Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

29.11.2021 00:00 - Hrdějovice - přeloženo na 13.12.
SK Vaplast Lišov - TJ HFASC ČB
01.12.2021 19:30 - NH SKP
FC Kohouti ČB - A1 team Zbudov
01.12.2021 20:30 - SH Týn n./Vlt.
ELBH Týn nad Vltavou - Dynamo PCO B
02.12.2021 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - FK Zahájí

Okresní přebor - skup. A

25.10.2021 19:00 - SH JČU
SK Střelnice ČB - TJ Borek
28.10.2021 20:00 - Rudolfov
Inter ČB - West Jam ČB A
29.10.2021 19:00 - SOŠ Velešín
SK Lions Velešín A - FC 30 ČB
12.11.2021 19:00 - SOŠ Velešín - dohrávka 5. kola
SK Lions Velešín A - Inter ČB

Okresní přebor - skup. B

27.10.2021 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - RL Dubenec
29.10.2021 18:00 - ZŠ Hluboká n/Vlt.
AC Demi Hluboká - FC Next ČB
29.10.2021 20:00 - SOŠ Velešín
SK Lions Velešín B - FK Zahájí B

1. třída

Přestávka

2. třída

Přestávka


  

  Rozpis a výsledky OP skupina A 2021-22

TABULKA: 1. FC 30 . 84:33 21 . . 2. WEST JAM B . 81:35 21 . . 3. STŘELNICE . 47:38 13 . . 4. LIONS A . 32:41 8 . . 5. INTER . 32:70 4 . . 6. BOREK 16:75 2 . . Poslední dvě kola základní části začnou 11. dubna 2022 . . . .

R O Z P I S   a   V Ý S L E D K Y   O P   skup. "A" 

T A B U L K A   po   8.  k o l e :      
1.  FC  30  ČB  .  .  .   .  .  .  .  8  .  .  .  7  .  0  .  . 1  .  .  .  84 :  33  .  .  21
2.  WEST JAM "A"   .  .  .  .  . 8  .  .  .  7  .  0  .  . 1  .  .  .  81 :  35  .  .  21     
3.  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  . 8  .  .  .  4  .  1  .  . 3  .  .  .  47 :  38  .  .  13

4.  SK LIONS "A"  .  .  .  .  .   8  .  .  .  2  .  2  .  . 4  .  .  .  32 :  41  .  .  . 8
5INTER  ČB  .  .  .  .  .  .  .   8  .  .  .  1  .  1  .  . 6  .  .  .  32 :  70  .  .  . 4
6.  TJ  BOREK .  .  .  .  .  .  .  . 8  .  .  .  0  .  2  .  . 6  .  .  .  16 :  75  .  .  . 2

S T Ř E L C I   po  8. kole :
29  -  Petr Bouchal  (FC 30)
18  -  Jan Hušek  (FC 30)
17  -  Petr Vazač  (West Jam)
15  -  Stanislav.Škarda  (West Jam)
14  -  Lukáš Zimandl  (West Jam)
13  -  D.Přibyl (FC 30)  a  M.Strapek (Lions)
12  -  M.Kopecký  (Inter)
  9  -  M.Rudolf  (West Jam)
  8  -  J.Fodora  (West Jam)

K A R T Y   po  8 .  k o l e :
bez karet  .  - 
FC 30, West Jam, Střelnice, Lions a Borek
1  ŽK  .  .  .  .  -  Inter

 

P Ř Í Š T Í   P R O G R A M : 

J A R N Í   Č Á S T   O D V E T         

9 .   k o l o :  ( 11. – 15. 4.  2022 )           

PO 11. 4.  VŠZ         18:00  FC 30 ČB    –  TJ  BOREK

PO 11. 4.  NH SKP 19:00  STŘELNICE  –  INTER  ČB

PA  15. 4. Velešín   19:00  LIONS „A“ –  WEST J. “A“

 

10 .   k o l o :  ( 18.  – 22. 4)

PO 18. 4.   VŠZ      18:00  FC 30 ČB      –  STŘELNICE

ST  20. 4.  Rudolfov 20:00  WEST J. “A“ –  TJ  BOREK

ČT  21. 4.  Rudolfov 20:00  INTER  ČB     –  LIONS „A“

 

Nadstavba:  Začne 2. května 2022

První čtyři z obou skupin budou hrát dvoukolově play-off   (1.A – 4.B  -  2.B – 3.A;  2.A- 3.B  -  1.B – 4.A;). Vítězové budou hrát semifinále a dále finále. Poražení budou pokračovat v play-off o 5. až 8. místo a poražení semifinalisté o 3. místo

Poslední dva z obou skupin budou hrát dvoukolově play-out   (5.A – 6.B  -  5.B – 6.A;).

Play-off  o 1. až 8. místo bude trvat šest týdnů a skončí 10. června,

play-out  o 9. až 12. místo bude o dva týdny kratší.

 

V Ý S L E D K Y   O P   skup. "A"

1 .   k o l o :  ( 6.  – 10. 9. )

A01  6. 9.  VŠZ      18:00   FC 30 ČB      –  INTER ČB     8 : 2   (3:1)                                               FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus  st.1,  P.Bouchal 4,  Z.Mrvík, D.Přibyl 2,  O.Pelcl 1,                                     Inter :  R.Minarik - J.Bareš, T.Chlad, Mil.Kopecký, Mar.Kopecký, D.Urbánek, M.Sagula 2,                         Branky :  6.´- Přibyl, 11.´- Bouchal 2:0,  17.´- Sagula 2:1,  18.´- Bouchal, 28.´- Přibyl, 30.´- Pelcl, 38.´- Kortus, 40.´a 47,´- Bouchal 8:1,  50.´- Sagula 8:2,                                                                   Rozh.:  M.Primus (260), F.Zloch (250)  .  .  .  .  bez karet 

A02  8. 9.  Rudolfov  20:00   WEST J. “A“ –  STŘELNICE   8 : 2 . (3:2)                                         West Jam :R.Novák - T.Dvořák, S.Škarda 3, J.Fodora 1, L.Zimandl, M.Rudolf 2, M.Stropek 1, P.Vazač 1, Střelnice : J.Svatoš - J.Šilha, M.Švec, V.Kubal, J.Jelínek 1,  D.Mendlík 1,                                               Branky :  13.´- Vazač 1:0,   14.´- Mendlík 1:1,  15.´- Rudolf a 19.´- Stropek 3:1,  24.´- Jelínek 3:2,  33.´- Škarda, 35.´- Rudolf, 40.´a 43.´- Škarda a 45.´- Fodora 8:2,                                                        Rozh.: P.Kocina (250), P.Ždych (270),   .  .  .  .  .  bez karet

A03   9. 9Borek   18:15  TJ  BOREK –  LIONS „A"     0 : 0: . (0:0)                                               Borek :  J.Pokorný - T.Bejsta, M.Vitha, R.Rehanzl, M.Švec, P.Neumann                                                   Lions :  L.Mezník - L.Nittl, J.Severa, J.Banachevič, J.Kališ, J.Smolík,                                                     Branky : bez branek   .  .  Rozh.:  J.Škuthan (250), R.Granec (250)  .  .  .  bez karet  .  .  .  10 div.

 

2 .   k o l o :  ( 13. – 17. 9.  )

A04  13. 9.    VŠZ    18:00  FC 30 ČB     –  WEST J. “A“  .  .  4 : 10  .  (2:6)                                    FC 30 :   M.Havelec - P.Kortus st., P.Bouchal 3,  Z.Mrvík 1,                                                                  West J. A :   M.Pribula - P.Vazač 3,  T.Dvořák 2,  V.Dolejšek, S.Škarda 1,  L.Zimandl 2,  M.Rudolf 2,      Branky :  2.´- Dvořák, 3.´- Škarda a 5.´- Vazač 0:3,  13.´- Bouchal 1:3,  23.´- Vazač 1:4,  24.´- Bouchal 2:4,  24.´- Zimandl, 25.´- Rudolf a 29.´- Dvořák 2:7,  33.´- Rudolf, 37.´- Zimandl a 39.´- Vazač 3:10,  42.- Mrvík 4:10,      Rozh.:  J.Škuthan (290 250), Granec (250)  .  .  .  bez karet

A05  13. 9.  SH JČU 19:00  STŘELNICE  –  LIONS „A“  .  .  9 : 2  .  (3:2)                                     Střelnice : Z.Vácha - J.Šilha 1,  V.Kubal 1,  M.Švec 1,  D.Mendlík 1,  J.Svatoš 3,  O.Lacko 2,                  Lions A :  L.Mezník - K.Krejčí, J.Kališ, L.Nittl, M.Lefan 2,  J.Banachevič                                                  Branky :  8.´- Šilha 1:0,  10.´- Lefan 1:1,  12.´- Lacko a 15.´- Svatoš 3:1,  20.´- Lefan 3:2,  30.´a 35.´- Svatoš, 38.´- Švec, 43.´- Mendlík, 45.´- Lacko a 49.´- Kubal 9:2,                                              Rozh.:  M.Primus (360), O.Mareš  .  .  .  .  bez karet

A06  16. 9.  Borek 18:00  TJ  BOREK  –  INTER  ČB  .  .  .  2 : 5  .  (0:2)                                      Borek :  J.Pokorný - T.Bejsta 1,  V.Fiala, P.Junek 1,  P.Neumann, R.Rehanzl, M.Vitha                               Inter: Minarik - J.Bareš, Mar.Kopecký 3,  Mil.Kopecký, D.Urbánek 2,  T.Chlád, M.Sagula                     Branky :  10.´a 13.´- Urbánek, 28.´a 29.´- Mar.Kopecký 0:3,  30.´- Bejsta a 32.´- Junek 2:4,  46.´- Mar.Kopecký 2:5,       Rozh.:  P.Ždych (270), F.Zloch (200)  .  .  .  .  bez karet .  .  .  .  .  5 div.

T A B U L K A   p o   2.  k o l e :
1.  WEST JAM "A"   .  .  .  .  .  2  .  .  .  2  .  0  .  . 0  .  .  .  18 :  6  .  .  6
2.  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  0  .  . 1  .  .  .  11 : 10  .  .  3
3.  FC  30  ČB  .  .  .   .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  0  .  . 1  .  .  .  12 : 12  .  .  3
4.  INTER ČB  .  .  .  .  .  .  .  . 2  .  .  .  1  .  0  .  . 1  .  .  .  . 7 : 10  .  .  3
5.  TJ BOREK .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  1  .  . 1  .  .  .  . 2 :   5  .  .  1
6.  SK LIONS "A"  .  .  .  .  .   2  .  .  .  0  .  1  .  . 1  .  .  .  . 2 :   9  .  .  1

S T Ř E L C I   po  3. kole :
10  -  Petr Bouchal  (FC 30)
  4  -  M.Rudolf , 
Stanislav Škarda  a  Petr Vazač (West Jam)
  3  -  J.Svatoš  (Střelnice)  a  
Mar.Kopecký (Inter)

 

3 .   k o l o :  ( 20.  – 24. 9. )           

A07  20. 9.  VŠZ  17:45  FC 30 ČB  –  LIONS „A“  .  .  .  9 : 5  .  (3:1)                                         FC 30: M.Havelec - Kortus st.1, Kortus ml.1, A.Matoušek, P.Bouchal 3, Z.Mrvík 1, D.Přibyl 1, T.Pecka 2Lions A :  J.Neubauer - V.Švec 1,  T.Gondek, M.Strapek 1,  J.Jílek, K.Krejčí, J.Carda 3,   L.Nittl,          Branky :  9.´- Kortus mt, 10.´- Přibyl a 13.´- Pecka 3:0,  14.´- Strapek 3:1,  28.´- Mrvík 4:1,  30.´- Švec 4:2,  32.´- Pecka, 36.´- Kostus P. st. a P.Bouchal 7:2,  40.´a 42.´- Carda 7:4,  43.´- Bouchal 8:4,  47.´- Carda 8:5,  50.´- Bouchal 9:5,             Rozh.: V.Korejčík (250), Ždych  F.Zloch (250)  .  .  .  .  bez karet  

A08  22. 9.  Rudolfov 20:00   WEST J. “A“ –  INTER  ČB  .  .  .  .  .  10 : 6  .  ((5:4)
West J :  M.Pribula - T.Dvořák 3,  S.Škarda 1,  J.Fodora 1,  L.Zimandl 3,  M.Rudolf, V.Dolejšek 1,  P.Vazač 1,
Inter :  R.Minarik - J.Bareš 1+ŽK,  D.Urbánek, Mil.Kopecký, Mar.Kopecký 2, M.Sagula, J.Jeřábek 1, T.Chlad 2, O.Plíhal,
Branky: 2.´- Dvořák 1:0,  4.´- Jeřábrk 1:1,  6.´- Zimandl 2:1,  7.´- Chlad 2:2,  9.´- Dvořák, 10.´- Škarda a 13.´- Dvořák 5:2,  20.´- Mar.Kopecký a 21.´- Bareš 5:4,  29.´- Zimandl, 33.´- Vazač, 36.´- Zimandl a 44.´- Fodora 9:4,  48.´- Mar.Kopecký a 49.´- Chlad 9:6,  50.´- Dolejšek 10:6,
Rozh.: P.Kocina 260  250, F.Mertl 290,  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  35.´- Bareš  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div
  
       

A09  23. 9.  Borek  17:45  TJ  BOREK    –  STŘELNICE  .  .  .  .  2 : 7  .  (2:2)
Borek :  M.,Škaroupka - T.Bejsta, V.Fiala 1,  P.Junek, P.Neumann, J.Pokorný, R.Rehanzl 1,
Střelnice :  Z.Vácha - J.Činčura 1,  J.Svatoš 2,  V.Kubal 2,  M.Švec, J.Šilha 1,  J.Jelínek, O.Lacko 1,
Branky: 1.´- Kubal 0:1,  11.´- Rehanzl a 19.´- Fiala 2:1,  20´.- Šilha, 27.´- Kubal. 29.´- Svatoš, 33´.- Lacko, 36´.- Svatoš a 44.´- Činčura 2:7,
Rozh.: J.Škuthan 250,  Zloch  R.Granec 250,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  20 div
 

T A B U L K A   PO   3. kole :   
1.  WEST JAM "A"   .  .  .  .  . 3  .  .  .  3  .  0  .  . 0  .  .  .  28 : 12  .  .  9
2.  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  0  .  . 1  .  .  .  18 : 12  .  .  6
3.  FC  30  ČB  .  .  .   .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  0  .  . 1  .  .  .  21 : 17  .  .  6
4.  INTER ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  0  .  . 2  .  .  .  13 : 20  .  .  3
5.  TJ BOREK .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  1  .  . 2  .  .  .   4 : 12  .  .  1
6.  SK LIONS "A"  .  .  .  .  .   3  .  .  .  0  .  1  .  . 2  .  .  .   7 : 18  .  .  1

S T Ř E L C I   p o   3. k o l e :
10  -  Petr Bouchal  (FC 30)
  5  -  Tomáš Dvořák, Stanislav Škarda, Petr Vazač a Lukáš Zimandl  (vše West Jam),   J.Svatoš (Střelnice)            a  Marek Kopecký (Inter)
  4  -  M.Rudolf  (West Jam)
  3  -  V.Kubal a O.Lacko  (oba Střelnice), 
D.Přibyl (FC 30)  a  J.Carda (Lions)

K A R T Y   p o  3 .  k o l e :
bez karet  .  -  West Jam, Střelnice, FC 30, Borek a Lions

1  ŽK  .  .  .  .  -  Inter

 

 4 .   k o l o :  ( 27. 9.  – 1. 10. )

A10  29. 9.  Rudolfov 20:00  WEST J. “A“ –  LIONS „A“  .  .  .  .  7 : 2  .  (3:1)
West J. :  M.Pribula - P.Vazč 3,  M.Stropek, V.Dolejšek, L.Zimandl 2,  M.Rudolf 2,  D.Beneš,
Lions :  L.Mezník - K.Krejčí, J.Severa, K.Gondek, M.Strapek 1,  J.Falta, M.Kejšar, L.Nittl 1,  J.Schmidtmayer,
Branky: 2.´a 5.´- Rudolf 2:0,  15.´- Strapek 2:1,  147.´- Zimandl, 29.´- Vazač, 31.´- Zimandl, 36.´a 44.´- Vazač 7:1,  47.´- Nittl
Rozh.: J.Škuthan 270 300, R.Granec 210,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  ? div

A11  30. 9.  Borek  17:30  TJ  BOREK    –  F C  3 0  .  .  .  .  .  .  1 : 17  .  (1:7)
Borek :  M.,Škaroupka -
P.Neumann 1 J.Pokorný, R.Rehanzl, P.Junek, V.Fiala, T.Bejsta,
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus st. 2,  Z.Mrvík 3,  P.Bouchal 1,  D.Přibyl 3,  J.Hušek 3,  T.Pecka 5,
Branky: 3.´- Neumannl 1:0,  9.´- Přibyl, 14.´- Pecka, 15.´a 17.´- Mrvík, 19´.- Přibyl, 20.´- Kortus. 24.´- Hušek, 34´.- Pecka, 36´.- Bouchal, 38.´- Kortus, 39,- Pecka, 40.´- Přibyl, 44.´- Pecka, 45.´- Hušek, 47.´- Mrvík a 50.´- Hušek 1:17,
Rozh.:
  Kocina  Š.Kotásek 250, V.Korejčík 250,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  2 div  

A12  30. 9.  Rudolfov 20:00   INTER  ČB  –  STŘELNICE  .  .  .  2 : 10  .  (0:4)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, Mar.Kopecký 1T.Chlad, Mil.Kopecký, M.Sagula, D.Urbánek, O.Plíhal 1,
Střelnice :  Z.Vácha - O.Lacko 1J.Martinec, M.Švec 1,  J.Jelínek 3R.Ždiárský 1J.Šilha 2,  V.Kubal 2,
Branky: 5.´- Jelínek, 17.´- Šilha, 24.´- Kubal, 25.´- Šilha, 27.´- Kubal a 28.´- Jelínek 0:6,  28.´- Plíhal a 33.´- Mar.Kopecký 2:6,  36.´- Švec, 44.´- Jelínek, 46.´- Lacko a 48.´- Ždiarský 2:10,
Rozh.:
Zloch J.Škuthan 290, Ždych Kotásek P.Kocina 260 250,   .  .  bez karet  .  .  10 div

T A B U L K A   p o   4. k o l e :      
1.  WEST JAM "A"   .  .  .  .  . 4  .  .  .  4  .  0  .  . 0  .  .  .  35 : 14  .  .  12
2. 
FC  30  ČB  .  .  .   .  .  .  .  4  .  .  .  3  .  0  .  . 1  .  .  .  38 : 18  .  .  . 9
3. 
STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  3  .  0  .  . 1  .  .  .  28 : 14  .  .  . 9
3.  FC  30  ČB  .  .  .   .  .  .  .  4  .  .  .  3  .  0  .  . 1  .  .  .  38 : 18  .  .  . 9
4.  INTER ČB  .  .  .  .  .  .  .  . 4  .  .  .  1  .  0  .  . 3  .  .  .  15 : 30  .  .  . 3
5.  SK LIONS "A"  .  .  .  .  .   4  .  .  .  0  .  1  .  . 3  .  .  .   9 : 25  .  .  . 1

6.  TJ BOREK .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  1  .  . 3  .  .  .   5 : 29  .  .  . 1

S T Ř E L C I   p o  4. k o l e :
11  -  Petr Bouchal  (FC 30)

  8  -  Petr Vazač  (West Jam)
  7  -  Lukáš Zimandl  (oba  West Jam)  a  Tomáš Pecka (FC 30)
  6  -  Michal Rudolf  (West Jam),  David Přibyl (FC 30)  a  Mar.Kopecký (Inter)
  5  -  T.Dvořák, S.Škarda  (West Jam),   Z.Mrvík (FC 30),  J.Svatoš a V.Kubal (Střelnice)  a  Marek Kopecký (Inter)
)

  4  -  P.Kortus st
(FC 30),  J.Jelínek, O.Lacko a J.Šilha (Střelnice) 

K A R T Y   p o  4 .  k o l e  :
bez karet  .  -  West Jam, Střelnice, FC 30, Borek a Lions

1  ŽK  .  .  .  .  -  Inter

 

5 .   k o l o :  ( 4.  – 8 10. )

A13  4. 10.   NH SKP 19:00   STŘELNICE  –  FC 30 ČB  .  .  .  3 : 9  .  (0:3)
Střelnice :  Z.Vácha - J.Šilha 1,  R.Ždiárský, J.Martinec 1,  J.Svatoš, D.Mendlík, M.Švec 1,  O.Lacko,
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus st, P.Bouchal 4,  Z.Mrvík, D.Přibyl 3,  J.Hušek 2,
Branky: 17.´- Bouchal, 20.´- Hušek a 25.´- Bouchal 0:3,  26.´- Martinec a 30.´- Šilha 2:3,  31.´- Přibyl, 39.´- Hušek, 41.´a 43.´- Bouchal, 44.´a 47.´- Přibyl 2:9,  48.´- Švec 3:9,
Rozh.: P.Ždych 250,   J.Škuthan 250,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

A14  7. 10.   Borek  17:15   TJ  BOREK  –  WEST J. “A“  .  .  .  0 : 25  .  (0:12)
Borek :  J.Pokorný - M.Danda, R.Rehanzl, M.Vitha,
West J. :  M.Pribula - S.Škarda 4,  M.Rudolf 1,  P.Vazač 7,  M.Vochozka 4,  J.Fodora 3,  L.Zimandl 4,  V.Dolejšek 2,
Branky: 4.´- Zimandl, 7.´- Dolejšek, 9.´a 12.´- Vochozka, 14.´- Škarda, 16.´- Fodora, 17.´- Rudolf, 19.´, 20.´a 22.´- Vazač, 25.´- Škarda, a Vazač, 26.´- Vochozka, 28.´- Fodora, 29.´- Vazač, 33.´- Zimandl, 35.´a 36.´- Vazač, 38.´- Škarda, 41.´- Zimandl, 42.´- Vochozka, 43.´- Fodora, 45.´- Dolejšek, 47.´- Škarda a 49.´- Zimandl 0:25,
Rozh.: R.Granec F.Zloch 250, L.Zabilka 250,  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  ? div 

PA  8. 10.  Velešín 19:00 LIONS „A“ – INTER ČB  .  .  .  Primus, Zloch  ODLOŽENO  na 12. 11.

T A B U L K A   p o   5.  k o l e :      
2.  WEST JAM "A"   .  .  .  .  .  5  .  .  .  5  .  0  .  . 0  .  .  .  60 : 14  .  .  15
1.  FC  30  ČB  .  .  .   .  .  .  .   5  .  .  .  4  .  0  .  . 1  .  .  .  47 : 21  .  .  12     
3.  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  5  .  .  .  3  .  0  .  . 2  .  .  .  31 : 23  .  .  . 9

4.  INTER ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  0  .  . 3  .  .  .  15 : 30  .  .  . 3
5.  SK LIONS "A"  .  .  .  .  .    4  .  .  .  0  .  1  .  . 3  .  .  .  . 9 : 25  .  .  . 1

6.  TJ BOREK .  .  .  .  .  .  .  .  5  .  .  .  0  .  1  .  . 4  .  .  .  . 5 : 54  .  .  . 1

S T Ř E L C I   po  5. kole :
15  -  Petr Vazač  (West Jam)  a  Petr Bouchal  (FC 30)
11  -  Lukáš Zimandl  (West Jam)
  9  -  David Přibyl (FC 30)  a  S.Škarda  (West Jam)
  7  -  Michal Rudolf  (West Jam)  a  Tomáš Pecka (FC 30)
  6  -  Mar. Kopecký (Inter)
  5  - 
T.Dvořák, J.Fodora  (West Jam),  J.Hušek a Z.Mrvík (FC 30),  J.Svatoš, V.Kubal a J.Šilha (Střelnice) 

K A R T Y   po   5 .  k o l e :
bez karet  .  -  West Jam, Střelnice, FC 30, Borek a Lions

1  ŽK  .  .  .  .  -  Inter

 

6 .   k o l o :  ( 11.  – 15. 10. )         

A15 11. 10.  NH SKP  19:00  STŘELNICE –  WEST J. “A“  .  .  .  4 : 9  .  (0:3)
Střelnice :  Z.Vácha 1 - J.Šilha, R.Ždiárský, V.Kubal, M.Švec, J.Martinec 1
D.Mendlík 2J.Svatoš,
West J.:  M.Pribula - V.Dolejšek, T.Dvořák 1,  P.Vazač 2,  S.Škarda 3,  M.Fodora, L.Zimandl 2,  M.Stropek 1,  M.Rudolf
Branky: 7.´- Mendlík 1:0,  11.´- Stropek, 14.´- Škarda, 14.´a 17.´- Vazač 1:4,  20.´- Mendlík 2:4,  23.´- Zimandl, 25.´a 29.´- Škarda a 31.´- Dvořák 2:8,  36.´- Vácha 3:8, 46.´- Zimandl 3:9,  47.´- Martinec 4:9,
Rozh.: Ždych M.Primus 260,   R.Granec 250,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet

A16  15. 10.  Rudolfov 20:00   INTER  ČB  –  FC 30  .  .  .   4 : 20  .  (2:6)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, Mar.Kopecký 2T.Chlad 1, Mil.Kopecký, M.Sagula 1,  O.Plíhal,
FC 30 :  M.Havelec 1 - P.Kortus st. 1P.Kortus ml. 3P.Bouchal 8 D.Přibyl 1,  J.Hušek 6,
Branky: 1.´- Sagula 1:0,  2.´a 5.´- Bouchal, 18.´a 21.´- Hušek a 24.´- Bouchal 1:5,  25.´a 27.´- Mar.Kopecký 3:5,  28.´a 30.´- Bouchal, 34.´- Hušek, 36.´- Kortus ml, 37.´- Přibyl, 39.´- Hušek 40.´a 41.´- Bouchal 3:13,  44.´- Chlad 4:13,  45.´- Hušek, 46.´- Kortus ml, 47.´- Havelec, 48.´- Kortus st. a Hušek, 49.´- Bouchal a 50.´- Kortus ml. 4:20,
Rozh.:
Kotásek P.Kocina 260 250, R.Granec  290 270  .  .  bez karet  .  .  ? div

A17  15. 10. Velešín    19:00  LIONS „A“  –  TJ  BOREK  .  .  .  8 : 4  .  (5:3)
Lions :  L.Mezník - K.Gondek, M.Strapek 4,  K.Krejčí, J.Carda 2, J.Falta, J.Schmidtmazer 2,  L.Nittl, J.Smolík
Borek :  M.Škaroupka - T.Bejsta 1,  V.Fiala 2,  P.Junek, R.Rehanzl, J.Rozycki 1,
Branky: 4.´- Fiala 0:1,  7.´- Schmidtmayer, 9.´a 12.´- Strapek a 16.´- Carda 4:1,  17.´- Bejsta a 21.´- Fiala 4:3,  23.´- Carda 5:3,  26.´- Rozycki 5:4,  36.´a 45.´- Strapek a 46.´- Schmidtmayer 8:4,
Rozh.: L.Zabilka 310, Š.Kotásek 210,  ,  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  15 div

T A B U L K A   po   6.  k o l e :      
2.  WEST JAM "A"   .  .  .  .  . 6  .  .  .  6  .  0  .  . 0  .  .  .  69 : 18  .  .  18
1.  FC  30  ČB  .  .  .   .  .  .  .  6  .  .  .  5  .  0  .  . 1  .  .  .  67 : 25  .  .  15     
3.  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  6  .  .  .  3  .  0  .  . 3  .  .  .  35 : 32  .  .  . 9

4.  SK LIONS "A"  .  .  .  .  .   5  .  .  .  1  .  1  .  . 3  .  .  .  17 : 29  .  .  . 4
5INTER ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  0  .  . 4  .  .  .  19 : 50  .  .  . 3
6.  TJ BOREK .  .  .  .  .  .  .  .  6  .  .  .  0  .  1  .  . 5  .  .  .  . 9 : 62  .  .  . 1

S T Ř E L C I   po  6. kole :
23  -  Petr Bouchal  (FC 30)
17  -  Petr Vazač  (West Jam)
13  -  Lukáš Zimandl  (West Jam)
12  -  Stanislav.Škarda  (West Jam)
11  -  Jan Hušek  (FC 30)
10  -  David Přibyl (FC 30)
  8  -  Mar. Kopecký (Inter)
  7  -  M.Rudolf  (West Jam)  a  T.Pecka (FC 30)
  6  -  T.Dvořák (West J)  a  M.Strapek (Lions)

K A R T Y   po   6 .  k o l e :
bez karet  .  -  West Jam, Střelnice, FC 30, Borek a Lions

1  ŽK  .  .  .  .  -  Inter

 

7 .   k o l o :  ( 18. – 22. 10. )          

A18   20. 10.  Rudolfov 20:00  WEST J. “A“ –  FC 30 ČB  .  .  .  .  .  4 : 12  .  (2:5)
West J :  S.Škarda - V.Ohnsorg 2,  J.Fodora,
V.Dolejšek, L.Zimandl 1,  M.Rudolf 1,  M.Tomka,
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus st, P.Kortus ml. 1,  P.Bouchal 5,  Z.Mrvík, D.Přibyl 3,  J.Hušek 3,
Branky: 2.´- Bouchal a 7.´- Hušek 0:2,  8.´- Ohnsorg 1:2,  16.´, 20.´a 21.´- Bouchal 1:5,  22.´- Ohnsorg 2:5,  26.´- Hušek, 30.- Bouchal, 33.´a 37.´- Přibyl 2:9,  42.´- Zimandl 3:9,  43.´- Přibyl, 44.´- Kortus ml. a 47.´- Hušek 3:12,  50.´- Rudolf 4:12,
Rozh.: P.Kocina 250, Š.Kotásek 270,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

A19  21. 10. Rudolfov 20:00 INTER  –  BOREK  .  ..  .  .    .  .  4 : 4  .  (3:3)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, Mar.Kopecký 2,  T.Chlad, Mil.Kopecký, M.Sagula 2,  D.Urbánek, O.Plíhal,
Borek :  J.Rozycki - T.Bejsta 2,  P.Neumann, R.Rehanzl, V.Fiala 2,
Branky: 6.´- Fiala a 8.´- Bejsta 0:2,  11.´a 12.´- Sagula a 19.´- Mar.Kopecký 3:2,  24.´- Bejsta 3:3,  27.´- Mar.Kopecký 4:3,  38.- Fiala 4:4,
Rozh.:
Ždych P.Kocina 250, F.Zloch 290 270  ,  .  bez karet  .  .  . div

A20  22. 10. Velešín 19:00  LIONS "A"    –  STŘELNICE  .  .  3 : 3  .  (1:3)
Lions :  L.Mezník - J.Kališ, M.Strapek 2,  K.Krejčí, K.Zatloukal, J.Smolík, J.Schmidtmayer 1,  L.Nittl,
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík, J.Svatoš 1,  J.Martinec 1,  J.Šilha, L.Binter 1,
Branky: 1.´- Martinec 0:1,  4.´- Strapek 1:1,  15.´- Binter a Svatoš 1:3,  38.´- Schmidtmayer a 46.´- Strapek 3:3,
Rozh.: J.Škuthan 210, R.Granec 330,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  10 div

T A B U L K A   p o   7.  k o l e :      
1.  FC  30  ČB  .  .  .   .  .  .  .   7  .  .  .  6  .  0  .  . 1  .  .  .  79 : 29  .  .  18
2.  WEST JAM "A"   .  .  .  .  .  7  .  .  .  6  .  0  .  . 1  .  .  .  73 : 30  .  .  18     
3.  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  7  .  .  .  3  .  1  .  . 3  .  .  .  38 : 35  .  .  10

4.  SK LIONS "A"  .  .  .  .  .  . 6  .  .  .  1  .  2  .  . 3  .  .  .  20 : 32  .  .  . 5
5INTER ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  6  .  .  .  1  .  1  .  . 4  .  .  .  23 : 54  .  .  . 4
6.  TJ BOREK .  .  .  .  .  .  .  .  7  .  .  .  0  .  2  .  . 5  .  .  .  13 : 66  .  .  . 2

S T Ř E L C I   po  7. kole :
28  -  Petr Bouchal  (FC 30)
17  -  Petr Vazač  (West Jam)
14  -  Jan Hušek  (FC 30)  a  Lukáš Zimandl  (West Jam)
13  -  David Přibyl (FC 30)
12  -  Stanislav.Škarda  (West Jam)
10  -  Mar. Kopecký (Inter):
  8  -  M.Rudolf  (West Jam)  a  M.Strapek (Lions)
  7  -  Pecka (FC 30)

K A R T Y   po   7 .  k o l e :
bez karet  .  -  West Jam, Střelnice, FC 30, Borek a Lions

1  ŽK  .  .  .  .  -  Inter

 

8 .   k o l o :  ( 25.  – 29. 10. )         

K21 25. 10. SH JČU 19:00  STŘELNICE   –  BOREK  .  .  .  .  .  .  9 : 3  .  (6:0)
Střelnice
:  R.Mendlík - J.Šilha 2D.Mendlík 1J.Svatoš 1,   J.Martinec 4M.Švec 1,
Borek J.Pokorný - T.Bejsta, V.Fiala 1,  P.Junek 2,  D.Kortiš, P.Neumann,  R.Rehanzl,
Branky: 5.´- Boháč 0:1,  13.´- Hofmann a 33.´- Sobolík 2:1,  35.´- Žoček 2:2,  36.´- Dědina a 38.´- Staněk 4:2,  43.´- Werner 4:3,  50.´- Janeček 5:3,
Rozh.: Ždych Škuthan F.Zloch 250, M.Primus 260,  .  .  .  bez karet  .  .  .  ? div

A22  28. 10.  Rudolfov 20:00  INTER    –  WEST J."B"  .  .  .  .  .  5 : 8  .  (2:4)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš,  Mar.Kopecký 1,  T.Chlad, M.Sagula, D.Urbánek 1,  O.Plíhal 2,  Murindangabo 1,
West J :  M.Pribula - S.Škarda 3,  J.Fodora 3,  M.Tomka 1,  V.Dolejšek, M.Rudolf 1,
Branky: ?.´- Plíhal 1:0,  9.´a 13.´- Fodora a 14.´- Škarda 1:3,  ?.´- Urbánek 2:3,  18.´- Škarda, 26.´- Rudolf a 32.´- Tomka 2:6,  ??.´- Murindangabo 3:6,  41.´- Škarda a 43.´- Fodora 3:8,  ??.´- Kopecký a ??.´- Plíhal 5:8,
Rozh.:R.Granec 210,  J.Škuthan 320 300  .  .  .  bez karet  .  .  .  - div

B21  22. 11.  Velešín 20:00  LIONS "A"  –  FC 30 ČB  .  .  .  .  .  4 : 5  .  (2:2)
Lions : L.Mezník - K.Gondek, M.Strapek 2,  K.Krejčí, J.Carda 1,  J.Falta, L.Nittl, J.Smolík 1,
FC 30:  M.Havelec - J.Hušek 4,  P.Kortus st, P.Bouchal 1,  Z.Mrvík, D.Přibyl,
Branky: 2.´- Carda 1:0,  6.´a 13.´- Hušek 1:2,  24.´- Smolík 2:2,  26.´- Hušek 2:3,  37.´- Strapek 3:3,  38.´- Hušek a 41.´- Bouchal 3:5,  46.´- Strapek 4:5,
Rozh.: L.Zabilka 330,  V.Korejčík 210  .  .  .  bez karet  .  .  .  10 div

A24  12. 11.  Velešín 19:00 LIONS „A“ – INTER ČB  .  .  .  .  8 : 4  .  (5:3)   Dohrávka 5. kola
Lions :  L.Mezník - K.Gondek, M.Strapek 3,  K.Krejčí 1, J.Carda, J.Falta, M.Pils, L.Nittl 1,  J.Smolík 3,
Inter :  R.Minarik - J.Bareš 1,  T.Chlad, O.Plíhal 1,  M.Sagula 1, Mil.Kopecký, Mar.Kopecký 1,  D.Urbánek,
Branky: 11.´- Nittl 1:0,  13.´- Mar.Kopecký, 14.´- Bareš a 20.´- Plíhal 1:3,  21.´- Strapek, 27.´- Smolík, 29.´- Strapek. 30.´ a 38.´- Smolík a 40.´- Krejčí 7:3,  43.´- Sagula 7:4,  46.´- Strapek 8:4,
Rozh.:
Primus 470 460, Zloch 210. ,  ,  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  5 div

T A B U L K A   po   8.  k o l e :      
1.  FC  30  ČB  .  .  .   .  .  .  .  8  .  .  .  7  .  0  .  . 1  .  .  .  84 : 33  .  .  21
2.  WEST JAM "A"   .  .  .  .  . 8  .  .  .  7  .  0  .  . 1  .  .  .  81 : 35  .  .  21     
3.  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  .  4  .  1  .  . 3  .  .  .  47 : 38  .  .  13

4.  SK LIONS "A"  .  .  .  .  .  .  8  .  .  .  2  .  2  .  . 4  .  .  .  32 : 41  .  .  . 8
5INTER  ČB  .  .  .  .  .  .  .  . 8  .  .  .  1  .  1  .  . 6  .  .  .  32 : 70  .  .  . 4
6.  TJ  BOREK .  .  .  .  .  .  .  . 8  .  .  .  0  .  2  .  . 6  .  .  .  16 : 75  .  .  . 2

S T Ř E L C I   po  8. kole :
29  -  Petr Bouchal  (FC 30)
18  -  Jan Hušek  (FC 30)
17  -  Petr Vazač  (West Jam)
15  -  Stanislav.Škarda  (West Jam)
14  -  Lukáš Zimandl  (West Jam)
13  -  D.Přibyl (FC 30)  a  M.Strapek (Lions)
12  -  M.Kopecký  (Inter)
  9  -  M.Rudolf  (West Jam)
  8  -  J.Fodora  (West Jam)

K A R T Y   po  8 .  k o l e :
bez karet  .  - 
FC 30, West Jam, Střelnice, Lions a Borek
1  ŽK  .  .  .  .  -  Inter

T A B U L K A   po   8.  k o l e :      
1.  FC  30  ČB  .  .  .   .  .  .  .  8  .  .  .  7  .  0  .  . 1  .  .  .  84 :  33  .  .  21
2.  WEST JAM "A"   .  .  .  .  .  8  .  .  .  7  .  0  .  . 1  .  .  .  81 :  35  .  .  21     
3.  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  .  4  .  1  .  . 3  .  .  .  47 :  38  .  .  13

4.  SK LIONS "A"  .  .  .  .  .  7  .  .  .  1  .  2  .  . 4  .  .  .  24 :  37  .  .  . 5
5INTER  ČB  .  .  .  .  .  .  .   7  .  .  .  1  .  1  .  . 5  .  .  .  28 :  62  .  .  . 4
6.  TJ  BOREK .  .  .  .  .  .  .  . 8  .  .  .  0  .  2  .  . 6  .  .  .  16 :  75  .  .  . 2

S T Ř E L C I   po  8. kole :
29  -  Petr Bouchal  (FC 30)
18  -  Jan Hušek  (FC 30)
17  -  Petr Vazač  (West Jam)
15  -  Stanislav.Škarda  (West Jam)
14  -  Lukáš Zimandl  (West Jam)
13  -  D.Přibyl (FC 30)
11  -  M.Kopecký  (Inter)
10  -  M.Strapek (Lions)
  9  -  M.Rudolf  (West Jam)
  8  -  J.Fodora  (West Jam)  a

K A R T Y   po  8 .  k o l e :
bez karet  .  -  West Jam, Střelnice, FC 30, Borek a Lions

1  ŽK  .  .  .  .  -  Inter

 

 

 

 

 

Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev 

FC 30 ČB           3119342    PO 18:00  ( VŠZ ČB – tráva )  černé/černé/černé (modré/modré/bílé)                   Zbyněk Mrvík, Jasmínová 15, Č.B. 37008, tel: 603 856 679; mrvik@mkfineco.cz;   Pavel Kortus, Studentská 28, Č.B. 37005; tel: 602 649 297; pavelkortus@seznam.cz

STŘELNICE       3119562   PO 19:00  (NH SKP – umělý povrch )          šedivé (žluté) / černé / černé            Lacko Ondřej,  724 580 476,  lacko.ondrej@seznam.cz;  Mendlík David,  602 450 481; mendlik@korzolipno.cz;  Ždiarský René,  725 415 270,  zre@post.cz

WEST JAM „A“   3119522   ST 20:00  ( Rudolfov – umělý povrch )   černé / červené / červené                   Škarda Stanislav,  605 235 552,  stanislav.skarda@gmail.com    Zimandl Lukáš,  605 148 857;

BOREK              3119142   ČT 19:00  ( Borek – tráva )                 bílé ( černé ) / černé / černé            Bejsta Tomáš,  777 974 984,  bejstik1@seznam.cz;   Hrabčák Štefan,  777 994 849, hrabcak.stefan@seznam.cz;             

INTER                119412   ČT 20:00  ( Rudolfov – umělý povrch )    modré / modré / modré                       Bareš Josef,  602 490 805,  baresjosef@seznam.cz; 

SK LIONS „A“   3119622   PA 19:00  ( Velešín – umělý povrch)      bílé (červené) / bílé / bílé                -  Krejčí Karel,  724 272 466,  krejci.karel@email.cz

 

 

P Ř E D L O H Y :

T A B U L K A   ve   4. kole :      
1.  WEST JAM "A"   .  .  .  .  .  4  .  .  .  4  .  0  .  . 0  .  .  .  35 :  14  .  .  12
2.  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  0  .  . 1  .  .  .  18 :  12  .  .  . 6
3.  FC  30  ČB  .  .  .   .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  0  .  . 1  .  .  .  21 :  17  .  .  . 6
4.  INTER ČB  .  .  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  1  .  0  .  . 2  .  .  .  13 :  20  .  .  . 3
5.  TJ BOREK .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  1  .  . 2  .  .  .   4 :  12  .  .  . 1
6.  SK LIONS "A"  .  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  1  .  . 3  .  .  .   9 :  25  .  .  . 1


S T Ř E L C I    v e   4. k o l e :
10  -  Petr Bouchal  (FC 30)

  7  -  Petr Vazač  (West Jam)
  6  -  Michal Rudolf  a  Lukáš Zimandl  (oba  West Jam)
  5  -  T.Dvořák, S.Škarda  (West Jam),   J.Svatoš (Střelnice)  a  Marek Kopecký (Inter)
)

  3  -  V.Kubal a O.Lacko  (oba Střelnice), 
D.Přibyl (FC 30)  a J.Carda (Lions)

K A R T Y   v e  4 .  k o l e :
bez karet  .  -  West Jam, Střelnice, FC 30, Borek a Lions
1  ŽK  .  .  .  .  -  Inter

 

K1X     X. X.  XX   XX:XX    XXX    –  XXX  .  .  .  .  X : X  .  (X:X)
XXX :  XX
XXX :  XX
Branky: XX
Rozh.: XX,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div




Vaše jméno
E-mail
Komentář
 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS