Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor - play-off

Přestávka

Krajský přebor - play-out

Přestávka

Okresní přebor

10.06.2024 18:00 - VŠZ, tráva
FC 30 ČB - FC NEXT ČB
10.06.2024 18:00 - Zahájí, tráva
FK ZAHÁJÍ B - ELEMENT FC
10.06.2024 18:00 - Dubenec, tréninkové, tráva
RL DUBENEC - AC DEMI Hluboká
10.06.2024 19:00 - Borek, tréninkové, tráva
TJ BOREK - INTER ČB
10.06.2024 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK STŘELNICE ČB - WEST JAM ČB
14.06.2024 18:00 - ZŠ Hluboká, dohránka 20. kola
AC DEMI Hluboká - FC NEXT ČB

Krajský přebor

Přestávka


  

  výsledky OP podzim 2023

TABULKA PO 11. kole : . . 1. FC 30 , 9 . 1 . 0 . 88:41 . 28 . . 2. NEXT . 8 . 1 . 1 . 89:43 . 25 . . 3. ZAHÁJÍ B . 7 . 0 . 3 . 74:47 . 21 . . 4. ELEMENT . 6 . 2 . 2 70:44 . 20 . . 5. WEST JAM . 10 . 5 . 1 . 4 . 62:58 . 16 . . 6. DUBENEC . 4 . 1 . 5 . 68:56 . 13 . . 7. DEMI . 4 . 1 . 6 . 49:76 . 13 . . 8. LIONS B . 3 . 2 . 5 . 66:55 . 11 . . 9. STŘELNICE . 2 .0 . . 8 . 45:78 . 6 . . 10. BOREK . 1 . 1 . 8 . 45:84 . 4 . . 11. INTER . 1 . 0 . 9 . 35:109 . 3

ROZPIS  A  VÝSLEDKY  ZÁPASŮ  PODZIMNÍ ČÁSTI  OKRESNÍHO PŘEBORU  2023 - 24

T A B U L K A   P O   11. kole :
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  .  10  .  .  .  .  9  .  .  .  1  .  .  .  .  0  .  .  .  .  88  :   41  .  .  .   28
  2.  N E X T  .  .  .  .  .  . 10  .  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .  .  89  :   43  .  .  .   25
  3,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .   10  .  .  .  .  7  .  .  .  0  .  .  .  .  3  .  .  .  .  74  :   47  .  .  .   21
  4.  ELEMENT  .  .  .  .   10  .  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  .  .  2  .  .  .  .  70  :   44 .  .  .   20
  5.  WEST JAM  .  .  .  . 10  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .  .  62  :   58  .  .  .  16
  6.  DUBENEC  .  .  .  .  10  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .  .  5  .  .  .  .  68 :   56  .  .  .   13
  7.  D E M I  .  .  .  .  .  10  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .  .  6  .  .  .  .  49 :   76  .  .  .   13
  8.  L I O N S   B  .  .  .   10  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  .  .  5  .  .  .  .  66 :   55  .  .  .    11
  9.  STŘELNICE  .  .  .   10  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  8  .  .  .  .  45  :   78  .  .  .  . 6
10.  B O R E K  .  .  .  .  10  .  .  .  .  1  .  .  .  1  .  .  .  .  8  .  .  .  .  45  :   84  .  .  .  .  4
11.  I N T E R  .  .  .  .    10  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .  .  9  .  .  .  .  35  : 109  .  .  .  . 3

S T Ř E L C I   po  11. kole:
42
- Tomáš Tengl  (FC 30)
33 - Jakub Slavík  (Zahájí)
19 -  M.Syrovátka (Next)  a   Michal Stropek (West Jam),
18 -  Danylo Muranako (Lions),
17 -  D.Trča  (Dubenec)
16 -  P.Konopa  (Element)
15 -  M.Strapek (Lions),
14 -  T.Dvořák (West Jam),
13 -  P.Le (Next)  a  M.Maňhal  (Zahájí)  
12 -  J.Vančura (Dubenec,  J.Trachta (Demi),  D.Šestauber a V.Fiala (Borek)  a  Mar.Kopecký (Inter)
11 -  S.Rožboud (FC 30),  M.Horák a R.Chmátal (Next),  J.Král (Element),  M.Hosnedl (Dubenec) a J.Moudrý (Demi)
10 -  P.Bouchal (FC 30), 

Soutěž slušnosti po  11. kole :
1 ŽKZahájí (Mareš),   Next (Horák), West Jam (Zimandl),  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽKFC 30 (Tengl a Rožboud)
3 ŽKDubenec (Trča, Hosnedl a Žižka)  Střelnice  (Binter, Meškan a Svatoš)
5 ŽK - Element (Kalina 3x, Červený a Král),
6 ŽK - Lions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa a Kejšar)

 

 

P Ř Í Š T Í   P O Ř A D :

12.  kolo :  13. –17.dubna 2024      volno  Element

Út   2. 4. Hrdějovice 20:30 INTER - ZAHÁJÍ 

St   3. 4.  Rudolfov 20:00  WEST JAM - FC 30

Čt   4. 4.  SH JČU  20:30  NEXT  -  LIONS B

Pá  5. 5.  Dubenec 17:45 DUBENEC - STŘELNICE

5. 4.   Hluboká  18:00   D E M I  -  B O R E K

 

 

 

Hrací termíny, haly (hřiště), dresy mužstev a kontakty :

5 -  FC  30  ČB    PO  18:00  ( VŠZ  – tráva )                     černé / černé / černé
Zbyněk Mrvík, Jasmínová 15, Č.B. 37008, tel: 603 856 679; mrvik@mkfineco.cz
Pavel Kortus, Studentská 28, Č.B. 37005; tel: 602 649 297; pavelkortus@seznam.cz

11ZAHÁJÍ „B“       PO      18:00    ( Zahájí – tráva )    bílé / černé / černé
Zbyněk Maňhal, Zahájí 157, Dívčice 37348; tel: 736 507 117; zmanhal@omacz.cz
Jan Vlk, Zahájí 173, Dívčice 37348, tel: 602 468 885; vlk.mal@centrum.cz

10 -  BOREK        PO  19:00  ( Borek – tráva )                   bílé ( černé ) / černé / černé
Tomáš Bejsta,  ČB, Rožnov, tel. 777 974 984;  bejstik1@seznam.cz
Štefan Hrabčák, Borek 273  tel. 777 994 849; hrabcak.stefan@seznam.cz

4 -  STŘELNICE PO  19:00  (SH JČU  – umělý povrch )                          černé (žluté) / černé / černé
David Mendlík,  tel: 602 450 481; mendlik@korzolipno.cz,
Jiří Šilha,  tel. 603 779 917, silha@korzolipno.cz
Ondřej Lacko, Kijevská 51, Č.B. 37005, tel 725 535 980; lacko.ondrej@seznam.cz

1 ELEMENT FC PO 20:30  Hrdějovice – um. povrch )  oranžové (červenočerné) /
elementfc@seznam.cz                                                                                černé / černé
Šimon Kalina, 370 06  Srubec 578,  tel: 725 870 842,  kalinasimon38@seznam.cz
Jan Čermák,  tel: 608 255 560,  jan.cermiml@seznam.cz

2 -  INTER    ÚT-ST 19-21:00  ( Hrdějovice – umělý povrch )  modré(bílé)/ modré(bílé)/ modré
Josef Bareš, Kostelec 33, tel: 773 961 873;  baresjosef@seznam.cz
Ivo Zimandl,  tel: ...;  ivo.zimandl@seznam.cz;  Milan Kopecký

8WEST JAM   ST  20:00  ( Rudolfov – um. povrch )    modré / žluté / modré
Stanislav Škarda, Jizerská 1, 37011 ČB,  tel: 605235552; stanislav.skarda@gmail.com
Lukáš Zimandl,  tel. 732 590 000

7FC NEXT ČB  ČT 20:30 ( SH JČU – um. povrch )      bílomodré / modré / bílé
Petr Kaše,  tel. 723 860 376, petr.kase91@seznam.cz       ( bílooranžové/ bílé / bílé )
Ladislav Štěpánek, tel: 605 215 178;  lstepanek-koupelny@seznam.cz

9 -  DUBENEC     PA  18:00  ( Dubenec  – tráva )  modročervené (modrožluté)/modré/modré
Jaroslav Janda, Dubenec 43, tel: 602 185 904; rldubenec@seznam.cz
Jaroslav Janda ml., Nákří 104,  tel: 724 968 190;  Vlastimil Švík,  Zahájí 133,  tel.604 473 647

3 -  AC DEMI        PA  18:00  ( ZŠ Hluboká – parkety )      bílé ( béžové ) / černé / modré
Jan Kolář,  Hluboká,  tel +420 724 715 908,     kolar1@seznam.cz
Daniel  Šulista, Hluboká, tel: 603893928; dsulista@seznam.cz

6 SK LIONS      PA 19:00  ( Velešín – umělý povrch)    modré (bílé) / bílé  / modré (bílé)
Karel Krejčí, Sídliště 460, Velešín 38232, tel: 724 272 466; krejci.karel@email.cz
Jan Kališ, tel: 720670015; kalis.jan@stream.cz

 

VÝSLEDKY  ZÁPASŮ  PODZIMNÍ ČÁSTI  OKRESNÍHO PŘEBORU  2023  

1. kolo :        4. – 8. září 2023  volno  Element

O01  4. 9.  VŠZ   18:00    FC 30    –  WEST JAM  .  .  .  .  7 : 3  .  (3:1)
FC 30 :  M.Havelec - S.Rožboud 1,  P.Kortus st, D.Žmolík 1,  Z.Mrvík, D.Přibyl 1,  Z.Rýpar, T.Tengl 4,
West J. :  M.Pribula - V.Dolejšek, S.Škarda, M.Sodomka 1,  M.Rudolf, L.Zimandl,  M.Stropek 2, P.Vazač, T.Dvořák,
Branky: 2´ Tengl a 5´ Přibyl 2:0,  9´ Stropek 2:1,  10´ Tengl 3:1,  27´ Stropek a 29´ Sodomka 3:3,  35´ Tengl, 39´ Žmolík, 46´ Rožboud a 48´ Tengl 7:3,
Rozh.: J.Ovčáček (300), Š.Kotásek (290)  ,  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  ? div

O02  4. 9.  Zahájí  18:00   ZAHÁJÍ B   –  I N T E R  .  .  .  .  17 : 7  .  (10:2)
Zahájí :  J.Čejka - V.Němeček 1,  M.Fürst 3,  M.Maňhal 2,  J.Slavík 9,  J.Maňhal, L.Ponec 2,
Inter :  R.Minarik - J.Bareš 1,  Mar.Kopecký 1,  Mil.Kopecký, D.Urbánek 1,  P.Bláha 4,  F.Záveský,
Branky: 4´ Slavík, 6´ M.Maňhal, 8´ Ponec, 10´, 11´ a 13´ Slavík a 14´ Němeček 7:0,  16´ Bláha 7:1,  17´ a 20´ Slavík a 24´
Fürst 10:1,  25´Mar.Kopecký a 26´ Bláha 10:3,  24´ Fürst, 30´ Ponec a 35´ Slavík 13:3,  36´ Urbánek 13:4,  36´ Fürst, 37´ M.Maňhal a 40´ Slavík 16:4,  45´ a 46´ Bláha 16:6,  49´ Slavík 17:6,  49´ Bareš  17:7,
Rozh.: L.Zabilka (260), P.Ždych (460)  ,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  10 div

O03  4. 9.  Borek  18:15  B O R E K  –  D E M I  .  .  .  .  .  .  4 : 7  .  (3:3)
Borek :  J.Rozycki - T.Bejsta 3,  M.Danda, V.Fiala, R.Rehanzl, M.Slezák, D.Šestauber 1,
Demi :  J.Dvořák 1 - V.David 2,  R.Holler 1,  J.Hrouz 1, M.Ro Son 2,
Branky: 5´ Bejsta 1:0,  10´ Hrouz 1:1,  11´ a 17´ Bejsta 3:1,  18´ David a 25´Vo Son 3:3, 28´ Šestauber 4:3,  37´ Dvořák, 43´ David, 48´ Holler a 50´ Vo Son 4:7,
Rozh.: N.Dimitrov (350), V.Korejčík (300)  ,  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  10 div

O04  4. 9.  JČU  19:00  STŘELNICE  –  DUBENEC  .  .  .  .  .  6 : 5  .  (5:2)
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík, R.Ždiarský 2,  V.Kubal, M.Švec, J.Šilha, O.Lacko 3,  J.Svatoš 1,
Dubenec :  T.Kabelka - M.Hosnedl 1,  Š.Vazač, J.Kuráž, D.Trča 2,  V.Švík, M.Pavlík 2,
Branky: 2´ a 10´ Pavlík 0:2,  13´, 18´ a 21´ Lacko, 20´ Svatoš, 23´ a 31´ Ždiarský 6:2,  33´ Trča, 38´ Hosnedl a 41´ Trča 6:5,
Rozh.: T.Peterka (300), F.Zloch (300)  ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O05  8. 9.  Velešín 19:00   L I O N S   –  N E X T  .  .  .  .  .  .  3 : 4  .  (1:2)
Lions :  L.Mezník - L.Nittl, J.Gondek 1,  O.Panský 2,  M.Plos, Y.Shevchenko, D.Muranaka 1,  K.Krejčí,
NEXT :  J.Tomášek - P.Kaše 1,  M.Horák 1,  M.Šauer, M.Ďurica 2,  J.Kubeš,
Branky: 16´ Ďurica 0:1,  17´ Muranaka 1:1,  23´ Kaše 1:2,  26´Panský a 40´ Gondek 3:2,  43´ Horák a Ďurica 3:4,   
Rozh.: R.Granec (260), J.Škuthan (500)  ,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

  

 2. kolo :   11. – 15. září           volno   N e x t

O06 11. 9.  VŠZ  18:00    FC 30    –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 4  .  (4:2)
FC 30:  M.Havelec - S.Rožboud, P.Kortus st, P.Kortus ml, A.Matoušek, D.Žmolík, P.Bouchal 2,  Z.Mrvík, D.Přibyl 1,  T.Tengl 4,
Dubenec :  M.Hosnedl - D.Trča 2,  J.Kuráž, J.Špán 1,  M.Pavlík 1,  Š.Vazač, J.Janda,
Branky: 3´ Pavlík 0:1,  11´Tengl, 12´Přibyl a 14´ Bouchal 3:1,  15´ Špán 3:2,  17´ Bouchal, 28´ a38´ Tengl 6:2,  41´ a 43´ Trča 6:4,  49´ Tengl 7:4,

Rozh.: F.Mertl 300, M.Primus 330   .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  15 div

O07 11. 9. Zahájí 18:00  Z A H Á J Í    –  D E M I  .  .  .  .  .  .  .  6 : 5  .  (6:2)
Zahájí :  J.Čejka - L.Ponec, M.Maňhal 1,  J.Slavík 2,  J.Maňhal 1,  V.Němeček, M.Šťastný, M.Fürst 2,  M.Šíma
Demi :  J.Hošna - V.David, R.Holler, J.Moudrý 1,  J.Trachta 4,  R.Vo Son, J.Zoch, J.Dvořák,
Branky: 6´ Moudrý 0:1,  9´
Fürst, 10´ Slavík a 11´ M.Maňhal 3:1,  12´ Trachta 3:2,  14´ J.Maňhal, 20´ Fürst a 21´ Slavík 6:3,  36´ a 48´ Trachta 6:5,
Rozh.: J Ovčáček 420, J.Řehoř 260  ,  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  ? div

O08  11. 9.  Borek 18:00   B O R E K  –  STŘELNICE  .  .  .  .  3 : 6  .  (1:4)
Borek :  D.Vaněk - T.Bejsta, J.Pokorný, R.Rehanzl 1,  M.Slezák, D.Šestauber 2,  T.Vít, V.Fiala,
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík 1,  R.Ždiárský 1,  V.Kubal 2,  O.Lacko 1,  J.Šilha 1,  M.Švec
Branky: 6´ Lacko a Kubal 0:2,  14´ Šestauber 1:2,  15´ Kubal, 20´ Šilha a 29´ Ždiárský 1:5,  33´ Rehanzl 2:5,  34´ D.Mendlík 2:6,  35´ Šestauber 3:6,
Rozh.: J.Škuthan 300, R.Granec 300  ,  .  .  .  .   bez karet  .  .  .  .  .  .  0 div

O09  13. 9.  Rudolfov 20:00  WEST JAM  –  L I O N S  .  .  .  .  5 : 2  .  (2:1)
West
J.:  M.Pribula - M.Rudolf 1,  S.Škarda 2,  V.Dolejšek, L.Zimandl, P.Vazač, T.Dvořák 2,
Lions :  L.Meznk - M.Plos, M.Strapek 1,  K.Krejčí, L.Nitl, J.Gondek, Y.SHevchenko, D.Muranaka 1,  J.Severa,
Branky: 8´ Škarda a  13´ Dvořák 2:0,  15´ Strapek 2:1,  123´ Dvořák, 38´ Rudolf a 40´ Škarda 5:1,  ČŠ´M uranaka 5:2,
Rozh.:ND J.Škuthan 350, Š.Hrabčák 320,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .5 div

O10  14. 9.  Hrdějovice 20:30  ELEMENT  –  I N T E R  .  .  .  .  9 : 1  .  (3:0)
Element
.:  M.Čermák 1 - J.Král 1,  D.Jelínek 1,  F.Dědina 1,  P.Konopa 1. D.Kokrment 1,  M.Pytlík, O.Hlávka
Inter :  R.Minarik - D.Urbánek, F.Záveský, Z.Málek, Mil.Kopecký, Mar.Kopecký 1,
Branky: 1´ Konopa, 15´ Dědina a 20´ Kokrment 3:0,  33´ Mar.Kopecký 3:1,  41´ Král, a Jelínek, 43´,  44´ a 45´ Konopa a 50´ Čermák 9:1,
Rozh.: T.Peterka 350, V.Korejčík 330,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .? div

T A B U L K A   p o    2. kole:
  1,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  .  4  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  .  .  0  .  .  .  .  38  : 17  .  .  .   12
  2.  F C   3 0   ,  .  .  .  .  3  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  .  .  0  .  .  .  .  22  :   8  .  .  .  .  9
  3.  N E X T  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  0  .  .  .  .  14  :   5  .  .  .  .  6
  4.  WEST JAM  .  .  .  .   3  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  1  .  .  .  .  19  : 12  .  .  .  .  6
  5.  STŘELNICE  .  .  .  .  3  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  1  .  .  .  .  16  : 14  .  .  .  .  6
  4,  ELEMENT  .  .  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .  .  0  .  .  .  .  . 9  :  1  .  .  .  .  3
  5.  D E M I  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .  .  1  .  .  .  . 12  : 10  .  .  .  .  3
  8.  DUBENEC  .  .  .  .  . 2  .  .  .  .  0  .  .  .  0  .  .  .  .  2  .  .  .  .   9  : 13  .  .  .  .  0
  9.  L I O N S   B  .  .  .   2
  .  .  .  .  0  .  .  .  0  .  .  .  .  2  .  .  .  .   5  :   9  .  .  .  .  0
10.  B O R E K  .  .  .  .  .  2  .  .  .  .  0  .  .  .  0  .  .  .  .  2  .  .  .  .   7  : 13  .  .  .  .  0
11.  I N T E R  .  .  .  .  .  2  .  .  .  .  0  .  .  .  0  .  .  .  .  2  .  .  .  .   8  : 26  .  .  .  .  0

 S T Ř E L C I   p o    2. kole:
11 - Jakub Slavík  (Zahájí)
  8 - Tomáš Tengl  (FC 30)
   5 - Matěj Fürst  (Zahájí)
   4 - O.Lacko (Střelnice), P.Konopa (Element), J.Trachta (Demi),  D.Trča (Dubenec)  a  P.Bláha (Inter)
   3 - M.Maňhal (Zahájí),  R.Ždiárský (Střelnice),  M.Pavlík (Dubenec),  D.Šestauber a T.Bejsta (Borek)

 

3. kolo :   18. – 22. září         volno  D e m i

O11  18.9.  Borek 17:45 9.kolo  BOREK  –  ZAHÁJÍ  B  .  .  .  .  .  2 : 8  .  (0:5)
Borek  :  J.Pokorný - T.Bejsta, M.Danda, V.Fiala 2,  R.Rehanzl,
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal 3,  J.Slavík 3,  J.Maňhal, J.Mareš 1,  M.Šťastný 1,  L.Ponec,
Branky: 1´ a 8´ M.Maňhal, 17´, 19´ a  25´ Slavík 0:5,  27´ Fiala 1:5,  40´ Mareš 1:6,  48´ Fiala 2:6,  49´ M.Maňhal a 50´ Šťastný 2:8,
Rozh.: R.Granec 260, F.Zloch 360,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O12  18. 9.  VŠZ  17:45   F C  3 0   –  ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  8 : 1  .  (3:0)
FC 30 :  M.Havelec - S.Rožboud, P.Kortus st, P.Kortus ml, A Matoušek, D.Žmolík 1,  P.Bouchal 3,  Z.Mrvík, Z.Rýpar, T.Tengl 4,
Element:  J.Lerch - Š.Kalina, F.Roudnický, M.Čermák, O.Hlávka, D.Jelínek, J.Král 1,
Branky: 8´ Bouchal, 10´ Tengl, 15´ Bouchal, 27´ Tengl, 34´ Žmolík, 36´ a 47´ Tengl a 48´ Bouchal 8:0,  49´ Král 8:1,
Rozh.: P.Ždych 300, V.Korejčík 300,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O13  18. 9.  JČU  19:00    STŘELNICE   –  I N T E R  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 6 (3:4)
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík, R.Ždiárský 1,  V.Kubal 1,  M.Švec, O.Lacko, J.Svatoš, J.Meškan 1+ŽK,  D.Širhal 1,
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, O.Plíhal 1,  P.Bláha 1
F.Záveský 1 Mar.Kopecký 2,  Mil.Kopecký 1,
Branky: 4´ Širhal 1:0,  5ˇ Záveský, 9´ a 19´ Mar.Kopecký 1:3,  22´ Ždiárský a 23´ Meškan 3:3,  25´ Bláha,  29´ Plíhal a 35´ Mil.Kopecký 3:6,  37´ Kubal 4:6,
Rozh.: JO L.Zabilka 300, M.Primus 330,  .  .  .  .  ŽK 1:0  32´ Meškan  .   .  .  5 div
 

O14  20. 9.  Rudolfov 20:00  WEST JAM  –  DUBENEC  .  .  .  .  11 : 3  .  (3:0)
West
J.:  M.Pribula - M.Stropek 4,  S.Škarda 1,  V.Dolejšek, L.Zimandl 1,  T.Dvořák 2,  M.Sodomka 1
M.Rudolf 1
Dubenec :  J.Polomčák - D.Trča 2,  Š.Vazač, J.Kuráž, M.Hosnedl, J.Vančura 1,  J.Janda, M.Pavlík,
Branky: 3´ Sodomka, 12´ Dvořák a 19´ L.Zimandl 3:0,  28´ Trča 3:1,  29´ Dvořák a 30´ Stropek 5:1,  31´ Trča 5:2,  37´ Dvořák, 40´ a 41´ Stropek a 43´ Škarda 9:2,  44´ Vančura 9:3,  45´ Dvořák a 46´ Stropek 11:3,
Rozh.:F.Mertl 350, Š.Hrabčák 320,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O15 21. 9.  SH JČU 20:00   N E X T   –  B O R E K  .  .  .  .  .  .  .  .  10 : 2  .  (3:0)
Next :  M.Schuster - P.Kaše 1,  M.Horák, R.Toman, M.Šauer, J.Křiváček 2,  P.Le 5,  R.Chmátal 2,
Borek:  J.Rozycki - T.Bejsta 1,  R.Rehanzl 1,  J.Pokorný, V.Fiala, T.Vít,
Branky: 3´ Křiváček, 16´ Chmátal, 25´ a 28´Le, 31´ Kaše, 33´ Le, 34´ Křiváček a 35´ Le,  36´ Rehanzl 8:1,  41´ Le 9:1,  42´ Bejsta 9:2,  49´ Chmátal 10:2,
Rozh.:
P.Ždych 300, T.Peterka 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O16  22. 9.  Velešín  19:00    L I O N S   –  Z A H Á J Í  .  .  .  .  .  .  3 : 7  .  (2:2)
Velešín :  L.Mezník - P.Petricsko 1,  J.Gondek, V.Švec, M.Plos, Y.Shevchenko ŽK,  D.Muranaka 2,  K.Krejčí,
Zahájí :  J.Vlk - S.Zrun 1,  M.Maňhal 1,  J.Slavík 3,  J.Čejka 1,  M.Šťastný, J,Mareš 1
Branky: 3´ Slavík 0:1,  6´ Petricsko a 9. Muranaka 2:1,  19´ Zrun a 27´ Marerš 2:3,  37´ Muranaka 3:3,  40´ a 41 Slavík, 45´ Maňhal a 49´ Čejka
Rozh.: L.Zabilka 470, Š.Kotásek 260,,  ,  .  .  ŽK 1:0 38´ Shevchenko   .  .  . 5 div

T A B U L K A   p o    3. kole:
  1,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  .  3  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  .  .  0  .  .  .  .  31  : 14  .  .  .  .  9
  2.  F C   3 0   ,  .  .  .  .  3  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  .  .  0  .  .  .  .  22  :   8  .  .  .  .  9
  3.  N E X T  .  .  .  .  .  . 2  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  0  .  .  .  .  14  :   5  .  .  .  .  6
  4.  WEST JAM  .  .  .  .  3  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  1  .  .  .  .  19  : 12  .  .  .  .  6
  5.  STŘELNICE  .  .  .  . 3  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  1  .  .  .  .  16  : 14  .  .  .  .  6
  6.  D E M I  .  .  .  .  .  . 2  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .  .  1  .  .  .  .  12  : 10  .  .  .  .  3
  7.  ELEMENT  .  .  .  .   2  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .  .  1  .  .  .  .  10  :   9  .  .  .  .  3
  8.  I N T E R  .  .  .  .  . 3  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .  .  2  .  .  .  .  14  : 30  .  .  .  .  3
  9.  L I O N S   B  .  .  .  3
  .  .  .  .  0  .  .  .  0  .  .  .  .  3  .  .  .  .    8  : 16  .  .  .  .  0
10.  DUBENEC  .  .  .  .   3  .  .  .  .  0  .  .  .  0  .  .  .  .  3  .  .  .  .  12  : 24  .  .  .  .  0
11.  B O R E K  .  .  .  .   4  .  .  .  .  0  .  .  .  0  .  .  .  .  4  .  .  .  .  11  : 31  .  .  .  .  0

 S T Ř E L C I   p o    3. kole:
17 - Jakub Slavík  (Zahájí)
12 - Tomáš Tengl  (FC 30)

   7 - Martin Maňhal  (Zahájí)
   6 - Tomáš Dvořák a Michal Stropek (West Jam)  a  Dominik Trča (Dubenec)
   5 - M.Fürst  (Zahájí),  P.Bouchal  (FC 30),  P.Le (Next)  a  P.Bláha (Inter),
   4 - O.Lacko a R.Ždiárský (Střelnice), J.Trachta (Demi),   P.Konopa (Element),  Mar.Kopecký (Inter), D.Muranakom (Lioncs) a T.Bejsta (Borek)
   3 - S.Škarda (West Jam),  V.Kubal (Střelnice),  R.Vo Son (Demi),   M.Pavlík (Dubenec)  a  D.Šestauber (Borek)

 

4.  k o l o :

O17  25. 9.  Borek  17:30    B O R E K   –  L I O N S  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 7  .  (4:2)
Borek :  D.Vaněk - T.Bejsta 1,  V.Fiala 2,  J.Pokorný, R.Rehanzl, M.Slezák 1,  M.Vitha, T.Vít 3,
Lions :  L.Mezník - M.Plos 1,  M.Strapek 2,  K.Krejčí 1,  M.Sagula 1,  J.Gondek 1,  Y.Shevchenko 1,
Branky : 3´ Sagula 0:1,  8´ Vít a 11´ Fiala 2:1,  12´ Gondek 2:2,  20´ Slezák, 25´ Fiala a 29´ Bejsta 5:2,  31´ Strapek 5:3,  45´ Vít 6:3,  47´ Krejčí a 48´  Straperk 6:5,  49´ Vít 7:5,  50´ Plos a Shevchenko 7:7
Rozh.: F.Mertl 350, M.Primus 370, .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O18  25. 9.  Zahájí  17:30  Z A H Á J Í  –    F C   3 0  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 7  .  (1:4)
Lions :  P.Zíka - M.Maňhal, J.Slavík 2,  J.Mareš, L.Ponec, M.Šťastný, T.Kazík 1,  J.Maňhal,
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus st, A.Matoušek, D.Žmolík 1,  P.Bouchal 2,  Z.Mrvík, D.Přibyl, Z.Rýpar, T.Tengl 4,
Branky : 5´Tengl, 17´ Bouchal a 19´ Tengl 0:3,  22´ Slavík 1:3,  23´ Žmolík a 29´ Bouchal 1:5,  38´ Slavík 2:5,  40´ a 41´ Tengl 2:5,  44´ Kazík 3:7,
Rozh.:
R.Granec 260, N.Dimitrov 460,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O19  25. 9.  Dubenec 17:30  DUBENEC  –  N E X T  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 4  .  (3:1)
Dubenec :  J.Polomčák - D.Trča, J.Špán, J.Vančura 2,  P.Hezoučký, J.Skála 1,  M.Hosnedl,
Next :  M.Schuster - R.Chmátal 1,  M.Šauer 1,  J.Křiváček, M.Horák, R.Toman, M.Syrovátka 1,  J.Kubeš 1,
Branky: 1´ Skála, 3´ a 11´  Vančura 3:0,  6´ Chmátal, 27´ Šauer, 42´ Syrovátka a 46´ Kubeš 3:4,
Rozh.: R.Mráz 380, J.Řehoř 390,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O20  25. 9. Hrdějovice 20:30   ELEMENT - STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  .  9 : 4  .  (5:2)
Element :  M Čermák - D.Kokrmennt, O.Hlávka 1,  Š.Kalina 2+ŽK
,  D.Jelínek 1,  J.Král 1F.Dědina 2,  M.Mic hálek 2,  P.Konopa
Střelnice  :  R.Mendlík - M.Švec 1,  R.Ždiárský, P.Štumbauer, O.Lacko 2,
  J.Kubal 1,  V.Kubal
Branky: 6´ Jelínek 1:0,  12´ Štumbauer 1:1,  15´Dědina, 17´ Král a 18´ Michálek 4:1,  20´ Lacko 4:2,  22´ Kalina a 26´ Michálek 6:2,  28´ J.Kubal 6:3,  30´ Kaloina a 33´ Hlávka 8:3,  48´ O.Lacko 8:4,  49´ Dědina 9:3
Rozh.: J.Škuthan 300, Š.Kotásek 300,,  ,  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0 42´Kalina  .  .  .  .  .  .  .  .  .
5 div

O21  27. 9.  Hrdějovice  20:00  I N T E R  –  D E M I  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  2 : 4  .  (1:2)
Inter :  R.Minarik - Mer.Kopecký, Mil.Kopecký 1,  D.Urbánek 1,  J.Bareš, F.Záveský, O0.Plíhal, Z.Málek,
Demi :  J.Hošna - V.David, J.Trachta 1,  K.Malák, J.Dvořák, J.Zoch, J.Moudrý 1,  R.Vo Son 2,
Branky: 5´Urbánek 1:0,  8´ a 25´ Vo Son 1:2,  32´ Mil.Kopecký 2:2,  43´ Trachta a 45´ Moudrý 2:4,
Rozh.: R.Granec 340, Š.Hrabčák 260,,  ,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  . 5 div

T A B U L K A   p o    4. kole:
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .    4  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  .  .  0  .  .  .  .  29  : 11  .  .  .   12
  2,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  . 5  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  .  .  1  .  .  .  .  41  : 24  .  .  .   12
  3.  N E X T  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  .  .  0  .  .  .  .  18  :   8  .  .  .  .  9
  4.  WEST JAM  .  .  .  .  3  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  1  .  .  .  .  19  : 12  .  .  .  .  6
  5.  ELEMENT  .  .  .  .   3  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  1  .  .  .  .  19  : 13  .  .  .  .  6
  6.  D E M I  .  .  .  .  .   3  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  1  .  .  .  .  16  : 12  .  .  .  .  6
  7.  STŘELNICE  .  .  .   4  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  2  .  .  .  .  20  : 23  .  .  .  .  6
  8.  I N T E R  .  .  .  .   4  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .  .  3  .  .  .  .  16  : 34  .  .  .  .  3
  9.  L I O N S   B  .  .  . 4
  .  .  .  .  0  .  .  .  1  .  .  .  .  3  .  .  .  .  15  : 23  .  .  .  .  1
10.  B O R E K  .  .  .  .   5  .  .  .  .  0  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .  .  18  : 38  .  .  .  .  1
11.  DUBENEC  .  .  .  .  4  .  .  .  .  0  .  .  .  0  .  .  .  .  4  .  .  .  .  15  : 28  .  .  .  .  0

 S T Ř E L C I   p o    4. kole:
19 - Jakub Slavík  (Zahájí)
16
- Tomáš Tengl  (FC 30)
   7 - P.Bouchal  (FC 30)  a  Martin Maňhal  (Zahájí)
   6 - Tomáš Dvořák a Michal Stropek (West Jam),  O.Lacko (Střelnice)  a  Dominik Trča (Dubenec)
   5 - M.Fürst  (Zahájí),  Le (Next)J.Trachta (Demi),  T.Bejsta (Borek)  a  P.Bláha (Inter),
   4 - P.Konopa (Element)R.Vo Son (Demi),  R.Ždiárský (Střelnice),  Mar.Kopecký (Inter), D.Muranako (Lioncs) a V.Fiala (Borek)

 

5,  kolo :    2. – 6.. října         volno  I n t e r 

O22 2. 10.  VŠZ  17:15    F C  3 0    –  B O R E K  .  .  .  .  .  .  .  .  11 : 3  .  (7:1)
FC 30:  P.Bouchal 1 - P.Kortus st, 2,  A.Matoušek, D.Žmolík, Z.Mrvík 1, D.Přibyl, Z.Rýpar, T.Tengl 7,
Borek :  D.Vaněk - T.Vít 1,  V.Fiala 1,  J.Pokorný 1,  M.Danda,
Branky: 3´, 5´, 9´ a  17´Tengl, 21´ Bouchal,  22´ Tengl a 24´ Kortus 7:0,  25´ Vít 7:1,  34´ Kortus, 36´ Mrvík a 39´ Tengl 10:1,
  42´ Fiala a 44´ Pokorný 3:10,  49´ Tangl  Tengl 11:3,
Rozh.: J.Škuthan 300, F.Zloch 300   .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O23  2. 10.  JČU   19:00    STŘELNICE  –  ZAHÁJÍ B  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 9  .  (3:5)
Střelnice :  D.Širhal - L.Binter 1+ŽK,  J.Meškan 2,  R.Ždiarský,  V.Kubal, J.Šilha 1,  J.Svatoš 1,
Zahájí :  J.Čejka - L.Ponec 2,  M.Maňhal 2,  J.Slavík 2,  J.Maňhal, J.Mareš 3,  M.ˇAťastný, V.Němeček
Branky: 1´ Mareš a 9´ Ponec 0:2,  15´ Binter 1:2,  16´ Slavík 1:3,  18´ Šilha 2:3,  21´ Ponec a 23´ Mareš 2:5,  24´ Svatoš a 28´ Meškan 4:5,  30´ a 37´ M.Maňhal a 38´ Slavík 4:8,  32´ Meškan 5:8,  43´ Mareš 5:9,
Rozh.: S.Hrabčák 330, V.Korejčík 300  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  48´ Binter  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

O24  5. 10.  JČU   20:30    N E X T    –  WEST JAM  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 6  .  (3:3)
Next :  M.Schuster - P.Kaše 1,  M.Šauer 1,  M.Horák 3,  R.Chmátal, J.Křiváček 1,  J.Kubeš, P.Lhoták 1,
WestJ :  M.Pribula - S.Škarda, M.Rudolf 2,  V.Dolejšek 1,  L.Zimandl, M.Stropek 3,  T.Dvořák
Branky: 6´ Lhoták a 10´ Šauer 2:0, 11´ Stropek 2:1,  15´ Horák 3:1,  24´ Rudolf a 25´ Dolejšek 3:3,  34´ Kaše, 39´ Křiváček a 40´ Horák 6:3,  44´ Stropek a 46´ Rudolf 6:6,  47´ Horák 7:6,
Rozh.: F.Mertl 300, P.Ždych 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O25  6. 10.  Hluboká  18:00 D E M I  –  ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 13  .  (2:7)
Demi :  J.Dvořák - K.Malák, R.Holler 1,  J.Moudrý 1,  J.Trachta, V.Stroha, J.Zoch 1,
Element :  M.Čermák - F.Dědina 1,  D.Jelínek 2,  O.Hlávka 2,  Š.Kalina 2+ŽK,  P.Konopa 3,  D.Kokrment, J.Král 3,
Branky: 1´ Král, 2´ a 8´ Konopa a 10´ Dědina 0:4,  13´ Moudrý 1:4,  15´ Kalina 1:5,  22´ Zoch 2:5,  24´ Hlávka25´ Jelínek a 28´ Kalina 2:8,  30´ Holler 3:8,  36´ Král, 39´ Jelínek, 40´ Hlávka, 42´Konopa a 48´Král 3:13,
Rozh.: Granec 380, Řehoř 260,  ,  .  .  
,  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  44´ Kalina.  .  .  ,  .  .  .  .  .  .  ? div

O26  6. 10.  Velešín  19:00  L I O N S   –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 : 14  .  (7:3)
Lions :  L.Mezník - L.Nittl, V.Švec, M.Plos, Y.Shevchenko, D.Muranaka 5,  M.Sagula 1+ŽK,  M.Strapek 4,
Dubenec :  P.Žižka - P.Hezoučký 1,  M.Hosnedl 2,  L.Koňarik 2,  J.Špán 3,  D.Trča 5,  Š.Vazač 1,
Branky: 1´ Hosnedl 0:1,  45´Stropek 1:1,  8´ Trča 1:2,  9´ a 13´ Muranaka, 16´Stropek, 18´ a 20´ Muranaka a 23´ Strapek 7:2,  24´ Vazač 7:3,  26´ Muranaka 8:3,  28´ Trča 8:4,  31´Strapek a 32´ Sagula 10:4,  33´ Špán,
Rozh.: J.Ovčáček 470, N.Dimitrov 260,  .  .  .  .  .  .  
ŽK 1:0  40´ Sagula  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

T A B U L K A   p o   5. kole:
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  .  5  .  .  .  .  5  .  .  .  0  .  .  .  .  0  .  .  .  .  40  : 11  .  .  .   15
  2,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  .  6  .  .  .  .  5  .  .  .  0  .  .  .  .  1  .  .  .  .  50  : 29  .  .  .   15
  3.  N E X T  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  .  .  0  .  .  .  .  25  : 14  .  .  .   12
  5.  ELEMENT  .  .  .  .  . 4  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  .  .  1  .  .  .  .  32  : 16  .  .  .  .  9
  4.  WEST JAM  .  .  .  .   4  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  2  .  .  .  .  25  : 19  .  .  .  .  6
  6.  D E M I  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  2  .  .  .  .  19  : 25  .  .  .  .  6
  7.  STŘELNICE  .  .  .  .  5  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  3  .  .  .  .  25  : 32  .  .  .  .  6
  8.  I N T E R  .  .  .  .  .  4  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .  .  3  .  .  .  .  16  : 34  .  .  .  .  3
  9.  DUBENEC  .  .  .  .  . 5  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .  .  4  .  .  .  .  29  : 38  .  .  .  .  3
10.  L I O N S   B  .  .  .   5  .  .  .  .  0  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .  .  25  : 37  .  .  .  .  1
11.  B O R E K  .  .  .  .  .  6  .  .  .  .  0  .  .  .  1  .  .  .  .  5  .  .  .  .  21  : 49  .  .  .  .  1

 S T Ř E L C I   p o   5. kole:
23
- Tomáš Tengl  (FC 30)
21 - Jakub Slavík  (Zahájí)
11 -  Dominik Trča  (Dubenec)
  9 - M.Maňhal  (Zahájí),  M.Stropek (West Jam)  a  D.Muranako (Lions)
  8 - P.Bouchal  (FC 30)
  7 - P.Konopa (Element)  a  M.Strapek (Lions)
  6 - J.Král (Element),  Tomáš Dvořák (West Jam)  a  O.Lacko (Střelnice)
  5 - M.Fürst a J.Mareš (Zahájí),  Le (Next),  J.Trachta (Demi),  P.Bláha (Inter),  T.Bejsta a V.Fiala  (Borek)

 

6.   kolo :  9. – 13. října          volno  Dubenec

O27  9. 10.  Hrdějovice  19:00  ELEMENT   –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 6  .  (2:3)
Element :  J.Lerch - Š.Kalina 1+ŽKO.Hlávka 1,  M.Michálek, M.Čermák 3F.Dědina,  J.Král, P.Červený,  P.Konopa 1,
Dubenec :  P.Žižka - M.Hosnedl 2,  J.Polomčák,J.Skála 1,  J.Špán 1,  D.Trča 1+ŽK,  Š.Vazač, M.Pavlík 1,
Branky: 2´ Skála, 6´ Pavlík a 17´ Hosnedl 0:3,  19´ Čermák a 24´ Kalina 2:3,  26´ Hosnedl 2:4,  32´ Čermák, 33´ Hlávka  a 35´ Čermák 5:4,  
36´ Trča a 37´ Špán 5:6,,  40´ Konopa 6:6,
Rozh.: P.Ždych 360, L.Zabilka 260,  .  .  . 
ŽK 2:1  20´ Kalina a 50´ Král - 50´ Trča  .  .  .  .  10 div

St   11. 10.  Rudolfov   20:00   WEST JAM  -  B O R E K  .  ODLOŽENO NA 25. 10. .  V.Korejčík,  Š.Kotásek,  (Zabilka)

O28  11. 10.  Hrdějovice  20:00  I N T E R  –  F C   3 0  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 14  .  (4:7)
Inter :  R.Minarik - Mil.Kopecký ŽK,  D.Urbánek 2,  F.Záveský, Z.Málek,
Mer.Kopecký 1,  P.Bláha 2,
FC 30 :  L.Hejníček - S.Rožboud 3,  P.Kortus st, D.Žmolík 1,  P.Bouchal.2,  Z.Mrvík, Z.Rýpar 1,  T.Tengl 7,
Branky: 1´´Žmolík 0:1 2´ Bláha 1:1,  5´ Tengl 1:2,  7´ Urbánek 2:2,  10´ Rýpar 2:3,  11´ Bláha 3:3,  
16´ Tengl 3:4,  17´ Mar.Kopecký 4:4,  19´ Rožboud, 23´ Tengl, 24´ Bouchal, 30´ a 35´ Tengl, 36´ Rožboud, 40´ Bouchal a 42´ Tengl 4:12,  43´ Urbánek a 45´ Bláha 6:12,  47´ Tengl a 45´ Bláha 6:12,  47´ Tengl a 48´ Rožboud 6:14,
Rozh.: J.Ovčáček 340, M.Primus 360,,  ,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  . 5 div 

O29 12. 10.  SH JČU 20:00   N E X T   –  Z A H Á J Í  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  9 : 8  .  (5:6)
Next :  M.Schuster - P.Kaše, 
M.Šauer, M.Horák 1R.Chmátal 1J.Křiváček 3,  J.Kubeš 3R.Toman 1,   P..Le,
Zahájí:  J.Čejka - M.Maňhal,  J.Slavík 5,  M.Šíma 1,  L.Ponec 1,  J.Maňhal 1,, V.Němeček,
Branky:
2´ Kubeš, 4´ Chmátal, a 6´ Křiváček 3:0,  7´ J.Maňhal 3:1, 8´ Horák 4:1,  14´ a 15´ Slavík, 20´ Ponec, 23´ a 24´ Slavík  4:6,   25´ Křiváček 5:6,  30´ Slavík 5:7,  30´ Kubeš, 33´ Křiváček,  34´ Kubeš a 48´ Chmátal 9:7,  48´ Šíma 9:8,
Rozh.: P.Ždych 300, T.Peterka 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O30  13. 10.  Hluboká  18:00 D E M I  –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  8 : 5  .  (2:3)
Demi :  J.Dvořák - V.David 1,  K.Malák 1,  R.Holler 2,  J.Moudrý 3,  J.Trachta, R. Vo Son 1, J.Zoch,
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík 3,  J.Martinec, V.Kubal, J.Šilha 1,  J.Svatoš 1,
Branky: 8´ Moudrý 1:0,  10´ R.Mendlík 1:1,  14´ V.David 1:2,  16´ a 21´ 
R.Mendlík 2:3,  30´ Moudrý a 32´ Vo Son 4:3,  36´ Svatoš a 37´ Šilha 4:5,  42´ Dvořák, 44´ a 46´ Holler a 47´ Moudrý 8:5,
Rozh.: N.Dimitrov 360, Řehoř 260,  ,  .  .  
,  .  .  .  .  bez karet  .  .  ,  .  .  .  .  .  ? div

O31  20. 9.  Velešín 19:00   L I O N S   –  ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  8 : 4  .  (5:0)
Lions :  L.Mezník - J.Severa 1,  M.Plos,
D.Muranaka 4,  P.Brana 2,  M.Strapek ŽKJ.Gondek 1,
Element :  J.Tomášek - P.Kaše 1,  M.Horák 1,  M.Šauer, M.Ďurca 2,  J.Kubeš,
Branky: 1´, 9´ a 18´ Muranaka, 22´ Brana a 23´ Severa 5:0,  27´ a 28´ Král 2:5,  29´ Gondek, 37´ Brana  a 41´ Muranaka 8:2,  42´ Bláha a 50´ Hlávka 8:4,   
Rozh.: R.Granec (260), M.Primus (520)  ,  ŽK 1:1 46´ Strapek - 48´ Červený  .  20 div

T A B U L K A   po   6. kole:
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  .  6  .  .  .  .  6  .  .  .  0  .  .  .  .  0  .  .  .  .  54  : 20  .  .  .   18
  2,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  .  7  .  .  .  .  5  .  .  .  0  .  .  .  .  2  .  .  .  .  58  : 38  .  .  .   15
  3.  N E X T  .  .  .  .  .  .  5  .  .  .  .  5  .  .  .  0  .  .  .  .  0  .  .  .  .  34  : 22  .  .  .   15
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  .  6  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  .  .  2  .  .  .  .  42  : 30  .  .  .   10
  5.  D E M I  .  .  .  .  .  .  5  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  .  .  2  .  .  .  .  27  : 30  .  .  .  .  9
  6.  WEST JAM  .  .  .  .   4  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  2  .  .  .  .  25  : 19  .  .  .  .  6
  7.  STŘELNICE  .  .  .  .  6  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  4  .  .  .  .  30  : 40  .  .  .  .  6
  8.  L I O N S   B  .  .  .  . 6  .  .  .  .  1  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .  .  33  : 41  .  .  .  .  4
  9.  DUBENEC  .  .  .  .  .  6  .  .  .  .  1  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .  .  35  : 44  .  .  .  .  4
10.  I N T E R  .  .  .  .  .   5  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .  .  4  .  .  .  .  22  : 48  .  .  .  .  3
11.  B O R E K  .  .  .  .  .  6  .  .  .  .  0  .  .  .  1  .  .  .  .  5  .  .  .  .  21  : 49  .  .  .  .  1

 S T Ř E L C I   po  6. kole:
30
- Tomáš Tengl  (FC 30)
26 - Jakub Slavík  (Zahájí)
13 -  D.Muranako (Lions)
12 -  Dominik Trča  (Dubenec)
10 - P.Bouchal  (FC 30)  
  9 - M.Maňhal  (Zahájí)  a  M.Stropek (West Jam) 
  8 - P.Konopa a J.Král (Element)  a  P.Bláha (Inter), 
  7 - M.Strapek (Lions)
  6 - J.Křiváček (Next),  T.Dvořák (West Jam),  J.Moudrý (Demi)  a  O.Lacko (Střelnice)

 

7.  kolo :  18. - 20.  října        volno  Střelnice

O32 18. 10. ZŠ Hluboká 18:00  DUBENEC  –  B O R E K  .  .  .  .  .  .  .  .  .  9 : 4  .  (4:3)
Dubenec :  J.Polomčák -
P.Hezoučký 3, J.Skála 1Š.Vazač, D.Trča 2M.Hosnedl 1J.Špán, J.Vančura 2
Borek :  D.Vaněk - V.Fiala 1,  T.Vít, M.Vitha, J.Pokorný 1,  M.Danda 2,  M.Slezák,
Branky
5´ a 8´ Hezoučký 2:0,  9´ Danda a 11´ Fiala 2:2,  12´ Skála 3:2, 21´ Danda 3:3,  22´ Trča 4:3,  27´ Pokorný 4:4,  28´ Hosnedl, 31´ Trča, 44´ a 46´ Vančura a 46´ Hezoučký 9:4,
Rozh.: L.Zabilka 370, RM Š.Hrabčák 260,  ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  10 div

O33 18. 10.  Rudolfov 20:00  WEST JAM  –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 11  .  (0:8)
West
J.:  M.Pribula - M.Stropek, S.Škarda 1,  V.Dolejšek, L.Zimandl,  T.Dvořák 1,  M.Sodomka, P.Vazač,
M.Rudolf 1
Zahájí:  J.Vlk - M.Maňhal 2,  J.Slavík 5, M.Fürst 3M.Šťastný, V.Němeček, J.Mareš, J.Čejka 1,,
Branky: 13´ Maňhal, 14´Čejka, 15´ 
M.Fürst, 18´ a 19´ Slavík, 22´ Maňhal, 23´, 24´ a 29´ Slavík 0:9, 30´ Rudolf a 37´ ´ˇSkarda 2:9,  42´ a 49´  M.Fürst 2:10,  47´ Dvořák 3:1049´  M.Fürst 3:11,
Rozh.:J.Ovčáček 360, MP R.Granec 260,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O34 19. 10  SH JČU 20:00   N E X T   –  ELEMEMT  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 4  .  (1:4)
Next :  M.Schuster - P.Kaše, 
M.Šauer 1, M.Horák ŽK,  R.Toman, M.Syrovátka 3,
Element:  M.Čermák - Š.Kalina, P.Konopa 1,  O.Hlávka, P.Jusifi, P.Červený 2,  F.Roudnický, J.Král 1, T.Bláha, F.Dědina,
Branky: 8´ Červený, 9´ Král, 13´ Konopa a 16´ Červený  0:4, 20´ Syrovátka, 27´ Šauer, 38´ a 42´ Syrovátka 4:4,
Rozh.: TP
Š.Hrabčák 330, F.Zloch 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  37´ Horák  .  .  .  .  .  20 div 

O35  20. 10.  Hluboká   18:00    D E M I    –  F C   3 0  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 14  .  (1:6)
Demi
P.Nechvátal - V.David, K.Malák, R.Holler, J.Moudrý 1,  J.Trachta 2,  J.Dvořák 1,
FC 30 :  R.Papáček - Z.Mrvík, Z.Rýpar 1,  T.Tengl 7+ŽK,  D.Žmolík 2,  S.Rožboud 4,
Branky: 5´ Tengl, 8´ a 19´ Rožboud, 14´, 20´ a 22´ Tengl 0:6,25´ Dvořák a 27´ Moudrý 2:6,  29´ Rýpar 2:7,  30´ Trachta 3:7,  8´ Rožboud, 35´ Žmolík a 36´ Rožboud 3:10,  41´ Trachta 4:10,  45´ Žmolík, 46´, 47´ a  48´ Tengl
Rozh.: Š.Hrabčák 350, J.Škuthan 350,  .  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  42´ Tengl  .  .  .  .  .  10 div

O36  20. 10.  Velešín   19:00    L I O N S    –  I N T E R  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 : 3  .  (2:3)
Lions :  L.Meznk - J.Severa 1+ŽK,  J.Gondek,  V.Voloshynenko,  M.Plos 1,  K.Krejčí 1,  D.Muranaka 5,  P.Brana 1,  M.Strapek 1,
Inter :  M.Jelínek - J.Bareš, Mar.Kopecký 3,  Mil.Kopecký, P.Bláha, D.Urbánek, Z.Málek
Branky: 3´ Plos a 5´ Strapek 2:0, 10´, 14´ a 23´ Mar.Kopecký 2:3,  26´ Strapek, 27´ Muranaka, 28´ Strapek, 32´ a 34´ Muranaka, 36´Severa, 40´ Strapek, 41´ Krejčí, 43´ a 45´ Strapek, 47´ a 48´ Muranaka a 49´ Brana
Rozh.: V.Korejčík 480, Š.Kotásek 260,  ,  .  .  .  . 
.  .  .  ŽK  1:0  46´ Severa  .  .  .  .  .  ? div

T A B U L K A   p o   7. kole:
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  .  7  .  .  .  .  7  .  .  .  0  .  .  .  .  0  .  .  .  .  68  : 24  .  .  .   21
  2,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  .  8  .  .  .  .  6  .  .  .  0  .  .  .  .  2  .  .  .  .  74  : 41  .  .  .   18
  3.  N E X T  .  .  .  .  .  .  6  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  .  .  0  .  .  .  .  38  : 26  .  .  .   16
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  .  7  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  .  .  2  .  .  .  .  46  : 34  .  .  .   11
  5.  D E M I  .  .  .  .  .  .  6  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  .  .  3  .  .  .  .  31  : 44  .  .  .  .  9
  6.  L I O N S   B  .  .  .  . 7  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .  .  48  : 44  .  .  .  .  7
  7.  DUBENEC  .  .  .  .  .  7  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .  .  44  : 48  .  .  .  .  7
  8.  WEST JAM  .  .  .  .   5  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  3  .  .  .  .  28  : 30  .  .  .  .  6
  9.  STŘELNICE  .  .  .  .  6  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  4  .  .  .  .  30  : 40  .  .  .  .  6
10.  I N T E R  .  .  .  .  .  6  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .  .  5  .  .  .  .  25  : 63  .  .  .  .  3
11.  B O R E K  .  .  .  .  .  7  .  .  .  .  0  .  .  .  1  .  .  .  .  6  .  .  .  .  25  : 58  .  .  .  .  1

S T Ř E L C I   p o  7. kole:
37
- Tomáš Tengl  (FC 30)
31 - Jakub Slavík  (Zahájí)
18 -  Danylo Muranako (Lions) 
14 -  Dominik Trča  (Dubenec)
13 -  Michal.Strapek (Lions)  
11 -  M.Maňhal  (Zahájí) 
10 -  P.Bouchal  (FC 30)  
  9 -  P.Konopa a J.Král (Element)  a  M.Stropek (West Jam) 
  8 -  S.Rožboud (FC 30),  M.Fürst (Zahájí),  P.Bláha a Mar.Kopecký (Inter)
  7 -  J.Trachta a J.MouT.Dvořák (West Jam) 

Soutěž slušnosti po 7. kole :
bez karetZahájí, Demi, West Jam a Borek
1 ŽKFC 30 (Tengl),  Next (Horák),  Dubenec (Trča)  a  Inter  (Mil.Kopecký) 
2 ŽK -  Střelnice   (Binter, Meškan)
3 ŽK - Lions  (Sagula, Shevchenko, Strapek)
5 ŽK - Element (Kalina 3x, Červený a Král)

8.  kolo :  23. – 27. října        volno  B o r e k    

O37 22. 10.  Hrdějovice 20:00 . ELEMENT   –  WEST JAM  .  .  .  .  .  .  .  .  .  8 : 4  .  (4:2)
Element:  M.Čermák - D.Kokrment 1,  F.Dědina, J.Král 1,  P.Jusufi 1,  P.Kroupa 3,  M.Michálek 1,  F.Roudnický, P.Červený 1,
Weat Jam :  M.Pribula - L.Zimandl, M.Stropek, S.Škarda 2,  M.Sodomka, V.Dolejšek 1,  J.Fodora, P.Vazač, T.Dvořák 1,
Branky: 14´ Konopa a 15´ Červený 2:0,  16´ Škarda a 22´ Dvořák 2:2,  23´ Konopa a 25´ Král 4:2,  31´ Škarda 4:3,  32´ Michálek a 33´ Kokrment 6:3,  44´ Dolejšek 6:4,  44´ Jusufi a 46´ Konopa 8:4,
Rozh.: Š.Hrabčák 280, N.Dimitrov 300 ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  . 20 div

O385  24. 10.  SH JČU 19:00 . STŘELNICE  –  FC 30  .  (2:3)  utkání ve 24´ ukončeno po prosakující vodu ze střechy
Střelnice :  R.Mendlík - R.Ždiárský, V.Kubal, M.Švec, L.Binter, J.Šilha, O.Lacko 1,  J.Svatoš 1,
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus st, D.Žmolík 1,  D.Kočer, T.Tengl, Z.Mrvík, D.Přibyl 2,  S.Rožboud, Z.Rýpar,
Branky: 2´Žmolík 0:1,  13´ Svatoš 1:1,  15´Přibyl 1:2,  17´ Lacko 2:2,  15´ Přibyl 2:3,
Rozh.: F.Mertl 300, P.Ždych 300  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O38  25. 10.  Hluboká  18:00 . ZAHÁJÍ  –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 2  .  (3:1)
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal 1,  J.Slavík 2,  J.Maňhal 1,  J.Mareš 1+ŽK,  V.Němeček, L.Ponec,
Dubenec :  P.Žižka - D.Trča, J.Špán 1,  Š.Vazač, J.Skála, P.Hezoučký, M.Hosnedl ŽK,  J.Vančura 1,
Branky: 3´ Špán 0:1,  6´ Mareš, 12´ Slavík, 16´ J.Maňhal a 28´ Slavík 4:1,  29´ Vančura 4:2, 45´ M.Maňhal 5:2,
Rozh.: Dimitrov 260, Primus 460   ,  .  .  ŽK 1:1  42´ Mareš - Hosnedl  .  .  .  10 div

O39  25. 10.  Rudolfov 6.k. 20:00  WEST JAM   –  B O R E K  .  .  .  .  .  .  .  .  9 : 5  .  (5:2)
West Jam :  M.Pribula - M.Stropek 2,  S.Škarda 2,  V.Dolejšek, L.Zimandl 3,  J.Fodora, M.Sodomka 1,  M.Rudolf 1,  .
Borek :  D.Vaněk - T.Bejsta, J.Pokorný 1,  M.Danda 1,  V.Fiala 2,  T.Vít 1,  M.Slezák,
Branky: 15´ Škarda, 18´ Stropek, 21´ Škarda a Zimandl 4:0,  22´ Vít 4:1,  23´ Sodomka 5:1,  24´ Fiala a 27´ Pokorný 5:3,  32´ Stropek, 37´ Zimandl, 43´ Rudolf a 46´ Zimandl 9:3,  48´ Danda a Fiala 9:5,
Rozh.: V.Korejčík 350, Š.Kotásek 300,   ,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O40  26. 10.  Hrdějovice 19:00    I N T E R    –  N E X T  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  1 : 18  .  (0:6)
Inter :  R.Minarik - TN.Hoang, Mar.Kopecký 1,  D.Urbánek, YT.Murindangabo, P.Bláha, F.Novotný, M.Jelínek
NEXT :  M.Schuster - P.Kaše 1,  M.Horák 3,  M.Syrovátka 2,  M.Šauer, R.Chmátal 2,  P.Lhoták 4,  P.Le 6,
Branky: 17´ Syrovátka, 18´ Lhoták, 2x20´ Le, 23´ Lhoták, 24´ Horák, 28´ Chmátal, 30´ Kaše, 35´ Le a Horák, 38´ Lhoták, 40´ a 41´ Le 0:13,  42´ Mar.Kopecký 46´ Syrovátka, 47ˇ Chmátal, 48´ Le, 49´ Horák a 50´ Lhoták 1:18,
Rozh.: J.Škuthan 300, T.Peterka 340,  ,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O41  27. 10.  Hluboká 18:00  D E M I    –  L I O N S  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 5  .  (3:3)
Demi :  J.Dvořák - K.Malák, J.Zoch, R.Holler, J.Moudrý 1,  J.Trachta 4,  S.Rejdal 1
Lions :  L.Mezník - J.Severa, M.Plos, M.Kejšar ŽK,  K.Krejčí 1,  D.Muranaka, Y.Shevchenko 1,  V.Volochynenko 1,  P.Brana 2,
Branky: 4´ Voloshynenko 0:1,  6´ Trachta 1:1,  8´ a 11´ Brana 1:3,  11´ a 12´ Trachta, 27´ Moudrý a 28´ Rejdal 5:3,  31´ Krejčí a 35´ Shevchenko 5:5,  35´ Trachta 6:5,
Rozh.: JO R.Granec 260, ŠK M.Primus 430,  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  25´ Kejšar  .  .  .  .  ? div

T A B U L K A   po   8. kole:
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  .  7  .  .  .  .  7  .  .  .  0  .  .  .  .  0  .  .  .  .  68  : 24  .  .  .   21
  2,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  .  9  .  .  .  .  7  .  .  .  0  .  .  .  .  2  .  .  .  .  74  : 43  .  .  .   21
  3.  N E X T  .  .  .  .  .  .  7  .  .  .  .  6  .  .  .  1  .  .  .  .  0  .  .  .  .  56  : 27  .  .  .   19
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  .  8  .  .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  .  .  2  .  .  .  .  54  : 38  .  .  .   14
  5.  D E M I  .  .  .  .  .  .  7  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  .  .  3  .  .  .  .  37  : 49  .  .  .   12
  6.  WEST JAM  .  .  .  .   7  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  .  .  4  .  .  .  .  41  : 43  .  .  .  .  9
  7.  L I O N S   B  .  .  .  . 8  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  .  .  5  .  .  .  .  53  : 50  .  .  .  .  7
  8.  DUBENEC  .  .  .  .  .  8  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  .  .  5  .  .  .  .  46  : 53  .  .  .  .  7
  9.  STŘELNICE  .  .  .  .  6  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  4  .  .  .  .  30  : 40  .  .  .  .  6
10.  I N T E R  .  .  .  .  .   7  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .  .  6  .  .  .  .  26  : 81  .  .  .  .  3
11.  B O R E K  .  .  .  .  .  8  .  .  .  .  0  .  .  .  1  .  .  .  .  7  .  .  .  .  30  : 67  .  .  .  .  1

S T Ř E L C I   po  8. kole:
37
- Tomáš Tengl  (FC 30)
33 - Jakub Slavík  (Zahájí)
18 -  Danylo Muranako (Lions) 
14 -  Dominik Trča  (Dubenec)
13 -  M.Maňhal  (Zahájí)  a  Michal.Strapek (Lions) 
12 -  P.Konopa  (Element) 
11 -  P.Le (Next),  J.Trachta (Demi)  a  M.Stropek (West Jam) 
10 -  P.Bouchal (FC 30)  a  J.Král (Element)
  9 -  Mar.Kopecký (Inter) 
  8 -  S.Rožboud (FC 30),  M.Fürst (Zahájí),  M.Horák (Next),  J.Moudrý  (Demi),  T.Dvořák a S.Škarda (West Jam),  P.Bláha (Inter)  a  V.Fiala (Borek)

Soutěž slušnosti po 8. kole :
bez karetDemi, West Jam a Borek
1 ŽKFC 30 (Tengl),  Zahájí (Mareš),   Next (Horák)  a  Inter  (Mil.Kopecký) 
2 ŽKDubenec (Trča a Hosnedl)  Střelnice   (Binter, Meškan)
4 ŽK - Lions  (Sagula, Shevchenko, Strapek a Kejšar)
5 ŽK - Element (Kalina 3x, Červený a Král) 

 

9. kolo :  30. října – 3. listopadu  volno  F C   3 0

Po  30. 10.  Borek   15:15    B O R E K   -  Z A H Á J Í  .  . 2 : 8  .  Předehráno v Po 18. 9..

O42 1. 11. Rudolfov 20:00  WEST JAM  –  I N T E R  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  8 : 4  .  (6:1)
West J.:  P.Vazač - M.Stropek 3,  S.Škarda 1,  V.Dolejšek, L.Zimandl, J.Fodora, M.Sodomka, M.Rudolf 2,  T.Dvořák 2,
Inter :  R.Minarik (26´ M.Jelínek) - J.Bareš, Mar.Kopecký, Mil.Kopecký, D.Urbánek 2,  T.Chlad 1,  F.Novotný 1, R.Minarik
Branky: 2´ Stropek 1:0,  5´ Urbánek 1:1,  8´ Stropek, 13´Rudolf, 15´ Dvořák, 17´ Škarda, 20´ Stropek a 20´Stropek 7:1,  34´ Chlad a 37´ Novotný 7:3,  44´ Dvořák 8:3,  47´ Urbánek 8:4,
Rozh.: FM J.Škuthan 360, Š.Hrabčák 320,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  5 div
 

Čt   2. 11. Hrdějovice  20:30  ELEMENT  -  DUBENEC  .  .  6:6  .  Předehráno  v  Po  9. 10.          

O43  2. 11.  SH JČU   20:30  N E X T   –  D E M I  .  .  .  .  .  .  ..  .  .  .  .  .  11 : 4  .  (4:1)
Next :  M.Schuster - P.Kaše, M.Šauer 1,  M.Horák, R.Chmátal 2,  J.Kubeš, M.Syrovátka 3,  P.Lhoták 3,  P.Le 2,
Demi :  J.Dvořák - V.David 1,  K.Malák, J.Moudrý, J.Zoch 2,  S.Rejdal, R.Holler 1,  R. Vo Son, J.Veselý

Branky : 5´Lhoták 1:0,  14´ Holler 1:1,  18´ Le, 21´ Syrovátka, 22´ Lhoták  a  27´ Chmátal 5:1,  36´ David 5:2,  40´ Syrovátka, 42´ Chmátal, 46´ Syrovátka a Lhoták a 48´ Šauer 10:2,  49´ 2x Zoch 10:4,  50´ Le 11:4,
Rozh.: Š.Kotásek 300, T.Peterka 300  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  5 div

O44 3. 11.  Velešín  19:00    L I O N S    –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  ..  .  .  8 : 0  .  (4:0)
Lions :  L.Mezník - M.Sagula, J.Gondek 2,  M.Plos 1,  K.Krejčí 1,  Y.Shevchenko 1,  P.Brana 1,  M.Strapek 1,  L.Nittl 1,
Střelnice :  R.Mendlík - R.Ždiarský, M.Švec, J.Šilha, O.Lacko, J.Svatoš,
Branky: 7´ Stropek, 9´ Gondek, 10´ Brana, 19´ Shevchenko, 26´ Plos, 43´ Nittl, 44´ Gondek a 48´ Krejčí 8:0,
Rozh.: J.Ovčáček 470, MN.Dimitrov 260,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  20 div

T A B U L K A   po   9. kole:
  1.  N E X T  .  .  .  .  .  .  8  .  .  .  .  7  .  .  .  1  .  .  .  .  0  .  .  .  .  57  : 31  .  .  .  22
  2.  F C   3 0   ,  .  .  .  .  7  .  .  .  .  7  .  .  .  0  .  .  .  .  0  .  .  .  .  68  : 24  .  .  .   21
  3,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  .  9  .  .  .  .  7  .  .  .  0  .  .  .  .  2  .  .  .  .  74  : 43  .  .  .  21
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  .  8  .  .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  .  .  2  .  .  .  .  54  : 38  .  .  .  14
  6.  WEST JAM  .  .  .  .   8  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  .  .  4  .  .  .  .  49  : 47  .  .  .  12
  5.  D E M I  .  .  .  .  .  .  8  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  .  .  4  .  .  .  .  41 : 60  .  .  .  12
  7.  L I O N S   B  .  .  .   8  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  .  .  5  .  .  .  .  61 : 50  .  .  .   10
  8.  DUBENEC  .  .  .  .  . 8  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  .  .  5  .  .  .  .  46 : 53  .  .  .  .  7
  9.  STŘELNICE  .  .  .  . 7  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  5  .  .  .  .  30  : 48  .  .  .  . 6
10.  I N T E R  .  .  .  .  .  8  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .  .  7  .  .  .  .  30  : 89  .  .  .  . 3
11.  B O R E K  .  .  .  .  . 8  .  .  .  .  0  .  .  .  1  .  .  .  .  7  .  .  .  .  30  : 67 .  .  .  .   1

S T Ř E L C I   po  9. kole:
37
- Tomáš Tengl  (FC 30)
33 - Jakub Slavík  (Zahájí)
18 -  Danylo Muranako (Lions) 
14 -  Michal Stropek (West Jam),  M.Strapek (Lions)  Dominik Trča  (Dubenec)
13 -  P.Le (Next)  a  M.Maňhal  (Zahájí)
12 -  P.Konopa  (Element) 
11 -  J.Trachta (Demi)
10 -  P.Bouchal (FC 30),  J.Král (Element)  a  T.Dvořák (West Jam)
  9 -  M.Syrovátka (Next),  S.Škarda (West Jam)  a  Mar.Kopecký (Inter)

Soutěž slušnosti po  9. kole :
bez karetDemi, West Jam a Borek
1 ŽKFC 30 (Tengl),  Zahájí (Mareš),   Next (Horák)  a  Inter  (Mil.Kopecký) 
2 ŽKDubenec (Trča a Hosnedl)  Střelnice   (Binter, Meškan)
4 ŽK - Lions  (Sagula, Shevchenko, Strapek a Kejšar)
5 ŽK - Element (Kalina 3x, Červený a Král)

 

10. kolo :  6. – 10. listopadu  volno Zahájí

O45  6. 11.  Hrdějovice 20:00  ELEMENT   –  BOREK  .  .  .  .  .  .  .  .  12 : 6  .  (4:4)
Element :  M.Čermák - D.Jelínek 1,  P.Červený 2,  M.Michálek 1,  F.Roudnický 3,  J.Král 1,  F.Dědina 2,  P.Konopa 2,
Borek :  M.Danda - T.Bejsta, M.Slezák, D.Šestauber 4,  M.Vitha, V.Fiala 2,  T.Vít
Branky: 1´Jelínek 1:0, 3´ Šestauber 1:1,  5´ Červený 2:1,  7´ Šestauber 2:2,  12´ Dědina 3:2,  19´ Fiala a 22´ Šestauber  3:4,  30´ Dědina, 31´ Roudnický, 32´ Konopa a 36´ Roudnický 8:4,  37´ Šestauber 8:5,  39´ Král, 41´ Roudnický a 42´ Konopa 11:5,  43´ Fiala 11:6,  45´ Červený 12:6,
Rozh.: P.Ždych 330, R.Granec 260,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  25 div

O46  7. 11.  JČU 8.kolo  20:00  STŘELNICE  –  F C  30  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 7  .  (3:3)
Střelnice :  R.Mendlík - R.Ždiarský 2,   M.Švec, J.Šilha 1,  O.Lacko 1,  J.Meškan 1,
FC 30 :  L.Hejníček 1 - P.Kortus st, D.Žmolík 2,  T.Tengl 2,  A.Matoušek 1,  D.Přibyl 1,  S.Rožboud, Z.Rýpar,
Branky: 3´ Šilha 1:0,  11´ Matoušek 1:1,  18´ Meškan 2:1,  20´ Žmolík 2:2,  22´ Ždiarský 3:2,  25´ Tengl, 29´ Hejníček a 30´ Tengl 3:5,  41´ Lacko 4:5,  47´ Žmolík 4:6,  48´ Ždiarský 5:6,  49´ Přibyl 5:7,
Rozh.: L.Zabilka 260, P.Ždych 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O47  8. 11  Hrdějovice 8.11.  I N T E R    –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  0 : 11  .  (0:7)
Inter :  M.Jelínek - J.Bareš, Mar.Kopecký, D.Urbánek, T.Chlad, Mil.Kopecký, F.Novotný, F.Záveský,,
Dubenec :  P.Žižka - P.Hezoučký 1,  M.Hosnedl 2,  J.Vančura 4,  J.Špán 1,  D.Trča 3,  Š.Vazač,
Branky: 2´ Trča, 9´ Hezoučký, 10´Vančura, 15´ Špán, 25´ Vančura, 30´ a 37´ Hosnedl, 38´ Trča a 39´ Vančura 0:11,
Rozh.: L.Zabilka 330, F.Zloch 360,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 di

O48  9. 11.  SH JČU   20:30    N E X T   –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 : 4  .  (5:1)
Next :  M.Schuster - P.Kaše 1,  M.Šauer 1,  M.Horák 3,  R.Chmátal 2,  J.Kubeš 3,  M.Syrovátka 5,
Střelnice :  R.Mendlík - J.Svatoš, J.Šilha, O.Lacko, M.Švec, D.Mendlík 2,  D.Širhal 2,
Branky: 10´ Horák a 13´ Kubeš 2:0,  15´ D.Mendlík 2:1,  16´ Syrovátka, 18´ Horák, 21´ Chmátal, 27´ Horák, 32´ Syrovátka, 33´ Kubeš, 34´ Chmátal, 35´ Šauer a 37´ Kaše 10:1,  38´ Širhal 11:2,  40´ a 42´ Syrovátka 13:2,  44´ Širhal 13:3,  47´ Kubeš 14:3,  48´ D.Mendlík 14:4,  48´ Syrovátka 15:4,
Rozh.: T.Peterka 300, M.Primus 330,   .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O49  10. 11.  Hluboká   18:00   D E M I   –  WEST JAM  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 5  .  (2:1)
Demi :  J.Hošna - V.David 1+ŽK,  J.Zoch,  J.Holler,  J.Moudrý 1,  J.Trachta 1,  S.Rejdal, K.Malák 2,  J.Dvořák
West J.:  M.Pribula - L.Zimandl 2+ŽK,  S.Škarda, M.Stropek 2,  V.Dolejšek, J.Fodora, M.Vochozka 1
Branky: 8´ Zimandl 0:1,  16´ Trachta a 19´ David 2:1,  20´ Vochozka, 28´ Stropek a 29´ Zimandl 2:4,  32´ Moudrý 3:4,  38´ Stropek 3:5,  41´ a 50´ Malák 5:5,
Rozh.: Š.Hrabčák 350, J.Řehoř 260,  ,  .  .  .  .  ŽK 1:1 42´David - 48´ Zimandl  .  .  .  .  .  0 div

O50 10. 11.  Velešín 19:00    L I O N S  "B"    –  F C   3 0  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 5  .  (2:1)
Lions :  L.Mezník - M.Kejšar 1,  J.Gondek 1,  L.Nittl, M.Plos, K.Krejčí, Y.Shevchenko ŽK,  P.Brana 2,  M.Strapek 1,
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus st, L.Hejníček, Z.Mrvík, D.Kočer 2,  Z.Rýpar, D.Přibyl 3,
Branky: 7´ Kočer 0:1,  11´ a 12´ Brana 2:1,  29´ Přibyl 2:2,  32´ Strapek 3:2,  36´ Přibyl a 41´ Kočer 3:4,  44´ Kejšar a 46´ Gondek 5:4,  48´ Přibyl 5:5,
Rozh.: F.Mertl 260, J.Škuthan 500  ,  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0 39´ Shevchenko  .  .  .  .  .  .  25 div

T A B U L K A   po   10. kole:
  1.  N E X T  .  .  .  .  .  .  9  .  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  .  .  0  .  .  .  .  82  :   35  .  .  .   25
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  .  9  .  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  .  .  0  .  .  .  .  80  :   34  .  .  .   25
  3,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  .  9  .  .  .  .  7  .  .  .  0  .  .  .  .  2  .  .  .  .  74  :   43  .  .  .   21
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  .  9  .  .  .  .  5  .  .  .  2  .  .  .  .  2  .  .  .  .  66  :   44 .  .  .   17
  6.  WEST JAM  .  .  .  .   9  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .  .  54  :   52  .  .  .  13
  5.  D E M I  .  .  .  .  .  .  9  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .  .  5  .  .  .  .  46 :   76  .  .  .   13
  7.  L I O N S   B  .  .  .  10  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  .  .  5  .  .  .  .  66 :   55  .  .  .    11
  8.  DUBENEC  .  .  .  .  . 9  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  .  .  5  .  .  .  .  57 :   53  .  .  .   10
  9.  STŘELNICE  .  .  .  . 9  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  7  .  .  .  .  39  :   70  .  .  .  . 6
10.  I N T E R  .  .  .  .  .  9  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .  .  8  .  .  .  .  30  : 100  .  .  .  . 3
11.  B O R E K  .  .  .  .  . 9  .  .  .  .  0  .  .  .  1  .  .  .  .  8  .  .  .  .  36  :   79  .  .  .  .  1

S T Ř E L C I   po  10. kole:
39
- Tomáš Tengl  (FC 30)
33 - Jakub Slavík  (Zahájí)
18 -  Danylo Muranako (Lions),
17 -  Dominik Trča  (Dubenec)
16 -  Michal Stropek (West Jam),
15 -  M.Strapek (Lions),
14 -  M.Syrovátka (Next)  a  P.Konopa  (Element)
13 -  P.Le (Next)  a  M.Maňhal  (Zahájí)  
12 -  J.Trachta (Demi)
11 -  M.Horák (Next)  a  J.Král (Element)
10 -  R.Chmátal (Next),  P.Bouchal (FC 30),  T.Dvořák (West Jam),  J.Vančura (Dubenec  a  V.Fiala (Borek)

Soutěž slušnosti po  10. kole :
bez karet Borek
1 ŽKFC 30 (Tengl),  Zahájí (Mareš),   Next (Horák),   Demi (David), West Jam (Zimandl)  a  Inter  (Mil.Kopecký) 
2 ŽKDubenec (Trča a Hosnedl)  Střelnice   (Binter, Meškan)
5 ŽK - Element (Kalina 3x, Červený a Král),
5 ŽK - Lions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa a Kejšar)

 

11.  kolo :  13. –17. listopadu      volno  L i o n s

O51  13. 11.  Hrdějovice 20:00  ELEMENT    –  E L B H  .  .  .  .  .  .  .  .  .   ..  .  4 : 0  .  (2:0)
Element :  M.Čermák - D.Jelínek, F.Roudnický, D.Kokrment, F.Dědina, J.Král, M.Michálek, P.Konopa 2,  P.Červený 1,  P.Jusufi 1,
ELBH :  J.Čejka - L.Ponec, M.Maňhal, J.Maňhal, V.Němeček,
M.Fürst, J.Mareš,
Branky: 11´ Konopa, 12´ Jusufi, 48´ Červený a 49´ Konopa 4:0,
Rozh.: Š.Hrabčák 280, M.Havelec 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  25 div

O52  15. 11.  Rudolfov 20:00  WEST JAM   –  STŘELNICE  .  .   .  .  .  .  .  . .  .  8 : 6  .  (4:3)
West Jam :  M.Pribula - M.Stropek S.Škarda, T.Dvořák 4,  L.Zimandl, P.Vazač, M.Sodomka, M.Rudolf 1,
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík 1,  R.Ždiárský, M.Švec 2,  L.Binter 1,  J.Šilha, J.Svatoš 1+ŽK,
Branky: 3´ Dvořák 1:0,  4´ Švec 1:1,  6´ Stropek 2:1,  13´ Svatoš 2:2,  15´ Dvořák 3:2,  21´ Svatoš 3:3,  25´ Rudolf 4:3,  31´ Binter 4:4,  34´ Dvořák a 41´ Stropek 6:4,  46´ Švec a D.Mendlík 6:6,  47´ Stropek a 50´ Dvořák 8:6,
Rozh.: N.Dimitrov 260, RG J.Ovčáček 360,  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  37´ Svatoš  .  .  .  .  5 div

O53  15. 11.  Hrdějovice 21:00   I N T E R    –  B O R E K  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 9  .  (3:3)
Inter :  M.Jelínek 
(J.Weiss) - J.Bareš, Mar Kopecký 3,  D.Urbánek 1,  Z.Málek 1,  Mil.Kopecký, F.Novotný, F.Záveský, O.Plíhal,
Borek :  D.Vaněk - T.Bejsta, M.Danda 1,  V.Fiala 2,  J.Pokorný 1,  D.Šestauber 5+ŽK,  T.Vít,
Branky: 11´ Urbánek 1:0,  12´ D.Šestauber 1:1,  14´Málek a 18´ Mar.Kopecký 3:1,  22´ Šestauber, 24´ Danda, 27´ Fiala34´, 35´ a 36´ Šestauber a 41´ Pokorný 3:8,  42´ a 46´ Mar.Kopecký 5:8,  47´ Fiala 5:9,
Rozh.: F.Mertl 340, M.Primus 370,  ,  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  45´ Šestauber  .  .  .  .  .  10 div

O54  16. 11.  SH JČU 20:30  N E X T    –  F C   3 0  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 8  .  (3:4)
Next
M.Schuster - P.Kaše 1,  M.Šauer 1,  M.Horák 3,  R.Chmátal 2,  J.Kubeš 3,  M.Syrovátka 5,
FC 30 :  L.Hejníček - T.Tengl 3,  P.Kortus st, S.Rožboud 3+ŽK, Z.Mrvík, D.Kočer 2,  Z.Rýpar, D.Přibyl 3,
Branky: 1´ Přibyl 0:1,  4´ Syrovátka 1:1,  6´ Přibyl, 9´ Tengl a 12´ Rožboud 1:4,  18´ Kubeš, 22´ Syrovátka a 30´ Chmátal 4:4,  33´ Rožboud, 37´ 39´ Tengl 4:7,  42´ a 43´ Syrovátka 6:7,  47´ Rožboud 6:8,  49´ Syrovátka 7:8,
Rozh.: T.Peterka 300, J.Ovčáček 300  .  .  .  .  .  
ŽK 0:1  44´ Rožboud  .  .  .  .  .  .  ? div

O55  17. 11.  Hluboká 18:00  D E M I    –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 11  .  (2:5)
Demi :  J.Hošna - V.David, R.Holler, J.Moudrý 2,  J.Trachta, K.Malák, J.Dvořák 1,  R. Vo Son, Nechvátal, J.Zoch,
Dubenec :  P.Žižka ŽK - D.Trča, J.Špán, M.Hosnedl 3,  Š.Vazač, L.Koňarik 3,  P.Hezoučký 3,  J.Vančura 2,
Branky: 4´ Koňarik, 5´ Hezoučký, 6´ Hosnedl a 10´ Koňarik 0:4,  15´ Dvořák 1:4,  18´ Hosnédl 1:5,  20´ Moudrý 2:5,27´ Hezoučký, 28´ Vančura, 29´ Hezoučký, 35´ Hosnédl a 36´ Vančura 2:10,40´ Moudrý 3:10,
Rozh.: J.Řehoř 260, VK ŠH L.Zabilka 380,,  ,  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  15´ Žižka  .  .  .  .  .  15 div

T A B U L K A   P O   11. kole :
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .   10  .  .  .  .  9  .  .  .  1  .  .  .  .  0  .  .  .  .  88  :   41  .  .  .   28
  2.  N E X T  .  .  .  .  .   10  .  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .  .  89  :   43  .  .  .   25
  3,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .   10  .  .  .  .  7  .  .  .  0  .  .  .  .  3  .  .  .  .  74  :   47  .  .  .   21
  4.  ELEMENT  .  .  .  .   10  .  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  .  .  2  .  .  .  .  70  :   44 .  .  .   20
  5.  WEST JAM  .  .  .  . 10  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .  .  62  :   58  .  .  .  16
  6.  DUBENEC  .  .  .  .  10  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .  .  5  .  .  .  .  68 :   56  .  .  .   13
  7.  D E M I  .  .  .  .  .  10  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .  .  6  .  .  .  .  49 :   76  .  .  .   13
  8.  L I O N S   B  .  .  . 10  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  .  .  5  .  .  .  .  66 :   55  .  .  .    11
  9.  STŘELNICE  .  .  .   10  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  8  .  .  .  .  45  :   78  .  .  .  . 6
10.  B O R E K  .  .  .  .  10  .  .  .  .  1  .  .  .  1  .  .  .  .  8  .  .  .  .  45  :   84  .  .  .  .  4
11.  I N T E R  .  .  .  .   . 10  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .  .  9  .  .  .  .  35  : 109  .  .  .  . 3

S T Ř E L C I   po  11. kole:
42
- Tomáš Tengl  (FC 30)
33 - Jakub Slavík  (Zahájí)
19 -  M.Syrovátka (Next)  a   Michal Stropek (West Jam),
18 -  Danylo Muranako (Lions),
17 -  D.Trča  (Dubenec)
16 -  P.Konopa  (Element)
15 -  M.Strapek (Lions),
14 -  T.Dvořák (West Jam),
13 -  P.Le (Next)  a  M.Maňhal  (Zahájí)  
12 -  J.Vančura (Dubenec,  J.Trachta (Demi),  D.Šestauber a V.Fiala (Borek)  a  Mar.Kopecký (Inter)
11 -  S.Rožboud (FC 30),  M.Horák a R.Chmátal (Next),  J.Král (Element),  M.Hosnedl (Dubenec) a J.Moudrý (Demi)
10 -  P.Bouchal (FC 30), 

Soutěž slušnosti po  11. kole :
1 ŽKZahájí (Mareš),   Next (Horák), West Jam (Zimandl),  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽKFC 30 (Tengl a Rožboud)
3 ŽKDubenec (Trča, Hosnedl a Žižka)  Střelnice  (Binter, Meškan a Svatoš)
5 ŽK - Element (Kalina 3x, Červený a Král),
6 ŽK - Lions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa a Kejšar)

 

 

 

 

 



 

 

 


 

 

 

 

 

O5x  X. X.  XX   XX:XX    XXX    –  XXX  .  .  .  .  X : X  .  (X:X)
XXX :  XX
XXX :  XX
Branky: XX
Rozh.: XX,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div






» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři










© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS