Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

03.03.2020 18:00 - Rudolfov
Best Caffe team - FK Zahájí
03.03.2020 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast Lišov - TJ HFASC ČB
04.03.2020 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - FC 30 ČB
04.03.2020 20:30 - SH Týn nad Vltavou
ELBH Týn nad Vltavou - Dynamo PCO B
05.03.2020 21:00 - SH Hrdějovice
Grey Space team ČB - Absolutteam ČB

1. třída

10.05.2020 18:00 - Zahájí
FK Zahájí B - FC 30 ČB B
11.05.2020 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - West Jam CB B
14.05.2020 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - FC SVP Zbudov
15.05.2020 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - FC Next ČB

2. třída

13.05.2020 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - TJ Borek
14.05.2020 20:00 - Rudolfov
Inter ČB - SK Střelnice ČB
15.05.2020 18:00 - Dubenec
RL Dubenec - BSKN ČB
15.05.2020 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - AC Demi Hluboká


Vyberte sezónu

2. třída


Herní kolo
1234567891011121314


Střelci

PořadíHráčKlubBranky
1Homer MilanSK Lions Velešín B35
2Škarda StanislavWest Jam CB B27
3Kortiš DanielTJ Borek24
4Martinec JanSK Střelnice ČB20
5Mendlík DavidSK Střelnice ČB19
6Zimandl LukášWest Jam CB B15
7Stropek MichalWest Jam CB B15
8Pacholík JanAC Demi Hluboká15
9Vochozka MichalWest Jam CB B13
10Kubal ViktorSK Střelnice ČB13
11Koňarik LukášRL Dubenec11
12Šestauber DavidTJ Borek11
13Bejsta TomášTJ Borek10
14Kopecký MarekInter ČB10
15Ždiarský RenéSK Střelnice ČB10
16Trča DominikRL Dubenec9
17Gorol VojtěchBSKN ČB9
18Sláma JanSK Lions Velešín B8
19Malák KarelAC Demi Hluboká8
20Jeřábek FrantišekSK Lions Velešín B8
21Bandy PatrikBSKN ČB8
22Šilha JiříSK Střelnice ČB7
23Lacko OndřejSK Střelnice ČB7
24Hrouz JiříAC Demi Hluboká6
25Šestauber StanislavTJ Borek6
26Pokorný JanTJ Borek6
27Dvořák JanAC Demi Hluboká6
28Waldhauser LiborRL Dubenec6
29Holler RomanAC Demi Hluboká6
30Rychtář VladimírSK Lions Velešín B5
31Rejdal StanislavAC Demi Hluboká5
32Bareš JosefInter ČB5
33Kališ JanSK Lions Velešín B5
34Voráček OndřejRL Dubenec5
35Špán JiříRL Dubenec5
36Novotný MartinWest Jam CB B4
37Fodora JakubWest Jam CB B4
38Svatoš JiříSK Střelnice ČB4
39Kovalčík RobertInter ČB4
40Zatloukal KarelSK Lions Velešín B4
41Nechvátal PetrAC Demi Hluboká4
42Sagula MarošBSKN ČB4
43Švec MiroslavSK Střelnice ČB4
44Danda MiroslavTJ Borek4
45Beneš DavidWest Jam CB B3
46Dvořák TomášWest Jam CB B3
47Koutník AdamSK Střelnice ČB3
48Maccechini VáclavSK Lions Velešín B3
49Rudolf MichalWest Jam CB B3
50Krenauer JanSK Lions Velešín B3
51Chlad TomášInter ČB2
52Ješina MiroslavSK Lions Velešín B2
53Bernas JaroslavInter ČB2
54Strouhal KarelBSKN ČB2
55Zimandl IvoInter ČB2
56Pražák JosefBSKN ČB2
57Pavlík FrantišekBSKN ČB1
58Rehanzl RadekTJ Borek1
59Špiroch JaroslavAC Demi Hluboká1
60Vitha MarekTJ Borek1
61Bernas JanInter ČB1
62Schmidtmayer JanSK Lions Velešín B1
63Šíma KarelRL Dubenec1
64Švík VlastimilRL Dubenec1
65Mezník LubomírSK Lions Velešín B1
66Kejšar MarekSK Lions Velešín B1
67Hort LubomírTJ Borek1
68Dolejšek VáclavWest Jam CB B1
69Frcal DanielAC Demi Hluboká1




Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS