: L.Zabilka 330, M.Primus 380,  .  .  .  .  ŽK 0:1  38´ Havelec.  .  .  .  .  15 div

 

11. kolo :  18. – 31. března 2023    volno  FC  30

Po  27. 3.   Zahájí         17:30     ZAHÁJÍ     -  DUBENEC     odloženo na 24.4.

O51  24. 3.  SH JČU 20:00  .  STŘELNICE   –  INTER  .  .  .  .  9 : 3  .  (5:2)
Střelnice :  J.Svatoš - L.Binter 1,  R.Ždiarský 3,  V.Kubal 2,  M.Švec 1,  P.Štumbauer 1,  J.Šilha 1,  J.Jelínek,
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, Z.Málek, Mar.Kopecký 3,  Mil.Kopecký, O.Plíhal, R.Kovalčík, I.Zimandl,
Branky: 6´ Šilha a 14´ Binter 2:0,  15´ a 18´ Mar.Kopecký 2:2,  22´ Štumbauer, 23´ Kubal, 24´ Ždiarský, 36´ Švec, 39´ Kubal, 40´ a 50´ Ždiarský 9:2,  50´ Mar.Kopecký 9:3,
Rozh.:
M.Primus 350, P.Ždych 300,   ,  .  .  .  .  .  bez karet.  .  .  .  .  .  .  .  15 div

O52  30. 3.  SH JČU 20:30  .  NEXT   –  BOREK  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 4  .  (5:2)
Next :  J.Tomášek - P.Kaše, M.Horák 2,  R.Chmátal 1,  M.Šauer, J.Křiváček 2,  R.Toman, P.Hájek 2,
Borek :  J.Rozycki (35´Vaněk) - T.Bejsta, M.Danda 1,  V.Fiala 1,  J.Pokorný, R.Rehanzl, M.Slezák 1,  D.Vaněk, T.Vít 1,
Branky: 4´ Chmátal 1:0,  5´ Fiala 1:1,  7´ Hájek 2:1,  15´ Danda 2:2,  19´Horák, 22´ a 24´ Křiváček a 27´ Horák 6:2,  33´ Vít a 38´ Slezák 6:4,  42´ Hájek 7:4,
Rozh.: 
JO  N.Dimitrov 300, V.Korejčík 300,  .  .  .  .  .  bez karet.  .  .  .  .  5 div

O53  31. 3.  Hluboká 18:00    DEMI  –  ELEMEMT  .  .  .  .  2 : 8  .  (2:3)
Demi
D.Frcal - J.Pacholík 1,  J.Dvořák, R.Holler,  J.Hrouz, K.Malák 1,  J.Zoch, V.David, V.Strouha.
Element : Roudnický - D.Jelínek 1,  J.Čermák 3,  P.Konopa 2,  M.Pytlík 2,  T.Bláha  

Branky: 3´ Jelínek a 9´ Pytlík 0:2,  10´ Pacholík 1:2,  16´ Čermák 1:3,  25´ Malák 2:3,  27´ Čermák, 36´ Pytlík, 37´ Konopa, 39´ Čermák a 40´ Konopa 2:8,
Rozh.: PK  F.Zloch 400, J.Řehoř 260,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  0 div

O54  31. 3.  Velešín 19:00    LIONS  –  WEST JAM  .  .  .  .  9 : 4  .  (4:3)
Lions :  L.Mezník - M.Strapek 2,  K.Krejčí 1,  M.Sagula 1,  M.Plos, Y.Shevchenko 1,  D.Muranaka 4,  J.Severa, K.Gondek.

West J.:  M.Pribula - J.Fodora, S.Škarda 2,  T.Dvořák 1,  L.Zimandl, M.Stropek 1,

Branky: 3´ Shevchenko, 12´ Sagula a 16´ Muranaka 3:0,  18´Dvořák 3:1,  20´ Strapek 4:1,  22´  a 25´ Škarda 4:3,  29´ Strapek, 39´ Muranaka, 45´ Krejčí, 45´ a 47´Muranaka 9:3,  50´ Stropek 9:4,
Rozh.: ŠH J.Škuthan 520, Š.Kotásek 260,  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  15 div

TABULKA  po 11-ti kolech :
  1. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .   10  .  .  .  8  .  .  2  .  .  . 0  .  .  .  81 :   41  .  .  . 26
  2. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .  . 9  .  .  .  7  .  .  0  .  .  . 2  .  .  .  84 :   46  .  .  . 21
  3. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  . 9  .  .  .  6  .  .  1  .  .  . 2  .  .  .  62 :   34  .  .  . 19
  4. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .   10  .  .  .  6  .  .  1  .  .  . 3  .  .  .  63 :   55  .  .  . 19
  5. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  10  .  .  .  6  .  .  0  .  .  . 4  .  .   100 :   50  .  .  . 18
  6. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  10  .  .  .  5  .  .  2  .  .  . 3  .  .  .  61 :   53  .  .  . 17
  7. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  . 10  .  .  .  4  .  .  1  .  .  . 5  .  .  .  47 :   56  .  .  . 13
  8. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  .  10  .  .  .  3  .  .  3  .  .  . 4  .  .  .  75 :   65  .  .  . 12
  9. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .   10  .  .  .  2  .  .  0  .  .  . 8  .  .  .  54 :   78  .  .  .   6
10. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .   10  .  .  .  2  .  .  0  .  .  . 8  .  .  .  51 : 127  .  .  . . 6
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  . 10  .  .  .  0  .  .  0  .  .  10  .  .  .  27 : 102  .  .  .   0

STŘELCI  PO 11-ti kolech ::
38 -  Jakub Slavík (Zahájí)
25 - 
Jan Čermák (Element)  a  Michal Stropek (West Jam)
24 - 
Martin Pytlík (Element)
22 -  Petr Bouchal (FC 30)
21 -  D.Muranaka (Lions)
19 -  P.Konopa (Element)
18 -  Milan Horák (Next), 
17 -  M.Maňhal (Zahájí  a  L.Koňarik (Dubenec)
16 -  D.Trča (Dubenec),  David Přibyl  (FC 30)  a  D.Šestauber (Borek)
15 -  T.Dvořák (West Jam)

KARTY  PO 11-ti kolech :
Bez karet        -  FC 30,  Zahájí B,  Element,  Borek,  Inter  a  Demi

1  ŽK                 -  FC 30
2  ŽK                 -  Lions
4  ŽK                 -  Next
5  ŽK                 -  Dubenec
1  ČK + 2 ŽK     -  West Jam
1  ČK + 4 ŽK     -  Střelnice

 

12. kolo :        3. – 7. dubna            volno Dubenec     

Po   3. 4.   Zahájí         17:30     ZAHÁJÍ         -  BOREK   odloženo na 5.6.   LZ, PŽ (ŠK)

O55  3. 4.  SH JČU 19:00    STŘELNICE  –  ELEMENT  .  .  .  .  5 : 9  .  (2:5)
Střelnice
R.Mendlík - D.Mendlík, J.Svatoš 1, V.Kubal,  M.Svatoš 1, M.Binter, J.Šilha 1, J.Jelínek 1, J.Meškan 1,
Element : F.Moudrý 1 - D.Kokrment 1
M.Pytlík 2P.Konopa 2D.Jelínek 1Roudnický, Š.Kalina, J.Čermák 2,
Branky: 5´ a 6´ Čermák, 11´ Konopa, 14´ D.Kokrment a 17´ Konopa 0:5,  19´ Švec a 24´ Svatoš 2:5,  30´ D.Jelínek 2:6,  31´ J.Jelínek 3:6, 38´ Pytlík a 41´ Moudrý 3:8, 42´ Šilha a 47´ Meškan 5:8, 48´ Pytlík 5:9,
Rozh.: T.Peterka 300,  F.Zloch 300  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  15 div

O56  6. 4.  SH JČU 20:30    NEXT  –  WEST JAM  .  .  .  .  . .  .  8 : 2  .  (3:1)
Next
J.Tomášek - P.Kaše 1,  J.Kubeš 1,  M.Horák 2,  P.Le 2,  J.Křiváček 1,  R.Chmátal 2,
West J.: M.Pribula - S.Škarda 1,  J.Fodora 1,  V.Dolejšek, M.Rudolf, M.Stropek, L.Zimandl,

Branky: 3´ Le 1:0,  4´ Škarda 1:1,  16´ Le, 21´ Kubeš, 34´ Chmátal a 37´Horák 5:1,  43´ Fodora 5:2,  44´ Horák, 47´ Kaše a 50´ Chmátal 8:2,
Rozh.: R.Granec 300,  J.Škuthan 300  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  ? div

O57  7. 4.  Hluboká 18:00    DEMI  –  FC 30  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 10  .  (1:5)
Demi
D.Frcal - J.Pacholík, J.Dvořák, R.Holler, J.Hošna 1,  J.Hrouz, K.Malák 1,  J.Zoch, J.Hrouz 1,.
FC 30 : M.Havelec - M.Havelec - P.Kortus st, P.Benát 8,  Z.Mrvík, D.Přibyl 1,  Z.Rýpar 1,

Branky: 3´ Hošna 1:0,  12´ Benát, 14´ Rýpar, 21´ a 23´ Benát a 25´ Přibyl 1:5,  32´ Hrouz 2:5,  2x33´ Benát 2:7,  36´ Malák 3:7,  39´, 40´ a 47´ Benát 3:10,
Rozh.: JO  LZ 400, ND 260,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  5 div
 

Pá   7. 4.   Velešín    19:00     LIONS  -  INTER      odloženo na 19.5.

TABULKA  po 12-ti kolech :
  1. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .   11  .  .  .  9  .  .  2  .  .  . 0  .  .  .  89 :   43  .  .  . 29
  2. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .   11  .  .  .  8  .  .  1  .  .  . 3  .  .  .  73 :   58  .  .  . 22
  3. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  11  .  .  .  7  .  .  0  .  .  . 4  .  .   109 :   55  .  .  . 21
  4. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .   9  .  .  .   7  .  .  0  .  .  . 2  .  .  .  84 :   46  .  .  . 21
  5. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .   9  .  .  .  6  .  .  1  .  .  . 2  .  .  .  62 :   34  .  .  . 19
  6. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  . 11  .  .  .  5  .  .  2  .  .  . 4  .  .  .  66 :   62  .  .  . 17
  7. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  . 10  .  .  .  4  .  .  1  .  .  . 5  .  .  .  47 :   56  .  .  . 13
  8. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  . 11  .  .  .  3  .  .  3  .  .  . 5  .  .  .  77 :   73  .  .  . 12
  9. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  10  .  .  .  2  .  .  0  .  .  . 8  .  .  .  54 :   78  .  .  .   6
10. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  10  .  .  .  2  .  .  0  .  .  . 8  .  .  .  51 : 127  .  .  .   6
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  . 11  .  .  .  0  .  .  0  .  .  11  .  .  .  30 : 112  .  .  .   0

STŘELCI  po 12-ti kolech ::
38 -  Jakub Slavík (Zahájí)
27 - 
Jan Čermák (Element)
26 - 
Martin Pytlík (Element)
25 -  Michal Stropek (West Jam)
22 -  Petr Bouchal (FC 30)
21 -  P.Konopa (Element)  a  D.Muranaka (Lions)
20 -  Milan Horák (Next), 
17 -  David Přibyl  (FC 30),  M.Maňhal (Zahájí  a  L.Koňarik (Dubenec)
16 -  D.Trča (Dubenec)  a  D.Šestauber (Borek)

KARTY  po 12-ti kolech :
Bez karet        -  Zahájí B,  Element,  Borek,  Inter  a  Demi

1  ŽK                 -  FC 30
2  ŽK                 -  Lions
4  ŽK                 -  Next
5  ŽK                 -  Dubenec
1  ČK + 2 ŽK     -  West Jam
1  ČK + 4 ŽK     -  Střelnice


13. kolo :        10. – 14. dubna          volno Demi

O58  10. 4.  Zahájí 18:00    ZAHÁJÍ  –  WEST JAM  .  .  . .  .  15 : 5  .  (8:2)
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal 3,  J.Slavík 6,  M.Šastný, V.Švík 1,  T.Kazík 2,  J.Mareš 2, V.Němeček 1,
.
West J.: S.Škarda - M.Rudolf, T.Dvořák 1,  M.Stropek 3, L.Zimand 1,

Branky: 3´ Kazík, 6´ a 8´ Slavík, 9´ Kazík, 11´ a °5´ Slavík a 16´ Maňhal 7:0,  19´ Stropek a 23´ Zimandl 7:2,  25´ Švík, 29´ Němeček, 32´ Slavík a 33´ Maňhal 11:2,  37´ Stropek 11:3,  2x41´ Mareš 13:3,  44´ Dvořák 13:4,  45´ Maňhal a 47´ Slavík 15:4,  50´ Stropek 15:5,
Rozh.: R.Granec 460,  ŠK N.Dimitrov 260  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  ? div

O59  10. 4.  VŠZ  18:00    FC 30    –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  10 : 6  .  (3:3)
FC 30 :  T.Pecka - P.Bouchal 2,  S.Rožboud, P.Kortus st, P.Benát 4,  Z.Mrvík, Z. Rýpar, T.Tengl 4,
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík 2,  J.Svatoš, J.Jelínek 1,  J.Šilha, P.Štumbauer 3
Branky: 2´ Jelínek, 9´ D.Mendlík a 12´ Štumbauer 0:3,  12´ Bouchal, 24´ a 25´ Benát 3:3
28´ D.Mendlík a 29´ Štumbauer 3:5,  29´ Benát, 30´ Tengl, 33´ Bouchal, 35´ Benát, 40´, 42´ a  44´ Tengl 10:5,  45´ Š´tumbauer 10:6,
Rozh.: LZ F.Mertl 300, V.Korejčík 300,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  10 div

O60  10. 4.  Borek 18:15    BOREK    –  DUBENEC  .  .  .  .  .  1 : 8  .  (0:1)
Borek :  J.Pokorný - T.Bejsta, M.Danda, V.Fiala 1, D.Kortiš, R.Rehanzl, T.Vít, M.Vitha,
Dubenec :  J.Polomčák - M.Hosnedl 1,  D.Trča, K.Tůma 2,  Š.Vazač, J.Špán, J.Vančura 1,  P.Hezoučký 4,
Branky: 18´ Tůma, 30´ Vančura, 33´, 35´ a 40´ Hezoučký a 41´ Tůma 0:6,  45´ Fiala 1:6,  46´ Hezoučký a 48´ Hosnedl 1:8,
Rozh.: , F.Zloch 450 ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .    .  .  .  .  .  .  ? div

O61  13. 4.  Rudolfov 20:00    INTER    –  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 11  .  (2:6)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš 1,. Mar.Kopecý 3,  Mil.Kopecký, J.Jeřábek 1,  O.Plíhal, D.Urbánek, Z.Málek,
Next :  J.Tomášek - P.Kaše 1,  M.Horák 3,  J.Kubeš 1, M.Ďurica 3,  R.Chmátal 2,  J.Křiváček 1,
Branky: 1´ Mar.Kopecký 1:0,  4´ Horák a 8´ Ďurica 1:2,  19´ Mar.Kopecký 2:2,  23´ Horák a Ďurica, 24´Křiváček a Chmátal, 27´ ´Ďurica, 29´ Horák a 34´ Kaše 2:9,  34´ Mar.Kopecký, 43´ Bareš a 48´ Jeřábek 5:9,  48´ Kubeš a 49´ Chmátal 2:11,
Rozh.: P.Kocina 300, J.Ovčáček 360,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .    .  .  .  .  .  10 div

O62  14. 4.  Hrdějovice 19:00    ELEMENT  –  LIONS  .  .  .  .  .  6 : 10  .  (4:4)
Element :  J.Lerch - Š.Kalina, D.Jelínek, P.Konopa 3,  T.Bláha 1,  M.Pytlík 2,  J.Čermák, D.Kokrment, F.Roudnický,
Lions: L.Mezník - M.Plos, D.Muranaka 3,  K.Gondek, M.Strapek 1, Z.Schevchenko, T.Gondek 4,  J.Severa 2,
Branky: 3´ Pytlík a 7´ Bláha 2:0,  9´ a 11Ą T.Gondek a 12´ Muranaka 2:3,  19´ a 21´ Konopa 4:3,  25´ Gondek 4:4,  31´ Pytlík 5:4,  33´ Muranaka, 42´ Strapek, 46´ T.Gondek, 48´ Muranaka, 48´ a 49´ Severa 5:10,  50´ Konopa 6:10
RozhFM L.Zabilka 330,
N,Dimitrov 340,   .  .  .  .  .  .  bez karet  .    .  .  .  .  .  15 div

TABULKA  po 13-ti kolech :
  1. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  12  .  .  .10  .  .  2  .  .  . 0  .  .   100 :   48  .  .  . 32
  2. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  12  .  .  .  9  .  .  1  .  .  . 3  .  .  .  83 :   64  .  .  . 25
  3. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  . 10  .  .  .  8  .  .  0  .  .  . 2  .  .  .  99 :   51  .  .  . 24
  4. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  . 10  .  .  .  7  .  .  1  .  .  . 2  .  .  .  70 :   35  .  .  . 22
  5. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  . 12  .  .  .  7  .  .  0  .  .  . 5  .  .   115 :   65  .  .  . 21
  6. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  . 11  .  .  .  5  .  .  2  .  .  . 4  .  .  .  72 :   72  .  .  . 17
  7. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .   10  .  .  .  4  .  .  1  .  .  . 5  .  .  .  48 :   64  .  .  . 13
  8. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  . 11  .  .  .  3  .  .  3  .  .  . 5  .  .  .  82 :   88  .  .  . 12
  9. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  11  .  .  .  3  .  .  0  .  .  . 8  .  .  .  64 :   84  .  .  .   9
10. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  11  .  .  .  2  .  .  0  .  .  . 9  .  .  .  56 : 138  .  .  .   6
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  . 11  .  .  .  0  .  .  0  .  .  11  .  .  .  32 : 112  .  .  .   0

STŘELCI  po 13-ti kolech ::
44 -  Jakub Slavík (Zahájí)
28 -  Martin Pytlík (Element)  a  Michal Stropek (West Jam)
27 -  Jan Čermák (Element)
24 -  Petr Bouchal (FC 30),  P.Konopa (Element)  a  D.Muranaka (Lions)
23 -  Milan Horák (Next), 
20 -  M.Maňhal (Zahájí)
17 -  R.Chmátal (Next),  David Přibyl  (FC 30),  a  L.Koňarik (Dubenec)
16 -  D.Trča (Dubenec),  D.Šestauber (Borek),  T.Dvořák (West J)  a  Mar.Kopecký (Inter)

KARTY  po 13-ti kolech :
Bez karet        -  Zahájí B,  Element,  Borek,  Inter  a  Demi

1  ŽK                 -  FC 30
2  ŽK                 -  Lions
4  ŽK                 -  Next
5  ŽK                 -  Dubenec
1  ČK + 2 ŽK     -  West Jam
1  ČK + 4 ŽK     -  Střelnice

 

14. kolo :        17. – 21. dubna        volno Borek

O63  17. 4.  VŠZ  18:00    FC 30    –  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  .  .  11 : 6  .  (6:3)
FC 30 :  M.Havelec -
P.Kortus st.1,  K.Papáček, P.Benát 1 P.Bouchal 6,  Z.Mrvík, Z. Rýpar, T.Tengl 3,
Lions :  L.Mezník - K.Krejčí, M.Plos 1,  D.Muranaka 2,  M.Sagula 2,  Y.Schevchenko 1,  J.Severa, 
Branky: 2´ Muranaka 0:1,  6´ Bouchal 1:1,  8´ Plos a 10´ Sagula 1:3,  16´ a 18´ Bouchal, 20´ Benát, 23´ Bouchal a 24´ Tengl 6:3,  30´Muranaka a 33´ Sagula 6:5,  36´ Bouchal 7:5,  38´ Schevchenko 7:6,  40´ Bouchal, 45´ a 47´ Tengl a 47´ Kortus 11:6,

Rozh.: T.Peterka 300, F.Zloch 300,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  ? div

O64  17. 4.  Zahájí 18:00    ZAHÁJÍ  –  INTER  .  .  .  .  .  .  . .  .  14 : 1  .  (4:0)
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal 1,  J.Slavík 3,  J.Mareš 6,  T,Kazík, M.Šastný, L.Ponec 3,  V.Švík 1,  V.Němeček,

Inter : R.Minarik - J.Bareš ŽK,  Mil.Kopecký, Mar.Kopecký, J.Jeřábek, Z.Málek, D.Urbánek 1,

Branky: 9´ Švík, 16´ Ponec, 22´ Mareš, 25´ a 29´ Slavík, 31´ Maňhal,  32´ Mareš,  38´ Ponec, 39´, 40´,  43´ a 46´  Mareš,  47´ Ponec a 50´ Slavík 14:0,  50´ Urbánek 14:1,
Rozh.: P.Ždych 470,  J.Řehoř 260  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  48´Bareš  .  .  .  .  ? div

O65  20. 4.  SH JČU 10:30    NEXT  –  ELEMENT  .  .  .  .  .  . .  7 : 7  .  (5:4)
Next
M.Šedivý - P.Kaše 1,  M.Horák, R.Chmátal 2,  M.Šauer, P.Hájek 2+ŽK,  J.Kubeš 1,  P.Le 1,   
Element.:
J.Lerch - Š.Kalina 1, T.Bláha, D.Jelínek 2, M.Pytlík 2,  D.Kokrment 2, F.Roudnický,
Branky: 10´ Pytlík 0:1,  11Ą Chmátal a 12´ Hájek 2:1,  14´ Pytlík a 18´ Kokrment 2:3,  20´ Chmátal a 23´ Le 4:3,  24´ Jelínek 4:4,  25´Kubeš 5:4,  27´ Kokrment, 29´ Jelínek a 33´ Kalina 5:7,  39´ Kaše a 49´ Hájek 7:7
Rozh.: R.Granec 300,  Š.Kotásek 300  .  .  .  .  ŽK 1:0  36´ Hájek.  .  .  .  ? div

O65 21. 4.  Hluboká 18:00    DEMI  –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  4 : 5  .  (3:2)
Demi
D.Frcal - J.Pacholík 1,  V.David, J.Dvořák, R.Holler,  J.Hošna, K.Malák 1,  V.Strouha 2J.Zoch, J.Hrouz
Střelnice : J.Svatoš - V.Kubal 2,  O.Lacko, D.Mendlík 1,  J.Šilha 1, M.Švec 1,  R.Žďiarský ŽK,  L.Binter,
Branky: 1´ Mendlík 0:1,  3´ Malák a 18´ Strouhal 2:1,  21´ Kubal 2:2,  22´ Pacholík 3:2,  34´ Šilha a 40´ Kubal 3:4,  42´ Strouhal 4:4,  48´ Švec 4:5,
Rozh.: J.Škuthan 360, J.Řehoř 260,  .  .  .  .  ŽK 0:1 48´ Ždiarský  .  .  .  .  5 div

O66  21. 4.  Dubenec 18:00    DUBENEC  –  WEST JAM  . .  .  10 : 5  .  (8:3)
Dubenec
T.Kabelka -  J.Špán, D.Trča 2,  P.Hezoučký 3,  L.Koniarik 1,  M.Hosnedl 1,  Š.Vazač, J.Vančura 2,  O.Šastný 1,
West J.: M.Pribula - J.Fodora,
L.Zimandl, M.Rudolf, V.Dolejšek 1 M.Stropek 4,
Branky: 2´ Vančura 1:0, 4´ Stropek 1:1,  7´ a 22´ Hezoučký, 14´ Vančura, 16´ Trča a 18´ Hosnedl 6:1,  20´ Stropek 6:2,  21´ Trča 7:2,  21´ Dolejšek 7:3,  25´ Kniarik a 32´ Šasný 9:3,  34´ Stropek 9:4,  35´ Hezoučký 10:4,
Rozh.: R.Mráz 380,  V.Korejčík 460  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  20 div

TABULKA  po 14-ti kolech :
  1. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  13  .  .  .10  .  .  3  .  .  . 0  .  .   107 :   55  .  .  . 33
  2. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  13  .  .  .  9  .  .  1  .  .  . 3  .  .  .  94 :   70  .  .  . 28
  3. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  . 11  .  .  .  9   .  .  0  .  .  . 2  .  .   113 :   52  .  .  . 27
  4. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  . 11  .  .  .  8  .  .  1  .  .  . 2  .  .  .  80 :   40  .  .  . 25
  5. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  . 13  .  .  .  7  .  .  1  .  .  . 5  .  .   122 :   72  .  .  . 22
  6. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  . 13  .  .  .  6  .  .  2  .  .  . 5  .  .  .  77 :   76  .  .  . 20
  7. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .   11  .  .  .  4  .  .  1  .  .  . 6  .  .  .  48 :   64  .  .  . 13
  8. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  . 13  .  .  .  3  .  .  3  .  .  . 7  .  .  .  87 :   98  .  .  . 12
  9. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  12  .  .  .  3  .  .  0  .  .  . 9  .  .  .  70 :   95  .  .  .   9
10. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  12  .  .  .  2  .  .  0  .  .  10  .  .  .  57 : 152  .  .  .   6
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  . 12  .  .  .  0  .  .  0  .  .  12  .  .  .  36 : 117  .  .  .   0

STŘELCI  po 14-ti kolech ::
47 -  Jakub Slavík (Zahájí)
32 -  Michal Stropek (West Jam)
30 -  Petr Bouchal (FC 30)  a  Martin Pytlík (Element)
27 -  Jan Čermák (Element)
26 -  D.Muranaka (Lions)
24 -  P.Konopa (Element)
23 -  Milan Horák (Next), 
21 -  M.Maňhal (Zahájí)
19 -  R.Chmátal (Next),  
18 -  L.Koňarik a D.Trča  (Dubenec)
17 -  David Přibyl  (FC 30),  a  L.Koňarik (Dubenec)
16 -  D.Šestauber (Borek),  T.Dvořák (West J)  a  Mar.Kopecký (Inter)

KARTY  po 14-ti kolech :
Bez karet        -  Zahájí B,  Element,  Borek  a  Demi

1  ŽK                 -  FC 30  a  Inter
2  ŽK                 -  Lions
5  ŽK                 -  Next  a  Dubenec
1  ČK + 2 ŽK     -  West Jam
1  ČK + 5 ŽK     -  Střelnice

 

15. kolo:

O68  24. 4.  Zahájí 18:00    ZAHÁJÍ  –  DUBENEC  .  .  .  . .  .  6 : 4.  (2:2)
Zahájí :  J.Vlk -
  T.Kazík ŽK,  J.Mareš 2,  J.Slavík 3V.Němeček 1 V.Švík, M.Šastný ŽK,
Dubenec : J.Polomčák - J.Špán, D.Trča 1
,  Š.Vazač, J.Vančura 3, O.Voráček, O.Šastný, M.Hosnedl ŽK,
Branky: 3´ Trča 0:1, 11´ a 15´ Slavík 2:1, 19´ Vančura 2:2, 31´ Němeček 3:2,  36´ Mareš a 42´ Slavík 5:3,  48´ Mareš 5:4,  50´ Mareš 6:4,
Rozh.: J.Škuthan 260,  T.Peterka 450 . ŽK 2:1  36´ Kazík a 41´ Šastný - 37´ Hosnedl . 10 div

O69  24. 4.  VŠZ  18:00    FC 30    –  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 7  .  (2:4)
FC 30 :  M.Havelec - S.Rožboud 2
P.Kortus st,    T.Pecka 2P.Bouchal 1,  Z.Mrvík, D.Přibyl, Z. Rýpar, T.Tengl 3,
Next :  J.Tomášek - P.Kaše, J.Kubeš 1,  R.Toman,  P.Hájek 3,  P.Le 2,  M.Šauer 1
Branky: 5´ Hájek a 8´ Kubeš 0:2,  9´ Pecka 1:2,  19´ Hájek 1:3,  20´ Bouchal 2:3, 21´ Le 2:4,  27´ a 33´ Rožboud 4:4,  34´ Le 4:5,  39´ Pecka 5:5,  42´ Šauer a 50´ Hájek 5:7,

Rozh.: R.Granec 300, F.Zloch 300,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  ? div

O70  24. 4.  Borek 18:45    BOREK    –  WEST JAM  .  .  .  .  2 : 9  .  (0:4)
Borek :  D.Vaněk - T.Bejsta 1, M.Danda,
J.Pokorný, R.Rehanzl, M.Slezák, M.Vitha, T.Vít 1,
West J.:  M.Pribula - V.Dolejšek, P.Vazač, L.Zimandl 2,  M.Stropek 5, S.Škarda, T.Dvořák 2,  J.Fodora,
Branky: 4´ a 10´ Zimandl, 14´, 24´ a 30´ Stropek a 32´ Dvořák 0:6,  34´ Vít 1:6,  36´ Stropek 1:7,  39´ Bejsta 2:7,  41´ Dvořák a 42´ Stropek 2:9,
Rozh.: N.Dimitrov 310, M.Primus 390,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .    .  .  .  .  5 div
 

O72  28. 4.  Hluboká 18:00    DEMI  –  LIONS  .  .  . .  .  .  .  .  .  .  6 : 17  .  (2:8)
Demi
D.Frcal - J.Pacholík 1,  J.Dvořák 1,  R.Holler,  J.Hošna, K.Malák 1,  V.Strouha 3J.Zoch 2,
Lions : L.Mezník - V.Švecl 1,  K.Gondek 1, T.Gondek 2,  M.Strapek 5, K.Krejčí, M.Sagula, J.Severa 1,  D.Muranaka 7
Branky: 2´ Muranako, 3Ą Straper a 11´ Švec 0:3,  11´ a 17´ Strouha 2:3,  17´ Strapek,  18´ T.Gondek, 23´ a 24´ Muranaka, 2:10 30´ Strapek 3:10,  34´ Strouha 4:10,  35´ Muranaka 4:11,  39´J.Dvořák 5:11, 39´ Muranaka, 41´ Strapek 5:14,  43´ Zoch 6:14,  46´ K.Gondek, 48´ Strapek a 49´ Muranaka 6:17.
Rozh.: F.Zloch 400, J.Řehoř 260,  .  .  .  .  .  .  ,  .  bez karet  .  .    .  .  .  .  ? div

TABULKA  po 15-ti kolech :
  1. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  14  .  .  .11  .  .  3  .  .  . 0  .  .   114 :   60  .  .  . 36
  2. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  . 12  .  .   10  .  .  0  .  .  . 2  .  .   119 :   56  .  .  . 30
  3. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .    13  .  .  .  9  .  .  1  .  .  . 3  .  .  .  94 :   50  .  .  . 28
  4. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  . 14  .  .  .  9  .  .  1  .  .  . 4  .  .  .  99 :   77  .  .  . 28
  5. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .    13  .  .  .  7  .  .  1  .  .  . 5  .  .   122 :   72  .  .  . 22
  6. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .   13  .  .  .  6  .  .  2  .  .  . 5  .  .  .  77 :   76  .  .  . 20
  7. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .   14  .  .  .  4  .  .  3  .  .  . 7  .  .  .  96 : 100  .  .  . 15
  8. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  12  .  .  .  4  .  .  1  .  .  . 7  .  .  .  50 :   73  .  .  . 13
  9. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  . 13  .  .  .  4  .  .  0  .  .  . 9  .  .  .  87 : 101  .  .  . 12
10. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  . 13  .  .  .  2  .  .  0  .  .  11  .  .  .  61 : 162  .  .  .   6
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  13  .  .  .  0  .  .  0  .  .  13  .  .  .  42 : 134  .  .  .   0

STŘELCI  po 15-ti kolech ::
50 -  Jakub Slavík (Zahájí)
37 -  Michal Stropek (West Jam)
33 -  D.Muranaka (Lions)
31 -  Petr Bouchal (FC 30)
30 -  Martin Pytlík (Element)
27 -  Jan Čermák (Element)
24 -  P.Konopa (Element)
23 -  Milan Horák (Next), 
21 -  M.Maňhal (Zahájí) a D.Trča  (Dubenec) 
19 -  R.Chmátal (Next)  
18 -  L.Koňarik (Dubenec)  a  T.Dvořák (West Jam)
17 -  David Přibyl  (FC 30)

KARTY  po 15- ti kolech :
Bez karet        -  Element,  Borek  a  Demi

1  ŽK                 -  FC 30  a  Inter
2  ŽK                 -  Zahájí B,  Lions
5  ŽK                 -  Next 
6  ŽK                 -  Dubenec
1  ČK + 2 ŽK     -  West Jam
1  ČK + 5 ŽK     -  Střelnice

 

16. kolo       1. - 5. května      volno West Jam

O73  1. 5.  Zahájí 18:00    ZAHÁJÍ  –  F C   3 0  .  .  .    .  .  .  . .  .  3 : 4.  (2:2)
Zahájí :  J.Vlk -
  V.Švík, M.Maňhal,  J.Slavík 2,  M.Šastný, J.Mareš 1T.Kazík, 
FC 30 : M.Havelec - P.Kortus st, T.Pecka 2,  P.Benát 1,  P.Bouchal,  Z.Mrvík 1,  Z.Rýpar
Branky: 2´ Pecka a 4´Mrvík 0:2, 13´ Slavík 1:2, 36´ Benát 1:3, 37´ Mareš 2:3,  37´ Pecka 2:4,  49´ Slavík 3:4,
Rozh.: P.Kocina 510,  LZ F.Zloch 260 .  .  .  .  .  bez  karet  .  .  .  . . ? div

O74  1. 5.  Borek 19:00    B O R E K    –   I N T E R  .  .  .  .  .  .  .  3 : 5  .  (1:3)
Borek :  J.Rozycki - T.Bejsta, V.Fiala 2,
J.Pokorný, R.Rehanzl 1, M.Slezák, M.Vitha, T.Vít,
iNTER:  R.Minarik - Mil.Kopecký, T.Hoang 2,  M.Kopecký 1, Y.Murindangabo 1,  J.Fodora,
Branky: 3´ Murindangabo 0:1,  10´ Fiala 1:1,  12´T.Hoang, 13´ Mar Kopecký a 29´ Urbánek 1:4,  31´ Rehanzl 2:4,  36´ T.Hoang 2:5,  47´ Fiala 3:5,
Rozh.: ND R.Granec 260, V.Korejčík 350,  .  .  .  .  .  bez karet    .  .  .  .  5 div

O75  4. 5.  SH JČU 19:30    N E X T   –   D E M I  .  .  .  .  .  .  . .  .  7 : 2  .  (3:0)
Next
J.Tomášek - P.Kaše 1,  J.Kubeš 2R.Chmátal 1,  M.Šauer,  J.Křiváček 3,
Demi : D.Frcal - J.Dvořák, R.Holler, J.Hošna, K.Malák, V.Strouha, J.Trachta 2,

Branky: 9´ Jelínek 4:0,  32´ Trachta 4:1,  38´ Kubeš 5:1,  43´ Trachta 5:2,  46´ a 49´ Křiváček 7:2,
Rozh.: P.Ždych 300,  M.Primus 350  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  6 div

O76  5. 5.  Dubenec 18:00    DUBENEC  –  ELEMENT  .  .  .  .  .  4 : 4 .  (2:1)
Dubenec :  L.Kácal
- J.Špán 2Š.Vazač, J.Vančura,L.Koniarik, J.Skála 1,  J.Janda, L.Waldhauser, D.Trča 1,
Element:P.Konopa, D.Kokrment,
D.Jelínek 4,  O.Hlávka, F.Moudrý,
Branky: 9´ Jelínek 0:1, 18´ Špán a 25´Trča 2:1,  27´ a 36´ Jelínek 2:3,  45´ Špán a 46´ Skála 4:3,  48´ Jelínek 4:4,
Rozh.: J.Ovčáček 480, J.Řehoř 260  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  20 div

O77  5. 5.  Velešín 19:00    LIONS  –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  8 : 5  .  (5:2)
Lions :  L.Mezník - M.Strapek 1,  K.Krejčí, K.Gondek, M.Plos, D.Muranaka 5,  T.Gondek 2,  J.Severa.

Střelnice :  R.Mendlíka - M.Švec, J.Šilha 1,  O.Lacko 2,  P.Štumbauer, R.Ždiárský, D.Mendlík 2,

Branky: 1´ Muranaka 1:0, 2´ D.Mendlík 1:1,  3´, 6´ a 18 Muranaka  a 19´ T.Gondek 5:1,  25´ Lacko a 29´ Šilha 5:3,  37´ Strapek 6:3,  40ń  Lacko 6:4,  43´ Muranaka a 45´ T.Gondek 8:4,  47´ D.Mendlík 8:5,
Rozh.: L.Zabilka 470, Š.Kotásek 260,  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  15 div

TABULKA  PO 16-ti kolech :
  1. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  15  .  .  .12  .  .  3  .  .  . 0  .  .   121 :   62  .  .  . 39
  2. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  15  .  .   10  .  .  1  .  .  . 4  .  .  .103 :   80  .  .  . 31
  3. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  . 13  .  .   10  .  .  0  .  .  . 3  .  .   122 :   60  .  .  . 30
  4. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  . 14  .  .  .  9  .  .  2  .  .  . 3  .  .  .  98 :   54  .  .  . 29
  5. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  . 14  .  .  .  7  .  .  2  .  .  . 5  .  .   126 :   76  .  .  . 23
  6. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  . 14  .  .  .  6  .  .  2  .  .  . 6  .  .  .  82 :   84  .  .  . 20
  7. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  . 14  .  .  .  4  .  .  3  .  .  . 7  .  .  .  96 : 100  .  .  . 15
  8. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  14  .  .  .  5  .  .  0  .  .  . 9  .  .  .  95 : 106  .  .  . 15
  9. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .   13  .  .  .  4  .  .  1  .  .  . 8  .  .  .  53 :   78  .  .  . 13
10. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  14  .  .  .  3  .  .  0  .  .  11  .  .  .  66 : 165  .  .  .   9
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .   14  .  .  .  0  .  .  0  .  .  14  .  .  .  44 : 141  .  .  .   0

STŘELCI  po 16-ti kolech ::
52-  Jakub Slavík (Zahájí)
38 -  D.Muranaka (Lions)
37 -  Michal Stropek (West Jam)
31 -  Petr Bouchal (FC 30)
30 -  Martin Pytlík (Element)
27 -  Jan Čermák (Element)
24 -  P.Konopa (Element)
23 -  Milan Horák (Next), 
22 -  D.Trča  (Dubenec)
21 -  M.Maňhal (Zahájí)
20 -  R.Chmátal (Next)  
18 -  J.Křiváček (Next), L.Koňarik (Dubenec)  a  T.Dvořák (West Jam)

KARTY  po  16-ti kolech :
Bez karet        -  Element,  Borek  a  Demi

1  ŽK                 -  FC 30  a  Inter
2  ŽK                 -  Zahájí B,  Lions
5  ŽK                 -  Next 
6  ŽK                 -  Dubenec
1  ČK + 2 ŽK     -  West Jam
1  ČK + 5 ŽK     -  Střelnice

 

17. kolo :        8. – 12. května         volno Lions

O78  8. 5.  VŠZ  18:00    FC 30    –  DUBENEC .  .  .  .  .  .  .  12 : 7  .  (6:2)
FC 30 :  M.Havelec -
P.Kortus st,  D.Žmolík 2, P.Benát 1 P.Bouchal 4,  Z.Mrvík 1, Z. Rýpar 2, T.Tengl 2+ŽKDubenec :  J.Polomčák - D.Trča.1,  M.Hosnedl 2,  P.Hezoučký 1,  J.Špán 2,  Š.Vazač 1
Branky: 3´ Hezoučký 0:1,  4´ Bouchal, 7´ Benát, 9´ a 11´Tengl a 13´ Bouchal 5:1,  22´ Hosnedl 5:2,  25´ Žmolík 6:2,  26´ Hosnedl 6:3,  29´ Bouchal, 34´ Rýpar a 36´ Mrvík 9:3,  39´ Špán 9:4,  45´ Bouchal a 47´ Žmolík 11:4,  48´ Trča 11:5,  48´ Rýpar  12:5,  49´ Vazač a Špán 12:7

Rozh.: P.Ždych 300, V.Korejčík 300,  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  50´ Tengl  .  .  .  .  .  ? div

O79  8. 5.  SH JČU 20:00  .  STŘELNICE   –  NEXT  .  .  .  .  .  4 : 15  .  (3:7)
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík 1,  J.Svatoš 1,  R.Ždiarský 1,  O.Lacko, J.Šilha 1,  L.Binter,
Next :  J.Tomášek - P.Kaše 1,  M.Šauer 1,  R.Toman 1,  R.Chmátal 2, P.Le 8,  M.Ďurica 2,
Branky: 4´ Le 0:1,  7´ Ždiárský 1:1,  11´ Le 1:2,  12´ D.Mendlík 2:2,  13´ Le a 14´ Šauer 2:4,  18´ Šilha 3:4,  19´ Chmátal, 21´ Toman, 24´ Le, 27´ Kašel, 31´, 32´ a 33´ Le a 35´ Chmátal 3:12,  39´ Svatoš 4:12,  40´ Le,  46´ a 48´ Ďurica 4:15,
Rozh.:
T.Peterka 300, P.Kocina 350,  ,  .  .  .  .  .  .  bez karet.  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O80  11. 5.  Rudolfov 20:00    INTER    –  WEST JAM  .  .  .  .  5 : 8  .  (3:4)
Inter :  R.Minarik - Mar.Kopecý 3,  Mil.Kopecký,
D.Urbánek 1, Y.Murindangabo, T.Hoang, O.Plíhal 1,  Z.Málek,
West J :  M.Pribula - S.Škarda 3,  M.Stropek 3,  L.Zimandl 2,  J.Fodora, M.Rudolf,
Branky: 2´ a 6´ Zimandl 0:2,  10´ ´Plíhal 1:2,  11´ Škarda a 16´ Stropek 1:4,  20´ Urbánek a 23Ą Mar.Kopecký 3:4,  30´ Stropek a 37´ Škarda 4:7,  46´ Mar.Kopecký 5:7, 48´ Stropek 5:8,
Rozh.: J.Ovčáček 360, F.Zloch 300  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .    .  .  .  .  .  .  5 div
 

O81  12. 5.  Hluboká 18:00    DEMI  –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  0 : 5  .  kontumačně
Demi
Domácí pro nedostatek hráčů utkání vzdali.     Rozh.: Řehoř a Granec

O82  12. 5.  Hrdějovice 19:00    ELEMENT  –  BOREK  .  .  .  .  5 : 6  .  (3:2)
Element :  J.Lerch 1 -
M.Pytlík 1Š.Kalina ŽK,  D.Jelínek 1D.Kokrment 1 P.Konopa 1,  O.Hlávka,
Borek: J.Pokorný - T.Bejsta, V.Fiala 3,  R.Rehanzl, D.Šestauber 2,  T.Vít 1,
Branky: 3´ Pytlík 1:0,  8Ą Šestauber a 9´ Fiala 1:2,  23´ Kokrment a 25´ Lerch 3:2,  30´ Šestauber 3:3,  36´ Konopa 4:3,  37´ Fiala 4:4,  38´ Jelínek 5:4,  40´ T.Vít a 43´ V.Fiala 5:6,
Rozh.  J.Škuthan 330, Š.Kotásek
260,   .  .  .  . ŽK 1:0  7´ Kalina  .  .  .  .  5 div

TABULKA  po 17-ti kolech :
  1. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  16  .  .  .13  .  .  3  .  .  . 0  .  .   136 :   66  .  .  . 42
  2. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  16  .  .   11  .  .  1  .  .  . 4  .  .  .115 :   87  .  .  . 34
  3. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  . 13  .  .   10  .  .  0  .  .  . 3  .  .   122 :   60  .  .  . 30
  4. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  . 15  .  .  .  9  .  .  2  .  .  . 4  .  .   105 :   66  .  .  . 29
  5. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  . 15  .  .  .  7  .  .  2  .  .  . 6  .  .   131 :   82  .  .  . 23
  6. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .   15  .  .  .  6  .  .  2  .  .  . 7  .  .  .  86 :   99  .  .  . 20
  7. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .   15  .  .  .  5  .  .  3  .  .  . 7  .  .   104 : 105  .  .  . 18
  8. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .  14  .  .  .  5  .  .  1  .  .  . 8  .  .  .  59 :   83  .  .  . 16
  9. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  . 14  .  .  .  5  .  .  0  .  .  . 9  .  .  .  95 : 106  .  .  . 15
10. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  . 14  .  .  .  3  .  .  0  .  .  11  .  .  .  66 : 165  .  .  .   9
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  14  .  .  .  0  .  .  0  .  .  14  .  .  .  44 : 141  .  .  .   0

STŘELCI  po  17-ti kolech ::
52-  Jakub Slavík (Zahájí)
40 -  Michal Stropek (West Jam)
38 -  D.Muranaka (Lions)
35 -  Petr Bouchal (FC 30)
31 -  Martin Pytlík (Element)
27 -  Jan Čermák (Element)
25 -  P.Konopa (Element)
23 -  Milan Horák (Next)   a  D.Trča  (Dubenec) 
22 -  R.Chmátal (Next)  
21 -  M.Maňhal (Zahájí)

KARTY  po  17-ti kolech :
Bez karet        -  Borek  a  Demi

1  ŽK                 -  Element  a  Inter
2  ŽK                 -  FC 30,  Zahájí B  a  Lions
5  ŽK                 -  Next 
6  ŽK                 -  Dubenec
1  ČK + 2 ŽK     -  West Jam
1  ČK + 5 ŽK     -  Střelnice


18. kolo :        15. – 19. května         volno Inter

O83  15. 5.  Zahájí 18:00    ZAHÁJÍ  –  STŘELNICE    .  .  .  . .  .  13 : 1.  (7:1)
Zahájí :  J.Vlk -
  M.Maňhal 1+ŽK,  J.Slavík 6,  J.Mareš 3,  V.Švík 1,  L.Ponec 1,  V.Němeček
Střelnice : M.Švec - D.Mendlík, O.Lacko 1+ŽK,  J.Šilha, J.Meškan ŽK,  D.Širhal, J.Svatoš, J.Martinec ŽK,  V.Kubát
Branky: 4´ Slavík a 15´ Mrvík 2:0, 17´ Lacko 2:1,  18´ Slavík, 20´ Švík,  21´, 22´ a 23´ Mareš, 27´, 34´ a 42´ Slavík,47´ Švík, 48Ą  Slavík a 49´ Ponec 17:1,
Rozh.: M.Primus 490, F.Zloch 260 . ŽK 1:3: 14´ Maňhal - 12´ Lacko, 29´ Martinac a 32´ Meškán  . ? div

O84  15. 5.  Borek 19:00    BOREK    –  F C  3 0  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  9 : 10  .  (1:4)
Borek :  D.Vaněk - V.Fiala 2
J.Pokorný 2, R.Rehanzl, M.Slezák, D.Šestauber 1,  T.Vít 4,
FC 30 :  R.Papáček - P.Kortus st, T.Pecka 1,  D.Žmolík 3, P.Benát 3,  Z.Mrvík, D.Přibyl 2,  Z.Rýpar 1,
Branky: 7´ Pecka, 10´ Benát, 20´ Žmolík a 22´ Rýpar 0:4,  24´ Vít, 26´ a 28´ Pokorný, 29´ a 31´ Vít 5:4,  35´ Přibyl a 36´ Žmolík 5:6,  38´ Fiala 6:6,  38´Benát 6:7,  40´ Šestauber 7:7,  41´ Přibyl 7:8,  42´ Vít a 44´ Fiala 9:8,   45´ Zmolík a 50´ Benát 9:10,
Rozh.: P.Ždych 260, T.Peterka 350,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O85  17. 5.  Rudolfov 20:00    WEST JAM  –  ELEMENT  .  .  .  .  .  .  5 : 8  .  (3:4)
West Jam
M.Pribula - T.Dvořák, M.Stropek 3,  V.Dolejšek, L.Zimandl, J.Fodora 1,  S.Škarda,
Element :  F.Roudnický - M.Pytlík 1+ŽK,. Š.Kalina, P.Konopa 1,  J.Čermák 3,  D.Jelínek 3,
Branky: 11´ Konopa 0:1,  13´ Stropek 1:1,  18´ Čermák 1:2,  19´ Stropek 2:2,  20´ Pytlík 2:3,  27´ Stropek 3:3,  32´ Jelínek, 33´ a 35´ Čermák, 40´ a 47´ Jelínek a 47´ Jelínek 3:8,  49´ Fodora 4:8
Rozh.: FM  V.Korejčík 360, F.Zloch 330  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  12´ Pytlík  .  .  .  .  .  5 div

Čt   18. 5.  SH JČU   19:30      NEXT      -  LIONS  .  .Utkání po dohodě klubů odloženo na červen                                  Kocina,  Zabilka  (Granec)

O86  19. 5.  Dubenec 18:00    DUBENEC  –  D E M I  .  .  . .  .  .  .  .  .  .  6 : 1  .  (3:1)
Dubenec
M.Hosnedl - J.Špán 1,  P.Hezoučký 2,  J.Vančura 1,  L.Koňarik 1,  D.Trča 1O.Šastný 1,
Demi D.Frcal - J.Hrouz 1,  K.Malák,  J.Dvořák, P.Nechvátal,
Branky: 7´ Hezoučký 1:0,  8´ Hrouz 1:1, 25´ Trča a Koňarik, 30´ Vančura,  34´ Vančura a 38´ Špán 6:1,
Rozh.: L.Zabilka 520, J.Ovčáčak 260,  .  .  .  .  .  .  ,  .  bez karet  .  .    .  .  .  .  15 div

O87  19. 5.  Velešín 19:00    L I O N S  –  I N T E R  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  8 : 2  .  (2:1)
Lions :  L.Mezník - M.Strapek 1,  J.Gondek 1,  K.Gondek ČK, M.Plos 2, D.Muranaka 1,  T.Gondek,  J.Severa V.Švec 1,  M.Sagula 1,
  O.Panský 1,
Inter :  R.Minarik - D.Urbánek, Mil.Kopecký, R.Kovalčík, Y.Murindangabo 2,  T.Hoang, Z.Málek, Mar.Kopecký,

Branky: 3´ Sagula 1:0, 8´ Murindangabo 1:1,  19´ J.Gondek, 35´ Strapek, 37´ Švec, 38´ Muranaka a40´ Panský 6:1,  45´ Murindangabo 6:2,  48´ a 50´ Plos 8:2,
Rozh.: R.Granec 520, N.Dimitrov 260,  .  .  .  .  ČK 1:0  34´ K.Gondek  .  .  .  .  10 div

TABULKA  po  18-ti kolech :
  1. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  16  .  .  .13  .  .  3  .  .  . 0  .  .   136 :   66  .  .  . 42
  2. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  17  .  .   12  .  .  1  .  .  . 4  .  .  .125 :   96  .  .  . 37
  3. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  . 15  .  .   12  .  .  0  .  .  . 3  .  .   140 :   61  .  .  . 36
  4. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  . 16  .  .   10  .  .  2  .  .  . 4  .  .   111 :   67  .  .  . 32
  5. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  . 16  .  .  .  8  .  .  2  .  .  . 6  .  .   139 :   86  .  .  . 26
  6. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  . 16  .  .  .  6  .  .  2  .  .  . 8  .  .  .  87 : 112  .  .  . 20
  7. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  . 16  .  .  .  5  .  .  3  .  .  . 8  .  .   108 : 113  .  .  . 18
  8. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  16  .  .  .  6  .  .  0  .  .  . 9  .  .   103 : 108  .  .  . 18
  9. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .   15  .  .  .  5  .  .  1  .  .  . 9  .  .  .  68 :   93  .  .  . 16
10. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  16  .  .  .  3  .  .  0  .  .  13  .  .  .  73 : 181  .  .  .   9
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .   16  .  .  .  0  .  .  0  .  .  16  .  .  .  45 : 152  .  .  .   0

STŘELCI  po  18-ti  kolech ::
58-  Jakub Slavík (Zahájí)
43 -  Michal Stropek (West Jam)
38 -  D.Muranaka (Lions)
35 -  Petr Bouchal (FC 30)
32 -  Martin Pytlík (Element)
30 -  Jan Čermák (Element)
26 -  P.Konopa (Element)
24 -  D.Trča  (Dubenec) 
23 -  Milan Horák (Next)
22 -  R.Chmátal (Next)  a  M.Maňhal (Zahájí)

KARTY  po  18-ti  kolech :
Bez karet        -  Borek  a  Demi

1  ŽK                 -  Inter
2  ŽK                 -  FC 30  a  Element
3  ŽK                 -  Zahájí B
5  ŽK                 -  Next 
6  ŽK                 -  Dubenec
1  ČK + 2 ŽK     -  West Jam  a  Lions
1  ČK + 8 ŽK     -  Střelnice

 

19. kolo :        22. – 26. května         volno NEXT

O88  22. 5.  VŠZ  18:00    FC 30    –  WEST JAM  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 1  .  (4:1)
FC 30 :  M.Havelec -
P.Kortus st.1,  D.Žmolík 1  P.Bouchal,  Z.Mrvík, D.Přibyl 1,  Z. Rýpar 3,
West J.: M.Pribula - S.Škarda, P.Vazač, T.Dvořák 1,  J.Fodora, M.Rudolf
Branky: ´5´ Přibyl, 12´ a 15´ Rýpar 3:0,  20´ Dvořák 3:1,  25´ Žmolík, 30´ Kortus a 46´ Rýpar 6:1,
Rozh.: T.Peterka 300, M.Primus 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O89  22. 5.  Zahájí 18:00    ZAHÁJÍ  –  LIONS    .  .  .  .  .  .  .  . .  19 : 5  .  (9:3)
Zahájí :  J.Vlk 1 -
V.Švík, M.Šíma 3M.Maňhal 1,  J.Maňhal 4,  T.Kazík 2J.Slavík 8,
Lions : L.Mezník - M.Plos, J.Severa 1,  D.Muranaka 1,. M.Sagula, Y.Shevchenko 1,  J.Gondek 2,  O.Panský.
Branky: 1´, 2´ a 4´ Slavík 3:0,  5´ Severa a 6´ Muranaka 3:2,  7´ M.Maňhal a 13´ J.Maňhal 5:2,  16´ Gondek 5:3,  18´ J.MaŇhal, 20´ M.Šíma, 22´ Vlk (PK), 25´ Šíma, 30´ Slavík a 32´ J.Maňhal 11:3,33´ Gondek 11:4,  33´ J.Maňhal, 34´ Slavík, 37´ a 39´ Kazík a 40´ Slavík 16:4,  42´ Shevchenko 16:5,  43´ Slavík, 44´ Šíma a 47´ Slavík 19:5,
Rozh.: J.Ovčáček 260, FZ R.Granec 420  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  . 10 div

O90  22. 5.  Borek 19:00    B O R E K    –   D E M I  .  .  .  .  .  .  .  3 : 2  .  (3:2)
Borek :  J.Pokorný - T.Bejsta, V.Fiala, 
M.Vitha, D.Šestauber 3, M.Slezák,
Demi:  D.Frcal - J.Dvořák 1,  R.Holler, K.Malák, J.Zoch, J.Trachta 1,.
Branky: 4´ Dvořák 0:1,  12´, 15´ a 18´ Šestauber 3:1,  21´ Trachta 3:2,
Rozh.: F.Mertl 350, P.Kocina 330,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet    .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div
 

O91  24. 5.  Hrdějovice 19:00    ELEMENT  –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  8 : 9  .  (5:5)  dohrávka 15. kola
Element :  J.Lerch - Š.Kalina,
F.Roudnický 1,   P.Konopa 1,  D.Kokrment 1,   J.Čermák 2,   M.Pytlík 3,   D.Jelínek, T.Bláha, 
Zahájí: J.Vlk 1 - L.Ponec, M.Maňhal 1,  J.Slavík 5+ŽK,  J.Maňhal, M.Šíma 1,  J.Mareš 2,  M.Šastný,
Branky: 4´ Slavík 0:1,  5´ Pytlík 1:1,  8´ a 9´ Slavík 1:3,  10´ Konopa a 12´ Čermák 3:3,  19´ Šíma 3:4,  20´ Pytlík a 21´ Čermák 5:4,  24´M.Maňhal a 26´ Mareš 5:6,  31´ Kokrment a 33´ Roudnický 7:6,  35´ Slavík, 43´ Mareš a 44´ Slavík 7:9,  46´ Pytlík 8:9,
Rozh. P.Ždych 380,
Š.Kotásek 260,   .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  34´ Slavík  .  .  .  .  .  ? div

O92  26. 5.  Dubenec 18:00    DUBENEC  –  STŘELNICE  . .  .  .  .  4 : 1  .  (1:0)
Dubenec
J.Polomčák - J.Špán 1,  P.Hezoučký 1,  M.Hosnedl,  L.Koniarik 1+ŽK,   D.Trča 1,  Š.Vazač,
Střelnice : D.Širhal - J.Šilha,
J.Meškan 1J.Svatoš, P.Štumbauer, O.Lacko, J.Martinec,
Branky: 11´ Koňarik, 30´ Špán´ a 41´ Trča 3:0, 48´ Meškan 3:1,  50´ Hezoučký 4:1,
Rozh.: RM  R.Granecz 530, Š.Hrabčák 260  .  .  .  .  ŽK 1:0 44´ Koňarik  .  .  .  .  20 div

O93  26. 5.  Hrdějovice 19:00    ELEMENT   –  INTER  .  .  .  .  .  .  .  10 : 1  .  (4:1)
Element :  J.Lerch 1 - Š.Kalina 1,  D.Jelínek 2
D.Kokrment 1J.Čermák 2F.Roudnický 1P.Konopa 3,
Inter :  R.Minarik -Murandangabo 1+ŽK, Z.Málek, J.Jeřábek ŽK,  T.Hoang, Mar.Kopecký, Mil.Kopecký, O.Plíhal, D.Urbánek,
Branky: 2Ą Konopa a 15´ Čermák 2:0,, 17´ Murandangabo 2:1,  23´ Jelínek, 25´ Konopa, 33´ Kalina, 36´ Roudnický, 45´ Čermák,  47´ Kokrment,, 48´ Konopa 10:1,
Rozh.: J.Škuthan 340, M.Primus 370,  .  ŽK 1:2  26´ Lerch - 36´Murandangabo, 43´Jeřábek  .  15 div

TABULKA  V  19. kole :
  1. ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  . 17  .  .   14  .  .  0  .  .  . 3  .  .   168 :   74  .  .  . 42
  2. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  16  .  .  .13  .  .  3  .  .  . 0  .  .   136 :   66  .  .  . 42
  3. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  . 18  .  .   13  .  .  1  .  .  . 4  .  .  .131 :   97  .  .  . 40
  4. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  . 17  .  .   11  .  .  2  .  .  . 4  .  .   115 :   68  .  .  . 35
  5. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  . 18  .  .  .  9  .  .  2  .  .  . 7  .  .   157 :   96  .  .  . 29
  6. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  . 17  .  .  .  6  .  .  2  .  .  . 9  .  .  .  88 : 116  .  .  . 20
  7. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .   16  .  .  .  6  .  .  1  .  .  . 9  .  .  .  71 :   95  .  .  . 19
  8. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  . 17  .  .  .  5  .  .  3  .  .  . 9  .  .   109 : 119  .  .  . 18
  9. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  16  .  .  .  6  .  .  0  .  .   10  .  .   108 : 127  .  .  . 18
10. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  17  .  .  .  3  .  .  0  .  .  14  .  .  .  71 : 191  .  .  .   9
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .   17  .  .  .  0  .  .  0  .  .  17  .  .  .  47 : 155  .  .  .   0

STŘELCI  V  19. kole ::
71-  Jakub Slavík (Zahájí)
43 -  Michal Stropek (West Jam)
40 -  Danylo Muranaka (Lions)
35 -  Petr Bouchal (FC 30)  a  Martin Pytlík (Element)
34 -  Jan Čermák (Element)
30 -  P.Konopa (Element)
25 -  D.Trča  (Dubenec) 
24 -  M.Maňhal (Zahájí)
23 -  Milan Horák (Next)
22 -  J.Mareš (Zahájí),  R.Chmátal (Next)  D.Šestauber (Borek)

KARTY  V  19.  kole :
Bez karet        -  Borek  a  Demi

2  ŽK                 -  FC 30
3  ŽK                 -  Element  a  Inter
4  ŽK                 -  Zahájí B
5  ŽK                 -  Next 
7  ŽK                 -  Dubenec
1  ČK + 2 ŽK     -  West Jam  a  Lions
1  ČK + 8 ŽK     -  Střelnice

 

20. kolo :        29. května – 2. června  volno Element  

O94  29. 5.  VŠZ  18:00    F C  3 0    –  I N T E R  .  .  .  .  .  .  .  .  .  11 : 3  .  (3:1)
FC 30
P.Bouchal 1 - P.Kortus st,  D.Žmolík 1 P.Benát 3 M.Havelec,  Z.Mrvík, Z.Rýpar 1,  T.Tengl 3,  T.Pecka 1,
Inter : R.Minarik - D.Urbánek 1,  O.Plíhal, Murindangabo 1,  T.Hoang, Mar.Kopecký 1,  Mil.Kopecký,
Branky: 10´ Benát, 12´ Tengl a 16´ Rýpar 3:0,  21´ Murindangabo 3:1,  30´ Tengl, 31´ Benát, 34´ Žmolík, a 37´ Pecka 7:1, 39´ Urbánek 7:2,  39´ Tengl 8:2,  43´ Mar.Kopecký 8:3,  46´ Benát, 47´ Tengl a 49´ Bouchal 11:3,
Rozh.: J.Škuthan 260, Š.Hrabčák 350,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  10 div

O95  29. 5.  Borek 19:00    BOREK  –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  2 : 3  .  (1:2)
Borek :  D.Vaněk - T.Bejsta, T.Vít
D.Šestauber 2, J.Pokorný, R.Rehanzl,  M.Slezák,
Střelnice:  R.Mendlík - D.Mendlík 2,  J.Svatoš, J.Šilha, R.Ždiárský, P.Štumbauer 1,.
Branky: 3´ D.Mendlík 0:1,  15´ Šestauber 1:1,  24´ Štumbauer 1:2 (PK),  31´ Šestauber 2:2,  49´ D.Mendlík 2:3,
Rozh.:R.Granec 260, F.Zloch 360,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet    .  .  .  .  .  .  .  10 div

O96  31. 5.  Rudolfov 20:00    WEST JAM  –  D E M I  .  .   .  .  .  7 : 3  .  (2:1)
West Jam
M.Pribula - M.Rudolf,  S.Škarda 1,  V.Dolejšek, L.Zimandl, J.Fodora 1,  T.Dvořák 5,
Demi : D.Frcal - J.Hrouz 1,. R.Holler, J.Dvořák ŽK,  J.Pacholík, J.Hošna 1,  J.Trachta 1,  K.Malák
Branky: 10´ T:Dvořák 1:0,  15´ Hrouz 1:1,  20´ Škarda, 29´ Dvořák a 30´ Fodora 3,  33´ Trachtas 4:2,  35´ a 37´ Dvořák 6:2,  43´ Hošna 6:3,  46´ Dvořák 7:3
Rozh.: P.Ždych 320, Š.Hrabčák 320  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  50´ Dvořák  .  .  .  .  .  0 div

O97  1. 6.  Zahájí 18:00    ZAHÁJÍ  B  –  N E X T  .  .  .  .  .    .  .  .  .  3 : 4.  (2:2)
Zahájí :  J.Vlk -
  M.Maňhal 2,  J.Slavík 4,  M.Šíma 2, V.Němeček, L.Ponec 2 M.Šastný, J.Maňhal 1, 
Next : J.Tomášek - P.Kaše,  M.Šauer,  M.Horák 1,  J.Kubeš, J.Křiváček 1,  P.Hájek, P.Le, M.Ďurica 2,
Branky: 8´ Slavík a 9´ Šíma 2:0,  12Ą Ďurica 2:1,  15´ M.Maňhal 3:1,  19´ Horák 3:2
Rozh.: P.Kocina 490,  J.Škuthan 260 .  .  .  .  .  bez  karet  .  .  .  . . 5 div

O98  1. 6.  Dubenec 18:00    DUBENEC  –  L I O N S  .  .  .  .  .  .  .  2 : 2  .  (1:2)
Dubenec
L.Kácal - J.Špán 1,  P.Hezoučký, L.Koniarik, O.Šastný, D.Trča 1,  Š.Vazač, M.Hosnedl,
Lions : J.Falta - M.Plos,
K.Krejčí, M.Sagula, J.Gondek 2,
Branky: 16´ Špán 1:0, 17´ a 20´ Gondek 1:2,  32´ Trča 2:2,
Rozh.: RM  M.Primus 550, J.Řehoř 260  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  20 div

O91  24. 5.  Hrdějovice 19:00    ELEMENT  –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  8 : 9  .  (5:5)  dohrávka 15. kola
Element :  J.Lerch - Š.Kalina,
F.Roudnický 1,   P.Konopa 1,  D.Kokrment 1,   J.Čermák 2,   M.Pytlík 3,   D.Jelínek, T.Bláha, 
Zahájí: J.Vlk 1 - L.Ponec, M.Maňhal 1,  J.Slavík 5+ŽK,  J.Maňhal, M.Šíma 1,  J.Mareš 2,  M.Šastný,
Branky: 4´ Slavík 0:1,  5´ Pytlík 1:1,  8´ a 9´ Slavík 1:3,  10´ Konopa a 12´ Čermák 3:3,  19´ Šíma 3:4,  20´ Pytlík a 21´ Čermák 5:4,  24´M.Maňhal a 26´ Mareš 5:6,  31´ Kokrment a 33´ Roudnický 7:6,  35´ Slavík, 43´ Mareš a 44´ Slavík 7:9,  46´ Pytlík 8:9,
Rozh. P.Ždych 380,
Š.Kotásek 260,   .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  34´ Slavík  .  .  .  .  .  ? div

TABULKA  po  20. kole :
  1. ZAHÁJÍ  B  .  .  .  .  .  .  .  . 18  .  .   15  .  .  0  .  .  . 3  .  .   179 :   78  .  .  . 45
  2. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  . 19  .  .   14  .  .  1  .  .  . 4  .  .  .142 : 100  .  .  . 43
  3. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  17  .  .  .13  .  .  3  .  .  . 1  .  .   140 :   77  .  .  . 42
  4. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  . 18  .  .   11  .  .  3  .  .  . 4  .  .   117 :   70  .  .  . 36
  5. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  . 18  .  .  .  9  .  .  2  .  .  . 7  .  .   157 :   96  .  .  . 29
  6. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  . 18  .  .  .  7  .  .  2  .  .  . 9  .  .  .  91 : 118  .  .  . 23
  7. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  . 18  .  .  .  6  .  .  3  .  .  . 9  .  .   116 : 122  .  .  . 21
  8. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  17  .  .  .  6  .  .  1  .  .   10  .  .   110 : 129  .  .  . 19
  9. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .   17  .  .  .  6  .  .  1  .  .   10  .  .  .  73 :   98  .  .  . 19
10. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  18  .  .  .  3  .  .  0  .  .  15  .  .  .  77 : 202  .  .  .   9
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .   18  .  .  .  0  .  .  0  .  .  18  .  .  .  50 : 162  .  .  .   0

STŘELCI  po  20. kole ::
75-  Jakub Slavík (Zahájí)
43 -  Michal Stropek (West Jam)
40 -  Danylo Muranaka (Lions)
36 -  Petr Bouchal (FC 30)
35 -  Martin Pytlík (Element)
34 -  Jan Čermák (Element)
30 -  P.Konopa (Element)  
26 -  M.Maňhal (Zahájí)  a  D.Trča  (Dubenec) 
24 -  Milan Horák (Next),  T.Dvořák (West J.)   D.Šestauber (Borek)
22 -  J.Mareš (Zahájí)  a  R.Chmátal (Next)

KARTY  po  20.  kole :
Bez karet        -  Borek 

1  ŽK                 -  Demi
2  ŽK                 -  FC 30
3  ŽK                 -  Element  a  Inter
4  ŽK                 -  Zahájí B
5  ŽK                 -  Next 
7  ŽK                 -  Dubenec
1  ČK + 2 ŽK     -  West Jam  a  Lions
1  ČK + 8 ŽK     -  Střelnice


21. kolo :        5. – 9. června                         volno Zahájí 

O99  5. 6.  Zahájí 18:00    ZAHÁJÍ  B  –  B O R E K  .  .    .  .  .  15 : 3.  (8:1)  dohrávka 12. kola
Zahájí :  M.Šastný -
  L.Ponec 4 M.Maňhal 1,  J.Slavík 7,  J.Mareš 3,  V.Němeček, 
Borek : J.Pokorný - V.Fiala 1,  T.Bejsta, R.Rehanzl, T.Vít 1,  M.Slezák, D.Šestauber 1,
Branky: 1´ Ponec, 7´ Slavík, 11´ a 15´ Ponec, 17´ a 20Ą Slavík, 22´ Mareš a 23´ Slavík 8:0,  23Ą Šestauber 8:1,  28´ Mareš, 30´ Slavík, 32´ Mareš, 35´ Ponec a 38Ą Slavík 13:1,  44´ Fiala 13:2,  46´ Œlavík a 48´ Maňhal 15:2,  50´ Vít 15:3,
Rozh.: N.Dimitrov 260,  P.Ždych 520,  .  .  .  .  .  .  .  bez  karet  .  .  .  .  .  .  . . 5 div

P00  5. 6.  VŠZ  18:00    F C  3 0    –  ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  13 : 6  .  (6:3)
FC 30
P.Bouchal 1 - P.Kortus st,  D.Žmolík 1 P.Benát 3 M.Havelec,  Z.Mrvík, Z.Rýpar 1,  T.Tengl 3,  T.Pecka 1,
Element : Š.Kalina - D.Jelínek 3,  M.Pytlík 3,  P.Konopa, F.Roudnický,
Branky: 2´ Pytlík 0:1,  4´ Rožboud a 7´ Benát 2:1,13´ Pytlík 2:2,, 14´ Žmolík, 20 Benát a 22´ Rýpar 5:2,  23´ Jelínek 5:3,  24´ Žmolík, 27´ Pecka, 35´ a 37´ Žmolík 9:3, 38´ Jelínek a 40´ Pytlík 9:5,  45´Žmolík a 46´ Pecka 11:5,  47´ Jelínek 11:6,  48´ a 50´ Benát 13:6,
Rozh.: T.Peterka 300, Zloch  V.Korejčík 300,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  ? div

P01  5. 6.  SH JČU 20:00  .  STŘELNICE   –  WEST JAM  .  .  .  .  .  3 : 6  .  (1:4)
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík, J.Svatoš, M.Švec 1,  J.Šilha, L.Binter 1,  V.Kubal, J.Meškan, D.Širhal, P.Štumbauer 1,
West J.:  M.Pribula - L.Zimandl, M.Stropek 3,  S.Škarda, T.Dvořák 2, V.Dolejšek 1,  J.Fodora,
Branky: 9´ Dvořák, 19Ą Stropek a 20´ Dvořák 0:3,  21´ Štumbauer 1:3,  25´ Dolejšek, 31´ a 39´ Œtropek 1:6,  40´ Švec a 46´ Binter 3:6
Rozh.: F.Mertl
300, L.Zabilka 300,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet.  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

P02  9. 6.  Dubenec 18:00    DUBENEC  –  N E X T  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 4 .  (1:2)
Dubenec :  J.Polomčák
- J.Špán 1,  L.Koňarik 2D.Trča,  J.Vančura 1S.Vazač, M.Hosnedl 1,  K.Tůma,
Next :  P.Kaše - R.Toman, M.Horá
k 2,  J.Kubeš, M.Ďurica 1,  R.Chmátal,  M.Šauer 1,
Branky: 3´ Ďurica a 13´ Horák 0:2, 25´Vančura, 30´ Hosnedl, 37´ Špán a 43´ Koňarik 4:2,  47´ Horák 4:3,  48´ Koňarik 5:3,  49´ Šauer 5:4,
Rozh.: R.Mráz 380, V.Korejčík 460  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  25 div

P03  9. 6.  Hluboká 18:00    D E M I  –  I N T E R    .  ..  .  . .  .  .  .  .  .  .  3 : 5  .  (0:2)
Demi
D.Frcal - J.Pacholík 1,  J.Dvořák 1,  V.David,  R.Holler,  S.Rejdal 1J.Hrouz,
Inter : R.Minarik - D.Urbánek 1,  Mar.Kopecký 1,  Mil.Kopecký, Z.Málek, Y..Hurindangabo, T.Hoang 2, O.Plíhal 1,  
Branky: 2´ Urbámek a 8´ Mar.Kopecký 0:2,  27´ Ŕejdal 1:2,  28´ Plíhal, 2x24´ Hoang 1:5 41´ Pacholík a 49´ Dvořák 3:5.
Rozh.: Š.Hrabčák 360, J.Řehoř 260,  .  .  .  .  .  .  .  ,  .  bez karet  .  .    .  .  .   .  .  .  .  10 div

P04  9. 3.  Velešín 19:00    L I O N S  –  B O R E K  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  8 : 4  .  (4:3)
Lions :  L.Mezník - M.Strapek 3,  J.Gondek 1,  M.Plos,
Y.Shevchenko, D.Muranaka 2,  K.Krejčí, M.Sagula 2,  V.Švec
Borek :  D.Vaněk - T.Bejsta, V.Fiala 2, T.Vít 1,  M.Slezák, D.Šestauber 1,  R.Rehanzl,

Branky: 9´ a 10´ Fiala, a 16´ Vít 0:3,  16´ a 21´ Strapek, 24´ Gondek, 25´ Sagula, 28´ Muranaku a 33´ Sagula 6:3,  39´ Šestauber 6:4,, 40´ Strapek a 46´ Muranaka 8:4,
Rozh.: M.Primus 520,  Š.Kotásek 260,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .   .  .  .  .  . .  .  15 div

TABULKA  po  21. kole :
  1. ZAHÁJÍ  B  .  .  .  .  .  .  .  . 19  .  .   16  .  .  0  .  .  . 3  .  .   194 :   81  .  .  . 48
  2. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  20  .  .   15  .  .  1  .  .  . 4  .  .  .155 : 106  .  .  . 46
  3. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  18  .  .  .13  .  .  3  .  .  . 2  .  .   144 :   82  .  .  . 42
  4. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  . 19  .  .   12  .  .  3  .  .  . 4  .  .   122 :   74  .  .  . 39
  5. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  . 19  .  .  .  9  .  .  2  .  .  . 8  .  .   163 : 109  .  .  . 29
  6. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  . 19  .  .  .  7  .  .  3  .  .  . 9  .  .   122 : 125  .  .  . 24
  7. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  . 19  .  .  .  7  .  .  3  .  .   10  .  .  .  94 : 124  .  .  . 23
  8. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .   18  .  .  .  7  .  .  1  .  .   10  .  .   118 : 133  .  .  . 22
  9. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .   19  .  .  .  6  .  .  1  .  .   12  .  .  .  80 : 121  .  .  . 19
10. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  19  .  .  .  4  .  .  0  .  .  15  .  .  .  82 : 205  .  .  . 12
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .   19  .  .  .  0  .  .  0  .  .  19  .  .  .  53 : 167 .  .  .   0

STŘELCI  po  21. kole ::
82-  Jakub Slavík (Zahájí)
46 -  Michal Stropek (West Jam)
42 -  Danylo Muranaka (Lions)
38 -  Martin Pytlík (Element)
36 -  Petr Bouchal (FC 30)
34 -  Jan Čermák (Element)
30 -  P.Konopa (Element)    
27 -  M.Maňhal (Zahájí) 
26 -  D.Trča  (Dubenec)Milan Horák (Next),  T.Dvořák (West J.)  D.Šestauber (Borek)
25 -  P.Benát (FC 30)  a  J.Mareš (Zahájí)
23 -  D.Jelínek (Element)
22 -  R.Chmátal (Next),  L.Koňarik (Dubenec)  a  Mar.Kopecký (Inter)
20 -  D.Přibyl (FC 30)  a  V.Fiala (Borek)

KARTY  po  21.  kole :
Bez karet        -  Borek 

1  ŽK                 -  Demi
2  ŽK                 -  FC 30
3  ŽK                 -  Element  a  Inter
4  ŽK                 -  Zahájí B
5  ŽK                 -  Next 
7  ŽK                 -  Dubenec
1  ČK + 2 ŽK     -  West Jam  a  Lions
1  ČK + 8 ŽK     -  Střelnice

 

22. kolo :        12. – 16. června         volno FC 30

P05  12. 6. Borek 19:00    B O R E K –  N E X T  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 6 .  (3:3)
Borek :  J.Pokorný
- T.Bejsta 1,  M.Slezák, R.Rehanzl, V.Fiala 3,
Next :  J.Tomášek - 
M.Horák 1 M.Ďurica 1P.Le 3, R.Toman 1 R.Chmátal, M.Šauer, J.Kubeš,
Branky: 3´ Horák 0:1, 4´  a 20´ Fiala 2:1,  5´ Ďurica 2:2,  20´ Fiala 3:2,  20´ Le 3:3,  31´ Fiala 4:3,  33´ Toman a 35´ Le 4:5,  40´ Bejsta 5:5,  41´ Le 5:6,
Rozh.: T.Peterka 350, J.Ovčáček 360  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

P06  14. 6.  Rudolfov 20:00    WEST JAM  –  L I O N S  .  .  .  .  .   .  .  .  5 : 3  .  (3:2)
West Jam
M.Pribula - M.Rudolf,  S.Škarda 2,  V.Dolejšek, L.Zimandl, J.Fodora, M.Stropek 2,  T.Dvořák 1,
Lions : J.Falta - M.Plos. V.Švec, K.Krejčí, M.Strapek 1,  D.Muranaka 2,  Y.Shevchenko, J.Gondek, J.Severa
Branky: 8´ Stropek a 14´ T:Dvořák 2:0,  16´ Strapek a 19´ Muranaka 2:2,  24´ Škarda 3:2
29´ Muranaka 3:3,  40´ Stropek a 43´ Škarda 5:3
Rozh.: Zloch Š.Kotásek 260, N.Dimitrov 360  .  .  .   .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

P07  15. 6.  Rudolfov 20:00    I N T E R   –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  6 : 10  .  (1:5)
Inter :  R.Minarik - Mar.Kopecý 4,  Mil.Kopecký,
D.Urbánek, Y.Murindangabo, T.Hoang 1, O.Plíhal 1,  Z.Málek,
Střelnice :  J.Svatoš - L.Binter 1,  O.Lacko, D.Mendlík 2,  J.Šilha, M.Švec 2,  R.Ždiarský 5,
Branky: 2´ Mar.Kopecký 1:0,  7´ Ždiarský a Švec, 8´ Binter,  22´ Mendlík, 24´ Švec a 27 Ždiarský 1:6,  30´
Mar.Kopecký 2:6,  38Ą Ždiarský 2:7,  39´ Mar.Kopecký 3:7,  39Ą Ždiarský 3:8,  46´ Plíhal a 47´ Hoang 5:8,  49´ Mendlík 5:9,  50´ Mar.Kopec 5:8,
Rozh.: J.Škuthan 260, P.Ždych 320  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

P08  16. 6.  Dubenec 18:00    DUBENEC  –  ZAHÁJÍ .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 9 .  (1:6)
Dubenec :  T.Kabelka
ŽK - J.Špán 2,  P.Hezoučký, L.Koňarik 1D.Trča 1,  L.Waldhauser,  S.Vazač, O.Šastný, M.Hosnedl,  
Zahájí: J.Vlk - M.Maňhal 1,  J.Slavík 4,  M.Šíma 1,  J.Mareš, L.Ponec 3,   M.Šastný,
Branky: 5´ Slavík, 7´ Maňhal, 9´ Šíma a 10´ Slavík 0:4, 15´Špán 1:4,  16´ Špán a 22´ Ponec 1:6,  27´ Špán 2:5,  37´ Ponec 2:7,  40´ Koňarik 3:7,  45´ a 48´ Slavík 3:9,  49´ Trča 4:9,
Rozh.: R.Mráz 380, P.Kocina 560,  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  25´ Kabelka  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

P09  16. 6.  Hrdějovice 19:00    ELEMENT  –  D E M I  .  .  .  .  .  .  .  .  .  17 : 1  .  (7:0)
Element :  J.čermák 1 - D.Jelínek 1
M.Pytlík 5D.Kokrment 3P.Konopa 4,  T.Bláha 1F.Roudnický 2,
Demi : V.David,, J.Dvořák, D.Frcal 1,  R.Holler, K.Malak, P.Nechvátal, J.Zoch, V.Strouha,
Branky: 2´ Konopa a Pytlík, 16´ Kokrment, 17´Čermák, 18´Jelínek, 20´ a 21´ Konopa, 27´ Kokrment, 29´ Pytlík a Roudnický, 30´ Roudnický, 33´ Pytlík a 35´ Konopa 13:0,  37´ Frcal 13:1,,  38´ Bláha, 47´ Kokrment, 48´ a 50´ Pytlík  17:1,
Rozh. R.Granec 260, F.Zloch
360,   .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

P10  16. 6.  SH JČU 19:00    N E X T   –   L I O N S  .  .  .  .  .  .  .  .  .  . .  .  10 : 4  .  (5:1)  dohrávka 18. kola
Next J.Tomášek - P.Kaše 2,  M.Horák 1R.Chmátal 2,  M.Šauer 1J.Kubeš 2,  M.Ďurica 2,
Lions :  j.Falta - J.Gondek 2,  M.Plos, K.Krejčí 1,  K.Gondek, V.Švec, Y.Shevchenko, D.Muranaka 1,
Branky: 4´ Šauer, 11´ Horák, 20´ Chvátal, a 21´ Kaše 4:0,  22´ J.Gondek 4:1,  25´ Kubeš, 28´ Ďurica, 31´ Kaše, 33´ Kubeš a 36´ Chmátal 9:1,  37´ J.Gondek, 42´ K.Krejčí a 46´ Muranaka 9:4,  48´ Ďurica 10:4,
Rozh.: Š.Hrabčák 330,  V.Korejčík 300  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

KONEČNÁ  TABULKA :
  1. ZAHÁJÍ  B  .  .  .  .  .  .  .  . 20  .  .   17  .  .  0  .  .  . 3  .  .   203 :   85  .  .  . 51
  2. FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  20  .  .  .15  .  .  3  .  .  . 2  .  .   160 :   91  .  .  . 48
  3. FC 30 ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  20  .  .   15  .  .  1  .  .  . 4  .  .  .155 : 106  .  .  . 46
  4. DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  . 20  .  .   12  .  .  3  .  .  . 5  .  .   126 :   83  .  .  . 39
  5. ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  . 20  .  .   10  .  .  2  .  .  . 8  .  .   180 : 110  .  .  . 32
  6. WEST JAM:  .  .  .  .  .  .  . 20  .  .  .  8  .  .  3  .  .  . 9  .  .   127 : 128  .  .  . 27
  7. STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  . 20  .  .  .  8  .  .  2  .  .   10  .  .   104 : 130  .  .  . 26
  8. SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  20  .  .  .  7  .  .  1  .  .   12  .  .   125: 148  .  .  . 22
  9. TJ BOREK  .  .  .  .  .  .  .   20  .  .  .  6  .  .  1  .  .   13  .  .  .  85 : 127  .  .  . 19
10. INTER ČB.  .  .  .  .  .  .  .  20  .  .  .  4  .  .  0  .  .   16  .  .  .  88 : 215  .  .  . 12
11. AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .   20  .  .  .  0  .  .  0  .  .   20  .  .  .  54 : 184  .  .  .   0

STŘELCI  v  22. kole ::
86-  Jakub Slavík (Zahájí)
48 -  Michal Stropek (West Jam)
45 -  Danylo Muranaka (Lions)
43 -  Martin Pytlík (Element)
36 -  Petr Bouchal (FC 30)
35 -  J.Čermák (Element)
34 -  P.Konopa (Element)   
28 -  M.Maňhal (Zahájí)  a  Milan Horák (Next) 
27 -  D.Trča  (Dubenec)  a  T.Dvořák (West J.)
26 -  D.Šestauber (Borek)  a  Mar.Kopecký (Inter)
25 -  J.Mareš (Zahájí)  A  P.Benát (FC 30) 
24 -  R.Chmátal (Next),  D.Jelínek (Element)  A  V.Fiala (Borek)
23 -  L.Koňarik (Dubenec)
21 - S.Škarda  (West J.)
20 -  D.Přibyl (FC 30)  a  M.Strapek  (Lions)

KARTY  ve  22.  kole :
Bez karet        -  Borek 

1  ŽK                 -  Demi
2  ŽK                 -  FC 30
3  ŽK                 -  Element  a  Inter
4  ŽK                 -  Zahájí B
5  ŽK                 -  Next
1  ČK + 2 ŽK     -  West Jam  a  Lions
8  ŽK                 -  Dubenec
1  ČK + 8 ŽK     -  Střelnice

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 





 



Rozpis jara OP 2022_23b.pdf







» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS