Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor - play-off

Přestávka

Krajský přebor - play-out

Přestávka

Okresní přebor

10.06.2024 18:00 - VŠZ, tráva
FC 30 ČB - FC NEXT ČB
10.06.2024 18:00 - Zahájí, tráva
FK ZAHÁJÍ B - ELEMENT FC
10.06.2024 18:00 - Dubenec, tréninkové, tráva
RL DUBENEC - AC DEMI Hluboká
10.06.2024 19:00 - Borek, tréninkové, tráva
TJ BOREK - INTER ČB
10.06.2024 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK STŘELNICE ČB - WEST JAM ČB
14.06.2024 18:00 - ZŠ Hluboká, dohránka 20. kola
AC DEMI Hluboká - FC NEXT ČB

Krajský přebor

Přestávka


  

  Rozpis a výsledky odvet OP jaro 2024

21. kolo : dohr.19. kola . 7.6. LIONS - DEMI . 13:7 (3:5) . . 22. kolo vše 10.6.: . FC 30 - NEXT . 6:3 (1:0) . . DUBENEC - DEMI . 11:2 (2:0) . . ZAHÁJÍ - ELEMENT . 1:2 (0:1) . . BOREK - INTER . 10:1 (3:0) . STŘELNICE - WEST JAM . 8:6 (4:5) . . Dohr. 20.kolo: 14.6. DEMI - NEXT . 9:10 (5:4) . . . .

21. kolo :     3. – 8. června   volno  Zahájí B

104  7. 6. Velešín 19:00 dohrávka 19.kola LIONS B – DEMI  .  . . . . .  .  .  .  .  .  .   .  .  13 : 7  .  (3:5)
Lions :  A.Melnychuk ŽK - D.Muranaka 3.  K.Krejčí, L.Nittl 2,  M.Plos, J.Severa 2,  I.Hryhoruk 2+ŽK,  P.Brana 2,  M.Strapek 2,
Demi :  J.Dvořák - V.David 1,  J.Moudrý 3,  J.Trachta 2,  K.Malák 1,
Branky: 1´ David a 8´ Trachta 0:2,  14´ Muranaka 1:2,  18´ Trachta 1:3,  18´ Strapek 2:3,  20´ a 21´ Moudrý 2:5,  25´ Brana, 26´ Hryhoruk, 32´ Muranaka, 34´ Hryhoruk, 38´ Strapek a 40´ Muranaka 8:5,  42´ Moudrý 8:6,  40´ Severa, 47´ Nittl, 48´ Brana a 49´ Nittl 12:6,  50´ Malák 12:7,  50´ Severa 13:7,
Rozh.: R.Granec 260, F.Zloch,  .  .  .  .  .  ŽK 2:0  15´ Hryhoruk, 19´ Melnychuk

T A B U L K A   p o   2 1.  k o l e  :
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  19  .  .  .   16  .  .  .  2  .  .  .  . 1  .  .  .   161 :   78  .  .  .  50
  2.  N E X T  .  .  .  .  .  18  .  .  .   15  .  .  .  1  .  .  .  . 2  .  .  .   142 :   76  .  .  .  46
  3.  ELEMENT  .  .  .  .  19  .  .  .   13  .  .  .  3  .  .  .  . 3  .  .  .   158 :   81 .  .  .   42
  4.  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  19  .  .  .   13  .  .  .  2  .  .  .  . 4  .  .  .   155 :   85  .  .  .  41
  5.  WEST JAM  .  .  .   19  .  .  .   10  .  .  .  1  .  .  .  . 8  .  .  .   125 : 125  .  .  .  31
  6.  L I O N S   B  .  .   20  .  .  .  .  7  .  .  .  3  .  .  .  10  .  .  .   131  : 110  .  .  .  24
  7.  DUBENEC  .  .  .  . 19  .  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  .   11  .  .  .   109 : 115  .  .  .  20
  8.  B O R E K  .  .  .  . 19  .  .  .  .  4  .  .  .  4  .  .  .   11  .  .  .  .  91 : 135  .  .  .  16
  9.  STŘELNICE  .  .  . 19  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .   14  .  .  .  .  85 : 128  .  .  .  13
10.  D E M I  .  .  .  .  .  18  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .   13  .  .  .  .  83 : 171  .  .  .  13
11.  I N T E R  .  .  .  .  19  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .   17  .  .  .  .  64 : 200  .  .  .  . 6

S T Ř E L C I    p o   2 1.  k o l e :
67 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
52 -  Jakub Slavík  (Zahájí)

36 -  Danylo Muranaka (Lions)
36 -  Michal Stropek (West Jam)
32 -  Petr Bouchal (FC 30),  P.Konopa  (Element)  a  Tomáš Dvořák (West Jam)
30 -  Martin Maňhal (Lions)  a  D.Trča  (Dubenec)
28 - 
M.Strapek (Lions)
25 -  Mar.Kopecký (Inter) 
23 -  D.Žmolík (FC 30)  a  M.Hosnedl (Dubenec)
21 - 
Š.Kalina (Element)   a  S.Škarda (WestJ)
20 -  J.Mareš (Zahájí(),  D.Šestauber (Borek),  J.Moudrý a J.Trachta (Demi) 
19 -  M.Syrovátka a 
M.Ďurica (Next)
18 -  R.Chmátal (Next),
J.Zevl (Element)  a  K.Jindrle (Borek)

Soutěž slušnosti po  21. kole :
 1 ŽK -  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
  2 ŽK -  FC 30 (Tengl a Rožboud),  Next (Horák a Staněk),  Zahájí (Mareš a Kazík)   a  West Jam (Zimandl a Stropek),
  6 ŽK -  Element (Kalina 3x, Červený, Král a Jelínek)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan, Švec a Martinec )  

  7 ŽK -  Dubenec (2x Hosnedl a Trča;  Žižka, Korbel a Špán)

11 ŽK -  Lions  (2x Shevchenko a
Muranaka, Sagula, Strapek, Severa, Kejšar, T.Gondek, Hryhoruk a Melnychuk)

 

22. kolo :     10. – 15. června   volno  Lions B

105  10. 6.  VŠZ   18:00    F C   3 0    –  N E X T  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 3  .  (1:0)
FC 30 :  M.Havelec - D.Žmolík, T.Tengl, Z.Mrvík, T.Pecka 3,  S.Rožboud 1,  Z.Rýpar, P.Bouchal 2,
Next :  J.Tomášek - P.Kaše, M.Horák 1,  M.Šauer, J.Kubeš, R.Chmátal, M.Ďurica 1,  P.Lhoták 1,
Branky: 17´ Rožboud a 26´ Bouchal 2:0,  27´ Lhoták 2:1,  36´ Pecka 3:1,  37´ Horák 3:2,  38´ Pecka 4:2,  38´ Ďurica 4:3,  39´ Pecka a 48´ Bouchal 6:4,
Rozh.: Š.Hrabčák 330, T.Peterka 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

106  10. 6.  Dubenec 18:00    DUBENEC   –  D E M I  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  11 : 2  .  (2:0)
Dubenec :  M.Hosnedl 2 - Š.Vazač 1,  K.Pekař 1,  J.Špán 1,  J.Kuráž, P.Hezoučký 2,  Leo.Hromádka 4,  Luk.Hromádka
Demi :  J.Dvořák - V.David, K.Malák, R.Holler 2,  T.H. Nguien, J.Trachta
Branky: 23´ Špán, 25´ Hezoučký, 28´ Hosnedl, 31´ Hromádka, 34´Vazač, 36´ Hezoučký, 38´ Pekař, 40´ a 41´ Hromádka 9:0,  42´ Holler 9:1,  44´ Hosnedl a 45´ Hromádka 11:1,  50´ Holler 11:2,
Rozh.: R.Mráz 380, J.Řehoř 390,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

107  10. 6.  Zahájí   18:00    ZAHÁJÍ  B    –  ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  1 : 2  .  (0:1)
Zahájí  :  P.Zíka - L.Ponec, J.Maňhal, J.Mareš 1,  M.Šastný, T.Kazík, M.Šíma

Element :  M.Čermák - P.Červený, D.Jelínek 1,  Š.Kalina, P.Konopa, M.Michálek 1,  ´J.Čermák, M.Šimoník
Branky: 25´ Michálek a 43´ Jelínek 0:2,  48´ Mareš 1:2,
Rozh.: L.Zabilka 260, P.Ždych 480,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

108  10. 6.  Borek   19:00    B O R E K    –  I N T E R  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 : 1  .  (3:0)
Borek :  D.Vaněk - K.Jindrle 2+ŽK,  D.Kolár 2,  J.Kolár, D.Mašát 1, J.Pokorný, D.Šestauber 3,  T.Vít, M.Danda 2,
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, Mar.Kopecký 1,  Mil.Kopecký, N.T.Hoang, Y.T. Murindangabo, Z.Málek
Branky: 5´ Danda, 9´ Šestauber, 22´ Mašát, 33´ Šestauber, 38´ Danda, 40´ Jindrle a 41´ Šestauber 7:0,  42´ Mar.Kopecký 7:1,  43´ a 45´ D.Kolár a 48´ Jindrle  10:1,
Rozh.: N.Dimitrov 360, M.Primus 370,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  50´ Jindrle  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

109  10. 6.  JČU 19:00  STŘELNICE   –  WEST JAM  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  8 : 6  .  (4:5)
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík 3,  J.Martinec 2,  R.Ždiarský 1,  V.Kubal 2,  M.Švec, L.Binter ŽK,  J.Šilha, J.Svatoš,
West Jam :  M.Škaroupka - S.Škarda, M.Stropek 2,  T.Dvořák 1,  V.Dolejšek 1,  R.Michal,  J.Fodora 1,  
Branky: 4´ Stropek, 6´ Fodora a 7´ Dvořák 0:3,  7´ D.Mendlík 1:3,  15´ Stropek a 17´ Dolejšek 1:5,  17´ Kubal, 19´ a 23´ Martinec 4:5,  27´ Dvořák 4:6,  32´ Kubal, 41´ Ždiarský, 42´a 44´ D.Mendlík 8:6,
Rozh.: R.Granec 300, Š.Kotásek 30O,  .  ,  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  42´ Binter  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

110  14. 6.  Hluboká  18:00    D E M I    –  N E X T  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  9 : 10  .  (5:4)
Demi :  J.Moudrý - K.Malák 4,  Vo Son Roman 3,  R.Holler 2,  J.Dvořák,
Next :  M.Schuster - R.Chmátal 4,  M.Šauer 1,  M.Ďurica 4,  M.Horák 1,
Branky: 1´ a 2´ Chmátal 0:2,  5´ S.V. Roman a 11´ K.Malák 2:2,  12´ Chmátal a 13´ Ďurica 2:4,  18´Holler, 19´ a 24´ Malák 5:4, 27´ Ďurica 5:5,  29´ a 35´ S.V.Roman 7:5,  37´ Šauer, 38´ a 38´ Ďurica 7:8,  40´ Holler 8:8,  43´ Horák a 46´ Chmátal 8:10,  46´ Malák 9:10,
Rozh.: Š.Hrabčák 350, V.Korejčík 340,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

K O N E Č N Á   T A B U L K A   2 0 2 3 - 24 :
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  20  .  .  .   17  .  .  .  2  .  .  .  . 1  .  .  .   167 :   81  .  .  .  53
  2.  N E X T  .  .  .  .  .  20  .  .  .   16  .  .  .  1  .  .  .  . 3  .  .  .   155 :   91  .  .  .  49
  3.  ELEMENT  .  .  .  .  20  .  .  .   14  .  .  .  3  .  .  .  . 3  .  .  .   160 :   82 .  .  .   45
  4.  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  20  .  .  .   13  .  .  .  2  .  .  .  . 5  .  .  .   156 :   88  .  .  .  41
  5.  WEST JAM  .  .  .   20  .  .  .   10  .  .  .  1  .  .  .  . 9  .  .  .   131 : 133  .  .  .  31
  6.  L I O N S   B  .  .   20  .  .  .  .  7  .  .  .  3  .  .  .   10  .  .  .  132 : 110  .  .  .  24
  7.  DUBENEC  .  .  .  . 20  .  .  .  .  7  .  .  .  2  .  .  .   11  .  .  .   120 : 117  .  .  .  23
  8.  B O R E K  .  .  .  . 20  .  .  .  .  5  .  .  .  4  .  .  .   11  .  .  .   101 : 136  .  .  .  19
  9.  STŘELNICE  .  .  . 20  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  .   14  .  .  .  .  93 : 134  .  .  .  16
10.  D E M I  .  .  .  .  .  20  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .   15  .  .  .  .  94 : 192  .  .  .  13
11.  I N T E R  .  .  .  .  20  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .   18  .  .  .  .  65 : 210  .  .  .  . 6

K O N E Č N Á   T A B U L K A  S T Ř E L C Ů   :
67 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
52 -  Jakub Slavík  (Zahájí)

39 -  Danylo Muranaka (Lions)
38 -  Michal Stropek (West Jam)
34 -  Petr Bouchal (FC 30)  a  Tomáš Dvořák (West Jam)
32 -  P.Konopa  (Element)
30 -  Martin Maňhal (Lions)  a  D.Trča  (Dubenec)
28 - 
M.Strapek (Lions)
26 -  Mar.Kopecký (Inter)   
25 -  M.Hosnedl (Dubenec)
24 -  M.Ďurica (Next), 
23 -  D.Žmolík (FC 30)  a  D.Šestauber (Borek), 
22 -  R.Chmátal (Next), 
21 -  Š.Kalina (Element),  J.Mareš (Zahájí()  a  S.Škarda (WestJ)
20 -  K.Jindrle (Borek),  J.Moudrý a J.Trachta (Demi) 

Soutěž slušnosti 2023-24 :
 1 ŽK Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký)
  2 ŽKFC 30 (Tengl a Rožboud),  Next (Horák a Staněk),  Zahájí (Mareš a Kazík),  West Jam (Zimandl a Stropek),  Borek (Šestauber a Jindrle)

  6 ŽKElement (Kalina 3x, Červený, Král a Jelínek)
  7 ŽKDubenec ( Hosnedl a Trča
2x;  Žižka, Korbel a Špán)  a  Střelnice  (Svatoš a Binter 2, Meškan, Švec a Martinec )
11 ŽKLions  ( Shevchenko,
Muranaka a Melnychuk 2x, Sagula, Strapek, Severa, Kejšar, T.Gondek, Hryhoruk )

  

Výsledky odvet OP  jaro  2024

12. kolo :  1. - 5. dubna 2024 - volno Element

O56  1. 4.  Dubenec  17:45    DUBENEC  –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 2  .  (1:2)
Dubenec :  P.Žižka - D.Trča 1,  J.Janda, L.Koňarik 2,  J.Špán 1,  M.Hosnedl, Š.Vazač 1,  R.Hezoučký,
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík 1,  J.Svatoš, R.Ždiarský, O.Lacko, J.Šilha, M.Švec 1,
Branky: 17´ D.Mendlík 0:1,  23´ Trča 1:1,  24´ Švec 1:2,  39´ a 42´ Koňarik, 47´ Vazač a 50´Špán 5:2,
Rozh.: R.Mráz 380, V.Korejčík 465,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O57  1. 4.  Hrdějovice  20:00  WEST JAM  –  F C   3 0  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 5  .  (1:3)
West J :  M.Pribula - S.Škarda 1,  V.Dolejšek, L.Zimandl, J.Fodora, M.Stropek 2,  T.Dvořák 3,
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus st, D.Žmolík 1,  T.Tengl, Z.Mrvík, P.Bouchal 3,  Z.Rýpar 1,
Branky: 11´ Dvořák 1:0,  17´Žmolík, 20´ Rýpar a 22´ Bouchal 1:3,  28´ Stropek, 29´ Dvořák a 35´ Stropek 4:3,  36´ a 44´Bouchal 4:5,  48´ Dvořák a 49´ Škarda 6:5,
Rozh.: J.Škuthan 300, R.Granec 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O58  3. 4. Hrdějovice   20:00    I N T E R    –  Z A H Á J Í  "B"  .  .  .  .  .  .  2 : 15  .  (0:8)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, F.Záveský, Y.Murindangabo, T.Hoang, Mil.Kopecký, Mar.Kopecký 2,  M.Pícha, T.Podeša,
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík 1,  J.Maňhal 1,  M.Maňhal 4,  j.Mareš 5,  L.Ponec 2,  M.Šíma 2,  M.Šasný
Branky: 5´ Ponec, 6´ Mareš, 9´ Šíma, 11´ M.Maňhal, 13´J.Maňhal, 18´ Mareš, 22´ M.Maňhal, 23´ a 26´ Mareš, 31´ Šíma a 32´ M.Maňhal 0:11,  36´ Mar.Kopecký 1:11,  40´ Švík a 41´ Ponec 1:13,  43´ Mar.Kopecký 2:13,  45´ Mareš a 47´ M.Maňhal 2:15,
Rozh.: Š.Hrabčák 260, F.Zloch 360,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O59  4. 4.  SH JČU   20:30    N E X T    –  LIONS VELEŠÍN B  .  .  .  .  .  .  .  4 : 2  .  (3:1)
Next :  J.Tomášek - P.Kaše, M.Šauer, M.Horák 2,  R.Chmátal 1,  M.Ďurica 1,  J.Kubeš, R.Toman
Lions :  A.Melnychuk - M.Plos,, P.Brana, K.Krejčí, M.Strapek, J.Severa, D.Muranaka 1,  J.Gondek, L.Nittl 1,
Branky: 13´ Chmátal a 16´ Horák 2:0,  20´ Nittl 2:1,  21´ Ďurica a 45´ Horák 4:1,  50´ Muranaka 4:2,
Rozh.: T.Peterka 300, M.Primus 330,  ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O60  5. 4.  Hluboká  18:00   D E M I    –  B O R E K  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 7  .  (2:2)
Demi :  J.Dvořák - D.Václav 1,
  J.Zoch, R.Holler, J.Moudrý 2,  K.Malák 3,  R.VO SON, J.Hrouz,
Borek :  J.Rozycki - M.Žulevič, K.Jindrle 3,  D.Šestauber 3,  J.Pokorný, T.Bejsta 1,  V.Fiala, D.Mašát

Branky: 3´Jindrle 0:1,  6´ Malák a 14´ Moudrý 2:1,  17´, 26´a 28´ Šestauber a 29´ Jindrle 2:5,  36´ Malák 3:5,  39´ Bejsta a 42´ Jindrle 3:7,  43´ David, 45´ Moudrý a Malák 6:7,
Rozh.: M.Havelec 360, J.Řehoř 260,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

T A B U L K A   po   12. kole :
  1.  N E X T  .  .  .  .  .   11  .  .  .  .  9  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .  .  93  :   45  .  .  .  28
  2.  F C   3 0   ,  .  .  .  . 11  .  .  .  .  9  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .  .  93  :   47  .  .  .  28
  3,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  11  .  .  .  .  8  .  .  .  0  .  .  .  .  3  .  .  .  .  89  :   49  .  .  .  24
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  10  .  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  .  .  2  .  .  .  .  70  :   44 .  .  .   20
  5.  WEST JAM  .  .  .   11  .  .  .  .  6  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .  .  68  :   63  .  .  .  19
  6.  DUBENEC  .  .  .  . 11  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  .  .  5  .  .  .  .  73  :   58  .  .  .  16
  7.  D E M I  .  .  .  .  .  11  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .  .  6  .  .  .  .  55  :   83  .  .  .  13
  8.  L I O N S   B  .  .  .  10  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  .  .  5  .  .  .  .  66  :   55  .  .  .  11
  9.  B O R E K  .  .  .  .  11  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  .  .  8  .  .  .  .  52  :   90  .  .  .   7
10.  STŘELNICE  .  .  .   11  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  9  .  .  .  .  47  :   83  .  .  .   6
11.  I N T E R  .  .  .  .    11  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .   10  .  .  .  .  37  : 124  .  .  .   3

S T Ř E L C I   ve  12. kole:
42
- Tomáš Tengl  (FC 30)
33 - Jakub Slavík  (Zahájí)
21 -  Michal Stropek (West Jam),
19 -  M.Syrovátka (Next) D.Muranaka (Lions), 
18 -  D.Trča  (Dubenec)
17 -  M.Maňhal  (Zahájí)  a  T.Dvořák (West Jam),
16 -  P.Konopa  (Element)
15 -  M.Strapek (Lions)  a  D.Šestauber (Borek
14 -  Mar.Kopecký (Inter)
13 -  P.Le a M.Horák (Next)P.Bouchal (FC 30)   a  J.Moudrý (Demi)   
12 -  R.Chmátal (Next),  J.Vančura (Dubenec,  J.Trachta (Demi)  a  V.Fiala (Borek)
11 -  S.Rožboud (FC 30),  J.Mareš (Zahájí),  J.Král (Element)M.Hosnedl (Dubenec)

Soutěž slušnosti po  12. kole :
1 ŽKZahájí (Mareš),   Next (Horák), West Jam (Zimandl),  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽKFC 30 (Tengl a Rožboud)
3 ŽKDubenec (Trča, Hosnedl a Žižka)  Střelnice  (Binter, Meškan a Svatoš)
5 ŽK - Element (Kalina 3x, Červený a Král),
6 ŽK - Lions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa a Kejšar)

 

13. kolo      volno   Next

O61  8. 4.  Dubenec   18:00    DUBENEC   –  F C   3 0  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 9  .  (2:9)
Dubenec :  J.Polomčák - Š.Vazač, J.Špán, M.Hosnedl 1,  P.Hezoučký 1,  J.Skála 1,  J.Janda,
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus 1,  D.Žmolík 3,  T.Tengl 3,  Z.Mrvík, D.Přibyl, P.Bouchal 2,
Branky: 4´ Skála 1:0,  5´ Žmolík a 10´ Bouchal 1:2,  14´ Hezoučký 2:2,  16´ a 18´ Žmolík, 19´, 21´ a 23´ Tengl, 27´ Bouchal a 36´ Kortus 2:9,  46´ Hosnedl 3:9,
Rozh.: RM  R.Granec 540, Š.Hrabčák 260,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  20 div

O62  8. 4.  SH JČU  19:00    STŘELNICE    –  B O R E K  .  .  .  .  .  .  ..  .  2 : 5  .  (1:2))
Střelnice :  Z.Vácha - D.Mendlík 1,  R.Ždiárský, M.Švec ŽK,  L.Binter, J.Šilha, O.Lacko, J.Svatoš 1+ŽK,
Borek :  D.Vaněk - M.Slezák, V.Fiala
2,  M.Žulevič 2,  D.Mašát 1,  T.Vít, J.Pokorný, K.Jindrle,
Branky: 5´ Fiala 0:1,  6´ Mendlík 1:1,  17´ Žulevič a 27´ Fiala 1:3,  34´ Svatoš 2:3,  44´ Žulevič, a  50´ Mašát  2:5,
Rozh.: J.Škuthan 300, P.Ždych 300,,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O63  10. 4.  Hrdějovice  20:00   I N T E R   –  ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 9  .  (2:5)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, F.Záveský 2,  T.Podešva, Y.T.Murandango, T.N.Hoanng, Mil.Kopecký, Mar.Kopecký 3,  D.D.Le
Element :  P.Konopa - M.Čermák 2,  J.Král 1,  O.Hlávka, Š.Kalina 3,  P.Červený 2,  D.Kokrment, F.Roudnický, D.Jelínek 1,
Branky: 2´ Kalina, 5´ Jelínek, 7´ Kalina, 8´ Čermák a 21´ Červený 0:5, 23´ Záveský a 24´ Mar.Kopecký 2:5,  26´ Čermák, 27´ Červený, 35´ Král a Kalina 2:9,  38´ a 42´ Mar.Kopecký a 50´ Záveský 5:9,
Rozh.: J.Ovčáček 310, M.Havelec 310,  ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  20 div

O64  12. 4.  Hluboká  18:00    D E M I    –  Z A H Á J Í  B  .  .  .  .  .  .  .  5 : 20  .  (2:13)
Demi :  J.Dvořák - R.Holler, K.Malák 2,  J.Trachta 3,  J.Hrouz, J.Zoch
Zahájí :  j.Čejka - V.Švík, M.Šastný, M.Maňhal 6,  J.Slavík 8,  J.Maňhal, J.Mareš 1,  M.Fürst 5,
Branky: 2´F
ürst, 4´ Maňhal, 7´ Fürst, 8´, 9´ 11´ a 12´ Slavík 0:9,  19´ Trachta 1:9,  21´ Fürst a 22´ Mareš 1:11,  23´ Trachta 2:11,  24´ 2x Slavík 2:13,  26´ Malák 3:13,  27´ Maňhal, 33´ Fürst, 35´ Slavík, 40´, 41´ a 42´ MaŇhal 3:19,  43´ Malák a 47´ Trachta 5:19,  49´ Maňhal 5:20,
Rozh.: L.Zabilka 380, J.Řehoř 260,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O65  12. 4.  Velešín  19:00   L I O N S   B   –  W E S T    J A M  .  .  .  .  5 : 11  .  (3:3)
Lions :  A.Melnychuk - D.Muranaka 1,  L.Nittl 1,  M.Plos, V.Švec 2,  J.Gondek, P.Brana, M.Strapek 1,
West J :  M.Pribula - M.Tomka 1,  V.Dolejšek  1,  T.Dvořák 4,  L.Zimandl, S.Škarda 4,  M.Rudolf, J.Fodora 1,
Branky: 3´Švec a 8´ Strapek 2:0,  13´ Fodora, 15´ Dolejšek a 17´ Škarda 2:3,  21´ Švec a 27´ Muranaka 4:3,  28´ Škarda, 31´Dvořák, 33´ 2x Škarda, 39´ A 40´ Dvořák, 46´Tomka a 48´ Dvořák 4:11,  49´ Nittl 5:11,
Rozh.: Š.Kotásek 260, N.Dimitrov 480,,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

T A B U L K A   po   13. kole :
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  . 12  .  .  .   10  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .   102  :   50  .  .  .  31
  2.  N E X T  .  .  .  .  .   11  .  .  .  .  9  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .  .  93  :  45  .  .  .  28
  3,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  12  .  .  .  .  9  .  .  .  0  .  .  .  .  3  .  .  .   109  :   54 .  .  .   27
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  11  .  .  .  .  7  .  .  .  2  .  .  .  .  2  .  .  .  .  79  :   49 .  .  .   23
  5.  WEST JAM  .  .  .   12  .  .  .  .  7  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .  .  79  :   68  .  .  .  22
  6.  DUBENEC  .  .  .  . 12  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  .  .  6  .  .  .  .  76  :   67  .  .  .  16
  7.  D E M I  .  .  .  .  .  12  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .  .  7  .  .  .  .  60  : 103  .  .  .  13
  8.  L I O N S   B  .  .  .  12  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  .  .  7  .  .  .  .  73  :   70  .  .  .  11
  9.  B O R E K  .  .  .  .  12  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  .  .  8  .  .  .  .  57  :   92  .  .  . 10
10.  STŘELNICE  .  .  .   12  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .   10  .  .  .  .  49  :   88  .  .  .   6
11.  I N T E R  .  .  .  .    12  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .   11  .  .  .  .  42  : 133  .  .  .   3

S T Ř E L C I   po  13. kole:
45 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
41 -  Jakub Slavík  (Zahájí)
23 -  M.Maňhal  (Zahájí)
21 -  Michal Stropek   a  T.Dvořák (West Jam),
20 -  D.Muranaka (Lions)
19 -  M.Syrovátka (Next)
18 -  D.Trča  (Dubenec)
17 -  Mar.Kopecký (Inter)
16 -  P.Konopa  (Element)  a  M.Strapek (Lions)
15 -  P.Bouchal (FC 30),  D.Šestauber (Borek)  a  J.Trachta (Demi)
14 -  S.Škarda (Wet J)  a  V.Fiala (Borek)
13 -  P.Le a M.Horák (Next),  M.Fürst (Zahájí()  a  J.Moudrý (Demi)   
12 -  D.Žmolík (FC 30),  J.Mareš (Zahájí),  J.Král (Element), R.Chmátal (Next),  J.Vančura a M.Hosnédl (Dubenec)
11 -  S.Rožboud (FC 30)

Soutěž slušnosti po  13. kole :
1 ŽKZahájí (Mareš),   Next (Horák), West Jam (Zimandl),  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽKFC 30 (Tengl a Rožboud)
3 ŽKDubenec (Trča, Hosnedl a Žižka) 
5 ŽK - Element (Kalina 3x, Červený a Král)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan a Švec )
6 ŽK - Lions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa a Kejšar)

 

14. kolo      volno   Demi

O66  15. 4.  Zahájí  18:00  ZAHÁJÍ B  –  LIONS B  .  .  .  . .  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 3  .  (3:0)
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal 1, J.Slavík 3, M.Šastný, M.Fürst 2, L.Ponec, J.Mareš 1,
Lions :  M.Plos - V.Švec, D.Švec 1, J.Gondek 1, T.Gondek, D.Muranaka 1+ŽK, P.Brana, A.Melnychuk,
Branky: 19´ Slavík, 20´ Mareš, 21´ Fürst a 32´ Slavík 4:0,  35´ Muranaka 4:1,  36´ Maňhal a 45´ Slavík 6:1,  46´ Gondek 6:2,  48´  Fürst 7:2,  49´ V.Švec 7:3,
Rozh.: J.Škuthan 260, P.Ždych 600  ,  .  .  .  .  ŽK 0:1  22´ Muranaka  .  .  .  .  .  .  ? div

O67  15. 4..  Dubenec  18:00    DUBENEC  –  WEST JAM  .  .  ..  .  .  .  .  .  .  4 : 9  .  (1:5)
Dubenec :  R.Korbel ŽK - Š.Vazač, D.Trča 2,  M.Hosnedl 1+ŽK,  K.Pekař, J.Skála, J.Kuráž, L.Waldhauser, J.Janda,
West J. :  M.Pribula - S.Škarda 1,  Z.Gregor, L.Zimandl, J.Fodora 1,  M.Stropek 3+ŽK,  T.Dvořák 4,
Branky: 3´ Fodora, 9´ a10´ Dvořák 0:3,  17´ Trča 1:3,  17´ Stropek a 23´ Dvořák 1:5,  26´ Hosnedl 2:5,30´ Stropek 2:6,  34´ Trča 3:6,  36´ Dvořák, 38´ Stropek a 40´ Škarda 3:9,  47´ Trča 4:9,
Rozh.: L.Zabilka 380, J.Řehoř 260, .  ŽK 2:1  16´ Hosnedl a 30´Korbel - 38´Stropek  .  .  8 div

O68  15. 4..  Borek   18:30  B O R E K  –  N E X T  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  2 : 5  .  (0:3)
Borek :  D.Vaněk - T.Bejsta, V.Fiala, K.Jindrle 2,  D.Mašát, J.Pokorný, M.Slezák,
Next :  J.Tomášek - P.Kaše 1,  M.Horák, R.Toman, M.Šauer, M.Ďurica 3,  R.Chmátal 1,  J.Kubeš 1,
Branky: 10´ Chmátal, 13´, 18´ a 26´ Ďurica 0:4,  32´ Jinderle 1:4,  41´ Kaše a 42´ Kubeš 1:6,  50´ Jindrle 2:6,
Rozh.: R.Granec 300, Š.Kotásek 300,  ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O69  15. 4..  Hrdějovice  20:00  ELEMENT  –  F C   3 0  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 9  .  (2:3)
Element :  M.Čermák - D.Jelínek ŽK,  J.Král 1,  F.Roudnický, F.Dědina, P.Červený 1,  O.Hlávka, P.Konopa 2,  Š.Kalina
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus, D.Žmolík 2,  S.Přibyl, T.Tengl 4,  Z.Mrvík, D.Přibyl 2,  Z.Rýpar, P.Bouchal 1,
Branky: 5´ Červený 1:0,  5´ Tengl a 10´ D.Přibyl 1:2,  15´ Konopa 2:2,  25´ Tengl, 30´D.Přibyl, 35´ Tengl a Žmolík 2:6,  37´ Konopa 3:6,  40´ Bouchal a 42´ Tengl 3:8,  45´ Král 4:8,  47´ Žmolík 4:9
Rozh.: V.Korejčík 340, F.Zloch 360,  ,  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  44´ Jelínek  .  .  .  .  .  ? div

O70  17. 4.  Hrdějovice  20:00   I N T E R    –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  1 : 7  .  (1:1)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, F.Záveský 1,  D.Urbánek, 
Y.T.Murandango, T.N.Hoanng, Mil.Kopecký, Mar.Kopecký,
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík 1,  O.Lacko, J.Šilha 1,  M.Švec 2,  F.Ouška 2,  J.Meškan 1,
Branky: 2´ Záveský 1:0,  16´ Švec, 26Ą Ouška, 32´ Švec, 33´Ouška, 36´ Mendlík, 38´Meškan a 41´ Šilha 1:7,
Rozh.: P.Ždych 430, Dimitrov  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

T A B U L K A   po   14. kole :
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  . 13  .  .  .   11  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .   111  :   54  .  .  .  34
  2.  N E X T  .  .  .  .  .   12  .  .  .   10  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .  .  99  :   47  .  .  .  31
  3,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  13  .  .  .   10  .  .  .  0  .  .  .  .  3  .  .  .   116  :   56  .  .  .  30

  4.  WEST JAM  .  .  .   13  .  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .  .  88  :   72  .  .  .  25

  5.  ELEMENT  .  .  .  .  12  .  .  .  .  7  .  .  .  2  .  .  .  .  3  .  .  .  .  83  :   58 .  .  .   23
  6.  DUBENEC  .  .  .  . 13  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  .  .  7  .  .  .  .  80  :   76  .  .  .  16
  7.  D E M I  .  .  .  .  .  12  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .  .  7  .  .  .  .  60  : 103  .  .  .  13
  8.  L I O N S   B  .  .  .  13  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  .  .  8  .  .  .  .  75  :   77  .  .  .  11
  9.  B O R E K  .  .  .  . 13  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  .  .  9  .  .  .  .  59  :   98  .  .  .  10
10.  STŘELNICE  .  .  .   13  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  .   10  .  .  .  .  56  :   89  .  .  .   9
11.  I N T E R  .  .  .  .    13  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .   12  .  .  .  .  43  : 140  .  .  .   3

S T Ř E L C I   po  14. kole:
49 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
44 -  Jakub Slavík  (Zahájí)

25 -  T.Dvořák (West Jam),

24 -  M.Maňhal  (Zahájí)  a  Michal Stropek   (West JaM)
21 -  D.Trča  (Dubenec)  a  D.Muranaka (Lions)
19 - 
M.Syrovátka (Next)
18 -  P.Konopa  (Element)
17 -  Mar.Kopecký (Inter)
16 -  
P.Bouchal (FC 30)  a  M.Strapek (Lions)
15 - 
M.Fürst (Zahájí(),  S.Škarda (West J),  J.Trachta (Demi)   D.Šestauber (Borek)  a
14 - 
D.Žmolík (FC 30),  a  V.Fiala (Borek)
13 -  P.Le, M.Horák a R.Chmátal (Next), J.Mareš (Zahájí),
J.Král (Element), M.Hosnedl (Dubenec)  a  J.Moudrý (Demi)
12 - J.Vančura (Dubenec)

Soutěž slušnosti po  14. kole :
1 ŽKZahájí (Mareš),   Next (Horák),  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽKFC 30 (Tengl a Rožboud) West Jam (Zimandl a Stropek),
5 ŽK - Element (Kalina 3x, Červený a Král),  Dubenec (2x Hosnedl, Trča, Žižka a Korbel)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan a Švec )
7 ŽK - Lions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa, Kejšar a Muranaka)


15. kolo :     22. – 26. dubna    volno  West Jam

O71  22. 4.  VŠZ 18:00   F C   3 0    –  Z A H Á J Í   B  .  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 7  .  (1:3)
FC 30 :  M.Havelec 1 - S.Rožboud, P.Kortus, S.Přibyl, D.Žmolík, T.Tengl 3,  M.Zare, Z.Rýpar, P.Bouchal 3,

Zahájí :  J.Čejka - M.Šíma 1,  M.Maňhal 1,  J.Slavík 2,  J.Maňhal, M.Šastný, L.Ponec 1,  J.Mareš 2,
Branky: 4´ Ponec a 8´ Šíma 0:2,  20´ Havelec 1:2,
  25´ Mareš 1:3,  27´ Bouchal 2:3,  29´ M.Maňhal a 30´ Mareš 2:5,  32´ Bouchal, 33´ Tengl a 38´ Bouchal 5:5,  41´ a 46´ Slavík 5:7,  47´ a 50´ Tengl 7:7
Rozh.: N.Dimitrov 300, Primus Granec 300,  ,  .   .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O72  22. 4.  JČU 19:00  STŘELNICE   –  ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 12  .  (0:7)
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík 1,  M.Švec, J.Šilha, O.Lacko 1,  J.Svatoš 1,
Zahájí B :  P.Červený - O.Hlávka 2,  J.Král 1,  J.Čermák 1,  P.Konopa 2,  Š.Kalina 4,  D.Jelínek 2,  F.Roudnický
Branky: 1´ Jelínek, 10´ a 12´ Kalina, 18´ Konopa, 20´ Hlávka, 23´ Král, 24´ a 27´ Kalina, 28´ Konopa a 29´ Čermák 0:10,  35´ D.Mendlík, š8´ Lacko a 39´ Svatoš 3:10,  45´ Hlávka a 50´ Jelínek 3:12,
Rozh.: L.Zabilka 300, Š.Hrabčák 32O,  .  ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .20 div

O73  25. 4.  JČU  20:30    N E X T    –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 3  .  (3:1)
Next :  M.Schuster - P.Kaše, M.Šauer, M.Horák, R.Chmátal, M.Ďurica 3,  J.Kubeš 4,  R.Toman
Dubenec :  M.Hosnedl - J.Špán , D.Trča 2,  Š.Vazač, J.Kurហ1,  J.Janda
Branky: 8´ Trča 0:1,  11´ Kubeš, 20´ a 25´ Ďurica 3:1,  28´ Trča 3:2,  30´ a 32´ Kubeš 5:2,  42´ Kurហ5:3,  45´ Ďurica a 49´ Kubeš 7:3,
Rozh.: T.Peterka 300, M.Havelec 300,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  20 div

O74  26. 4.  Hluboká  18:00    D E M I    –  I N T E R  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 9  .  (2:5)
Demi :  J.Dvořák - K.Malák 1,  R.Holler, J.Trachta 3,  J.Moudrý 2,  The Hung Nguyen,
Inter :  R.Minarik - J.Baroš, P.Bláha 6,  Y.T.Murindangabo, H.T.Ngia 1,  D.Urbánek, Mar.Kopecký 2,  Mil.Kopecký
Branky: 1´ a 4´ Bláha 0:2,  10´ Malák 1:2,  11´ Bláha 1:3,17´ Trachta 2:3,  21´ Mar.Kopecký a 25´ Hoang 2:5,  33´ Moudrý 3:5,  40´ Mar.Kopecký 3:6,  Trachta 4:6 a Bláha 4:7,  42´ Trachta 5:7,  43´ Bláha 5:8,  48´ Moudrý 6:8,  50´ Bláha 6:9,
Rozh.: V.Korejčík 340, J.Řehoř 260,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O75  26. 4.  Velešín  19:00    L I O N S   B    –  B O R E K  .  .  .  .  .  .  8 : 3  .  (2:0)
Lions :  A.Melnychuk - D.Muranaka 1,  K.Krejčí, D.Švec, M.Plos, V.Švec 1,  J.Gondek, P.Brana, M.Strapek 6,
Borek :  J.Rozycki - V.Fiala 1,  M.Kotlas 1,  D.Mašát, J.Pokorný, M.Slezák, T.Vít 1,  M.Žulevič,
Branky: 2´, 8´ a 27´ Strapek 3:0,  28´ Kotlas 3:1,  28´ Muranaka, 36´ Atrapek a 43´ V.Švec 6:1,  46´ Fiala 6:2,  48´ Strapek 7:2,  49´ Vít 7:3,  50´ Strapek 8:3,
Rozh.: Primus 520, JO Kotásek 260,  ,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

T A B U L K A   po   15. kole :
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  . 14  .  .  .   11  .  .  .  2  .  .  .  .  1  .  .  .   118  :   61  .  .  .  35
  2.  N E X T  .  .  .  .  .   13  .  .  .   11  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .   106  :   50  .  .  .  34
  3,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  14  .  .  .   10  .  .  .  1  .  .  .  .  3  .  .  .   123  :   63  .  .  .  31
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  13  .  .  .  .  8  .  .  .  2  .  .  .  .  3  .  .  .  .  95  :   61 .  .  .   26
  5.  WEST JAM  .  .  .   13  .  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .  .  88  :   72  .  .  .  25

  6.  DUBENEC  .  .  .  . 14  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  .  .  8  .  .  .  .  83  :   83  .  .  .  16

  7.  L I O N S   B  .  .  .  14  .  .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  .  .  8  .  .  .  .  83  :   80  .  .  .  14

  8.  D E M I  .  .  .  .  .  13  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .  .  7  .  .  .  .  66  : 112  .  .  .  13
  9.  B O R E K  .  .  .  .  14  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  .   10  .  .  .  .  62  : 106  .  .  .  10
10.  STŘELNICE  .  .  .   14  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  .   11  .  .  .  .  59  : 101  .  .  .  . 9
11.  I N T E R  .  .  .  .    14  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .   12  .  .  .  .  52  : 146  .  .  .  . 6

S T Ř E L C I   po  15. kole:
52 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
46 -  Jakub Slavík  (Zahájí)

25 - 
Martin Maňhal  (Zahájí)  a  Tomáš Dvořák (West Jam),
24 -  Michal Stropek   (West JaM)
23 -  D.Trča  (Dubenec)
23 -  D.Muranaka a M.Strapek (Lions)
20 - 
P.Konopa  (Element)
19 -  P.Bouchal (FC 30),  M.Syrovátka (Next)  a M.Kopecký /Inter)
18 -  J.Trachta (Demi)
15 - 
M.Fürst a J.Mareš (Zahájí() ,  S.Škarda (West J),  J.Moudrý (Demi),  D.Šestauber a V.Fiala (Borek)
14 - 
D.Žmolík (FC 30),  J.Král (Element)  a  P.Bláha (Inter)
13 -  P.Le, M.Horák, R.Chmátal a J.Kubeš (Next),
, M.Hosnedl (Dubenec)  a  J.Moudrý (Demi)

Soutěž slušnosti po  15. kole :
1 ŽKZahájí (Mareš),   Next (Horák),  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽKFC 30 (Tengl a Rožboud) West Jam (Zimandl a Stropek),
5 ŽKDubenec (2x Hosnedl, Trča, Žižka a Korbel)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan a Švec )
6 ŽK -  Element (Kalina 3x, Červený, Král a Jelínek),  
7 ŽKLions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa, Kejšar a Muranaka)

 

16. kolo :     29. dubna – 3. května   volno  I n t e r

O76  29. 4.  Zahájí  18:00    ZAHÁJÍ B  –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 4  .  (4:3)
Zahájí :  J.Čejka 1 - L.Ponec 1,  M.Maňhal, J.Slavík 2,  J.Mareš 1,  M.Šíma, M.Šastný 2,
Střelnice :  R.Mendlík - J.Svatoš 1,  Z.Vácha 1,  M.Švec 1,  O.Lacko 1,
Branky: 4´ Ponec a 9´ Šastný 2:0,  10´ Švec 2:1,  13´ Slavík a 15´ Šastný 4:1,  18´ Vácha a 19´ Svatoš 4:3,  28´ Mareš a 38´ Čejka 6:3,  47´ Lacko 6:4,  a Slavík 7:4,
Rozh.: V.Korejčík 260, F.Zloch XXX,.  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O77  29. 4.  Dubenec 18:00   DUBENEC  –  LIONS  B  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 10  .  (1:6)
Dubenec :  P.Žižka - Š.Vazač, D.Trča 2,  M.Hosnedl 1,  K.Pekař, J.Špán, L.Waldhauser, J.Skála
Lions :  A.Melnychuk - M.Plos, M.Strapek, T.Gondek, J.Gondek 1,  D.Muranaka, V.Kozubal, V.Voloshynenko
Branky: 2´, 5´ A 12´ Muranaka a 15´ Strapek 0:4,  17´ Trča 1:4,  22´ Voloshynenko a 23´ Kozubal 1:6,  27´ Hosnedl 2:6,  29´ a 33´ Muranaka, 35´ Voloshynenko a 38´ J.Gondek 2:10,  47´ Trča 3:10,
Rozh.: R.Mráz 380, J.Řehoř 390   ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

O78  29. 4.  Borek  19:00    B O R E K    –  F C   3 0  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 9  .  (1:3)
Borek :  J.Pokorný - T.Bejsta 1,  K.Jindrle, M.Slazák, D.Šestauber 2,  T.Vít, M.Žulevič 1,
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus, P.Kortus ml, D.Žmolík 3,  P.Bouchal 4,  Z.Mrvík, T.Tengl 2,
Branky: 2´ Šestauber 1:0,  7´ Žmolík, 9´, 16´, 25´ a 28´ Bouchal 1:5,  30´ Bejsta 2:5,  33´ Žmolík,  40´ a 44´ Tengl 2:8,  46´ Žulevič 3:8,  47´ Žmolík 3:9,  49´ Šestauber 4:9,
Rozh.: J.Škuthan 300, R.Granec 300,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O79  29. 4. Hrdějovice 20:00  WEST JAM   –  N E X T  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 9  .  (1:4)
West Jam :  D.Frcal - M.Stropek 3,  S.Škarda, V.Dolejšek, L.Zimandl, M.Rudolf, M.Sodomka, T.Dvořák 1,
Next :  M.Schuster - M.Šauer, P.Kaše 1,  F.Lošek, R.Toman 3,  M.Horák 1,  M.Ďurica 2,  R.Chmátal, J.Kubeš 2,
Branky: 8´ Ďurica 0:1,  10´ Stropek 1:1,  14´ a 20´ Toman a 25´ Kubeš 1:4,  27´ Dvořák 2:4,  30´ Ďurica a Kubeš 2:6,  37´ Stropek 3:6,  40´ Kaše a 43´ Horák 3:8,  44´ Stropek 4:8,  48´ Toman 4:9,
Rozh.: L.Zabilka 300, T.Peterka 300,  ,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O80  29. 4.  Hrdějovice 21:00  ELEMENT  –  D E M I  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  17 : 0  .  (8:0)
Element :  P.Červený 1 -  Š.Kalina 3,  M.Čermák, P.Konopa 3,  O.Hlávka 1,  J.Zevl 7,  D.Jelínek 2,  F.Dědina, J.Král,
Demi :  P.Nechvátal - J.Dvořák, R.Holler, J.Trachta, H.T.Nguyen
Branky:1´ a 8´ Zevl, 10´ Konopa a Kalina, 16´ Zevl, 18´ Hlávka, 20´ Konopa, 23´ Zevl, 28´ Červený, 30´ a 33´ Zevl, 35´ Kalina, 38´ Konopa, 40´ a 41´ Jelínek, 45´ Kalina a 47´ Zevl 17:0,
Rozh.: T.Peterrka 300, L.Zabilka 300,  ,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

T A B U L K A   po   16. kole :
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  . 15  .  .  .   12  .  .  .  2  .  .  .  .  1  .  .  .   127  :   65  .  .  .  38
  2.  N E X T  .  .  .  .  .   14  .  .  .   12  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .   115  :   54  .  .  .  37
  3,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  15  .  .  .   11  .  .  .  1  .  .  .  .  3  .  .  .   130  :   67  .  .  .  34
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  14  .  .  .  .  9  .  .  .  2  .  .  .  .  3  .  .  .   112  :   61 .  .  .   29
  5.  WEST JAM  .  .  .   13  .  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .  .  88  :   72  .  .  .  25

  6.  L I O N S   B  .  .  .  15  .  .  .  .  5  .  .  .  2  .  .  .  .  8  .  .  .  .  93  :   83  .  .  .  17

  7.  DUBENEC  .  .  .  . 15  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  .  .  9  .  .  .  .  86  :   93  .  .  .  16

  8.  D E M I  .  .  .  .  .  14  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .  .  9  .  .  .  .  66  : 129  .  .  .  13
  9.  B O R E K  .  .  .  .  15  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  .   11  .  .  .  .  66  : 115  .  .  .  10
10.  STŘELNICE  .  .  .   15  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  .   12  .  .  .  .  63  : 108  .  .  .  . 9
11.  I N T E R  .  .  .  .    14  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .   12  .  .  .  .  52  : 146  .  .  .  . 6

S T Ř E L C I   po  16. kole:
54 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
48 -  Jakub Slavík  (Zahájí)

27 - 
Danylo Muranaka (Lions)  a  M.Stropek (West Jam)
26 -  Tomáš Dvořák (West Jam)
25 -  M.Maňhal (Lions)  a  D.Trča  (Dubenec)
23 -  P.Bouchal (FC 30),  P.Konopa  (Element)  a  M.Strapek (Lions)
19 -  M.Syrovátka (Next)  a M.Kopecký /Inter)
18 -  J.Trachta (Demi)
17 - 
D.Žmolík (FC 30)  a  D.Šestauber (Borek)
16 -  J.Mareš (Zahájí()
15 -  J.Kubeš (Next),  M.Fürst (Zahájí(),  Š. Kalina (Element),  S.Škarda (West J),  J.Moudrý (Demi)  a  D.Šestauber a (Borek)
14 - 
M.Horák (Next), J.Král (Element),  M.Hosnedl (Dubenec)  a  P.Bláha (Inter)

Soutěž slušnosti po  16. kole :
1 ŽKZahájí (Mareš),   Next (Horák),  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽKFC 30 (Tengl a Rožboud) West Jam (Zimandl a Stropek),
5 ŽKDubenec (2x Hosnedl, Trča, Žižka a Korbel)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan a Švec )
6 ŽK -  Element (Kalina 3x, Červený, Král a Jelínek),  
7 ŽKLions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa, Kejšar a Muranaka)

 

17,  kolo :    6. – 10. května    volno  Dubenec

O81  6. 5.  VŠZ   18:00  .  F C  3 0    –  I N T E R  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  12 : 2  .  (6:1)
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus 3,  D.Žmolík 4,  T.Tengl 3,   Z.Mrvík, Z.Rýpar, P.Bouchal  2,
Inter :  R.Minarik - J.Bareš 1,  Mil.Kopecký, Mar.Kopecký 1
Branky: 4´ a 5´ Tengl, 7.Bouchal a 13´ Tengl 4:0,  19´ Bareš 4:1,  20´ Kortus, 25´a 31´ Žmolík, 33´ Bouchal, 36´ Žmolík, 37´ Kortus, 41´ Žmolík a 45´ Kortus 12:1,  48´ Mar.Kopecký 12:2,
Rozh.: P.Ždych 300, Š.Kotásek 300,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? di
v

O82  6. 5.  Zahájí 18:00  .  ZAHÁJÍ "B"    –  N E X T  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  1 : 4  .  (1:3)
Zahájí :  J.Vlk - L.Ponec, M.Maňhal, J.Maňhal 1,  T.Kazík ŽK,  J.Čejka, M.Fürst,
Next :  J.Tomášek - P.Kaše 1,  M.Horák, M.Šauer, R.Chmátal, M.Ďurica 3,
Branky: 9´J.Maňhal 1:0,  11´ Ďurica, 12´ Kaše, 24´ a 36´ Ďurica 1:4,

Rozh.: ND J.Ovčáček 260, R.Granec 460,  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  32´ Kazík  .  .  .  .  .  5 div

O83  6. 5.  JČU   19:0STŘELNICE   –  D E M I  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 2  .  (1:0)
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík 1,  V.Kubal 1,  J.Šilha, O.Lacko, J.Svatoš 3,  J.Martinec ŽK,  P.Štumbauer 2,
Demi :  J.Dvořák - V.David, R.Holler, K.Malák, J.Moudrý 1,  T.H.Nguyen 1,
Branky: 25´ Svatoš 1:0,  30´ Moudrý a 37´ Nguyen 1:2,  38´ Štumbauer, 39´ Svatoš, 43´ Kubal, 44´ Štumbauer, 46´ D.Mendlík a 48´ Svatoš 7:2,

Rozh.: M.Primus 330, Š.Kotásek 300,  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  36´ Martinec  .  .  .  .  .  .  ? div

O84  6. 5.  Borek  19:00    B O R E K    –  WEST JAM  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 2  .  (2:2)
Borek :  D.Vaněk - V.Fiala, K.Jindrle 4,  J.Pokorný, M.Slezák, D.Šestauber 2,  T.Vít 1,
West J :  M.Škaroupka - S.Škarda, L.Zimandl 2,  M.Stropek, M.Rudolf, V.Dolejšek, M.Sodomka
Branky: 10´ Šestauber 1:0,  14´ Zimandl 1:1,  19´ Jindrle 2:1  a Zimandl 2:2,  27´ Jindrle, 28´ Vít, 42´ Jindrle, 44´ Šestauber a 46´ Jindrle 7:2,
Rozh.: FZ T.Peterka 360.V.Korejčík 350,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  - div

O85  6. 5.  Hrdějovice  20:00   ELEMENT   –  L I O N S  "B"  .  .  .  .  .  .  10 : 4  .  (4:0)
ELEMENT :  M.Čermák - J.Čermák 2,  O.Hlávka, D.Jelínek, Š.Kalina 3,  P.Konopa 2,  J.Král, F.Roudnický, J.Zevl 3,
LIONS :  A.Melnychuk - P.Brana, K.Krejčí, M.Plos, V.Švec 1,  D.Švec, T.Gondek ŽK,  D.Muranaka 2,  M.Strapek, I.Melnychuk 1,
Branky: 45´ Konopa, 17´ Kalina, 19´ Konopa a 25´ J.Čermák 4:0,  26´ Hryhoruk 4:1,  32´ Zevl 5:1,  33´ Muranaka 5:2,  35´ Kalina 6:2,  38´ Muranaka 6:3, 42´ J.Čermák 7:3,  43´ V.Švec 7:4,  44´ Zevl, 48´ Kalina a 50´ Zevl 10:4,
Rozh.: M.Havelec 340, Š.Hrabčák 300,  .  .  .  .  ŽK 0:1  46´ T.Gondek  .  .  .  .  23 div 

T A B U L K A   po   17. kole :

  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  . 16  .  .  .   13  .  .  .  2  .  .  .  .  1  .  .  .   139  :   67  .  .  .  41
  2.  N E X T  .  .  .  .  .   15  .  .  .   13  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .   119  :   55  .  .  .  40
  3,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  16  .  .  .   11  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .   131  :   71  .  .  .  34
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  15  .  .  .   10  .  .  .  2  .  .  .  .  3  .  .  .   122  :   65 .  .  .   32
  5.  WEST JAM  .  .  .   15  .  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  .  .  6  .  .  .  .  94  :   88  .  .  .  25
  6.  L I O N S   B  .  .  .  16  .  .  .  .  5  .  .  .  2  .  .  .  .  9  .  .  .  .  97  :   93  .  .  .  17
  7.  DUBENEC  .  .  .  . 15  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  .  .  9  .  .  .  .  86  :   93  .  .  .  16
  8.  B O R E K  .  .  .  . 16  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .  . 11  .  .  .  .  73  : 117  .  .  .  13
  9.  D E M I  .  .  .  .  .  15  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .   10  .  .  .  .  68  : 136  .  .  .  13
10.  STŘELNICE  .  .  .   16  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  .   12  .  .  .  .  70  : 110  .  .  .  12
11.  I N T E R  .  .  .  .  . 15  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .   13  .  .  .  .  54  : 158  .  .  .   6

S T Ř E L C I   po  17. kole:
58 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
48 -  Jakub Slavík  (Zahájí)
29 -  Danylo Muranaka (Lions)
27 -  Michal Stropek (West Jam)
26 -  Tomáš Dvořák (West Jam)
25 -  P.Bouchal (FC 30),  P.Konopa  (Element),  M.Maňhal (Lions)  a  D.Trča  (Dubenec)
23 -  M.Strapek (Lions)
20 -  D.Žmolík (FC 30)  a  M.Kopecký /Inter)
19 -  M.Syrovátka (Next)  a  D.Šestauber (Borek)
18 -  Š.Kalina (Element)  a  J.Trachta (Demi)
16 -  J.Mareš (Zahájí()
  a  J.Moudrý (Demi)
15 -  J.Kubeš (Next),  M.Fürst (Zahájí(),  S.Škarda (West J)  a  V.Fiala (Borek)

Soutěž slušnosti po  17. kole :
1 ŽKNext (Horák),  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽKFC 30 (Tengl a Rožboud),  Zahájí (Mareš a Kazík)   West Jam (Zimandl a Stropek),
5 ŽKDubenec (2x Hosnedl, Trča, Žižka a Korbel)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan a Švec )
6 ŽK -  Element (Kalina 3x, Červený, Král a Jelínek)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan, Švec a Martinec )  
8 ŽKLions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa, Kejšar, Muranaka a T.Gondek)

 

18.   kolo :  13. – 17. května   volno  Střelnice

O86  13. 5.  VŠZ  18:00  F C   3 0   –  D E M I  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 : 3  .  (4:1)
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus, T.Tengl 3,  Z.Mrvík, D.Žmolík 3,  Z.Rýpar, P.Bouchal 4,

Demi :  P.Nechvátal - K.Malák 1,  J.Dvořák, R.Holler 1,  TH.Nguyen 1,
Branky: 13´ Bouchal, 18´ Žmolík a 19´ Tengl 3:0,  21´Nguyen 3:1,  23´, 30´ a 32´ Bouchal a 34´ Tengl 7:1,  35´ Malák 7:2,  36´ Žmolík 8:2,  39´ Holler 8:3,  42´ Tengl a 49´ Žmolík 10:3,
Rozh.: LZ Š.Kotásek 300, V.Korejčík 300,  ,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O87  13. 5. Zahájí 18:00  ZAHÁJÍ "B"   –  WEST JAM  .  .  .  .  .  .  .  .  .  13 : 4  .  (5:0)
Zahájí :  P.Zíka - L.Ponec, M.Maňhal 4,  J.Maňhal, T.Kazík 4,  J.Mareš 4,  M.Šastný 1,
West Jam :  Z.Gregor - S.Škarda, M.Stropek 3,  L.Zimandl 1,  M.Rudolf, V.Dolejšek, F.Novák, Z.Marek
Branky: 1´ a 14´ M.Maňhal, 21´ Mareš, 24´ Kazík, 25´  Mareš, 27´, 30´ a 36´ Kazík, 38´ M.MaŇhal a 40´ Mareš 10:0,  40´ Zimandl a 44´ Stropek 10:2,  47´ Mareš 11:2,  49´ 2x Stropek 11:4,  50´ Šastný 12:4,
Rozh.: J.Škuthan 260, M.Primus 490,  ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O88  13. 5. Borek  19:00   B O R E K  –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  8 : 8  .  (3:6)
Borek :  J.Pokorný - V.Fiala 2,  K.Jindrle 3,  D.Kolár 2,  J.Kolár 1,  M.Kotlas, T.Vít, M.Vitha,
Dubenec :  P.Žižka - D.Trča 2,  M.Hosnedl 4,  J.Janda 1,  J.Špán 1,  Š.Vazač, J.Kuráž,
Branky: 1´ Špán a 8´ Hosnédl 0:2,  11´ Fiala a 12´ D.Kolár 2:2,  14, 15´ a 17´ Hosnedl a 23´ Trča 2:6,  25´ Jindrlr 3:6,  26´ Janda 3:7,  32´ J.Kolár, 38´ Jindrle, 40´ D.Kolár a 43´ Jindrle 7:7,  45´ Trča 7:8,  47´ Fiala 8:8,
Rozh.: ND, FZ Š.Hrabčák 400,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O89  13. 5. Hluboká 20:00  ELEMENT  –  N E X T  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  . .  .  11 : 8  .  (4:4)
Element :  M.Čermák - F.Dědina, D.Jelínek, Š.Kalina 1,  R.Konopa 3,  J.Král, J.Čermák 2,  J.Zevl 3,  M.Šimoník 2
Next :  M.Schuster - P.Kaše 1,  M.Šauer, M.Horák 1,  R.Toman, M.Ďurica 2,  R.Chmátal 2,  M.Syrovátka, M.Staněk 2+ŽK,
Branky: 4´ Chmátal, 9´ Horák a 12´ Chmátal 0:3,  14´ Konopa 1:3,  16´ Ďurica 1:4,  17´ Šimoník, 19´ Zevl, 20´ Konopa a 32´ J.Čermák 5:4,  35´ Kaše 5:5,  38´ Zevl, 41´ Kalina, 42´ Šimoník a 44´ J,Čermák 10:6,  46´ Staněk 10:7,  47´ Zevl 11:7,  50´ Staněk 11:8,
Rozh.: P.Ždych 330, R.Granec 260,  ,  .  .  .  .  ŽK 0:1  38´ Staněk  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O90  15. 5. Hrdějovice 20:00   I N T E R   –  L I O N S  "B"  .  .  .  .  .  .  .  .  0 : 13  .  (0:6)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, Mar.Kopecký, Mil.Kopecký, D.Urbánek, Z.Málek

Lions :  A.Melnychuk - T.Gondek, J.Gondek 3,  M.Strapek 1,  J.Severa 1,  M.Plos, I.Hryhoruk 3,  P.Brana , D.Muranaka 3,
Branky: 2´ Strapek, 5´ Hryhoruk, 6´ Severa, 7´ Muranaka, 8´ a 20´ J.Gondek, 30´ Muranaka, 31´ Hryhoruk, 33´ Plos, 38´ T.Gondek, 41´ Hryhoruk, 47´Muranaka a 49´ J.Gondek
Rozh.: M.Havelec 340, JO Š.Hrabčák 300,  ,  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  48´ Melnychuk  .  .  .  .  .  5 div

T A B U L K A   p o   18. kole :

  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  17  .  .  .   14  .  .  .  2  .  .  .  . 1  .  .  .   149  :   70  .  .  .  44
  2.  N E X T  .  .  .  .  .  16  .  .  .   13  .  .  .  1  .  .  .  . 2  .  .  .   127  :   66  .  .  .  40
  3,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  17  .  .  .   12  .  .  .  1  .  .  .  . 4  .  .  .   144  :   75  .  .  .  37
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  16  .  .  .   11  .  .  .  2  .  .  .  . 3  .  .  .   133  :   73 .  .  .   35
  5.  WEST JAM  .  .  .   16  .  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  .  . 7  .  .  .  .  98  : 101  .  .  .  25
  6.  L I O N S   B  .  .   17  .  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  .  . 9  .  .  .   110  :   93  .  .  .  20
  7.  DUBENEC  .  .  .  . 16  .  .  .  .  5  .  .  .  2 .  .  .  .  9  .  .  .  .  94  : 101  .  .  .  17
  8.  B O R E K  .  .  .  . 17  .  .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  .   11  .  .  .  .  81  : 125  .  .  .  14
  9.  D E M I  .  .  .  .  . 16  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .   11  .  .  .  .  71  : 146  .  .  .  13
10.  STŘELNICE  .  .  . 16  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  .   12  .  .  .  .  70  : 110  .  .  .  12
11.  I N T E R  .  .  .  . 16  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .   14  .  .  .  .  54  : 171  .  .  .   6

S T Ř E L C I   po  18. kole:
61 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
48 -  Jakub Slavík  (Zahájí)

32 -  Danylo Muranaka (Lions)

30 -  Michal Stropek (West Jam)
29 -  Petr Bouchal (FC 30)  a  Martin Maňhal (Lions)
28 -  P.Konopa  (Element),
27 -  D.Trča  (Dubenec)
26 -  Tomáš Dvořák (West Jam) 
 
24 -  M.Strapek (Lions)

23 -  D.Žmolík (FC 30)
20 -  J.Mareš (Zahájí()  a  M.Kopecký /Inter)
19 -  M.Syrovátka (Next),  Š.Kalina (Element)  a  D.Šestauber (Borek)
18 -  M.Hosnedl (Dubenec)  a  J.Trachta (Demi)
17 -  V.Fiala (Borek)

16 -  M.Ďurica (Next)
  a  J.Moudrý (Demi)

Soutěž slušnosti po  18. kole :
1 ŽK -  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽK -  FC 30 (Tengl a Rožboud),  Next (Horák a Staněk),  Zahájí (Mareš a Kazík)   a  West Jam (Zimandl a Stropek),
5 ŽK -  Dubenec (2x Hosnedl, Trča, Žižka a Korbel)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan a Švec )
6 ŽK -  Element (Kalina 3x, Červený, Král a Jelínek)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan, Švec a Martinec )  
8 ŽK -  Lions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa, Kejšar, Muranaka a T.Gondek)

 

19,  kolo :   20. – 24. května   volno  B o r e k

O91  20. 5.  VŠZ   18:00    F C   3 0    –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 4  .  (4:0)
FC 30 :  M.Havelec 2 - S.Rožboud, P.Kortus st, P.Kortus ml, T.Tengl 3,  Z.Mrvík, M.Zare, Z.Rýpar 1,  P.Bouchal,
Střelnice :  R.Mendlík - V.Kubal, J.Svatoš 1, M.Švec, J.Martinec 1,  O.Lacko 2,
Branky: 5´ Tengl, 9´ Havelec, 10´ Rýpar, 20´ Havelec a 37´ Tengl 5:0,  38´ Martinec a 42´ Lacko 5:2,  43´ Tengl 6:2,  45´ Svatoš a 48´ Lacko 6:4,
Rozh.: P.Ždych 300, L.Zabilka 300,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O92  20. 5. Zahájí  18:00   DUBENEC   –  ZAHÁJÍ B  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 7  .  (3:4)
Dubenec :  J.Polomčák - Š.Vazač 1,  D.Trča 3+ŽK, M.Hosnedl, K.Pekař, J.Špán ŽK,  J.Janda, J.Kuráž, L.Koňarik 2,
Zahájí :  J.Čejka, V.Švík, J.Slavík 4,  M.Maňhal, T.Kazík 1,  M.Šastný, L.Ponec 2,
Branky: 5´ Vazač a 7´ Trča 2:0,  12´ a 13´ Ponec, 15´ a 21´ Slavík 2:4,  25´ Koňarik 3:4,  31´ Kazík a 35´ Slavík 3:6,  38´ Koňarik a 41´ Trča 5:6,  46´ Slavík 5:7,  47´ Trča 6:7,
Rozh.: R.Mráz 380, Š.Hrabčák 480,  ,  .  .  .  ŽK 2:0  35´ Trča a 46´  Špán  .  .  .  10 div

O93  20. 5. Hrdějovice 20:00  WEST JAM    –  ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  2 : 14  .  (1:5)
West Jam :  Z.Gregor - M.Stropek, S.Škarda 2, V.Dolejšek, L.Zimandl, T.Dvořák, J.Fodora,
Element :  M.Čermák - F.Dědina 1,  Š.Kalina 1,  P.Konopa 3, M.Michálek, F.Roudnický, J.Zevl 3,  M.Šimoník 3, J.Čermák 3,
Branky: 6´ Zevl, 12´ Kalina a 13´ Zevl 0:3,  16´Škarda 1:3,  17´ J.Čermák, 25´ Dědina a 27´ Šimoník 1:6,  31´ Škarda 2:6,  33´ a 34´ Šimoník, 36´ J.Čermák, 42´ a 43´ Konopa, 44´ J.Čermák, 45´ Konopa a 47´ Zevl 2:14,
Rozh.: N.Dimitrov 340, M.Havelec 260,  ,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

O94  23. 5.  JČU  20:30  N E X T    –  I N T E R  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .   .  .  .  7 : 3  .  (3:2)
NEXT : M.Schuster - P.Kaše 2,  M.Šauer, M.Horák, R.Chmátal 1,  J.Kubeš 1,  M.Ďurica 3,
INTER :  R.Minarik - J.Bareš, Mar.Kopecký 1,  Mil.Kopecký, F.Záveský 1,  Z.Málek, D.Urbánek 1,
Branky: 3´ Kubeš a 10´ Ďurica 2:0,  15´ Mar.Kopecký a 16´ Urbánek 2:2,  22´ a 28´ Ďurica, 40´ a 45´ Kaše a 47´ Chmátal 7:2,  48´ Záveský 7:3,
Rozh.: TP, MP 430  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div 

PA  7. 6. Velešín 19:00 LIONS B - DEMI   (5:6)  .  ODLOŽENO NA 7.6.  R.Granec, F.Zloch  (Korejčík)

T A B U L K A   p o   19. kole :

  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  18  .  .  .   15  .  .  .  2  .  .  .  . 1  .  .  .   155  :   74  .  .  .  47
  2.  N E X T  .  .  .  .  .  17  .  .  .   14  .  .  .  1  .  .  .  . 2  .  .  .   134  :   69  .  .  .  43
  3.  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  18  .  .  .   13  .  .  .  1  .  .  .  . 4  .  .  .   151  :   81  .  .  .  40
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  17  .  .  .   12  .  .  .  2  .  .  .  . 3  .  .  .   147  :   75 .  .  .   38
  5.  WEST JAM  .  .  .   17  .  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  .  . 8  .  .  .   100  : 115  .  .  .  25
  6.  L I O N S   B  .  .   17  .  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  .  . 9  .  .  .   110  :   93  .  .  .  20
  7.  DUBENEC  .  .  .  . 17  .  .  .  .  5  .  .  .  2  .  .  .   10  .  .  .   100  : 108  .  .  .  17
  8.  B O R E K  .  .  .  . 17  .  .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  .   11  .  .  .  .  81  : 125  .  .  .  14
  9.  D E M I  .  .  .  .  . 16  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .   11  .  .  .  .  71  : 146  .  .  .  13
10.  STŘELNICE  .  .  . 17  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  .   13  .  .  .  .  74  : 116  .  .  .  12
11.  I N T E R  .  .  .  .  17  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .   15  .  .  .  .  57  : 178  .  .  .   6

S T Ř E L C I   p o   19. kole:
64 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
52 -  Jakub Slavík  (Zahájí)

32 -  Danylo Muranaka (Lions)

31 -  P.Konopa  (Element),

30 -  Michal Stropek (West Jam)  a  D.Trča  (Dubenec)
29 -  Petr Bouchal (FC 30)  a  Martin Maňhal (Lions)
26 -  Tomáš Dvořák (West Jam) 
 
24 -  M.Strapek (Lions)

23 -  D.Žmolík (FC 30)
21 -  Mar.Kopecký /Inter)
20 -  J.Mareš (Zahájí()  a   Š.Kalina (Element)
19 -  M.Syrovátka a 
M.Ďurica (Next)  a  D.Šestauber (Borek)
18 -  M.Hosnedl (Dubenec)  a  J.Trachta (Demi)
17 -  S.Škarda (WestJ)  a  V.Fiala (Borek)

16 - 
J.Zevl (Element)  a  J.Moudrý (Demi)

Soutěž slušnosti po  19. kole :
1 ŽK -  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽK -  FC 30 (Tengl a Rožboud),  Next (Horák a Staněk),  Zahájí (Mareš a Kazík)   a  West Jam (Zimandl a Stropek),
6 ŽK -  Element (Kalina 3x, Červený, Král a Jelínek)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan, Švec a Martinec )  

7 ŽK -  Dubenec (2x Hosnedl a Trča;  Žižka, Korbel a Špán)

8 ŽK -  Lions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa, Kejšar, Muranaka a T.Gondek)

 

20. kolo :     27. – 31. května   volno  FC 30

O95  27. 5.  Zahájí   18:00   ZAHÁJÍ  B    –  B O R E K  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 4  .  (4:1)
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal 1,  J.Maňhal, M.Šastný 2,  T.Kazík, K.Švík 1,  J.Mareš,
Borek :  D.Vaněk - T.Bejsta, K.Jindrle 3,  J.Kolár 1,  M.Slezák, D.Šestauber, T.Vít
Branky: 8´ a 9´ Šastný, 14´ Švík a 20´ M.Maňhal 4:0, 23´ Kolár, 28´, 32´ a 41´ Jindrle 4:4,
Rozh.: L.Zabilka 460, Š.Kotásek 260,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

O96  27. 5.  Dubenec  18:00    DUBENEC   –  ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  .  0 : 5  .  (0:1)
Dubenec :  M.Hosnedl - Š.Vazač, D.Trča, K.Pekař, J.Špán, J.Janda, Leoš Hromádka, Luk.Hromádka
Element :  P.Sobolík 1 - P.Červený 2,  D.Jelínek, Š.Kalina, P.Konopa, J.Čermák, J.Zevl 2,  M.Šimoník, T.Bláha
Branky: 18´ Sobolík, 31´ Zevl, 38´ Červený, 47´ Zevl a 50´ Červený 0:5,
Rozh.: R.Mráz 380, P.Ždych 540,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O97 27. 5.  SH JČU   19:00   STŘELNICE   –  L I O N S   B  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 4  .  (1:1)
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík, J.Martinec, V.Kubal 1,  M.Švec 1,  L.Binter, O.Lacko 1,  J.Svatoš 1

Lions :  I.Hryhoruk - M.Plos,  M.Strapek 2,  K.Krejčí, L.Nittl, J.Gondek, P.Brana 1,  D.Muranaka 1+ŽK,  J.Severa,
Branky: 9´ Muranaka 0:1,  18´ Kubal, 28´ Svatoš a 37´ Lacko 3:1,  38´ a 40´ Strapek a 42´ Brano 3:4,  50´ Švec 4:4,
Rozh.: M.Havelec 300, F.Zloch 300,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  24´ Muranaka  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O98  29. 5.  Hrdějovice   20:00   I N T E R  –  WEST JAM .  .  .  .  5 : 13  .  (3:4)
Inter : R.Minarik - J.Bareš, Mar.Kopecký 3,  L.Zimandl, Mil.Kopecký, Z.Málek 1,  F.Záveský 1, D.Urbánek
West Jam:  M.Škaroupka - S.Škarda,  L.Zimandl 4,  J.Fodora 1, M.Sodomka 1, Z.Gregor, M.Stropek 6, M.Rudolf,

Branky: 6´ Ziman 36´ Zimandl a 37´ dl 0:1,  8´ Málek 1:1, 10´ Zimandl 1:2, 17´ Kopecký 2:2,  19´ Sodomka 2:3,  20´ Kopecký 3:3,  25´ a 28´ Stropek, 30´ Zimandl a Fodora, 35´ Stropek, 36´ Zimandl a 37´ Stropek 3:10,  42´ Kopecký 4:10,  44´ Škarda a 47´ Stropek 4:12,  50´ Záveský 5:12,  50´ Stropek 5:13,
Rozh.: R.Granec 340, V.Korejčík 30
0,  ,  .  .  .  .   ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

PA  31. 5.   Hluboká  18:00   D E M I       -  N E X T      (4:11)  .  J.Škuthan,  ŠH M.Primus  (Granec)
Odloženo na 14.6.

T A B U L K A   p o   2 0.  k o l e  :
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  18  .  .  .   15  .  .  .  2  .  .  .  . 1  .  .  .   155  :   74  .  .  .  47
  2.  N E X T  .  .  .  .  .  17  .  .  .   14  .  .  .  1  .  .  .  . 2  .  .  .   134  :   69  .  .  .  43
  3.  ELEMENT  .  .  .  .  18  .  .  .   13  .  .  .  2  .  .  .  . 3  .  .  .   152  :   75 .  .  .   41
  4.  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  19  .  .  .   13  .  .  .  2  .  .  .  . 4  .  .  .   155  :   85  .  .  .  41
  5.  WEST JAM  .  .  .   18  .  .  .  .  9  .  .  .  1  .  .  .  . 8  .  .  .   113  : 120  .  .  .  28
  6.  L I O N S   B  .  .   18  .  .  .  .  6  .  .  .  3  .  .  .  . 9  .  .  .   114  :   97  .  .  .  21
  7.  DUBENEC  .  .  .  . 18  .  .  .  .  5  .  .  .  2  .  .  .   11  .  .  .   100  : 113  .  .  .  17
  8.  B O R E K  .  .  .  . 18  .  .  .  .  4  .  .  .  3  .  .  .   11  .  .  .  .  85  : 129  .  .  .  15
  9.  STŘELNICE  .  .  . 18  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .   13  .  .  .  .  78  : 120  .  .  .  13
10.  D E M I  .  .  .  .  .  16  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .   11  .  .  .  .  71  : 146  .  .  .  13
11.  I N T E R  .  .  .  .  18  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .   16  .  .  .  .  62  : 191  .  .  .   6

S T Ř E L C I    po   20. kole:
64 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
52 -  Jakub Slavík  (Zahájí)

36 -  Michal Stropek (West Jam)
33 -  Danylo Muranaka (Lions)
31 -  P.Konopa  (Element),

30 -  Martin Maňhal (Lions)  a  D.Trča  (Dubenec)
29 -  Petr Bouchal (FC 30)
26 - 
M.Strapek (Lions)  a  Tomáš Dvořák (West Jam)
24 -  Mar.Kopecký /Inter) 
23 -  D.Žmolík (FC 30)
20 -  J.Mareš (Zahájí()  a   Š.Kalina (Element)
19 -  M.Syrovátka a 
M.Ďurica (Next)  a  D.Šestauber (Borek)
18 - 
J.Zevl (Element),  S.Škarda (WestJ),  M.Hosnedl (Dubenec)  a  J.Trachta (Demi)
17 -  V.Fiala (Borek)

Soutěž slušnosti po  20. kole :
1 ŽK -  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽK -  FC 30 (Tengl a Rožboud),  Next (Horák a Staněk),  Zahájí (Mareš a Kazík)   a  West Jam (Zimandl a Stropek),
6 ŽK -  Element (Kalina 3x, Červený, Král a Jelínek)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan, Švec a Martinec )  

7 ŽK -  Dubenec (2x Hosnedl a Trča;  Žižka, Korbel a Špán)

9 ŽK -  Lions  (2x Shevchenko a
Muranaka, Sagula, Strapek, Severa, Kejšar a T.Gondek)

 

21. kolo :     3. – 8. června   volno  Zahájí B

O99  3. 5.  VŠZ   18:00    F C  3 0   –  L I O N S  B  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 4  .  (3:2)
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus st, D.Žmolík, T.Tengl 3,  Z.Mrvík, M.Zare, S.Rožboud, Z.Rýpar, P.Bouchal 3,

Lions :  A.Melnychuk - I.Hryhoruk 1, L.Nitll, P.Brana, O.Panský, K.Krejčí, D.Muranaka 3,  M.Plos, J.Severa,
Branky: 5´ Bouchal 1:0,  8´Muranaka 1:1,  11´ Bouchal a 13´ Tengl 3:1,  19´ Muranaka a 28´ Hryhoruk 3:3,  32´ Tengl 4:3,  41´ Muranaka 4:4,  42´Bouchal a 44´ Tengl 6:4,
Rozh.: TP  J.Škuthan 300, M.Primus 330,  ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  2 div

100  3. 6.  Dubenec  18:00  DUBENEC  –  I N T E R  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  9 : 2  .  (5:0)
Dubenec :  J.Polomčák - Š.Vazač 1,  K.Pekař, J.Špán 1,  J.Janda, J.Kuráž, M.Hosnedl 5,  D.Trča, J.Skála 2,
Inter :  R.Minarik - M.Pekař, Mil.Kopecký 1,  Mar.Kopecký 1,  M.Málek, D.Urbánek,
Branky: 1´ a 15´ Hosnedl, 18´ Vazač, 25´ Skála a Špán, 30´ Hosnedl a 36´ Skála 7:0,  38´ Mar.Kopecký 7:1,  40´ a 45 Hosnedl 9:1,  49´ Mil.Kopecký 9:2,
Rozh.: L.Zabilka 500, J.Řehoř 260,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  ..  .  .  .  10 div

101  3. 6.  JČU  19:00   STŘELNICE   –  N E X T  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 8  .  (4:6)
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík 2,  V.Kubal 1,  M.Švec, J.Šilha 1,  O.Lacko, J.Svatoš 3,
Next :  M.Scchuster - R.Chmátal 2,  P.Kaše 1,  M.Šauer, M.Staněk 2, J.Křiváček 2,  M.Horák, J.Kubeš 1,
Branky: 3´ Staněk a 8´ Chmátal 0:2,  12´ Svatoš a 15´ Šilha 2:2,  17´ Chmátal 3:3,  18´ Svatoš 3:3,  19´ Křiváček, 20´ Kaše a 23´ Kubeš 3:6,  24´ a 31´ Svatoš 5:6,  45´ Křiváček a 46´ Staněk 5:8,  48´ Kubal a 50´ Mendlík 7:8,
Rozh.: N.Dimitrov 300, V.Korejčík 300,  ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

102  3. 6.  Hrdějovice  20:00   WEST JAM  –  D E M I  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  12 : 5  .  (4:2)
West Jam :  M.Škaroupka - M.Sodomka, S.Škarda 3,  V.Dolejšek 1,  L.Zimandl 1,  T.Dvořák 6,  J.Fodora 1,
Demi :  KJ.Dvořák - V.David 1,  K.Malák, J.Moudrý 1,  R.Holler, T.N.Nguyen, J.Zoch 3,
Branky: 4´ Dvořák, 9´ Dolejšek a 12´ Škarda 3:0,  21´ Zoch 3:1,  24´ Dvořák 4:1,  25´ David 4:2,  30´ Škarda, 32´ Dvořák, 33´ Škarda, 36´ Zimandl, 37´ a 39´ Dvořák 10:3,  40´ Zoch 10:4,  44´ Dvořák 11:4,  45´ Moudrý 11:5,  50´ Fodora 12:5,
Rozh.: P.Ždych 330, M.Primus 390,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

103  5. 6.  Borek   19:00    B O R E K   –  ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 6  .  (2:4)
Borek :  J.Pokorný - T.Bejsta, M.Danda, K.Jindrle 3,  M.Slezák, M.Žulevič 2,  D.Šestauber 1,
Element :  M.Čermák 1 - Š.Kalina 1,  L.Bastl 1,  P.Konopa 1,  T.Bláha, P.Červený, J.Král, J.Čermák 2,
Branky: 6´ J.Čermák 0:1,  7´ Šestauber 1:1,  7´ J.Čermák 1:2,  15´ Žulevič 2:2,  17´ Bastl a 22´ M.Čermák 2:4,  31´, 35´ a 40´ Jindrle 5:4,  44´ Konopa 5:5,  45´ Žulevič 6:5,  48´ Kalina 6:6,
Rozh.: R.Granec 330, F.Zloch 310,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  . 

104  7. 6. Velešín 19:00 dohrávka 1.kola LIONS B – DEMI  .  . . . . ..   .  .  13 : 7  .  (3:5)
Lions :  A.Melnychuk ŽK - D.Muranaka 3.  K.Krejčí, L.Nittl 2,  M.Plos, J.Severa 2,  I.Hryhoruk 2+ŽK,  P.Brana 2,  M.Strapek 2,
Demi :  J.Dvořák - V.David 1,  J.Moudrý 3,  J.Trachta 2,  K.Malák 1,
Branky: 1´ David a 8´ Trachta 0:2,  14´ Muranaka 1:2,  18´ Trachta 1:3,  18´ Strapek 2:3,  20´ a 21´ Moudrý 2:5,  25´ Brana, 26´ Hryhoruk, 32´ Muranaka, 34´ Hryhoruk, 38´ Strapek a 40´ Muranaka 8:5,  42´ Moudrý 8:6,  40´ Severa, 47´ Nittl, 48´ Brana a 49´ Nittl 12:6,  50´ Malák 12:7,  50´ Severa 13:7,
Rozh.: R.Granec 260, F.Zloch,  .  .  .  .  .  ŽK 2:0  15´ Hryhoruk, 19´ Melnychuk

T A B U L K A   p o   2 1.  k o l e  :
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  19  .  .  .   16  .  .  .  2  .  .  .  . 1  .  .  .   161 :   78  .  .  .  50
  2.  N E X T  .  .  .  .  .  18  .  .  .   15  .  .  .  1  .  .  .  . 2  .  .  .   142 :   76  .  .  .  46
  3.  ELEMENT  .  .  .  .  19  .  .  .   13  .  .  .  3  .  .  .  . 3  .  .  .   158 :   81 .  .  .   42
  4.  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  19  .  .  .   13  .  .  .  2  .  .  .  . 4  .  .  .   155 :   85  .  .  .  41
  5.  WEST JAM  .  .  .   19  .  .  .   10  .  .  .  1  .  .  .  . 8  .  .  .   125 : 125  .  .  .  31
  6.  L I O N S   B  .  .   20  .  .  .  .  7  .  .  .  3  .  .  .  10  .  .  .   131  : 110  .  .  .  24
  7.  DUBENEC  .  .  .  . 19  .  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  .   11  .  .  .   109 : 115  .  .  .  20
  8.  B O R E K  .  .  .  . 19  .  .  .  .  4  .  .  .  4  .  .  .   11  .  .  .  .  91 : 135  .  .  .  16
  9.  STŘELNICE  .  .  . 19  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .   14  .  .  .  .  85 : 128  .  .  .  13
10.  D E M I  .  .  .  .  .  18  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .   13  .  .  .  .  83 : 171  .  .  .  13
11.  I N T E R  .  .  .  .  19  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .   17  .  .  .  .  64 : 200  .  .  .  . 6

S T Ř E L C I    p o   2 1.  k o l e :
67 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
52 -  Jakub Slavík  (Zahájí)

36 -  Danylo Muranaka (Lions)
36 -  Michal Stropek (West Jam)
32 -  Petr Bouchal (FC 30),  P.Konopa  (Element)  a  Tomáš Dvořák (West Jam)
30 -  Martin Maňhal (Lions)  a  D.Trča  (Dubenec)
28 - 
M.Strapek (Lions)
25 -  Mar.Kopecký (Inter) 
23 -  D.Žmolík (FC 30)  a  M.Hosnedl (Dubenec)
21 - 
Š.Kalina (Element)   a  S.Škarda (WestJ)
20 -  J.Mareš (Zahájí(),  D.Šestauber (Borek),  J.Moudrý a J.Trachta (Demi) 
19 -  M.Syrovátka a 
M.Ďurica (Next)
18 -  R.Chmátal (Next),
J.Zevl (Element)  a  K.Jindrle (Borek)

Soutěž slušnosti po  21. kole :
 1 ŽK -  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
  2 ŽK -  FC 30 (Tengl a Rožboud),  Next (Horák a Staněk),  Zahájí (Mareš a Kazík)   a  West Jam (Zimandl a Stropek),
  6 ŽK -  Element (Kalina 3x, Červený, Král a Jelínek)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan, Švec a Martinec )  

  7 ŽK -  Dubenec (2x Hosnedl a Trča;  Žižka, Korbel a Špán)

11 ŽK -  Lions  (2x Shevchenko a
Muranaka, Sagula, Strapek, Severa, Kejšar, T.Gondek, Hryhoruk a Melnychuk)

 

22. kolo :     10. – 15. června   volno  Lions B

105  10. 6.  VŠZ   18:00    F C   3 0    –  N E X T  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 3  .  (1:0)
FC 30 :  M.Havelec - D.Žmolík, T.Tengl, Z.Mrvík, T.Pecka 3,  S.Rožboud 1,  Z.Rýpar, P.Bouchal 2,
Next :  J.Tomášek - P.Kaše, M.Horák 1,  M.Šauer, J.Kubeš, R.Chmátal, M.Ďurica 1,  P.Lhoták 1,
Branky: 17´ Rožboud a 26´ Bouchal 2:0,  27´ Lhoták 2:1,  36´ Pecka 3:1,  37´ Horák 3:2,  38´ Pecka 4:2,  38´ Ďurica 4:3,  39´ Pecka a 48´ Bouchal 6:4,
Rozh.: Š.Hrabčák 330, T.Peterka 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

106  10. 6.  Dubenec 18:00    DUBENEC   –  D E M I  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  11 : 2  .  (2:0)
Dubenec :  M.Hosnedl 2 - Š.Vazač 1,  K.Pekař 1,  J.Špán 1,  J.Kuráž, P.Hezoučký 2,  Leo.Hromádka 4,  Luk.Hromádka
Demi :  J.Dvořák - V.David, K.Malák, R.Holler 2,  T.H. Nguien, J.Trachta
Branky: 23´ Špán, 25´ Hezoučký, 28´ Hosnedl, 31´ Hromádka, 34´Vazač, 36´ Hezoučký, 38´ Pekař, 40´ a 41´ Hromádka 9:0,  42´ Holler 9:1,  44´ Hosnedl a 45´ Hromádka 11:1,  50´ Holler 11:2,
Rozh.: R.Mráz 380, J.Řehoř 390,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

107  10. 6.  Zahájí   18:00    ZAHÁJÍ  B    –  ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  1 : 2  .  (0:1)
Zahájí  :  P.Zíka - L.Ponec, J.Maňhal, J.Mareš 1,  M.Šastný, T.Kazík, M.Šíma

Element :  M.Čermák - P.Červený, D.Jelínek 1,  Š.Kalina, P.Konopa, M.Michálek 1,  ´J.Čermák, M.Šimoník
Branky: 25´ Michálek a 43´ Jelínek 0:2,  48´ Mareš 1:2,
Rozh.: L.Zabilka 260, P.Ždych 480,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

108  10. 6.  Borek   19:00    B O R E K    –  I N T E R  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 : 1  .  (3:0)
Borek :  D.Vaněk - K.Jindrle 2+ŽK,  D.Kolár 2,  J.Kolár, D.Mašát 1, J.Pokorný, D.Šestauber 3,  T.Vít, M.Danda 2,
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, Mar.Kopecký 1,  Mil.Kopecký, N.T.Hoang, Y.T. Murindangabo, Z.Málek
Branky: 5´ Danda, 9´ Šestauber, 22´ Mašát, 33´ Šestauber, 38´ Danda, 40´ Jindrle a 41´ Šestauber 7:0,  42´ Mar.Kopecký 7:1,  43´ a 45´ D.Kolár a 48´ Jindrle  10:1,
Rozh.: N.Dimitrov 360, M.Primus 370,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  50´ Jindrle  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

109  10. 6.  JČU 19:00  STŘELNICE   –  WEST JAM  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  8 : 6  .  (4:5)
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík 3,  J.Martinec 2,  R.Ždiarský 1,  V.Kubal 2,  M.Švec, L.Binter ŽK,  J.Šilha, J.Svatoš,
West Jam :  M.Škaroupka - S.Škarda, M.Stropek 2,  T.Dvořák 1,  V.Dolejšek 1,  R.Michal,  J.Fodora 1,  
Branky: 4´ Stropek, 6´ Fodora a 7´ Dvořák 0:3,  7´ D.Mendlík 1:3,  15´ Stropek a 17´ Dolejšek 1:5,  17´ Kubal, 19´ a 23´ Martinec 4:5,  27´ Dvořák 4:6,  32´ Kubal, 41´ Ždiarský, 42´a 44´ D.Mendlík 8:6,
Rozh.: R.Granec 300, Š.Kotásek 30O,  .  ,  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  42´ Binter  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

110  14. 6.  Hluboká  18:00    D E M I    –  N E X T  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  9 : 10  .  (5:4)
Demi :  J.Moudrý - K.Malák 4,  Vo Son Roman 3,  R.Holler 2,  J.Dvořák,
Next :  M.Schuster - R.Chmátal 4,  M.Šauer 1,  M.Ďurica 4,  M.Horák 1,
Branky: 1´ a 2´ Chmátal 0:2,  5´ S.V. Roman a 11´ K.Malák 2:2,  12´ Chmátal a 13´ Ďurica 2:4,  18´Holler, 19´ a 24´ Malák 5:4, 27´ Ďurica 5:5,  29´ a 35´ S.V.Roman 7:5,  37´ Šauer, 38´ a 38´ Ďurica 7:8,  40´ Holler 8:8,  43´ Horák a 46´ Chmátal 8:10,  46´ Malák 9:10,
Rozh.: Š.Hrabčák 350, V.Korejčík 340,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

K O N E Č N Á   T A B U L K A   2 0 2 3 - 24 :
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  20  .  .  .   17  .  .  .  2  .  .  .  . 1  .  .  .   167 :   81  .  .  .  53
  2.  N E X T  .  .  .  .  .  20  .  .  .   16  .  .  .  1  .  .  .  . 3  .  .  .   155 :   91  .  .  .  49
  3.  ELEMENT  .  .  .  .  20  .  .  .   14  .  .  .  3  .  .  .  . 3  .  .  .   160 :   82 .  .  .   45
  4.  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  20  .  .  .   13  .  .  .  2  .  .  .  . 5  .  .  .   156 :   88  .  .  .  41
  5.  WEST JAM  .  .  .   20  .  .  .   10  .  .  .  1  .  .  .  . 9  .  .  .   131 : 133  .  .  .  31
  6.  L I O N S   B  .  .   20  .  .  .  .  7  .  .  .  3  .  .  .   10  .  .  .  132 : 110  .  .  .  24
  7.  DUBENEC  .  .  .  . 20  .  .  .  .  7  .  .  .  2  .  .  .   11  .  .  .   120 : 117  .  .  .  23
  8.  B O R E K  .  .  .  . 20  .  .  .  .  5  .  .  .  4  .  .  .   11  .  .  .   101 : 136  .  .  .  19
  9.  STŘELNICE  .  .  . 20  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  .   14  .  .  .  .  93 : 134  .  .  .  16
10.  D E M I  .  .  .  .  .  20  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .   15  .  .  .  .  94 : 192  .  .  .  13
11.  I N T E R  .  .  .  .  20  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .   18  .  .  .  .  65 : 210  .  .  .  . 6

K O N E Č N Á   T A B U L K A  S T Ř E L C Ů   :
67 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
52 -  Jakub Slavík  (Zahájí)

39 -  Danylo Muranaka (Lions)
38 -  Michal Stropek (West Jam)
34 -  Petr Bouchal (FC 30)  a  Tomáš Dvořák (West Jam)
32 -  P.Konopa  (Element)
30 -  Martin Maňhal (Lions)  a  D.Trča  (Dubenec)
28 - 
M.Strapek (Lions)
26 -  Mar.Kopecký (Inter)   
25 -  M.Hosnedl (Dubenec)
24 -  M.Ďurica (Next), 
23 -  D.Žmolík (FC 30)  a  D.Šestauber (Borek), 
22 -  R.Chmátal (Next), 
21 -  Š.Kalina (Element),  J.Mareš (Zahájí()  a  S.Škarda (WestJ)
20 -  K.Jindrle (Borek),  J.Moudrý a J.Trachta (Demi) 

Soutěž slušnosti 2023-24 :
 1 ŽK Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký)
  2 ŽKFC 30 (Tengl a Rožboud),  Next (Horák a Staněk),  Zahájí (Mareš a Kazík),  West Jam (Zimandl a Stropek),  Borek (Šestauber a Jindrle)

  6 ŽKElement (Kalina 3x, Červený, Král a Jelínek)
  7 ŽKDubenec ( Hosnedl a Trča
2x;  Žižka, Korbel a Špán)  a  Střelnice  (Svatoš a Binter 2, Meškan, Švec a Martinec )
11 ŽKLions  ( Shevchenko,
Muranaka a Melnychuk 2x, Sagula, Strapek, Severa, Kejšar, T.Gondek, Hryhoruk )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10x  X. X.  XX   XX:XX    XXX    –  XXX  .  .  .  .  X : X  .  (X:X)
XXX :  XX
XXX :  XX
Branky: XX
Rozh.: XX,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

 



Rozpis jaro OPČB 2024.pdf







» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři










© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS