Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

03.03.2020 18:00 - Rudolfov
Best Caffe team - FK Zahájí
03.03.2020 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast Lišov - TJ HFASC ČB
04.03.2020 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - FC 30 ČB
04.03.2020 20:30 - SH Týn nad Vltavou
ELBH Týn nad Vltavou - Dynamo PCO B
05.03.2020 21:00 - SH Hrdějovice
Grey Space team ČB - Absolutteam ČB

1. třída

10.05.2020 18:00 - Zahájí
FK Zahájí B - FC 30 ČB B
11.05.2020 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - West Jam CB B
14.05.2020 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - FC SVP Zbudov
15.05.2020 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - FC Next ČB

2. třída

13.05.2020 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - TJ Borek
14.05.2020 20:00 - Rudolfov
Inter ČB - SK Střelnice ČB
15.05.2020 18:00 - Dubenec
RL Dubenec - BSKN ČB
15.05.2020 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - AC Demi Hluboká


Vyberte sezónu

1. třída


Herní kolo
1234567891011121314


Střelci

PořadíHráčKlubBranky
1Staněk MilanSK Devianti (Absolut B)33
2Bouchal PetrFC 30 ČB B19
3Strapek MichalSK Lions Velešín18
4Slavík JakubFK Zahájí B18
5Kuna ZdeněkSK Devianti (Absolut B)18
6Janeček PavelSK Devianti (Absolut B)18
7Růžička DavidFC SVP Zbudov17
8Křiváček JakubFC Next ČB16
9Le PetrFC Next ČB13
10Sládek MarekUnreal ČB FC13
11Valta TomášSK Devianti (Absolut B)12
12Fux Pavel ml.FC SVP Zbudov11
13Škarda StanislavWest Jam ČB11
14Maňhal MartinFK Zahájí B11
15Carda JanSK Lions Velešín11
16Mertl RomanSK Devianti (Absolut B)10
17Hric DominikFC 30 ČB B9
18Zimandl LukášWest Jam ČB9
19Pecha TomášUnreal ČB FC7
20Fűrst MatějFK Zahájí B7
21Kocina PetrFC SVP Zbudov7
22Remiáš MartinFC SVP Zbudov7
23Švec MatějSK Lions Velešín6
24Rudolf MichalWest Jam ČB6
25Kortus Pavel ml.FC 30 ČB B6
26Vaněk FilipFC 30 ČB B6
27Chmátal RadekFC Next ČB6
28Ponec LukášFK Zahájí B5
29Přibyl DavidFC 30 ČB B5
30Dvořák TomášWest Jam ČB5
31Vochozka MichalWest Jam ČB5
32Kaše PetrFC Next ČB5
33Bláha PatrikUnreal ČB FC5
34Stropek MichalWest Jam ČB5
35Kortus Pavel st.FC 30 ČB B5
36Šíma MartinFK Zahájí B4
37Gondek KamilSK Lions Velešín4
38Pokorný LiborUnreal ČB FC4
39Brom JaroslavFK Zahájí B4
40Adler FrantišekFC SVP Zbudov4
41Gondek TomášSK Lions Velešín3
42Vaniš MilanUnreal ČB FC3
43Plojhar TomášFC SVP Zbudov3
44Kališ JanSK Lions Velešín3
45Stolarik JakubUnreal ČB FC3
46Kazík TomášFK Zahájí B3
47Kubeš JanFC Next ČB3
48Kubeša ErikFC Next ČB3
49Krejčí JanSK Lions Velešín2
50Fux VladimírFC SVP Zbudov2
51Mrvík ZbyněkFC 30 ČB B2
52Šauer MiroslavFC Next ČB2
53Trousil RadekFC Next ČB2
54Pavelec AlešUnreal ČB FC2
55Dědina JanSK Devianti (Absolut B)2
56Maňhal JakubFK Zahájí B2
57Vaněk DanielFC 30 ČB B2
58Trachta JiříUnreal ČB FC2
59Havelec MiroslavFC 30 ČB B2
60Sobolík PatrikSK Devianti (Absolut B)2
61Carda TomášWest Jam ČB1
62Vajo TomášSK Devianti (Absolut B)1
63Severa JanSK Lions Velešín1
64Jelínek DanielSK Lions Velešín1
65Krejčí KarelSK Lions Velešín1
66vlastníSK Lions Velešín1
67Pavlík MarekUnreal ČB FC1
68Rožboud StanislavFC 30 ČB B1
69Kejšar MarekSK Lions Velešín1
70Dolejšek VáclavWest Jam ČB1
71Vlk JanFK Zahájí B1
72Čejka JindřichFK Zahájí B1
73Sulek Jan FC 30 ČB B1
74Bašta VlastimilFC Next ČB1
75Daniel FrantišekUnreal ČB FC1
76Polesný JaromírFC SVP Zbudov1
77Rajtr JaroslavUnreal ČB FC1
78Lefan MilošSK Lions Velešín1
79Zíka DanielUnreal ČB FC1




Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS